Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

+14
tasana065
Tina
gagac
Anna
sissi
Maca
zoranabat
Aleksandra18
Bubamara
smiley
M&D
Ben 10
Crnokosa
Brana
18 posters

Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Brana Uto Okt 26, 2010 5:48 pm

UVEK!!Ako nesto ne zelim reci ja ne napisem ali nikada ne lazem niti preuvelicavam!!
a mislim da to mnogi rade i to je bas trulo bar po meni!! :dont: :umislima:
treba covek uvek biti dosledan sebi takav sam pa nek sam i najgori ali sam iskren pa kud puklo da puklo :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Crnokosa Uto Okt 26, 2010 5:54 pm

Imam nick i niko me ne zna... Tako da nemam razlog da lazem! Sto kazes Brance ako nesto ne zelim da iznosim u javnost ja necu uopste da pisem to i nema laganja.
:)
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Ben 10 Sre Okt 27, 2010 9:59 am

Slažem se sa obje.Ništa ne krijem ,niti se ja krijem,ako me ko šta upita ,ja odgovorim.Tamo gdje neću da šta pišem i ne pišem.Zalazim samo na forume o porodici i djeci ,nisam ni na jednome drugome aktivna.Sve što pišem o zdravlju,porodu ,trudnoći,zdravlju djece pišem da bi nekome pomogla i uvijek pišem samo svoje iskustvo,nikada nikome ne sugerišem šta da radi.Na većini sam foruma pod istim nikom,samo na jednome sam drugi nik jer me mm registrovao,tu sam i privatno stekla lijepa prijateljstva.
Ben 10
Ben 10
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 14.04.1976
Datum upisa : 15.08.2010
Godina : 48

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Gost Sre Okt 27, 2010 10:11 am

Ja uvek govorim istinu...Zato i dodjem u konflikt sa trecerazrednim bicima...Ali, zarad sebe i drugih, od pre dva meseca sam resila da se cuvam konflikata i konfliktnih tema..Postoje momenti kada mi neko bas izvuce zivce i tada mi je tesko da se kontrolisem..U principu sve mogu da progutam sem da me neko pravi budalom..To ne dozvoljavam :madwife:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od M&D Sre Okt 27, 2010 11:32 am

Uvijek i to me kosta ponekad...li nema veze ja kazme onako kako je i tacka ko moze neka nosi ko nemoze neka prevali...Uvijek se nadjem u konfliktima sa kako je rekla Verka trecerazrednim bicima koja lazu nebi ih sve vode svijeta oprale....ono sta nije za javnosti to i ne govorim sto jeste sve je iskrenost...
avatar
M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od smiley Uto Jan 25, 2011 7:10 am

Da, uvek! Ono sto ne zelim to i ne pisem a sto napisem to je iskreno i iz iskustva.
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Bubamara Uto Feb 01, 2011 8:08 pm

Da, zaista nema razloga da foliram i mastim, imam nick kao i mnogi i mislim da je to ok. Ako nesto ne zelim reci ne pisem, a neko ko me licno zna moze da me prepozna po onome sta pisem. Glupo je lagati jer nekom nasi odgovori mogu pomoci i zato pisem samo svoje iskustvo a ako sam nesto citala ili cula to onda i napomenem, jer moze a i ne mora biti tacno.
Bubamara
Bubamara
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 24.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Aleksandra18 Uto Feb 01, 2011 8:42 pm

Naravno,i ne samo kad je o forumima rec nego uopste,lazi ne mogu da svarim pa to ti je...
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od zoranabat Ned Feb 20, 2011 11:03 pm

pa ja sam na forumu da bih razmenila misljenje sa drugima zao mije sto na zenskim forumima nema muskaraca ali ok..jesam iskrena krenem od sebe ako sam ja neiskrena ko sam da dam bilo koji savet ?
zoranabat
zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 22.05.1980
Datum upisa : 11.02.2011
Godina : 43
Lokacija : beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Maca Ned Feb 20, 2011 11:10 pm

ne volim laz,u poslednje vreme se srecem sa takvim ljudima i jednostavno ne mogu da svarim,puknem i zavrsim jednom za sva vremena....
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od zoranabat Ned Feb 20, 2011 11:15 pm

e jbg ima nas svakakvih ....
zoranabat
zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 22.05.1980
Datum upisa : 11.02.2011
Godina : 43
Lokacija : beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Maca Ned Feb 20, 2011 11:19 pm

ma uzas,ja sam bila na jednom forumu pre ovog,tako neke negativne zene,zlo......a ovde sam usla jer sam nesto trazila i nekako se srodila sa clanicama i sada sve delim....ne lazem,nema potrebe za tim....cak nekada i mislim da ce me izbaciti sa foruma jer svasta pricam...
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od sissi Pet Mar 11, 2011 12:12 am

Uvek sam iskrena!Ne volim laz i preuvelicavanje...
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Anna Pet Mar 11, 2011 7:16 am

maca ::ma uzas,ja sam bila na jednom forumu pre ovog,tako neke negativne zene,zlo......a ovde sam usla jer sam nesto trazila i nekako se srodila sa clanicama i sada sve delim....ne lazem,nema potrebe za tim....
Upravo ovako i ja! Idem i na druge forume, i prije par god. sam bila na jednom gdje su mi sve zenske nekako dvolicne, pokvarene, tako da sam se makla od njih... :dont:
Ali sam si obecala da vise se recimo necu pretjerano povjeravat na forumima, jer sam se na jednom onako posteno izjadala i brzo se pokajala zbog toga...
Anna
Anna
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 12.01.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Osijek

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od gagac Pet Mar 11, 2011 7:54 am

Uvek :)
gagac
gagac
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 22.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Tina Pet Mar 11, 2011 10:01 am

Uvek sam iskrena,laz,preuvelicavanje i dvolicnost je nesto sto najvise mrzim!
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od tasana065 Sre Mar 16, 2011 9:30 am

[b]uvek iskrena posto i na svom forumu to ocekujem od Vas blowkiss
tasana065
tasana065
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 31.07.1955
Datum upisa : 28.02.2011
Godina : 68
Lokacija : uvek moja

http://www.cokoladaforum.com/

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od mama m Ned Maj 08, 2011 7:01 pm

uvek sam iskrena!i to mogu da potpisem!
a nerviraju me ljudi koji nisu iskreni,ne znam kako ali osetim to!posle malo caskanja sa nekom osobom!
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od leptirko Pet Feb 15, 2013 5:25 pm

Iskrena na forumu, iskrena u svakodnevnom zivotu.
Na poslu me to cesto skupo kosta, jer ne stedim ljude oko sebe pricajuci im ono sto zele da cuju. Trenutno sam u problemcicu jer sam iskreno govorila nesto nekome kome niko drugi nije smeo sve da kaze. Nisam je vredjala, a ona je po meni udarila paljbu. Mogla sam joj izgovoriti milion gadosti, ali sam se nekako umirila. angrywife
Sto se foruma tice, mnogo mi znace i saveti i razumevanje. Ako bih lagala druge, sebe ne bih mogla.To sam -sto sam. Ko voli, nek izvoli!! da da
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od marasrna Pet Feb 15, 2013 7:26 pm

ne lakim kezzz
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od leptirko Pet Feb 15, 2013 7:29 pm

:lol:
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od zvrki Pet Feb 15, 2013 8:27 pm

Kod mene vazi ono:sto na um to na drum. :) Ja prosto ne mogu da precutim ono sto mislim i cesto me ta iskrenost skupo kosta,ali sta se moze... Mojoj mami se nikada nije dopadala ta moja iskrenost,jer smatra da se mnogima ne svidi ono sto im kazem,a ja sta cu kada ne mogu da precutim... A da lazem ne umem,jer nikada ne pamtim koje sam sve lazi rekla,pa ni ne pokusavam... Volim da i prema meni ljudi budu iskreni i kazu ono sto misle cak i ako je to nesto sto se meni ne dopada,cenim iskrenost. :)
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima? Empty Re: Da li ste uvek iskreni kada pisete po forumima?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu