Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Kako se slazete sa svekrvom?

+32
Daisy85
Viki78
makicaaa
Nensy85
jagodica
Bubi89
ptica
Etna
Caca
tina191
Zverka
Julija.
mama m
Tina
leptiric
Srna
JECA NS
zoranabat
emadora
Maca
Mirka80
smiley
jelkica
Anna
Aleksandra18
cicamaca 74
Bubica
M&D
morena
Maja.
Brana
Crnokosa
36 posters

Strana 1 od 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Crnokosa Pon Avg 09, 2010 11:21 pm

Da li je i kod vas ona prica da se svekrva i snaja ne podnose ili?
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Ned Avg 15, 2010 2:25 pm

Pa kod nas nije bas da se ne podnosimo... Ali... Menja se... Jedno vreme je ok, normalna skroz, posle sva nikakva, ne mozes jednu rec da izvuces iz nje... :roll:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Brana Pet Avg 20, 2010 4:24 pm

Kod mene je definitivno ta prica ali sa njene strane ne sa moje ali opet to je sve zbog halapljive suprugove sestre koja celu stvar potpaljuje zbog sopstvene ljubomore na srecu svog brata pa onda potpaljuje i moju svekrvu!!Ali sta je tu je!! :rolleyes:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Pet Avg 27, 2010 11:57 am

Uhhhhhhhh, ma nikako se neslazemo, sve se pogresno shvata od samog pocetka, oni su bas dosta stari i jednostavno je sukob generacija i licnih poreba ucinio svoje. Sad je konacno mir, odvojili smo se i to je to. Mada bi ja htela da se SKROZ odvojimo, sto znaci da izadjemo iz kuce a ne da zivimo pod istim krovom, oni dole a mi na spratu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Maja. Pet Avg 27, 2010 12:17 pm

Sad smo u super odnosima! Ali znam da ce se to za nekoliko dana promeniti...
Jao, juce sam se onesvestila... Ispred nje, i sad sigurno misli da sam trudna...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Maja. Sre Sep 08, 2010 10:37 am

Ne obozava me, jer nisam za kupovinu... Ja sam za ono-sta mi treba odem, kupim... A ona bi se setala... Da sve vidi, a ja nisam takva... I onda ne voli da idemo u kupovinu zajedno, jer ja to zavrsim za 10minuta, a ona za 2-3sta, nekad i vise...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Brana Uto Sep 28, 2010 8:39 pm

MILJCE
Jel vi verujete kad smo vec kod svekrva da ova moja od kada sam trudna i od kada sam cesto povracala bre nije ni jednom pitala da li mi je dobro!!!!! I sutra ocekuje da nase dete vodim kod nje, e taj fil nece da gleda nema sanse, ona moja majka se polomi i da mi pomogne i da me menja u radnji i da mi pruzi e pa ova kad je ja nabudzim ima da peva, samo je cekam. Inace imaju macku u stanu i ona taj stan i ne odrzava bas sjajno i mi ne idemo tamo zbog toga, cak joj je mm rekao zbog ceka i da smo pitali dr i on je rekao da izbegavam bliske susrete sa mackama zbog nekog virusa koje one nose u sebi, i ona se juce nasla pametna da kaze dodjite sutra na tortu, a onda se ovaj moj tako izvikao na nju da sam ja letela od srece, samo zato sto se pravi pametna. A da za macku joj nije palo na pamet da kaze da ce je pokloniti nekome ili bilo sta drugo.... E sad mi lakse ..... :haha:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od morena Sre Sep 29, 2010 8:11 am

Baš mi je žao šta imate takve svekrve. Moja je predivna, ja je jako volim. I ona mene. Čujemo se redovito, vidimo jednom do dvaput tjedno, uvijek mi nešto kupuje. Kad god kupi nešto svojoj kćeri, obavezno kupi i meni: piđamu, torbu, majicu.... Možemo razgovarati satima, jako je pametna i dobra žena. I mlada je, rodila je mm s 20. Tako da mi često posuđuje svoje naušnice, torbe, cipele..Frizerka je, ima svoj salon, pa voli da dođem da mi radi svaštaod kose.
A sad od kad sam trudna, sad ne zna di bi od sreće. Stalno pita kako smo, kako beba, dal je mm dobar prema meni, dal mi pomaže... I hvala joj što je mm divno odgojila. Za nju samo pohvale. Kao i za moju mamu.
morena
morena
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.08.1980
Datum upisa : 19.08.2010
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od M&D Sre Sep 29, 2010 10:52 am

:aplauz: :aplauz: :aplauz:
avatar
M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Sre Sep 29, 2010 7:38 pm

E moja fish blago tebi, kad bi ova moja bila upola kao tvoja bilo bi super :)
Ej pa ja sam znala da nagovorim mm da okrecimo i sredimo stan dok ona ladi svoje dupe na moru, uvek mi je bilo zao jer ima problema sa kukovima, ali zajebala se malo ima ova druga snajka (valjda buduca zena mog devera) da joj zaprzi corbu a ja cu se samo smeskati bas ovako kao ovaj smajli :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Sre Sep 29, 2010 7:48 pm

Miljce... :haha: to nije bas smeskanje, ali drugo ocigledno nije ni zasluzila, samo nek si ti otisla odatle.
Ma moja je ko drvo, susta suprotnoct od Morenine. Ima dva sina, ne zna sta je zensko dete, ma sva je neka falicna. A kad dodje od mog devera devojka, ima da pobegne glavom bez obzira, jer ima stan u gradu, jedinica je, ima sve sto pozeli. Kad skonta sta je ceka ovde bice "adio mare" :)
A bas je fina, meni se svidja... (znam je par meseci)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Sre Sep 29, 2010 7:53 pm

ma i ova moja ima dva sina, i ne znam sta bih radila da zivimo pod istim krovom, ali ovaj moj je pametan pa to nije hteo a ja se jadna nisam bunila :hehehe:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Crnokosa Sre Sep 29, 2010 8:01 pm

Ja mislim da cemo ja i buduca sveki da spadamo u onu drugu grupu...
Skroz ali skroz je normalna zena, ne trpa se nigde, bas slicno razmisljamo...
A ako nekad budemo ziveli sa njima u zajednici, sigurno nece uvek da cvetaju ruze, to je nemoguce.
:)
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Sre Sep 29, 2010 8:03 pm

Super Majce :) A nigde cne cvetaju ruze, bitan je samo normalan odnos i dogovor.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Crnokosa Sre Sep 29, 2010 8:09 pm

Ma da,to je najbitnije! Bitno je i da nema neko levo razmisljanje o nekim stvarima... Posto kad vidim sta sve svekrve rade najezim se... Ja ne bih mogla da trpim neke stvari koje snajke trpe! :dont:
E da i moja buduca sveki (ako Bog da) ima dva sina... :)
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Sre Sep 29, 2010 8:15 pm

Pa neke zene koje nemaju cerku mogu prema snajki da se ponasaju extra bas zbog toga, a neke mogu samo to da kazu (kao moja) i da teraju po svom i nemaju osecaja, kao da su i same musko... Sto i nije iskljuceno posto je moja odavno u klimaksu, tu vise ne rade ni zenski hormoni ni nista :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Sre Sep 29, 2010 8:27 pm

Maia ::Ma da,to je najbitnije! Bitno je i da nema neko levo razmisljanje o nekim stvarima... Posto kad vidim sta sve svekrve rade najezim se... Ja ne bih mogla da trpim neke stvari koje snajke trpe! :dont:
E da i moja buduca sveki (ako Bog da) ima dva sina... :)
Znaci da si ugasila :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Sre Sep 29, 2010 8:29 pm

Sandrina 85 ::Pa neke zene koje nemaju cerku mogu prema snajki da se ponasaju extra bas zbog toga, a neke mogu samo to da kazu (kao moja) i da teraju po svom i nemaju osecaja, kao da su i same musko... Sto i nije iskljuceno posto je moja odavno u klimaksu, tu vise ne rade ni zenski hormoni ni nista :haha:
Znas kako ova moja kaze za klimaks :haha: Ona zna da je u klimaksu ali nije kao druge zene ona zna i kako da ga kontrolise :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Sre Sep 29, 2010 8:50 pm

:umislima: :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od morena Sre Sep 29, 2010 8:52 pm

Joj, da znaju šta pišete o njima! :madwife:
morena
morena
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.08.1980
Datum upisa : 19.08.2010
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Sre Sep 29, 2010 8:54 pm

fish kad ja njoj pokazem :madwife: bice svasta :haha: , ali zato kad joj mm vikne tako je mirna da ne poverujes :hehehe:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Crnokosa Sre Sep 29, 2010 9:03 pm

Sandrina 85 ::Pa neke zene koje nemaju cerku mogu prema snajki da se ponasaju extra bas zbog toga, a neke mogu samo to da kazu (kao moja) i da teraju po svom i nemaju osecaja, kao da su i same musko... Sto i nije iskljuceno posto je moja odavno u klimaksu, tu vise ne rade ni zenski hormoni ni nista :haha:


Hahahaha :haha: :haha: :haha:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Bubica Uto Okt 05, 2010 12:58 pm

I ja imam divnu svekrvu. Isto ima dva sina! :hehehe: Bas zato se lepo slazemo,kaze da sad ima i cerke,plus ima dve unuke... Ne zna sta bi od srece. stvarno zeli da pomogne,i istinski pomaze,mogu o svemu razgovarati sa njom,zato volim kad uspem i ja njoj nesto da pomognem. Jako dobro sam prosla,nebi menjala ovu porodicu nizasta. redheart
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od cicamaca 74 Sub Nov 27, 2010 9:42 am

eto mene i ovde da podelim moju situaciju ....
moj je sin jedinac .... i to bez oca ceo zivot ( otac mu je poginuo kad je imao godinu dana ) , pa majka jos seceras vec 30 god .... cela fam su jako bliski ( tj baka koja ima dve cerke i njihove porodice .... ) pa su ko crevca .. pa sad umesto da mislim oko svekrve sad moram i na baku ... i na tetku ..i na tecu .... a da vam ne pricam da su se oni svi navikli da zvrckaju jedne druge krenuo sam stigo sam , sad piskim sad kakim .... naravno ... mene to nervira jer ja to dozivljavam kao kontrolu ... jeste to dobro u slucajevima kada njegova majka ide negde pa joj secer padne u busu pa je posle mm juri po novom beogradu jer se ona tada pogubi...
elem ... za sada su usponi i padovi ..jer smo mi doneli neke odluke sto se ticu nas koja ona ne odobrava ..al mi ne sljivimo to .. nego radimo po svome ... nije da me ne voli nije da me voli ... isto ko i ja ..nisam odusevljena jer ona sina tretira kao da ima 15 godina i stalno se ljutim zbog tog njenog ponasanja prema njemu ... ali tesko da cu ja to moci da ispravim ... cekam da malo prodje vreme i da se neke stvari ustale , pa da vidim kako ce se ponasati dalje .. ja sam obelezila moju teritotiju i ne dam se :) ...( cak ne podlezem ni pricama koje znam da se pricaju iza mojih ledja nego drzim glavu podignutu ...)
moram da dodam da moji zive 500 km od nas i stariji su dosta od nje ( 20 god) ..pa nemogu da racunam na pomoc oko dece kada budu dosla .. tako da moram da budem diplomata ..
cicamaca 74
cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

https://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Brana Sub Nov 27, 2010 1:08 pm

Cicamaco mi snaje smo skoro uvek je...ena stana,ali sto ti kazes moramo biti diplomate i iznad situacije i sa glavom gore jer nam drugog izbora nema!! :) foryou
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu