Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Koliko je vazan novac u braku

+12
Aleksandra18
sissi
Tina
Maja.
zoranabat
Srna
Mirka80
smiley
JECA NS
Crnokosa
Brana
morena
16 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Gost Čet Dec 02, 2010 9:09 am

Da li se svadjate oko novca, koliko vam je bitan?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od morena Čet Dec 02, 2010 10:38 am

Novac je bitan i tko god kaže drugačije, laže. Mi se uglavnom ne svađamo oko novca, ali bilo je trenutaka kada ga nismo baš imali, mm dao otkaz, ja nisam radila, jer sam slomila nogu. Onda smo se svađali oko svega, nismo si ništa mogli kupit, nikamo ić i to je bilo sranje. A sada je ok. Nemamo para na bacanje, ali imamo dovoljno. A bit će još i bolje kad se ja vratim na posao i kad se mm zahukta njegov posao još više.
Sve u svemu, nedostatak novaca u braku vodi svađi, koliko god se ljudi voljeli.
morena
morena
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.08.1980
Datum upisa : 19.08.2010
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Brana Čet Dec 02, 2010 11:45 am

Kao sto kaze morena novac jeste bitan!Ali nije presudan,nas dvoje smo jos uvek u potraznji posla ali nadje se uvek nesto privatno pa se skupe parice a inace nikada se nismo svadjali oko para nasa kasa je zajednicka i uzima ko kada zeli za sta god zatreba,stvarno sto se tice toga sam srecna, jer gledam parove i brakove koji dele na svoje i njegove pare sto je tuzno i plus se strasno svadjaju oko toga! :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Crnokosa Čet Dec 02, 2010 12:17 pm

Iako mV i ja ne zivimo zajedno jos ali uvek se oko para zajedno dogovaramo kako cemo i sta cemo... Ali uzasno je bez para! Sto kaze morena koliko god se voleli kad fale pare i sve sto ide uz njih, nervoza je tu pa i svadje! Ja sam u poslednje vreme non stop nervozna zbog svega toga i malo mi fali i planem. Svesna sam sta radim ali ne mogu da se suzdrzim vise.
Godinu dana nismo bili nigde van grada... Godinu dana nismo izasli na pice ili uospte izasli negde.
I kad sam bila u CG,radili smo po ceo dan i ni to nismo iskoristili za bar jedan nas dan! Stize me sve to i ko zna kako ce sve da se zavrsi sa nama!
:sad:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Brana Čet Dec 02, 2010 2:29 pm

Maia ::Stize me sve to i ko zna kako ce sve da se zavrsi sa nama!
:sad:
sa vama ce sve biti ok veruj mi jer gde ima ljubavi ima i svadje ali novac nije vredan da se rastavite!! huug huug huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Crnokosa Čet Dec 02, 2010 3:06 pm

Znam Brance ali kad nema izlgeda da ce nesto da bude bolje... :dont:
Ali bukvalno nema...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Brana Čet Dec 02, 2010 3:13 pm

Ali vas dvoje ste vazni nista vas dvoje ne moze da zameni ja milana ne bih ostavila da nemam ssta da jedem,jednostavno kada sazivite jedno sa drugim kao polovina tvog tela ako je ljubav jaka i prava,mila nemoj tako da mi razmisljas bice bolje samo da ste zajedno!! huug huug foryou
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Crnokosa Čet Dec 02, 2010 5:23 pm

Ma znma Brance... al vi vec zivite zajedno, razumem ja to, i ja to mislim...
Ali mi nemamo sanse da pocnemo da zivimo zajedno... A uzasno je kad se vidimo na par sati i onda je svako svojoj kuci... em nemamo pare da idemo negde em nismo zajedno...
Ma bzvze situacija...
Valjda ce da se desi nesto bolje... :dont:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Gost Čet Dec 02, 2010 6:37 pm

Joj Majce moja, kud ja otvorih ovu temu, sad sam te navela na sekiraciju :sad: Ma i ja kada nemam para osecam se nekako... nesigurno! Nimo se svadjali zbog para, ali bilo je malo sporeckanja dok ja nisam radila, dobijem ja sve, ali opet nekad mi se i prebaci, onda sam odlucila da se zaposlim da imam za sebe, da me muz ne pita jel moram bas danas da se farbam, jel moze sutra, e za moje pare ja cu da se farbam kad mi je cef... to su sve gluposti, mi cak kad nemamo para mi se zblizimo, trazimo resenje i tako. Mada smo mi za godinu dana napravili kupatilo, stavili podove u sobama, i jednu sobu komplet sredili, vec sam pisala da su bili goli zidovi, ni struja ni nista, krov se video, ni ploca nije bila :sad: Maki, samo vi budite slozni, sve ce se resiti, znam da ti je sad frka ali mic po mic i eto svadbe i zajednickog zivota :) huug
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Crnokosa Čet Dec 02, 2010 6:41 pm

huug Ma... i onako bih kukala :lol: vec me slama sve
Ma nas dvoje oko svega mozemo da se dogovorimo ali eto najteze nam pada sto smo oboje nervozni ceeesto sada, i svako svojoj kuci... :dont:
Hm... necu da pisem vise ovde... odoh da pijem kaficu :lol:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Brana Čet Dec 02, 2010 6:44 pm

Makice evo primera moja sestra od tetke i njen decko su zajedno sada vec 7 godina i od toga ona je tek sada pocela da radi i tek sada zive zajedno i planiraju svadbu i bebicu!Sve ce to doci na mesto a i ti si bas mlada hvala Bogu imamo vremena da sve stignemo samo da smo zive i zdrave! huug foryou
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Crnokosa Čet Dec 02, 2010 6:45 pm

Bas tako Brance, samo da je zdravlja huug
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od JECA NS Sre Feb 16, 2011 12:35 pm

Volimo se mi iovako ali kad imamo pare onda se obozavamo :lol:
JECA NS
JECA NS

Ženski Datum rođenja : 01.08.1982
Datum upisa : 16.02.2011
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od smiley Sre Feb 16, 2011 12:39 pm

:aplauz: :lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Mirka80 Sre Feb 16, 2011 2:55 pm

Radoznala NS ::Volimo se mi iovako ali kad imamo pare onda se obozavamo :lol:

:lol: :lol: :lol: Bas tako.
Mi se ne svadjamo nikad sto se tice para.Ali moj muzic je nervozan kad nema posla i odmah manjka para.Ja to gledam pozitivno,bice bolje,naletece dan da ce nekad ljudima crci Tv :haha: (muzic mi je TV serviser)Ja neradim nigde i nikad se nismo posvadjali kad su pare u pitanju....mada mi se i ovako nikad ne svadjamo :LUV:
Mirka80
Mirka80
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 07.11.1980
Datum upisa : 25.01.2011
Godina : 43
Lokacija : Srem

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Srna Čet Feb 17, 2011 9:32 am

Svađamo se zato što nam se razlikuju prioriteti! Tu ne razmišljamo isto. On ima devizu-kako ćemo? Lako ćemo! I stavlja svoje potrebe ispred zajedničkih interesa jer je on zaposlen a ja nisam i misli da je to u redu.
Srna
Srna

Ženski Datum upisa : 12.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od zoranabat Čet Feb 17, 2011 9:36 am

kad neko kaze muskrci su drugaciji ne razmisljaju isto kao zene prihvatiite ih takvim ja dobijam nervni slom sta mozed a bude bitnije u zivotu od deteta sta moze da bude veci prioritet pc,auto,ne svadjam se zbog novca ali zbog toga kako raspolaze sa novcem da i te kako.
zoranabat
zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 22.05.1980
Datum upisa : 11.02.2011
Godina : 43
Lokacija : beograd

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Maja. Sub Feb 19, 2011 6:33 am

Novac je jako bitan u braku. Mi se ne svadjamo oko toga, ali mi je krivo kada treba da idem u prodavnicu i kaze mi B da nema para, a posle pola sata dolazi zaova ili sveki sa kesama pun auto... A za mene nema, tj. ne za mene, nego za najosnovnije stavri u kuci... Necu posle da pricaju kako nista ne radim, kako je prljavo, itd. I samo dva puta sam rekla B nesto u vezi para, ali nismo se posvadjali...
1. Pre par nedelja me je pitao da li ja sam ja toliko trosila i kod mojih. Odgovor je bio da mi nista nije falilo, iako mi je nekad samo mama radila, da sam imala vise nego ovde.
2. Pre neki dan je stigao avon, i rekla sam mu da mi da 1.800din, toliko treba da platim. I on kao, nikad ne mozes da narucis za manje, stalno vise od 2000... Pa sam mu na to odgovorila da sam kod mojih narucila za 4-5000, sama sam placala, u skolu nista jela nisam, a sad nemam ni za skolu...
I onda zna da cuti.
I pre neko vece, bio B neki drug, pa su igrali karte, i zaova i sveki-gde one nesto da propuste... I B predloži da narucimo pizzu i pita zaovu da li ilma nešto para, on nije imao ništa. I ona kaže da nema, pa pita sveki. I ona isto nema, i kao nema vise nista, samo sica... Odjednom, dolazi svekar, kad je cuo za pizzu... Odmah ce on da ide da donese, i sveki mu kaze kako nema vise para, a on :"pa ima"... Samo ispred mene pricaju da nemaju para. I kad je on otisao za pizzu, ja krenula na spavanje. Iz inata nisam htela da jedem.
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Tina Uto Apr 05, 2011 12:01 pm

Nije presudan,ali jeste vazan! Mnogo je lepse kada nema tenzije oko toga i kada bez ustrucavanja i razmisljanja kupis ono sto ti je zaista potrebno a i nesto van toga :mig:
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od sissi Uto Apr 05, 2011 8:55 pm

Mi se zbog novca nikad nismo posvadjali....a bilo je dana kada ga nismo imali....ne bih volela sada kad imamo decu da znam kako izgleda nemati novac [You must be registered and logged in to see this image.]
Znaci novac jeste vazan!Zbog toga sto zelim da moja deca imaju sve sto je potrebno za jedno bezbrizno detinjstvo.
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Brana Uto Apr 05, 2011 8:58 pm

i ja tako razmisljam! huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od zoranabat Uto Apr 05, 2011 9:47 pm

nije da je nebitan ali nije ni bitan ...ne znam daje sigurnost ali da ga ima nema ga ..samo da smo zdravo!
evo Balsa slinavi dva dana i sta bih ja da imam milione nista moram da se borim protiv slika pa to je to...
ma nije bitan uopste...
zoranabat
zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 22.05.1980
Datum upisa : 11.02.2011
Godina : 43
Lokacija : beograd

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Aleksandra18 Sre Apr 06, 2011 7:06 am

Ne mislim da je najvazniji ali je vazan-danas nema nista bez para,ni kod doktora da odes....Mi smo se svadjali dosta puta,jer mm nije shvatao da je najvaznije dete i sve sto je potrebno za dete,on je do sad bio tip danas imas,sutra nemas,prekosutra ces opet imati i tako,a to kad imas dete ne moze tako,srecom se popravlja i shvata da sam u pravu.Ja sam oduvek stedljiva i skromna,jednostavno hocu da za dete ne moram da razmisljam i da mogu da mu priustim sve sto treba.
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Bubi89 Sre Apr 06, 2011 8:09 am

Kod nas je takva situacija da moj muz zna da stedi, i da uvek ima para, dok sam ja totalna suprotnos... Doduse dok Laza nije dosao nisam toliko trosila, a saaaad, kupujem mu ono i sto mu ne treba xD Npr nece cucu uopste, ali ja kad vidim winnie pooh ili mickey cucu, ja moram da je kupim, pa makar i samo stajala na polici, tako je i za stvari :)
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od marasrna Ned Mar 03, 2013 12:36 am

Novac je bitan ali ne i presudan.Neke ljude lose stvari udaljavaju a nki se jos vise zblize.Pri neimanju dolazi do tenzije jer su partneri nervozni a to treba preokrenuti tako sto u tom trenutku treba da se zblize,da budu zajedno pa ako nema za pice bar mogu da prosetaju,da sednu i posmatraju decicu u parku,to uvek razveseli,uvek moze da se nadje nacin da ne dodje do svadje.Ja sam dosta stedljiva,mm mi se divi kada izvadim neke pare niotkuda.juce sam kupila dva para pantalona i to mi je za ovaj mesec,ne bih ni to kupila da mogu da obucem farke koje vec imam,ali nakupilo se nekoliko kg viska gah .Najbolje je kada oboje rade,zena se oseca sigurnije i moze sebi vise priustiti ali nisam za odvojene racune ipak je to zajednica i ako su ljudi normalni mogu lepo da zive.Mi se uvek dogovaramo sta cemo kupiti,sa koliko novca raspolazemo,ako ne moze ovog meseca moci ce sledeceg ili za dva-tri.Dogovor kucu gradi baci kosku pomirenje
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je vazan novac u braku Empty Re: Koliko je vazan novac u braku

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu