Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

+4
Julija.
Tina
Caca
Brana
8 posters

Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Brana Čet Jan 19, 2012 3:17 pm

Da li ste imale strah hocete li moci drugu bebu da volite kao i prvu,kako cete sve obaveze moci da uskladite a da prvo dete ne trpi....?
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Caca Pet Jan 20, 2012 5:27 pm

Ja cu zbog toga sacekati bar 3-4 god,do druge bebe.Zelim se potpuno posvetiti Mihajlu,jer svakom detetu je to i potrebno bar dok ne nauci neke osnovne stvari(jesti samo,uzeti casu vode...)A i cini mi se da ce Mihajlo ostati mezimce i kada mu dodje bato ili seka.Ne znam...
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Tina Pet Jan 20, 2012 6:07 pm

Ne mora da znaci,sve zavisi kako ga ti vaspitas ;) mi planiramo uskoro jos jedno,pa onda pauzica jedno 2-3 god pa trece :)
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Julija. Sub Jan 21, 2012 2:37 pm

Ja sam imala strah i te kakav. Glupo i ruzno je reci ali nisam bas volela Djordja zato sto me odvaja od Nikoline. Mislila sam da necu moci da ga volim kao nju...ALI OBOZAVAM IH PODJEDNAKO mislim da je bolje sto pre drugo, jeste teze treba vremena da se sve to uskladi, ali kad uhvatite neki ritam sve ide tako glatko. Nikolina je vec ihaj razumna, dosta mi i pomogne za njene godinice.. Njih dvoje se vec igraju zajedno. A i djole je dosao u pravo vreme inace bi Nikolina bas bila razmezena.
Pre neko vece pocelo da mi se mota po glavi trece dete...Ali mozda za dve godine ni to necu da cekam bas puno...
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Brana Sub Jan 21, 2012 2:47 pm

Caca ::Ja cu zbog toga sacekati bar 3-4 god,do druge bebe.Zelim se potpuno posvetiti Mihajlu,jer svakom detetu je to i potrebno bar dok ne nauci neke osnovne stvari(jesti samo,uzeti casu vode...)
Slazem se!A mislim da se svako dete voli na poseban nacin,ali jednako,i mislim da cu i ja voleti drugo dete istom jacinom kao i Lakija,smatram da decu nikada ne treba u tome razdvajati,koliko je jedno moje,toliko ce biti i drugo.
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Brana Sub Jan 21, 2012 2:54 pm

Julija. ::Ja sam imala strah i te kakav. Glupo i ruzno je reci ali nisam bas volela Djordja zato sto me odvaja od Nikoline. Mislila sam da necu moci da ga volim kao nju...ALI OBOZAVAM IH PODJEDNAKO mislim da je bolje sto pre drugo, jeste teze treba vremena da se sve to uskladi, ali kad uhvatite neki ritam sve ide tako glatko. Nikolina je vec ihaj razumna, dosta mi i pomogne za njene godinice.. Njih dvoje se vec igraju zajedno. A i djole je dosao u pravo vreme inace bi Nikolina bas bila razmezena.
Pre neko vece pocelo da mi se mota po glavi trece dete...Ali mozda za dve godine ni to necu da cekam bas puno...
Super Caco,a znaci jos malo pa cemo dobiti novu trudnicu na forumu! huug
A to si u pravu,kada je dete dugo samo,bez brata ili sestre,nesvesno postaje razmazeno i pomalo egocentricno,zato mislim da je jako bitno da dete ne ostane jedince,to je moje misljenje....


Poslednji izmenio Brana dana Sub Jan 21, 2012 3:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Julija. Sub Jan 21, 2012 2:58 pm

Pa za dve godine ..a mozda i pre..:)) Sve zavisi od situacije..
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Brana Sub Jan 21, 2012 3:02 pm

Naravno,ti ces najbolje proceniti kada je pravi trenutak.. :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Crnokosa Ned Jan 22, 2012 9:52 am

Ja sam za sto manju razliku u godinama izmedju dece... Mislim da je tako lakse... A verujem da ne moze jedno dete da se voli vise a drugo manje!
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od sissi Sre Jan 25, 2012 8:04 pm

Plasila sam se da necu uspeti da uskladim sve obaveze kad se rodi druga beba,plasila sam se da ne zapostavim Jovana,i brinula oko jos puno drugih stvari....sada mogu da kazem bezpotrebno brinula,umesto da sam se opustila i uzivala....kada se rodila druga beba bila sam isto srecna kao i sa prvom,i volela isto....imala sam svo vreme ovog sveta da se posvetim i jednom i drugom,uspela vremenom da uskladim obaveze,deca su na moju veliku srecu uvek spavala u isto vreme pa sam imala vremena i za sebe....odrastaju zajedno i vec su jako vezani jedan za drugog.
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Brana Sre Jan 25, 2012 9:30 pm

Sissi,to je divno cuti! :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Crnokosa Pet Jan 27, 2012 7:22 am

Milina sissi blowkiss
Zato sam ja za sto manju razliku u godinama izmedju dece. Jubni ih redheart
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Bubica Ned Jan 29, 2012 12:42 pm

Mogu samo da kažem da je rodjenje drugog deteta upravo ono što sam želela,duša mi je ispunjena. Ovog puta nema panike,tako da potpuno uživam u obema. Muž mi pomaže oko kućnih poslova tako da sve postižem. A ljubav,sreća i zadovoljstvo mi na uši ističe :haha: nikad ovoliko nisam bila srećna. Bubi srećom nije uopšte ljubomorna na bebu. Pošto dojim,jako sam smirena što uopšte ne liči na mene :haha: Ali zaista nemam reči da opišem kako se osećam,ništa drugo mi ne treba.
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Brana Ned Jan 29, 2012 1:14 pm

Bubice,divno,bas mi je drago zbog tebe! glovee
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Caca Ned Jan 29, 2012 1:48 pm

Divno,divno.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Lana Čet Mar 08, 2012 12:56 pm

Kod mene je razlika od 10 godina,tako da nismo imali problema.Alex,stariji sin,mi pomaze oko svega.Voli da je oko bate.I mogu da vam kazem,iskreno,da sada uzivam u materinstvu,za razliku od prvog puta.Zrelija,pametnija,i lakse se borim sa svim problemima,za razliku od pre.A ljubav je podjednaka,samo je drugacija,malo dete je milo,slatko,a na starije sam veoma ponosna....
Lana
Lana

Ženski Datum rođenja : 27.11.1980
Datum upisa : 02.06.2011
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Brana Pet Mar 09, 2012 8:20 pm

Lana to je divno cuti! :LUV:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Mamina osecanja kada se rodi drugo dete... Empty Re: Mamina osecanja kada se rodi drugo dete...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu