Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

+19
kathy_gm
marasrna
Aleksandra18
Tina
Maja.
sissi
zoranabat
Srna
gagac
emadora
Maca
Mirka80
smiley
morena
Anna
TICA
Crnokosa
M&D
Brana
23 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od Crnokosa Pon Jan 23, 2012 3:37 pm

Jok... za sada nemam potrebe...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od marasrna Ned Jan 27, 2013 11:03 pm

nei............nei...........niti mi pada na pamet,niti imam potrebe za tim....... meeting
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od kathy_gm Pon Jan 28, 2013 11:59 am

Jednom sam samo procitala porukice i to kad je zaboravio mob. kod mene... zvizduk
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od marasrna Pon Jan 28, 2013 1:05 pm

nevaljala Kathy ne,ne
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od kathy_gm Pon Jan 28, 2013 1:18 pm

plac Pa sta da radim kad je to tako ispalo... Sada je totalno drugacije-ja ne uzimam njegov tel,on ne uzima moj i sve je super... pomirenje
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od marasrna Pon Jan 28, 2013 2:26 pm

:aplauz: :aplauz:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od zvrki Pon Jan 28, 2013 6:19 pm

Anna ::Iskreno: Da!
Imali smo nekoliko puta problema, dok sam bila trudna uhvatila sam ga kako je trazio neke zenske na internetu, nedavno se opet dogodilo isto pa sam ga cak istjerala iz kuce... grrr!!! lordhelpme :ozid:
Nikako nemam povjerenja u njega vise, tako da ga svako malo provjeravam... Gadno je to i divim se svima vama jer imate povjerenja u njih... Mislim da mu vise nikad necu moci vjerovat zbog svega sto mi je napravio, i jednom je bilo previse, a dvaput... banned
Koma!



Moj ti je savet da se opustis i pokusas da mu verujes,zbog sebe jer nepoverenje cesto zna da unese napetost i svadju izmedju partnera... Ja inace svog muza ne proveravam,nabacuju mu se,ali to se da lako resiti... Mogu ti reci da sa muskarcima pre svog muza nemam lepa iskustva,jer su me dosta puta lagali i varali,smatram da prevaru ne mozes da sprecis,ali moras da znas kako treba da se postavis. U braku postoje zivotni izazovi koje treba zaobici,uvek ce se naci neko ko ce se tebi nabacivati i njemu,ali je stvar osobe da to prodje... Ja bih mu na tvom mestu stavila do znanja da se takvim postupcima nikuda ne stize,a kao sto bih ja svom muzu uvek odbrusila: - SVE STO MOZES TI ,MOGU I JA. STA STE VI MUSKARCI BOLJI OD NAS ZENA!- :haha: :haha: blowkiss blowkiss
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od Nensy85 Pon Jan 28, 2013 7:56 pm

Sto se tice poverenja, jedino roditeljima i bratu verujem 100% a ostalima NE, cak ni mm. Jednom sam dobila savet da se muskarcima nikad ne veruje u potpunosti i toga se pridrzavam da da
Ne proveravam ga a ni on mene :mig:
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od leptirko Čet Avg 01, 2013 9:49 am

Ne. Nemam potrebe. On je osoba koja sa posla pravo dolazi kuci. Svuda idemo zajedno. Kad nismo zajedno, sam me zove i javlja se gde ide, makar i u prodavnicu.
Zivimo u malom prostoru i potpuno smo upuceni jedno na drugo. Volimo da provodimo vreme zajedno.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od marasrna Čet Avg 01, 2013 10:01 am

leptirko ::Ne. Nemam potrebe. On je osoba koja sa posla pravo dolazi kuci. Svuda idemo zajedno. Kad nismo zajedno, sam me zove i javlja se gde ide, makar i u prodavnicu.
Zivimo u malom prostoru i potpuno smo upuceni jedno na drugo. Volimo da provodimo vreme zajedno.

potpuno isto hope 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od JECAAAA Čet Avg 01, 2013 12:34 pm

Takodje, iako nismo 24h zajedno, imam potpuno poverenje u njega , za ove 4 godine nikada mu nisam telefon uzela niti usla na njegov fb profil niti me zanima da li mu koja pise ( a verovatno pise, i treba da pise jer nije hvala Bogu felerican ) :) A kada smo zajedno vreme stoji, i niko sem nas ne postoji zvizduk 
JECAAAA
JECAAAA
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 03.06.1989
Datum upisa : 11.07.2013
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako? - Page 3 Empty Re: Da li kontrolisete ili proveravate svog muza i kako?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu