Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


napadi panike

2 posters

Ići dole

napadi panike Empty napadi panike

Počalji od iskrina mama Pet Mar 30, 2012 1:27 pm

Postovane zene,
ja sam mama dvogodisnje devojcice.Jos uvek student, zapravo apsolvent ekonomije.Do kraja mi je ostalo jos cetiri ispita.Imam 27 godina.Pri izlasku na prethodni ispit javio mi se strasan problem.Buduci da se uglavnom sve polaze usmeno tako i ovaj, prozvana sam izvukla pitanja i dobila strasan napad panike.Srce ubrzano lupa, ruke se znoje i najgore od svega, mucnia, osecaj da cu se svaki cas ispovracati na profesora. Stvar je u tome sto imam iza sebe dvadesetak i ivse polozenih ispita, jesam imala tremu ali ovo je bilo strasno.Nemam strah od padanja, nemam strah od profesora, od ljudi jednostavno ne znam sta mi je...Taj sam ispit polozila, javila se prva da odgovaram ali u glavi haos, da anisam savrseno znala pala bih...E sad, problem je sto sad kad pomislim na ispit uhvati me isto tako panika...Ne znam sta da radim...Pomoc?
iskrina mama
iskrina mama

Ženski Datum upisa : 20.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

napadi panike Empty Re: napadi panike

Počalji od Brana Pet Mar 30, 2012 7:33 pm

Draga,ja mislim da je tvoj problem pauza koju si verovatno napravila u toku trudnoce i posle porodjaja,pa si se verovatno malo odvikla od cele te da kazem studentske price(ispita,polaganja...),i sada se ta trema pretvorila u negativnu tremu koja se sada ispoljava u vidu panike propracene opisanim simptomima.Mislim da mozes da je prevazidjes time sto ces svaki ispit pripremiti savrseno,kao i taj koji si sada polagala,time ces imati sigurnost u sebe,takodje sto cesce i u malom razmaku budes izlazila na ispite,ta trema ce se gubiti...I naravno pokusaj da imas samokontrolu,smiruj sebe pred ispit sa necim sto ti prija,muzikom,nekom knjigom....ili sa necim sto te opusta i preokupira paznju...i naravno pomisli na svoju cerkicu,jer time sto zavrsavas fax,obezbedjujes sebi bolji posao i time naravno bolji zivot svojoj porodici...
Zelim ti sve najbolje! huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

napadi panike Empty Re: napadi panike

Počalji od iskrina mama Pet Mar 30, 2012 7:38 pm

Hvala :)
iskrina mama
iskrina mama

Ženski Datum upisa : 20.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

napadi panike Empty Re: napadi panike

Počalji od Brana Pet Mar 30, 2012 7:42 pm

Nema na cemu,nadam se da sam bar malo pomogla! huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

napadi panike Empty Re: napadi panike

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu