Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

+4
mama m
Julija.
gagac
Brana
8 posters

Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od Brana Pet Dec 24, 2010 2:48 pm

Kada ste vi pocele uciti svoje dete,i kakvo je vase iskustvo? :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od gagac Čet Maj 05, 2011 6:33 am

Svuda gde sam citala pise da ne treba pocinjati pre 18 meseci i da ne treba siliti dete, vec mic po mic, pa kad ono samo bude htelo. Moj sin ima 3.5 meseca, pa ne mogu da kazem nista iz iskustva. :kez:
gagac
gagac
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 22.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od Julija. Čet Maj 05, 2011 6:53 am

Ja sam svoje dete pocela da ucim od 7-og meseca i nista nisam postigla u pocetku je htela i da piski i da kaki sad bezi od nose pogotovo kad kaki i ne trazi je sama nego je stavljam ne teram je!Nego lepo cile mile gledamo crtani sedimo na nosi...
Nadam se da ce do 2 godine prihvatiti i sama je traziti!
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od mama m Čet Maj 05, 2011 9:41 am

ja sam mog stefana prvi put stavila na nosu sa nepunih godinu dana upocetku je hteo malo da sedi cak je jednom i kakio ali posle smo imali muka jer ga tata plasio sa nosom.ako nije dobar on ce odmah sad ces na nosu!e posle tog nikako nije hteo da sedne,mozda samo da cucne i odmah bezi......ali evo sad mesec dana sve kako treba sedi na nosi kaki piski...nemojd a se brines naucice dete samo od sebe.samo je nemoj siliti kao mi! :)
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od Julija. Čet Maj 05, 2011 9:57 am

Znam za to ako se sili da se postigne kontra efekat,pa zato polako cile mile i bravo ako nesto uradi,danas se sama trazila..
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od mama m Čet Maj 05, 2011 10:00 am

:aplauz:
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od Julija. Čet Maj 05, 2011 10:01 am

:)
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od Bubi89 Pon Maj 23, 2011 10:14 am

Ja cu Lazu sa jedno 8-9 meseci da krenem da ucim...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od Bubica Pon Maj 23, 2011 3:45 pm

Ja nisam uopste pokusavala do sad,ali sam onako da i sama vidi stavljala je na nosu ali nije bila odusevljena. Od juce smo skroz skinuli pelene i upiskila se svega dva puta,juce jednom i danas jednom,inace redovno je zapitkujem da li zeli da piski,kad kaze da oce ili nece,tako i jeste. Bas sam ponosna na nju. jeej
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od sissi Pon Maj 23, 2011 8:04 pm

Mi smo Jovana poceli da stavljamo na nosu kada je napunio godinu,i nismo nista postigli, on nije hteo da sedi mirno nosi uvek je bio zivahan.Tek u periodu od 2,5-3god smo skinuli pelene.
A Petra od prosle nedelje ne nosi pelene
jeej a nema jos 2,5god.Sve zavisi od deteta sa Petrom je odvikavanje od pelena islo mnogo lakse i brze.
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od zoranabat Uto Maj 24, 2011 9:39 pm

ja sam Balsu pocela da stvaljam na nosu oko osmog meseca i nista sedne i ustane nema pojma ,zatim sam procitala da sa tim treba biti obazriv jer on kapira da ja uzimam nesto njegovo i moze doci do kontra efekta...i odustala sad je presrecan kad skinemo pelenu ,pustila sam ga da se par puta upiski a onda mu kazem da to treba da radi u nosi ode donese nosu i da je meni.I tako u krug.
zoranabat
zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 22.05.1980
Datum upisa : 11.02.2011
Godina : 43
Lokacija : beograd

Nazad na vrh Ići dole

U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu? Empty Re: U kom uzrastu je najbolje dete uciti da koristi nosu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu