Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

+6
jagodica
zoranabat
sissi
tasana065
Crnokosa
Brana
10 posters

Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od Brana Sre Mar 02, 2011 6:35 pm

Mi obicno pravimo za praznike,rodjendane,slave,godisnjice....
Ali i ovako nekada napravimo kucnu atmosferu i pozovemo drage ljude iz familije,pogotovo sada kada imam dete onda obavezno dodje i moja sestra od tetke sa troje dece pa se oni druze,igraju...
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od Crnokosa Sre Mar 02, 2011 6:42 pm

I mi se skupljamo za praznike, rodjendane... a eto cesto se desi da se nadjemo i slucajno svi kod babe i uzivamo uz babinu kuhinju... neko manje neko vise :haha:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od Brana Sre Mar 02, 2011 6:44 pm

:haha:
Nekada mi je tuzno to sto od silnih obaveza ne mozemo cesce da se vidjamo ali eto tako je kako je! :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od Crnokosa Sre Mar 02, 2011 6:51 pm

Pa da je cesce ne bi bilo to to :haha:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od Brana Sre Mar 02, 2011 6:57 pm

:haha:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od tasana065 Čet Mar 17, 2011 7:41 pm

Kod nas su feste,svaki dan,nekako svi vole da dodju kod nas srpskokolo
tasana065
tasana065
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 31.07.1955
Datum upisa : 28.02.2011
Godina : 68
Lokacija : uvek moja

http://www.cokoladaforum.com/

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od sissi Čet Mar 17, 2011 9:23 pm

Mi jednom nedeljno idemo kod mojih na rucak,oni cesce dolaze kod nas zbog dece....sa ostalima kako kad
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od zoranabat Čet Mar 17, 2011 11:31 pm

svekrva je pokusala u pocetku ali meni se to nije odpalo i prekinula sam....svaki vikend treba da provedem s njima ne zelim i tacka.
zoranabat
zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 22.05.1980
Datum upisa : 11.02.2011
Godina : 43
Lokacija : beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od jagodica Pet Mar 18, 2011 8:38 am

dok sam bila u drugom stanju svake nedelje su dolazili moji i njegovi na nedeljni rucak.. Sada kada je bebac dosao nedeljni rucak je svakog dana.. :lol: Ne mogu ljude da isteram iz stana.. :lol: :lol:
jagodica
jagodica
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 18.06.1988
Datum upisa : 13.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od Maja. Sub Mar 26, 2011 3:32 pm

Kako kad... Uglavnom dodju neki prijatelji, pa se zezamo, igramo karte, stoni tenis, pikado...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od Tina Čet Maj 12, 2011 10:01 am

Kod nas je skoro svaki dan neko porodicno okupljanje,uvek puna kuca gostiju! Nekad je lepo,a nekada mi stvaaarno treba malo mira i tisine... Ali eto,imamo kao neki ritual da nedeljom odemo svi u park i tamo provedemo pola dana i super bude...
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od maya78 Čet Maj 12, 2011 12:13 pm

S obzirom da sam 2000 km od kuce kao i jos neki ljudi koje znamo onda se trudimo posto kod nas ima najvise prostora da se okupljamo za neke vazne dogadjaje rodjendane slaveeeeeee Bozic, Uskrs.....
maya78
maya78

Ženski Datum rođenja : 19.04.1978
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd/Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od zoranabat Čet Maj 12, 2011 5:07 pm

ne pocela je svekrva sa okupljanjima ali sam vesto izbegla rucak subotom ili nedeljom zelim da svaki slobodan dan provedem sa ljudima koji su mi dragi...a sto se tice praznika Bozic,Vaskrs dete je kod mojih jer ponovo svekar i svekrva su ateisti i ne zelim da dete vaspitavam u tom smeru ...jednostavno ne volim celodnevne posete i sobetare...
zoranabat
zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 22.05.1980
Datum upisa : 11.02.2011
Godina : 43
Lokacija : beograd

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od gana81 Čet Maj 12, 2011 5:48 pm

retko kada, volim mir i tišinu, ponekad na kafama, i nikakvi ručkovi, jel svi vole da se nataknu a niko ne voli da zove kod sebe mada ja i ne očekujem!!bolja su druženja bez nekih obaveza kafica, sokić i ćaooo, jer kad se počne teško je prekinuti, a ja volim slobodu [code] ne,ne
gana81
gana81

Ženski Datum upisa : 27.04.2011
Lokacija : croatia

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od gana81 Čet Maj 12, 2011 11:20 pm

gana81 ::retko kada, volim mir i tišinu, ponekad na kafama, i nikakvi ručkovi, jel svi vole da se nataknu a niko ne voli da zove kod sebe mada ja i ne očekujem!!bolja su druženja bez nekih obaveza kafica, sokić i ćaooo, jer kad se počne teško je prekinuti, a ja volim slobodu [code] ne,ne
[You must be registered and logged in to see this link.]
gana81
gana81

Ženski Datum upisa : 27.04.2011
Lokacija : croatia

Nazad na vrh Ići dole

Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..? Empty Re: Da li pravite porodicna okupljanja nedeljno,mesecno..?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu