Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

+14
marasrna
Jelena M
PuFnIcA
Maca
Julija.
Caca
Bubi89
Tina
Maja.
sissi
Aleksandra18
Brana
Crnokosa
Bubica
18 posters

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Maca Čet Jul 21, 2011 2:41 pm

Hocu...pao mi sistem skoro pa cim instaliram program,ubacujem....
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Tina Uto Jul 26, 2011 10:10 am

ja sad stigla sa kontrole. Videla sam moju princezicu,skroz se okrenula na dole,samo me sutira nogicama u rebra. Jako je aktivna. Kaze dr da je sve odlicno,i ona i ja i rezultati. Kaze da uopste nije mala beba,vec srednja :) ja jos nisam pocela da se otvaram,moracu vise da setam. Za mesec dana 2kg sam se ugojila :) isla da zakazem kod anesteziologa,sobu sam rezervisala,sve je sredjeno :)
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Bubi89 Uto Jul 26, 2011 10:17 am

SUper Tince :)
A sto se tice otvaranja, ja sam setala kao konj, nisam stajala, a u bolnici su mi davali indukciju i sta sve ne da bih se otvorila, i molili me da stojim da bi se babac spustio xD Tako da nema to veze...

Koliko si se do sada ugojila?
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Tina Uto Jul 26, 2011 10:22 am

e dobro onda,da ne brinem :) ja sam mislila da se moram otvoriti,pa moram. Sad mi lakse :) do sada 14kg.
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Bubi89 Uto Jul 26, 2011 10:25 am

Ma kakvi, pa ne bi valjalo da se otvoris pre vremena... Polako, otvorices se ;) Heheheh...

Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Maca Uto Jul 26, 2011 10:41 am

Super Miss,inace bebe posledjih mesec dana najvise dobijaju na kilazi...
I bolje da je laksa beba,lakse se porodis...Ja molim boga da ovaj moj ne oteza previse....
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Tina Uto Jul 26, 2011 11:11 am

da,da znam. Oko 200-250g nedeljno. Ma bolje,lakse i njoj i meni za porodjaj. Posle joj siroko polje da se goji :)
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Maca Uto Jul 26, 2011 11:23 am

Miss,ja zamisljam jednu bebelu bebu koju stalno stipkam i gnjavim....
Jedva cekam!
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Tina Uto Jul 26, 2011 11:30 am

joj i ja isto tako :) hehehe.
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Bubica Uto Jul 26, 2011 11:30 am

Super Tina! :aplauz: Uzivaj u trudnoci jos malo,a sto se tice otvaranja,ja sam bila prst otvorena od sedmog meseca,kao stogo mirovanje,bla bla,mada ja sam setala bas puno,nije me zamaralo,pa sam iskoristila to,u bolnicu dosla 5 prstiju otvorena,da bi pre samo nedelju dana bila otvorena taj jedan prst. A na porodjaju sam se u roku od sat vremena otvorila maksimalno. :) Ne brini,nije kod svake isto,ali setnja ce ti pomoci da steknes kondiciju koja ce ti trebati za porodjaj.
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Tina Uto Jul 26, 2011 11:35 am

uh,nadam se. Malo me hvata panika :) kako si mi ti? Bubicice? Je l mala mirna ili udara mamu? Moja mi izvali rebra.
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Caca Uto Jul 26, 2011 11:44 am

Bravo za Lenu i mamu, a jel ti rekao koliko je teska?Moja mama je nas troje rodila sve preko 4 kg,ja i nebi bas volela da mi bude tako krupna beba.I njemu ce biti lakse i meni.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Bubica Uto Jul 26, 2011 11:47 am

Ma vec 5 dana unazad osecam bas one prave pokrete,kad se podupre u matericu nogicama ili rukicama i prodje preko zida materice gurajuci,pre neko vece mi nije stedela besiku,gnjecila je i mrcvarila se tamo dole... A tek sam 20. nedelja,razvalice me do kraja ovo dete :haha:
Zvanicno sam prosla polovinu trudnoce! happys
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Caca Uto Jul 26, 2011 11:49 am

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 741571 Bubi meni je od 20 nedelje proletelo vreme za cas.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Bubica Uto Jul 26, 2011 12:03 pm

Izgleda da ce i meni,stim sto mi je i ovih 20. nedelja procurilo a da nisam primetila,ko da sam juce radila test :haha:
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Tina Uto Jul 26, 2011 12:12 pm

meni je isto brzo proletelo od 20te. Pa beba sad ima oko 2kg i nesto. Prognoziraju da ce da se rodi sa 3 i nesto. A moj tata 5kg imao :) a baba samo voce cepala.
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Bubica Čet Avg 04, 2011 11:24 am

Joj konacno se docepah kompa :rolleyes:
Da pocnem pricu iz pocetka,dodjem u ordinaciju i pita me zena kako se zovem,kazem i gleda ona u svesku i ne vidi moje ime,i tako trma vrma sta kako,nadje mene ona u terminu za cetvrtak peeved I pocela je da me ubedjuje kako sam ja sigurno lose razumela i nije mi dala da dodjem do rei da objasnim da sam lepo cula DVA puta kako mi je rekla SUTRA a ne cetvrtak,ajd da su reci slicne,ali nisu. Rekla je da sacekam sta ce reci doktor,posle mi je bilo toliko krivo da sam malo i plakala u cekaonici,nisam mogla suze da zaustavim. suze Dosao je doktor i objasnjava mi i pokazuje kako su mu danas termini svi popunjeni,i da mu je jaako zao ali danas me nemoze primiti,rekoh dobro,razumem,ali ni ja sutra vise necu moci doci. :dont: Covek vidi da gubi musteriju i zamolio je neku trudnicu i njenog muza koji su bili divni i pustili me preko reda. :aplauz:

Sam UZ je trajao bas dugo,vec mi se pocelo vrtiti u glavi od tolikog lezanja na ledjima,ali bebu je pregledao do detalja,i posto je bila zagnjurena dole glavom prema ledjima,i jos se sakrivala iza posteljice,kaze dr da mi je steta da mi bzvz naplati za 4D kad se vide samo ledja :haha: U nekoliko navrata je ukljucivao 4D i videla sam samo delic lica,sva je bila sklupcana i jako aktivna,ali nikako da se okrene nono Imamo 381 gram i da,curica je! thumb_babyg jeej jeej jeej Termin mi je predvideo do 15. decembra. :) Curica je,sto je najbitnije zdrava i prava. Iako je radio 2D (obican) UZ,ja sam bila ocarana kako se vidi :shok: Videla sam kako je zevala,posle je necim dodirnula lice i okrenula glavu otvorenim ustima kao da trazi siku i pocela da pije i guta vodu :LUV: Slicice ne dobih,ali kaze da ce zajedno za mesec dana kad dodjem dobiti i nove i ove od juce na CD-u i da se nada da ce se beba lepo namestiti i biti veca pa ce se bolje i videti. :)

I na kraju mi je rekao da se sledeci put dobro dogovorimo da mozemo na miru da pricamo. :) I svu ovu zbrku,i doktor i babica su na tako smiren i ljubazan nacin resili,da samo mogu da im se :naklon: Divan doktor,svaka mu cast,nijednog momenta nije bio nervozan,prijatno je razgovarao i zaista bio ljubazan. :aplauz: Vidi se da coveku bas i nisu pare bitne,da jesu uradio bi bezvezan 4D koliko sam ja insistirala (i to treba potrpeti :blam: ) ali nije,uzeo je samo za obican UZ iako je u par navrata ukljucivao i 4D. Posle sam se raspitivala koliko im kosta ginekoloski pregled kaze 1000 din. (u bolnici je 1800 :verymad: ) ali kad se radi zajedno sa UZ pobija se popust lelee pa meni se ne isplati ici u bolnicu kad tamo ostavim 4600 din i niti imaju tako dobar UZ aparat,obican UZ je u bolnici 2400 a ovde je 2700,a vidi se ko da smo radili 4D,lepi obrisi lica cak i kako guta vodu,joj ta mala ustasca glovee Mozda cu pri kraju otici dva puta u bolnicu mada mi je svejedno ko me poradja,znam kako sta ide a i babice su najvaznije na porodjaju.

Moj utisak za ovu ordinaciju je :naklon: :aplauz: :naklon:
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Caca Čet Avg 04, 2011 11:50 am

Divno Bubice,doktor je bas dobar.A ti ces imati jos jednu devojcicu Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 480602.Pa zar nemas trudnicku knjizicu,kako da placas uzv,u drzavnoj ustanovi?
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Bubica Čet Avg 04, 2011 11:54 am

Imam,ali da znas kako zahebavaju,prekjuce kad sam zvala da zakazem odbili su me i rekli da zovem sledece nedelje,kad i uspem konacno da zakazem,na red cekam najmanje dva sata i onda UZ traje 2-3 minuta,bukvalno pogleda aha tu je beba,srce kuca,izmeri dusinu i to je tooo. A UZ aparat star 100 godina,nista se ne vidi,na ovom kad je gledao na srcu se videla svaka komora i prekomora,a na ovom u dom zdravlja to nikad nisam videla,osim mrlje koja se ritmicki pomera. :dont: Nije retko da doktor propusti svakakve anomalije koje se otkiju tek kad se beba rodi :sad: Doktor je super,ali UZ ne valja.
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Caca Čet Avg 04, 2011 12:04 pm

E Boze,zato ja se jos nisam prebacila sa moje opstine na ovu gde sad zivim.Jer na opstini gde sam pre zivela,mi radi seka u domu zdravlja na ginekologiji,i uvek ulazim prva,sve nalaze ne cekam,dr mi radi uzv po 30min,svaku komoru pretkomoru,mozak,duzine kostiju,sve organe,sve sve detaljno pregleda,i zaista je divan.Opet verujem da nebi bio tako detaljan da na svakom uzv ne prisustvuje moja sestra. Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 53299A bes bzv da tako na brzinu urade pregled,jos ni aparat nije dobar.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Bubica Čet Avg 04, 2011 12:10 pm

Zato i hocu da idem na privatno,znam na cemu sam. Ipak mi je moje zdravlje i zdravlje moje dece najvaznije.
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Brana Čet Avg 04, 2011 12:12 pm

Bubice,bas mi je drago da se sve lepo zavrsilo. huug
Super za curicu jeej jeej mica mala! blowkiss
Bitno je samo da sve to lepo prodje do kraja,i da ti porodjaj protekne u najboljem redu! :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Caca Čet Avg 04, 2011 12:12 pm

Tako je,ja bi isto uradila.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Tina Čet Avg 04, 2011 12:17 pm

I bre Bubi,od juce te cekam zeno da se javis :) Super sto je sve u redu,bas se radujem zbog tebe,jos jedna curica,jeee jeej :LUV: mogu misliti koliko si srecna sto si je videla tako lepo,jesi smislila ime vec? blowkiss
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Brana Čet Avg 04, 2011 12:18 pm

Bubica ::Zato i hocu da idem na privatno,znam na cemu sam. Ipak mi je moje zdravlje i zdravlje moje dece najvaznije.
tako i ja razmisljam,uvek kada mogu idem privatno,hocu da se osecam kao covek,a ne kao stoka,kako nas tretiraju u drzavnim bolnicama..


Poslednji izmenio Brana dana Čet Avg 04, 2011 12:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?  - Page 4 Empty Re: Trudnice,kako je bilo na poslednjem pregledu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu