Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

+7
marasrna
Bubi89
gagac
Crnokosa
Aleksandra18
smiley
Brana
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Brana Ned Dec 26, 2010 5:14 pm

Koju dijetu ste drzale i koji nacin ishrane ste primenjivale?Preporuka dijete...
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Brana Ned Dec 26, 2010 5:20 pm

Ja sam malo dobila u trudnoci 8kg,skinula posle porodjaja 11kg i posle jos 6kg tako da sam sada zadovoljna sa svojim izgledom.A sto se tice dijete pa ne jedem nista posle 6h uvece,i dojim tako da ne mogu trenutno da dobijam na kilazi sto mi naravno i odgovara.Uskoro planiram i da pocnem da vezbam ali Laki je jako nemiran i aktivan pa kada samostalno krene da hoda i trci eto meni fitnes treninga! :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od smiley Ned Dec 26, 2010 6:38 pm

Nikad ne drzim neku striktnu dijetu nego se bacim na jogurt i musli, sto vise toga dnevno tako da ne stignem jesti nista drugo i tako smrsam. I trebalo bi i sad ali cekam da prodju praznici i kolaci pa cu onda. :rolleyes:
A u trudnoci sam dobila 19 kg i posle godinu dana sam bila mrsavija nego pre trudnoce. Sve je samo nekako spalo i uopste nisam vodila racuna.
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Aleksandra18 Sub Jan 08, 2011 8:16 pm

Jooooj,da se pohvalim da imam 50kg,svaki dan sve manje i manje :dont: a nadala sam se da cu ostati na oko 60
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Crnokosa Sub Jan 08, 2011 8:26 pm

Joooj Aleksandrice :sad:
Pa jel ti bolje malo?
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Aleksandra18 Sub Jan 08, 2011 8:29 pm

Maki huug Jeste,bolje mi je,nego sto ne jedem kao pre,sve jedem po malo vise puta da mi ne bi bilo muka i da me ne boli zeludac.Kako si ti?
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Crnokosa Sub Jan 08, 2011 8:30 pm

ako ako bolje ista nego nista... i ja se trudim tako da jedem po malo al vise puta... Lakse mi je tako... Valjda cem oda se vratimo u normalu :dont:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Aleksandra18 Sub Jan 08, 2011 8:39 pm

Joooooj valjda cemo,mene najvise nervira sto mi svaki dan neko kaze,pa sto si smrsala ,sto si bleda,kao da bi ja volela :ujedam:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Crnokosa Sub Jan 08, 2011 8:41 pm

Znam kako je to... bukvalno isto je i kod mene... Usopte ne volim kad nam dolazi neko niti volim da idem negde... jer me udave... :verymad:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Aleksandra18 Sub Jan 08, 2011 8:44 pm

Ha ha ista stvar,od sad kad me neko to pita angrywife
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Crnokosa Sub Jan 08, 2011 8:45 pm

Ma bzvze sto kazes kao da sam ja htela da smrsam ovoliko...
Ja sam tacno 10 kg smrsala za godinu dana :dont:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Aleksandra18 Sub Jan 08, 2011 8:48 pm

Sta si uradila kod lekara?
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Crnokosa Sub Jan 08, 2011 8:51 pm

Ma idem kod privatnika u ponedeljak... kod infektologa... I mozda uz stitne zlezde...videcu tam osta mi predlazu sve... Bas napisah u temi za helico, da mi je jedna doktorka rekla da retko kad helico ide sama... I da uradim analzi i onda da mi prepisu terapiju... :dont: ma na kraju ima da me posalju na neko deseto mesto kakvi su :verymad:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Aleksandra18 Sub Jan 08, 2011 8:54 pm

Jooj uzas.A sta ces,za svaki slucaj proveri sve sto ti kazu
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Crnokosa Sub Jan 08, 2011 8:58 pm

Pa da... ma ima 100 stvari koje nisu ni pomislili da radim a moze da bude... :dont:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od gagac Uto Feb 15, 2011 11:51 am

Jedem šta, kad i koliko hoću. Daleko od toga da sam zadovoljna izgledom, ali neću da držim nikakvu dijetu dok dojim. Ali zato jedva čekam da se oporavim od epiziotomije, pa krećem sa vežbicama, jogom... :pljes:
gagac
gagac
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 22.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Aleksandra18 Uto Feb 15, 2011 8:50 pm

Ja nikako da se nakanim ,sva sam omlitavila,jos koji dan ovo tolerisem pa pocinjem sa vezbicama kao pre :mig:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od smiley Uto Feb 15, 2011 8:56 pm

Jooj ja svoju "liniju" bas odrzavam ne dam ni gram daspadne. :lol:
Kukala sam da kupim Leg Magic i muzic otisao juce da kupi da me iznenadi za dan zaljubljenih i nije nasao. Bas sam baksuz. :haha:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Bubi89 Pet Mar 11, 2011 11:55 am

Ja izgledam kao i pre trudnoce, samo jos maaalkice stomacica ima, ali to neka uza majca sanira :) Cak mi i doktorka rekla da izgledam kao da nisam ni radjala :) :p

Jedem iskreno slabije jer mi je muka na sve.. Na mirise pogotovo, uzas... celu trudnocu nista i sad naslo...

Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od marasrna Pon Dec 03, 2012 2:18 pm

http://zena.blic.rs/Zdravlje/13370/Kako_smrsati_posle_porodaja
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Maca Uto Dec 04, 2012 11:06 pm

Ja igledam bolje,pre braka i pre trudnoce.Merila sam se jutros i imam 1 kg vise.Sa Mitom sam se ugojila punoooo....
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od marasrna Uto Dec 04, 2012 11:16 pm

Ja sam se ugojila 1kg i 600g gah
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Nensy85 Čet Dec 06, 2012 9:55 am

Ja sam za sada ugojila 2-3kg a kako ce mi biti posle trudnoce :dont: nadam se da necu preterati sa kg ????
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od marasrna Čet Dec 06, 2012 5:52 pm

Nensy,samo 2-3kg?????????? :umislima: blago tebi :)
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od tina191 Pet Dec 07, 2012 2:39 pm

ja se ugojila oko 13kg za sad..
tina191
tina191
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum upisa : 26.01.2012
Lokacija : ...

http://91pavlovic@gmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju? Empty Re: Visak kg posle porodjaja i inace na koji nacin odrzavate liniju?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu