Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

+21
leptirko
marasrna
zvrki
kathy_gm
Stamenija
Suzy89
Bubi89
jagodica
Maja.
makicaaa
Etna
JEJAAA
Maca
Nataša.V
nensi82
tina191
Crnokosa
Brana
Caca
buca
Bubica
25 posters

Strana 1 od 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Bubica Pet Dec 10, 2010 3:34 pm

Mislim da je ovo dobra tema kada nam zatrudnjivanje ne ide bas od ruke. Ima tema sa odredjenim problemima, a sta je sa onima koji su zdravi-pravi a i dalje nece pa nece? Ajd da udruzimo snage pa da pomognemo. huug
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Bubica Pet Dec 10, 2010 3:38 pm

Sa jednog foruma znam puno slucajeva u kojim zene nisu mogle da ostanu trudne zbog nekog potpuno besmislenog i bezopasnog problemcica koji se resio za casak i eto bebe. :) Jedna zenica je imala upalu sluzokoze materice bez ikakvih simptoma,ni bolova. Mucili su se godinama,pa razne analize,zdravi pravi a opet nema bebe. Neznam sta su joj uradili,koju analizu koja je pokazala upalu sluzokoze,popila kutiju Cefaleksin i sledeceg meseca ostala trudna! Zamislite! Zato Alfice,malo cu da te davim pitanjima,mozda i intimnim,ali puno toga znam i iz zivota o takvim problemima,mogu ti pomoci. huug
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Gost Pet Dec 10, 2010 3:40 pm

huug Imam ja citavu istoriju napisanu na forumu :lol: Sada me mrzi da sve ponovo pisem... Ima u temi "ginekoloske vesti"
Ostavila sam ti link u caskanju :)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Bubica Pet Dec 10, 2010 3:48 pm

Iscitala i mislim da to uopste nema veze jer to nije drasticno odstupanje,zene ostaju trudne i sa gorim rezultatima. E sad,da li si uzimala briseve od tad? Jel ima tm jos uvek simptoma (nisam naiska kakve je imao)? Znam da su intimna pitanja,ali i mm ima povremeno te tackice a meni su brisevi cisti. Ajd da ja ne lupam,napisi mi pa da nastavim sa intervijumom. :kez:
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Gost Pet Dec 10, 2010 4:06 pm

Nema vise te tackice, to nam je bila stafilokoka... i samo se tada pojavilo ni pre ni posle toga!!!!
A sada smo OK, nemam vise briseva da radim... Sad folikulometrija.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Gost Pet Dec 10, 2010 4:07 pm

Jel ti bese dr davao da radis ureoplazmu, hlamidiju i mikoplazmu? Mrzi me da trazim :)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Gost Pet Dec 10, 2010 4:11 pm

nije ureoplazmu i mikoplazmu, ja mislim :umislima:
Ma bre... cu da odem sad kad primim platu sa spiskom u privatnu kliniku i da uradim sve, nebitno sta sm radla a sta nisam... ne mogu vise ni da se setim... I da, ima da mu trazim sve nalaze koji su kod njega, da fotokopiram. Reci cu mu u facu da hocu da cujem jos necije misljenje i da mi treba, to sam sve ja platila i imam pravo da uzmem..
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Bubica Pet Dec 10, 2010 4:15 pm

Jesi li ikad pratila ciklus po napr. posmatralju iscedka? Da li pokusavate samo kad imas ovulaciju ili spontano,neodredjeno? Dobro je sto ces ici na folikulometriju,pocni od ovog ciklusa,videces sta se tacno desava sa folikulima,verovatno nece ni biti potrebe za izazivanjem ovulacije. huug
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Gost Pet Dec 10, 2010 4:16 pm

To moras da uradis, znas da sam ja bila pozitivna na ureoplazmu, podmukle su bakterije jako, i moras da proveris obavezno huug
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Gost Pet Dec 10, 2010 4:18 pm

Hocu huug
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Bubica Pet Dec 10, 2010 4:19 pm

Dobro kaze Miljce,privatno je samo privatno,ovi u drzavnim ambulantama ce te vuci godinama. Cak ti na privatnoj klinici mogu sami reci koje sve analize treba da uradis.
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Gost Pet Dec 10, 2010 4:21 pm

Iz drzavne te salju da uradis analizu na te bakterije kod privatnika, jer oni nemaju mogucnosti, bar kod nas :verymad:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Gost Pet Dec 10, 2010 4:25 pm

Ma... meni je dao sve sto ima da se uradi u DZ Indjija, a za ovo ostalo me poslao kod privatnika... Doduse za onaj TORCH i HIV i one gluposti me poslao u NS, u zavod. I to nisam platila, sve ostalo jesam... Nego sada hocu da budem fina da mi isprati tu folikulometriju, ne mogu jos i to da placam, a posle cu videti sta cu i kako cu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Gost Pet Dec 10, 2010 4:30 pm

Kad krenes da pratis folikule, nemoj da budes lenja meri i bazalnu temperaturu, meni je moj dr tako savetovao, veruj mi nije tesko, 5 min posla
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Gost Pet Dec 10, 2010 4:38 pm

Hocu, moram... ja to nisam nikada, ali sada cu da se pridrzavam svega :)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od buca Sub Jan 07, 2012 4:55 pm

I JA POKUSAVAM EVO POLA GODINE...SVE FORE ISPROBANE,PLODNI DANI,PA BEZ OBZIRA NA NJIH,PA PO USCEDKU,PA KAD MI SE HOCE,PA OPET DODJE MENSTRUACIJA.UZ NAPOMENU DA SAM DVE DEVOJCICE RODILA,STANJE UREDNO BEZ IKAKVIH TEGOBA.SVE U REDU A NECE.STA TU RADITI>E,DA CIKLUS MI JE KRACI SADA JE 24 DANA A BIO 28 OD KAKO DOBIJAM,IMA LI TO VEZE....BAS ME NERVIRA.....PISITE//////
buca
buca

Ženski Datum upisa : 06.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Caca Sub Jan 07, 2012 5:26 pm

Ukoliko je s medicinske strane kod tebe i tvog supruga sve u redu.Samo se opusti,ne misli na to i bebica ce stici.Takodje ovulacija uopste ne dolazi kod svoh zena sa istom duzinom ciklusa u isto vreme.Tako da na to se ne oslanjaj.Ja potpuno verujem da zena moze zatrudneti i 2 dana pred menstruaciju.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Brana Sub Jan 07, 2012 6:20 pm

Buco mila,htela bih da te zamolim da pises kao i mi malim slovima,osim kada zelis nesto posebno da naglasis,nije nista licno,nemoj me pogresno shvatiti,nego je jedno od pravila na forumu... huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Brana Sub Jan 07, 2012 6:36 pm

Caca ::Ukoliko je s medicinske strane kod tebe i tvog supruga sve u redu.Samo se opusti,ne misli na to i bebica ce stici.Takodje ovulacija uopste ne dolazi kod svoh zena sa istom duzinom ciklusa u isto vreme.Tako da na to se ne oslanjaj.Ja potpuno verujem da zena moze zatrudneti i 2 dana pred menstruaciju.
Slazem se,ja sam zatrudnela na dan ocekivane menstruacije,tako da je sve moguce,cak da imas i dve ovulacije u jednom mesecu...ako je sve u redu sa obe strane, onda je samo pitanje vremena...opusti se,uzivaj i beba ce doci..ti si rodila vec dvoje dece, sto govori da je sve u redu. huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Brana Pet Jan 27, 2012 12:23 am

tina191 ::zdravo svima nova sam ovde.dve godine pokusavam da zatrudnim ali ne ide.koje analize za pocetak trebamo muz i ja da radimo da bi videli u cemu je problem??
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Brana Pet Jan 27, 2012 12:26 am

Draga tina191 dobrodosla! huug
Prebacila sam tvoj post u ovu temu, da se ne duplira vec postojeca tema. :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Crnokosa Pet Jan 27, 2012 7:18 am

Dobrodosla tina blowkiss
Ako si radila analizu hcg iz krvi ako ti je kasnilo mislim da ne moze da bude greska, jedino ako su pomesali rezultate ili nisu uradili kako treba (kod nas se desava da i obicnu analizu krvi zeznu). Ali uradi testic i videces. Sve najbolje!


Poslednji izmenio Crnokosa dana Pet Jan 27, 2012 5:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Brana Pet Jan 27, 2012 10:42 am

Brana ::
tina191 ::zdravo svima nova sam ovde.dve godine pokusavam da zatrudnim ali ne ide.koje analize za pocetak trebamo muz i ja da radimo da bi videli u cemu je problem??
Draga za pocetak,uradi UZ i folikulometriju,i time ces videti da li je sve ok sa ovulacijom i pucanjem folikula...Da li imas redovne cikluse?
A tvoj muz neka uradi spermogram,da se vidi da li su mu spermatozoidi pokretni u dovoljnom broju da bi doslo do oplodnje.
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od tina191 Sub Jan 28, 2012 8:13 pm

hvala na dobrodoslici.imam redovne cikluse na svakih 29dana.a kada se radi folikulometrija?cula sam da treba za pocetak da se rade brisevi na hlamidiju,mikroplasmu i ureoplasmu??
tina191
tina191
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum upisa : 26.01.2012
Lokacija : ...

http://91pavlovic@gmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Brana Sub Jan 28, 2012 8:28 pm

Da,brisevi su obavezni,jer te bakterije mogu biti prekretnica za oplodnju.A folikulometrija se radi otprilike na sredini ciklusa,to ce ti reci ginekolog pri UZ, kada se otprlike ocekuje ovulacija,i kada se to ustanovi, onda se krece sa folikulometrijom i pracenjem rasta folikula.
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu