Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

5 posters

Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od leptirko Sub Mar 16, 2013 1:11 pm

Uzasno!
Mrzim to, osecam se kao invalid kada me gledaju i kada ocekuju vesti, ti neki kojimaa nije stalo do mene, a samo su ljubopitivi!
Opterecuju me, smetaju mi, prave mi haos u glavi, pa mi se cini da vodim dveeeee borbe ignore ignore ignore ignore ignore
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Re: Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od marasrna Sub Mar 16, 2013 1:45 pm

nerviraju me i trudim se da budem vesela ili ne pricam sa njima ignore
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Re: Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od zvrki Sub Mar 16, 2013 1:47 pm

Mrzim to!!!! :ujedam: Uglavnom im kazem da ja samu sebe ne sazaljevam ,pa ne treba ni bilo ko drugi....
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Re: Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od SanjaS@ Ned Mar 17, 2013 6:52 pm

Sada posle 6 godina vise me niko ni ne pita,u pocetku su bas bili radoznali.Kao da zena mora da zatrudni cim se uda.Sada me jedino nervira svekrva koja uvek deli neke savete,skoro sam joj rekla da smo muz i ja pricali na tu temu i dogovorili se da iako ne budemo roditelji to nista ne menja.Da smo spremni i na to da se necemo ostvariti u toj ulozi.Nije joj bilo svejedno,ali nije nista prokomentarisala.Ipak ne moza ona da zeli to vise od nas.
SanjaS@
SanjaS@

Ženski Datum rođenja : 12.02.1983
Datum upisa : 17.03.2013
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Re: Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od marasrna Ned Mar 17, 2013 7:55 pm

da,nikome nije teze nego parovima koji imaju poteskoce da se ostvare kao roditelji i suvisan je bilo ciji komentar.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Re: Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od zvrki Ned Mar 17, 2013 9:06 pm

SanjaS@ ::Sada posle 6 godina vise me niko ni ne pita,u pocetku su bas bili radoznali.Kao da zena mora da zatrudni cim se uda.Sada me jedino nervira svekrva koja uvek deli neke savete,skoro sam joj rekla da smo muz i ja pricali na tu temu i dogovorili se da iako ne budemo roditelji to nista ne menja.Da smo spremni i na to da se necemo ostvariti u toj ulozi.Nije joj bilo svejedno,ali nije nista prokomentarisala.Ipak ne moza ona da zeli to vise od nas.


Potpuno se slazem sa tobom... Moj muz je mnoge spustio,jer previse zapitkuju... Cak znaju da kazu da mi ne zelimo decu... Strasno je kakvih ljudi ima,tek smo godinu dana u braku,uostalom bice kada Bog kaze... Imala sam te tripove da necu biti majka,a moja svekrva,zaova i muz su rekli da ima vremena bice beba,a ako se zaista desi da ne mozemo da se ostvarimo u ulozi roditelja,uvek mozemo i da usvojimo. Ne obaziri se na nicije komentare i nikada ne gubi nadu.
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Re: Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od SanjaS@ Ned Mar 17, 2013 9:31 pm

Zaista zelim baby girl ali kada bih bila u situaciji da moram da biram izmedju toga da imam dece,a da mi je muz debil i da zivim u haoticnom braku uvek bih se pre opredelila za trenutnu situaciju.Ne znam kako ce me ko shvatiti,ali nazalost ima toliko losih brakova u kojima ta jadna decica samo ispastaju.
SanjaS@
SanjaS@

Ženski Datum rođenja : 12.02.1983
Datum upisa : 17.03.2013
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Re: Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od zvrki Ned Mar 17, 2013 9:48 pm

SanjaS@ ::Zaista zelim baby girl ali kada bih bila u situaciji da moram da biram izmedju toga da imam dece,a da mi je muz debil i da zivim u haoticnom braku uvek bih se pre opredelila za trenutnu situaciju.Ne znam kako ce me ko shvatiti,ali nazalost ima toliko losih brakova u kojima ta jadna decica samo ispastaju.

Razumem sta hoces da kazes... Jako je bitan odnos supruznika za kvalitetno odrastanje... Slazem se sa tobom... Volim svog muza i zaista je divan covek i ako se ne bih ostvarila u ulozi majke iz bilo kog razloga,sve mogu da prebrodim ako je moj muz kraj mene.
Dobro dosla na forum,videces uz nas sve se prebrodi lakse,uvek mozes iskreno da pises,sve smo iskrene i uvek se podrzavamo... Ma sve su divne.... zagrljaj vatromet vatromet
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Re: Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od kathy_gm Ned Mar 17, 2013 10:00 pm

Sanjice,dobrodosla na forum... huug
I ja se slazem sa tim da je jako bitan odnos izmedju supruznika i,ako,ne daj Boze,ne dodje do dece,ipak ostanu jedno uz drugo. :naklon:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Re: Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od SanjaS@ Ned Mar 17, 2013 10:18 pm

kathy_gm ::Sanjice,dobrodosla na forum... huug
I ja se slazem sa tim da je jako bitan odnos izmedju supruznika i,ako,ne daj Boze,ne dodje do dece,ipak ostanu jedno uz drugo. :naklon:
Hvala kathy_gm pomirenje
SanjaS@
SanjaS@

Ženski Datum rođenja : 12.02.1983
Datum upisa : 17.03.2013
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju? Empty Re: Kako reagujete na one koji vas sazaljevaju?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu