Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

+7
sissi
cicamaca 74
Maja.
morena
TICA
Crnokosa
Brana
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Brana Uto Avg 31, 2010 5:09 pm

pa pisite.... :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Brana Uto Avg 31, 2010 5:17 pm

Moja svadba je bila intimna,mala,odabran krug ljudi sa kojima smo stalno u kontaktu bilo ih je 30,u restoranu muziku je pustala moja sestra,vrsta muzike je bila raznovsna za svaciji ukus!!Super smo se proveli!! :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 5:24 pm

Uhhhhhhh, ja nisam htala da pravim svadbu. Moja svadba je bila prelepa (po recima drugih ljudi)!!! Sve je proteklo u najboljem redu, bilo je veselo, moja familija je mnogobrojna i bilo je puno puno mladih, svi su igrali, pevali i videlo se da je iz srca! Toliko su svi bili emotivni da su mi i braca zaplakala, joooj kad se samo setim. A ja i dalje, posle svega toga lepog i pozitivnog mislim isto, da se vratim u ono vreme, opet bi rekla da ne zlim svadbu. Imala sam bas dosta sra*a neposredno pred taj dan, prvo 10-tak dana pred svadbu se pokacila sa svekrvom, tj. ona me napirila a ja cutala, mesala se zena u moju svadbu a ja glupaca progutala sve... I na devojacko vece sam imala jos jedan bliski susret sa sopstvenom tetkom,, ujela me za srce najstrasnije a ja opet cutala i plakala celu noc...ujutro ustala naduvena ko krofna, nije mi bilo ni docega a ne do sminkanja, oblacenja, frizure i citave ceremonije .Eto, sad mozete zamisliti kako sam se divno provela i koliko sam bila svesna sta se ustvari dogadja.Ma, bolje da nisam pravila svadbu!!! :gsad:
Sorry sto sam sad sve ovo napisala, jer ovo je verovatno svima srecna tema! Ali eto, ima i onih kojima to nije.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Brana Uto Avg 31, 2010 5:33 pm

Joj draga i ja sam svasta prezivela sa svekrvom i svekrom koji su hteli da naprave svadbu od 600 ljudi ali smo isterali svoje ja sam isto bila ubijena ali nisam se dala jednom se pravi taj dan i hocu da ga maksimalno dobro provedem!! :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Crnokosa Uto Avg 31, 2010 6:07 pm

merilin_monro ::a drugi put -pravi put :)nas cetvoro ...hor i svestenik...hor u praznoj crkvi uzdize do neba...stvarno sam vencanje dozivela kao nesto sveto...uzivali smo

Ovako i treba da bude :hugs:

Prvi put sam cula da neko ovako opise... PRELEPO! rose
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Crnokosa Čet Sep 02, 2010 8:22 pm

Mala svadbica, malo ljudi, uzivo muzika, mala lepa tortica, ja u kratkoj beloj haljinici, i najbitnije mV pored mene...
Svadba ili u jesen ili u prolece... Vencanje u crkvi i to ako moze predvece bilo bi:jeej:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od TICA Pet Sep 03, 2010 7:51 am

Meni se doduse niko toliko nije mesao niti bi ja to dozvolila. TO JE MOJ DAN,dan koji sam tako reci celog zivota cekala i sada da mi se jos neko umesa u planove...Pa tacno bi mu glavu otkinula.Bile su komplikacije to stoji,ali sam ja na kraju isterala na svoje.
Svadba je bila u restoranu i bilo je do 150 ljudi,najuzi prijatelji,rodbina i naravno vise drugova i drugarica.Ja smatram da je omladina ta koja cini veselje :juhu:
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od morena Pet Sep 03, 2010 7:57 am

Meni je moja svadba bila savršena. Bilo nas je 80-ak. Kad je mm došao po mene doma...ne mogu to ni opisati, taj njegov pogled, njegov zagrljaj, ja sam plakala od emocija. I u crkvi je bilo emotivno, jako. A poslije party do jutra. Za mene najljepša svadba na svijetu!
morena
morena
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.08.1980
Datum upisa : 19.08.2010
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Crnokosa Pet Sep 03, 2010 8:39 am

TICA ::
Svadba je bila u restoranu i bilo je do 150 ljudi,najuzi prijatelji,rodbina i naravno vise drugova i drugarica.Ja smatram da je omladina ta koja cini veselje :juhu:
Slazem se...
Sta da mi se one babe poredjaju na stolicama i gledaju ko sta radi i prepricavaju posle (ovo je inace situacija kod mene u selo)...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Gost Pet Sep 03, 2010 8:41 am

Moja je bila VELIKA, MRSNA, PRAVOSLAVNA :haha: :haha: :haha: Sve sa sarmu, prasetinu i janjetinu
200 ljudi, extra muzika, djuskanje, pijenje, sizenje, ludenje :haha: :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od TICA Pet Sep 03, 2010 8:41 am

A joj,a zamisli ti sto je jedna baba isto tako sa sela kod mene na svadbi htela da obuce narodnu nosnju,pa sam je jedva odvratila od toga.Zamisli da se tako pojavila :haha:
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Gost Pet Sep 03, 2010 8:45 am

TICA ::A joj,a zamisli ti sto je jedna baba isto tako sa sela kod mene na svadbi htela da obuce narodnu nosnju,pa sam je jedva odvratila od toga.Zamisli da se tako pojavila :haha:

To je jos i super..Babe iz mog komsiluka su htele da zakolju petla kad izadjem i da dvoriste prskaju krvlju..Kao to je za plodnost..A onda sam im zapretila da koja to bude uradila sa sve vencanicom cu joj nabiti tog petla u grlo. Zamisli??Na mojoj svadbi takav SATANISTICKI RITUAL..E pa, nesh kolega..naravno da se ni jedna nije usudila :hehehe:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od TICA Pet Sep 03, 2010 8:46 am

Verolino ::
TICA ::A joj,a zamisli ti sto je jedna baba isto tako sa sela kod mene na svadbi htela da obuce narodnu nosnju,pa sam je jedva odvratila od toga.Zamisli da se tako pojavila :haha:

To je jos i super..Babe iz mog komsiluka su htele da zakolju petla kad izadjem i da dvoriste prskaju krvlju..Kao to je za plodnost..A onda sam im zapretila da koja to bude uradila sa sve vencanicom cu joj nabiti tog petla u grlo. Zamisli??Na mojoj svadbi takav SATANISTICKI RITUAL..E pa, nesh kolega..naravno da se ni jedna nije usudila :hehehe:

:hehehe: :hehehe: :hehehe: :hehehe:
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Maja. Pet Sep 03, 2010 8:57 am

Verolino ::
TICA ::A joj,a zamisli ti sto je jedna baba isto tako sa sela kod mene na svadbi htela da obuce narodnu nosnju,pa sam je jedva odvratila od toga.Zamisli da se tako pojavila :haha:

To je jos i super..Babe iz mog komsiluka su htele da zakolju petla kad izadjem i da dvoriste prskaju krvlju..Kao to je za plodnost..A onda sam im zapretila da koja to bude uradila sa sve vencanicom cu joj nabiti tog petla u grlo. Zamisli??Na mojoj svadbi takav SATANISTICKI RITUAL..E pa, nesh kolega..naravno da se ni jedna nije usudila :hehehe:

:haha: :haha:
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Crnokosa Pet Sep 03, 2010 9:00 am

TICA ::A joj,a zamisli ti sto je jedna baba isto tako sa sela kod mene na svadbi htela da obuce narodnu nosnju,pa sam je jedva odvratila od toga.Zamisli da se tako pojavila :haha:

Kod mene u selo se prave velike svadbe,uvece se sklanjaju stolovi u sredini sale i tu nastaje haos :hehehe: a one babe umesto da odu da spavaju,jel te rano se bude i imaju posla, one dovuku stolice ,posedaju i samo ogovaraju... a sutra po selo cujes "pa i nije bila lepo ukrasena sala,ona sarma bila dobra al mala..."

:haha:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Maja. Pet Sep 03, 2010 9:02 am

Od tih baba mi je muka...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Maja. Sre Sep 08, 2010 9:03 pm

E ovako... Planiram... Da obucem, obujem... Pink starke, vencanica do kolena, i nazad da bude duza, bela... Pink rukavice... A frizura - najbolja... Cirokana... To bi bila ludnica...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Maja. Sre Sep 08, 2010 9:32 pm

Ali na tu foru...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Crnokosa Sre Sep 08, 2010 10:01 pm

Stavljas slikice ideja u temama tamo u planiranju vencanja...
Ja pocela da stavljam :haha:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od cicamaca 74 Sre Dec 01, 2010 12:43 pm

Joj citam ove poruke i umirem od smeha ... tih baba ima svugde .. sto kaze moj drug sta ce ti babe sto se ljube u usta ..
mi smo imali ujutru opstina posle crkva posle rucak za najbl rodbinu sa tamburasima i uvece zurka na splavu za nekih 100 ljudi i svedski sto ...
kad smo taj plan prvi put izneli ispred njegove familije nastao je rat i taj rat je trajao i trajao i trajao i trajao .. prebacivali su nam za sve i svasta .. svakakvu mogucu sitinicu koju su bili nasli , cak i na dan same svadbe .. a tek posle ....
mi smo bili cvrsto resili da izguramo svoje i gurali smo pored svih uvreda i svadja , hiljadu puta smo rekli , da smo znali da ce ovo biti tako gorko , vencali bismo se u grckoj kad smo bili na moru ..
sam dan .. je bio suncan i 25 stepeni , ja i mm smo se smejali od uveta do uveta i bilo nas briga za sve .. i za zle komentare i nezadovoljne svekrve i taste ... to je bio nas i samo nas dan .. tako da buducim mladama .. radite onako kao sto ste zamilslile ... matorci su se vencali vec i imali svoju svadbu ... a ovo je vasa svadba i vas dan
cicamaca 74
cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

https://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Crnokosa Sre Dec 01, 2010 12:45 pm

cicamaca 74 ::J
sam dan .. je bio suncan i 25 stepeni , ja i mm smo se smejali od uveta do uveta i bilo nas briga za sve .. i za zle komentare i nezadovoljne svekrve i taste ... to je bio nas i samo nas dan .. tako da buducim mladama .. radite onako kao sto ste zamilslile ... matorci su se vencali vec i imali svoju svadbu ... a ovo je vasa svadba i vas dan
Super uradjeno i super receno! :aplauz:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Gost Sre Dec 01, 2010 12:46 pm

Bas tako :aplauz:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od sissi Sub Mar 26, 2011 9:15 pm

Gost ::Moja je bila VELIKA, MRSNA, PRAVOSLAVNA :haha: :haha: :haha: Sve sa sarmu, prasetinu i janjetinu
200 ljudi, extra muzika, djuskanje, pijenje, sizenje, ludenje :haha: :haha:
I kod mene bilo ovako :lol: :lol: :lol:
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Maja. Sub Mar 26, 2011 9:43 pm

Ja ne volim svadbe... :dont: Ne znam kako ce izgledati moja svadba ali mislim da cu na taj dan biti zesce nadrndana... :haha:
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od sissi Sub Mar 26, 2011 9:56 pm

:haha: :haha:
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba? Empty Re: Kako zamisljate svoju svadbu ili kakva je bila vasa svadba?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu