Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


PRST SUDBINE

+13
Bubi89
Julija.
Tina
sissi
Crnokosa
Aleksandra18
tasana065
smiley
Srna
Brana
Maja.
M&D
TICA
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Julija. Sub Jun 11, 2011 6:39 am

Brana ::Ja i mm smo se upoznali u prvom razredu srednje muzicke skole!!On pevac a ja upisala klavir i solo pevanje!on 81 godiste jer se solo pevaci zbog mutacije upisuju kasnije u srednju.ja 88.Kada sam ga videla to je bila ljubav na prvi pogled znala sam da bih sa njim mogla provesti ceo zivot,ali on nije zeleo vezu jer sam mladja od njega 6,5 godina a to je tada njemu bilo mnogo jer sam ja imala 16 godina a on 23.To mi je mnogo tesko palo ali ja sam stalno razmisljala o njemu jednostavno nesto je postojalo da kada vidim srce hoce da iskoci iz grudi.Prosle su 3 godine ,krenula 4 godina srednje ja polako gubim nadu sve sam pokusavala da bih bila sa njim ali nije islo i ja sam polako pocela da odustajem.On u valjevu ja u bg,on i zaboravio na mene.I jednog dana zove me profesorka iz korepeticije i kaze imam jednog pevaca koga treba da pratis za ispit.Ja ulazim u ucionicu i vidim njega.......ostajem bez teksta.krece saradnja.Ja vise rezervisana ne znam sta da ocekujem,ali vise sam pocela da odustajem.Dolazi moje takmicenje iz pevanja osvajam prvu nagradu i zvoni mi telefon on....Inace pre toga je bilo samo zvanje da se zakazu probe za ispit.Cestita mi i kaze mi hoces da se vidimo nevezano za probu?jaoj....Ja pristajem i secam se, zima 15.januar pocinje sneg da pada, mi setamo stazom pored Hrama Svetog Save svetiljke svuda i on me meni kaze lomila si me lomila dok me nisi slomila nisam mogao nikada da ti odolim jedino sto mi je od pocetka pravio problem je sto si tako mlada,nisam zeleo da ti se prepusim i posle budem ostavljen i naravno tu je usledio poljbac!!Inace nasa sudbina je bila sledeca ja sam zavrsavala 7 i 8 razred za jednu godinu i u srednjoj skoli gimnaziju dve za jednu godinu zbog velikog napredovanja u muzickoj skoli a on je upisao fakultet Fon,zavrsio dve gimnazije i nije se pronasao i na kraju napustio fon i upisao pevanje i otisao iz Valjeva da bi dosao u bg i bas je upiaso skloli kao i ja ,a ja sve zavrsavala ubrzano da bih se eto sreli!!!Inace meni je muz rekao mi cemo biti zauvek zajedno a ja mu kazem da ali ce nas smrt rastaviti a on me meni kaze nece jer bilo ko da umre pre cekace ono drugo na drygom svetu i onda cemo beskonacno biti zajedno!!!Ali mi smo se dogovorili nema nam zivota jednog bez drugog kada dodje sudnji cas idemo zajedno!!!
:LUV: :LUV: :LUV:
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Aleksandra18 Sub Jun 11, 2011 7:29 am

Hvala Coco blowkiss
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Julija. Sub Jun 11, 2011 7:54 am

Nema na cemu
I ja sam pocela da pisem svoju pricu i komsinica me prekine i sad me mrzi!
Ali bilo je ovako: Znali smo se iz vidjenja dobar dan i dovidjena! A onda: Sve se to dogodilo na putu za ludilo srce mi se opasno u tebe zaljubilo!
Bilo je dosta prepreka al sve smo prevazili i zajedno smo 5 ipo godina srecni i zaljubljeni sa nasa dva andjelcica a mozda ih bude jos!
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Aleksandra18 Sub Jun 11, 2011 8:00 am

Super Coco,to je bas lepo :)
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Brana Sub Jun 11, 2011 7:46 pm

Coco :LUV:
Hvala :hugs:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Bubi89 Ned Jun 12, 2011 6:59 am

To je ovako bilo:
Kada sam raskinula sa bivsim ja u bedaaaaaaaku zescem... Jedno vece u kaficu vidim njega, simpatican mi bio skroz... I ja saznala ko je, nabavila broj, ali nisam htela jos nista...Posle par veceri u kaficu mene bivsi nesto zvao i ja se rasplakala i otisla u wc, kad on izlazi iz wc-a, video da placem i varnuo se unutra i dao mi maramicu da obrisem oci... Joj to nikad zaboraviti necu... I ja mu posle kada sam se dokrajcila prisla i kao cao sta ima, bla bla, bukvalno ga napala xD Ali nista tu jos... I za Srpsku n.g. on dosao sa drustvom i nekom ribom... Ja popizdela, raspitala se, a ovi njegovi kao am to mu enka sema, mi navijamo za tebe... Ja kao jel tako, ok... I kad je bilo 00:00, svi napolje izasli i cestitali ko je kome stigao, i ja ga krisom cokim na blic :lol: I kad smo opet usli, oni sedeli svi zajedno, i ta njegova pored njega, ja prisla, uhvatila ga pod ruku, i reko dodji cas, da te pitam nesto,,, I pored stepenica gurnem ja njega uz zid i krenem da ga zvalavim :lol: Kad je ova skoooocila na mene, kukuuuuu, jedva nas razdvojise, i nju odvedose gore... Svasta razbil, vadila noz, httela da me bode :haha: Ovaj otiso do gore da vidi sta se desava i vraca se sa iscepanom majcom :lol: Nasmejao se, poljubio me, seli zajedno, i tu je sve pocelo :kez:
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Julija. Ned Jun 12, 2011 8:14 am

Barbarica ::To je ovako bilo:
Kada sam raskinula sa bivsim ja u bedaaaaaaaku zescem... Jedno vece u kaficu vidim njega, simpatican mi bio skroz... I ja saznala ko je, nabavila broj, ali nisam htela jos nista...Posle par veceri u kaficu mene bivsi nesto zvao i ja se rasplakala i otisla u wc, kad on izlazi iz wc-a, video da placem i varnuo se unutra i dao mi maramicu da obrisem oci... Joj to nikad zaboraviti necu... I ja mu posle kada sam se dokrajcila prisla i kao cao sta ima, bla bla, bukvalno ga napala xD Ali nista tu jos... I za Srpsku n.g. on dosao sa drustvom i nekom ribom... Ja popizdela, raspitala se, a ovi njegovi kao am to mu enka sema, mi navijamo za tebe... Ja kao jel tako, ok... I kad je bilo 00:00, svi napolje izasli i cestitali ko je kome stigao, i ja ga krisom cokim na blic :lol: I kad smo opet usli, oni sedeli svi zajedno, i ta njegova pored njega, ja prisla, uhvatila ga pod ruku, i reko dodji cas, da te pitam nesto,,, I pored stepenica gurnem ja njega uz zid i krenem da ga zvalavim :lol: Kad je ova skoooocila na mene, kukuuuuu, jedva nas razdvojise, i nju odvedose gore... Svasta razbil, vadila noz, httela da me bode :haha: Ovaj otiso do gore da vidi sta se desava i vraca se sa iscepanom majcom :lol: Nasmejao se, poljubio me, seli zajedno, i tu je sve pocelo :kez:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E bas si me nasmejala!!!
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Brana Ned Jun 12, 2011 10:24 am

kuku Barbi :lol: :lol: :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od mama m Ned Jun 12, 2011 10:40 am

:lol: :lol: :lol: :lol: draga barbi jesi li koju popila ili si bila trezna?
svaka ti cast na svemu extra pricica!
jel jel si ti sad sa njom imas lazu?misam bas u toku.....
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Bubi89 Ned Jun 12, 2011 11:51 am

Sa njom ne, ali sa njim da :lol:

Da da, pa nisam se ja za dz skoro pobila :D

A to vece kad sam ga ukrala od stola bila sam mozda maaaaalo pijana, ali sam mnogo dobro bila picnuta, pa me spicilo samopouzdanje :lol:

Eeeeee
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Aleksandra18 Ned Jun 12, 2011 5:05 pm

Jao Barbi koja hrabrost,sto rece Brana kuku :aplauz: :haha:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Maja. Ned Jun 12, 2011 6:05 pm

Barbarica ::To je ovako bilo:
Kada sam raskinula sa bivsim ja u bedaaaaaaaku zescem... Jedno vece u kaficu vidim njega, simpatican mi bio skroz... I ja saznala ko je, nabavila broj, ali nisam htela jos nista...Posle par veceri u kaficu mene bivsi nesto zvao i ja se rasplakala i otisla u wc, kad on izlazi iz wc-a, video da placem i varnuo se unutra i dao mi maramicu da obrisem oci... Joj to nikad zaboraviti necu... I ja mu posle kada sam se dokrajcila prisla i kao cao sta ima, bla bla, bukvalno ga napala xD Ali nista tu jos... I za Srpsku n.g. on dosao sa drustvom i nekom ribom... Ja popizdela, raspitala se, a ovi njegovi kao am to mu enka sema, mi navijamo za tebe... Ja kao jel tako, ok... I kad je bilo 00:00, svi napolje izasli i cestitali ko je kome stigao, i ja ga krisom cokim na blic :lol: I kad smo opet usli, oni sedeli svi zajedno, i ta njegova pored njega, ja prisla, uhvatila ga pod ruku, i reko dodji cas, da te pitam nesto,,, I pored stepenica gurnem ja njega uz zid i krenem da ga zvalavim :lol: Kad je ova skoooocila na mene, kukuuuuu, jedva nas razdvojise, i nju odvedose gore... Svasta razbil, vadila noz, httela da me bode :haha: Ovaj otiso do gore da vidi sta se desava i vraca se sa iscepanom majcom :lol: Nasmejao se, poljubio me, seli zajedno, i tu je sve pocelo :kez:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Strava.. :lol: :lol: :lol:
Luda si skroz... :lol: :lol:
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Bubi89 Ned Jun 12, 2011 8:05 pm

huug huug EH zene moj huug
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od zvrki Uto Feb 12, 2013 12:21 am

Moja prica ide ovako:
Ja sam 2010 godine trebala da upoznam svog muza,ali tada nije bilo sudjeno... Imala sam decka,a moja cimerka se druzila sa mojim muzem jer su iz istog mesta i tako ona htela da nas upozna... Medjutim on se nije pojavio...
Zato 29.decembra 2012.godine trebalo je da sa cimerkom odemo kod njenog decka a tamo je i moj muz i kao mi sa njima na pice... Hm,ja je pitam gde na pice a ona mi kaze pa u stan.... Lelelelele,mene uhvati panika i nema sanse da idem... Ja lepo njoj kazem da sam slagala roditelje kako idem na punoletstvo,a ja da budem sama sa tim deckom u stan,pa ja ga ni ne poznajem... Sta ja da radim ako me napadne,siluje,ubije ili ko zna sta,a nema ko da me spase. I tako se ja zatvorim u kupatilo i necu da idem. Cimerka pozove decka i kaze da ne dolazimo. Nije im bilo svejedno,ali odlucili su da dodju oni kod nas . Cimerka navalila da idem pa da idem i ja ajde izacicu... Pita me ona sta cu da obucem,a ja obucem rolku i farmerice i nisam htela da se sminkam. Rekla mi je da se sredim i da skinem tu rolku,da izbacim atribute. Odbila sam i rekla da ja necu sa njim da se muvam,jer imam decka izlazim samo zbog nje.Kada mi je tek onako mrtva hladna rekla da nisam njegov tip,ja sam se nasla uvredjena. Pa na brzaka nabacim sjaj,maskaru i kreon... Jao Boze,kada sam ga videla istopila sam se,osetila sam sve ono sto sam sanjala da cu osetiti kada sretnem pravog. U glavi mi je proslo sto misli i tek tada shvatih da je trebalo da se sredim. Odemo na pice u kafic i ja u startu sve zeznem... :glupan: On me lepo pita da li imam decka,a ja bez razmisljanja rekoh mu da imam... Pri putu do automobila rekla sam mu da malo stanemo da cimerka i njegov drug budu malo sami,medjutim ja sam to uradila zbog sebe... Imala sam utisak da treba da ga uhvatim za ruku,zagrlim ,pa mozda i poljubim,ali prvi put nisam imala hrabrosti... Shvatila sam da se nukada ni zbog koga nisam ovako osecala... Medjutim nista nisam uradila samo smo stajali... A kada smo ponovo krenuli ka automobilu pitao me je da li bih prevarila decka,rekla sam mu ne,bioje uporan i pitao jos par puta i svaki put rekla sam ne,sve dok mi nije otvorio vrata da udjem u automobil i ponovo pitao isto pitanje... Rekla sam mu da ako je on taj s kojim treba da prevarim decka,pa onda sto da ne... :LUV:
Za docek mi je poslao sms,pravila sam se da neznam da je to on i pitala ga ko je... :haha: Od te veceri kada sam ga upoznala u svojoj glavi dala sam mu rok tri dana da se javi i javio se pre roka.... Smuvali smo se 2.januara....
7.februara verili,a 26.februara udala sam se za njega.... :LUV: :LUV:
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od marasrna Uto Feb 12, 2013 12:36 pm

divno :LUV:
a sve si blesava:da te ubije,siluje......... :lol:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od zvrki Uto Feb 12, 2013 1:14 pm

marasrna ::divno :LUV:
a sve si blesava:da te ubije,siluje......... :lol:


eeeee,na sve mora da se misli... :lol:
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od leptirko Uto Feb 12, 2013 3:12 pm

Zvrki, film se moze snimiti po tvojoj prici! jeej
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od zvrki Uto Feb 12, 2013 3:58 pm

leptirko ::Zvrki, film se moze snimiti po tvojoj prici! jeej

:lol: huug blowkiss
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

PRST SUDBINE - Page 2 Empty Re: PRST SUDBINE

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu