Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Caskanje uz kaficu

+8
Bubi89
zvrki
Bubica
Tina
Crnokosa
Milica68
kathy_gm
leptirko
12 posters

Strana 3 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Sledeći

Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Jan 29, 2014 2:16 pm

leptirko,nensy  blowkiss 
ja se razvlacim po kuci kao po obicaju.i ovde poceo da prolece sneg i nesto je hladnije nego prethodnih dana.jutros bilo sunce i ja isplanirala kako cu otici kod muza na posao,danas radi u gradu i to pored okeana,i kako cu da setam uz obalu.mogu i sada ali da se natrontam.
ogradice su zakon,mirna ti glava ali neka deca nece u taj zatvor.
leptirko,prevaspitaj muza,ne moze to tako......  swear1 swear1 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Sre Jan 29, 2014 4:02 pm

Nema prevaspitanja posle maminog vaspitanja!!!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 
Jedino da se preselimo na Island!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Jan 29, 2014 4:08 pm

mozete.............jos da ste poljaci i nema nikakvih problema..  :lol: :lol: 
ustvari za tebe nema problema,poznajemo tipa koji ima islandsko drzavljanstvo,udas se i odmah imas sva prava,tip je nas i dobar covek a tm neka bije glavu  :mig: 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Sre Jan 29, 2014 6:23 pm

leptirko ::Nema prevaspitanja posle maminog vaspitanja!!!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 
Jedino da se preselimo na Island!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 

 :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :naklon: :naklon: 

Ma ogradice su zakon, u pocetku je bio haos...nije navikla na ogradjen prostor :) a bila je i bolesna. Ali morala je da se navikne htela ne htela. ignore Ne znam sta bih sa njom jer ona ne miruje ni sekund lelee 
Leptirko, kako je? Jesi li ozdravila?  huug 
Maro  blowkiss 
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Jan 29, 2014 6:25 pm

odoh da kuvam puding i da radim jogu za trudnice
kiss
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Sre Jan 29, 2014 6:36 pm

Ne dam se, ja tako lako! Bolje sam, mirujem i odmaram, zavalim se u fotelju, jer mrzim da lezim.
Maro, sunce lepo, nema on jos uvek pojma koliko ja vredim, cak ni posle skoro 10 godina. No, odrasce i on jednom, sunce mu zarko! Uzivaj u jogici!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nataša.V Sre Jan 29, 2014 10:21 pm

Zdravo drage moje.

Evo i mene napokon...

Napokon malo vremena da sednem uz komp...Danas dok mi je bebac spavao, pocela da pisem ali dzaba...pile mi spava celih 45 min po danu  :) 

Izvinjavam se sto nisam i ja cesce na forumu,ali imam jako jaaaaaaaaaaaaaaako zahtevnog malisu... ne smiruje se ni sekunde-vezan za mene strasno. Preko dana smo sami pa nije navikao ni na kog drugog,cak i kad mu tajo dodje s posla-opet juri kod mene...

Nensy draga,blago tebi za ogradicu-moj nije hteo ni u krevetac, ni u ogradicu, ni na pod.... nema sanse...samo da seta,skace,da ga nosamo...vec smo sad petnaesti mesec ali se nije pustio-plasljiv do besvesti...hoda,ali mora da oseti makar moj prst ili nesto pa ide,inace plasi se, nece da mrdne ako nema oslonca nekog. Nije nam pao kad je poceo da hoda,pa nemam pojma sta je u pitanju....plasljiv je strasno...

Marasrna, uzivaj u trudnoci i naspavaj se dooooooooooooobro :-D

Pozdrav svim zenicama i obecavam da cu biti i ja malo cesce uz vas :-D (kad god mi to dopusti Lazar :-D )

 blowkiss 
Nataša.V
Nataša.V
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.05.1978
Datum upisa : 31.01.2012
Godina : 45
Lokacija : Zvornik,RS

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Jan 29, 2014 10:28 pm

Natasa,drago mi je sto si se javila.kada imas vremena,ti uskoci.sto se tice spavanja,ako ne spavam nocu,odvalim preko dana.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Čet Jan 30, 2014 12:13 pm

Pozdrav,zenice...  huug 
Ustala sam pre jedno 2 sata-domacica  :haha: ,doruckovala i sad "svrljam" po netu. Juce je Mm bio rodjendan,pa smo imali goste i celo popodne sam bila na nogama,tako da me je nocas bas boleo stomak :sad: ,ali sada sam dobro. Ne radim ni ovu sedmicu,ali cu poceti od ponedeljka... Danas cu da odmaram...  da da 
Kako ste mi vi? Sta radite?  huug 
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Čet Jan 30, 2014 12:50 pm

Pozdrav, Natasa!!!  bouquet 
Danas cu opet da odmaram i da koristim svoje bolovanje do maksimuma. Citacu mozda pogledam i jedan film. na repertoaru mi je neprevazidjeni Pavic.
Kathy, sreco, pripazi na sebe. pliz!!!!! Odmaraj i vidi sa lekarom. Mozda je trudnicko najbolja opcija za tebe, jer radis sa ljudima, a vreme je viroza.
Marice, kako ide joga? Kako bih volela da idem na jogu. Cula sam da ima ovde kod nas jednom nedeljno i to bas nedeljom. Meni treba mir, a joga bi mi legla....ali jednom nedeljno mi je malo za sve...
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nataša.V Čet Jan 30, 2014 1:16 pm

Cao cure :-D

Hehe.evo  mene... malisa tek sad spava a s obzirom da imam spremljen  ruckic za njega (nama cu ispohovati bele snicle na brzaka samo) -imam vremena da sednem za komp :-D

Leptirko,odmaraj na bolovanju, dobar film ili knjigu u ruke i sve cetiri uvis :-D

Kathy,poslusaj Leptirka- s obzirom da si trudna,cuvaj se,ako mozes idi na trudnicko, jer moras da pazis kako na sebe tako i na to malo bebe :-*

Joj,jogaaaaaa....joooooooooj, neka aktivnost-hehe sta je to ? Osim krpe,usisivaca,sporeta i bebe ne znam ni za sta drugo :-D...
Nedostaje mi salsa...u Vrscu i Beogradu sam bila redovna na treninzima pa mi sad ples mnoooooooogo fali :-( ...

Hajdete na :coffee: drage moje

 :)
Nataša.V
Nataša.V
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.05.1978
Datum upisa : 31.01.2012
Godina : 45
Lokacija : Zvornik,RS

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Čet Jan 30, 2014 3:03 pm

cao zenske
ja rucam i doruckujem posto sam se probudila jutros u pola osam i nisam mogla da spavam,odgledala sam dobar film,evo leptirko za danas,na filmoviziji:The citizen iz 2012,pa kada je muz otisao na posao u pola dvanaest ja sam zaspala i ustala u 14h  :haha: :blam: 
padala je kisa,sada pada sneg i nije bas neko vreme,kasnije cu otici do muza da izadjem iz kuce.
muz me zvao sa novostima o preseljenju u Norvesku,videcemo kada cemo i kako cemo.najbolje da ja sa bebom budem u Srbiji nekoliko meseci dok se on ne skrasi tamo.opet sve iznova,nemam nikoga ali bicu blize kuci i u lepsoj zemlji.videcemo..........  :dont: 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Čet Jan 30, 2014 4:40 pm

Maro, sreco, ako odes u Norvesku, znaj da si na konju! To je najstabilnija zemlja u kojoj nema sirotinje, svaki stanovnik je dobrostojeci. To je nama dvoma zivotni san, a obzirom na struku mog muza, vrlo je moguce. Zamisli , mila, mozda nas zivot i na taj nacin spoji! Volim da mastam o tako predivnim mogucnostima!
Natasa, bice svega kad momcina malo poraste i osamostali se!
Kathy, mila, jos ti ne rekoh, ja bih bre otisla cim dobijem pozitivnu betu. Veruj mi, ne bi trebala komisija da te zeza, posebno ako se pozalis da imas mucnine i da jedva funkcionises.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Čet Jan 30, 2014 5:41 pm

zeneeeeeeeeeee.............ovaj pada,ne staje..........napravio kolaps na putevima za kratko vreme.muz mi rekao da ne mrdam iz kuce,veceras cemo prosetati.vetra nema,prelepo pada ali mi je vec na onom zivcu........pocecu kao onaj sto otisao u Kanadu i o grtalici



Leptirko,bilo bi super da budemo tamo zajedno a nije neizvodljivo....  blowkiss 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Pet Jan 31, 2014 10:53 am

Dobar dan. Nismo valjda opet zatajile?
Kod nas vetar glavu da oduva. na srecu, kod kuce sam, nigde ne idem. Zvrckaju me sa posla, mada imam zamenu, ali iamo nekih desavanja, planva. Ma, polako ljudi, evo me u ponedeljak, pet dana i nije neka vecnost, zar ne?
Ljubim vas sve. Moja lepa trudnica garant spava, posto je nocna ptica!!!!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Pet Jan 31, 2014 12:48 pm

Pozdrav zenske  huug 
Ja sam u borbi sa prehladom i zubicima  gah Sara mi preksinoc nije ni sat vremena spavala,a mene bolela glaaava :verymad: ...muz i ja smo na smenu oke nje, bila je to duuuuuga noc! Sinoc je malo imala temperaturu, dala sam joj sirup tako da se sve smirilo, hvala Bogu.

Natasa,  huug konacno i ti opet sa nama  :mig: Potpuno razumem kako ti je, moja ima 10 meseci a ponasa se kao da ima 18!  :) 

Kathy, cuvaj se duso! Sad je period virusa...a ti radis s ljudima. Kad vec mozes begaj na ODMOR i to koristi 9 meseci jer kad bebac dodje tesko da ces se naspavati, odmoriti.... da da 

Maro, Norveska  aplauz aplauz Moja drugarica je otisla pre 2 godine i super se snasla. Gradjevinac je postruci tako da je nasla dobar posao, stan...ne zali se ni malo. Jedino kad dodje u Srbiju preko leta, pada u nesvest od vrucine  :rolleyes: :haha: 
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Pet Jan 31, 2014 1:21 pm

jutro zenske  blowkiss 
Nensy i odavde kada odem ja padam i nesvest od vrucine jer ovde je leti mnogo lepo na 15 stepeni,sunce przi jer je nisko ali bas niskoooooooo,uzivancija.masa islandjana se seli za norvesku.
ljubi saru(sve pisem malim slovima,izvinite me) u vratic,bice sada muke sa zubicima ali kroz to mora da se prodje  nocomment 
nensy,jesi li malo bolje raspolozena ili si jos u k ....?
leptirice moja,ljubim te u pametnu glavu,i juce i jutros sam se budila u pola osam i posle ne mogu da spavam pa zaspim oko 10h.
meni legle neke pare od sindikata i posto jos traje snizenje odoh da kupim,mozda,muzu nesto za godisnjicu i rodjendan i u jednoj prodavnici sam videla bodice za 300 din. to je ovde jeftino pa ako ima jos da uzmem neki za mog sina i jednu devojcicu sto treba da se rodi aprila,htela ja to da kupim pre neki dan a mm kaze:pusti ga da se prvo rodi.....muskarcii  :verymad: 
muz mi radi i nocas i sutra uvece u gradu pa ko bude budan,dobrodosao je na caskanje  jeej 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Pet Jan 31, 2014 3:17 pm

maro, kako kad. Razgovarala sam sa mm o svemu, objasnila mu neke stvari i trazila od njega samo da me razume kad pocnem da histerisem ali muskarci koliko god se trudili tesko da "razumeju" zenu  :glupan: Ipak ja sama sebi najbolje pomazem :mig: 
Uzivaj u kupovini,misli malo i na sebe pa se pocasti  zvizduk 
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Pet Jan 31, 2014 6:17 pm

Nensy, slozila bih se sa tyobom. Ja jos ne sretoh nijednog koji moze da razume, da slusa pazljivo itd....
Iskreno, ponekad mi to zasmeta, ali sve manje. Znam da ne radi to namerno. Ne znam koliko mogu da verujem u potpunu promenu coveka. To bi bila gluma ili mucenje da neko stalno od vas ocekuje da se menjate. Imam svoje nacine. Eto, vama mogu da kazem sta mi je na dusi. Svako treba da ima neki izduvni ventil. Ja ih pronadjoh. Mada, ne znam ni sta je meni. U stanju sam danima da ne komuniciram sa svetom. To vidim ovih dana, bas sam izolovana i cak mi i prija.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Pet Jan 31, 2014 7:33 pm

zene moje,radite sta vam prija  blowkiss blowkiss 
skuvala sam se u tc,mislila da cu se onesvestiti,oni su blesavi koje su cene sada stavili,isplati se da se ceka ovo snizenje i za nas i za decu.kupila sam sestri kupaci za 600 din.,sutra cu i sebi,kupila sam za bebca nesto a sutra cu za sebe i muza.mnogo toga ima a ne treba se zalitati.krsta me bole od stajanja i hodanja..........
sta vi radite?
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Tina Pet Jan 31, 2014 9:12 pm

Cao zene,samo da vas pozdravim  bye 
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Sub Feb 01, 2014 12:42 am

Kada sam dobila dete promenilo se mnogo toga. Verujem da je i kod drugih tako   :dont: 
Pre sam ugadjala svima a sebi najmanje. Sta ce reci ovaj, onaj... :glupan: Sada gledam da udovoljavam max sebi, da se ja osecam ispunjenom i zadovoljnom jer ce tada i drugi biti srecni oko mene a prvestveno moje dete.
Ova kriza sa raspolozenjem mislim da je trenutna jer me gusi sto sam svaki dan u kuci, sto su mi prijatelji daleko....  gah gah 
Radim dosta na sebi i mislim da ce se trud isplatiti  :mig: 

maro duso, nocas doooobro odmori pa sutra opet u akciju  :mig: :) 

Ljubim vas sve, odoh da pajkim :gotosleep: 
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Sub Feb 01, 2014 12:45 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sub Feb 01, 2014 1:19 am

sve spavate,samo ja sam budna.pustila sam neki film a i ne spava mi se,ko zna kada cu zaspati.
nensy,sve je prolazno,ne moze stalno da bude tako,evo i kod mene je promenjivo,dosta nsm rade i hormoni,ja trudna,ti porodilja plus losi vremenski uslovi,nedostatak prijatelja,jedino sto opet tebi mogu da dodju i prijatelji i rodbina i roditelji a moji ne mogu.
veceras sam propustila jogu jer sam se umorila preko dana a i veceras sam peglala,to bas retko radim jer stvari iz susare su kao ispeglane.
nensy,sta se bebi oblaci preko bodica?imam bodic i pantalonice ali bice mu hladno na ledjima i grudima,sta u tom slucaju se jos oblaci.znam za bodic i stramplice,one bez rukava.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Sub Feb 01, 2014 11:29 am

Ma gde spavala, Sara nas je urnisala do 7-8h jutros  gah 
Maro, ja sam njoj oblacila samo benkicu i dole pantalonice, carapice naravno.Nisam je previse toplila jer je i u kuci toplo a i prvih mesec, dva samo spavaju tako da su i pokriveni.
Imas bodice, kao majcice na bretele, pa mozes to da mu obuces ispod benkice...
Poslacu ti nesto na pp pa vidi....

Zenske danas se bacam u kuhinju da isprobam novi specijalitet pa ako bude ok, pisem vam!!!
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 3 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu