Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Brijanje/depilacija

+6
Bubica
Aleksandra18
smiley
Maja.
Brana
Crnokosa
10 posters

Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Brijanje/depilacija

Počalji od Crnokosa Pet Avg 20, 2010 9:31 am

Ja sam se pre uvek brijala i to su mi oni muski brijaci mnogo bolji. Onda sam kupila braunov epilator i pokajala se samo tako! On je dobar, ne fali mu nista ali meni dlake na nogama pocnu da rastu posle par dana... i mnogo me boli...
Tako da sam se vratila brijacu a on se prasnjavi u kutiji a bas mi je krivo, mislila sam da ce da me spasi guljenja svakog drugog dana!

Vi?
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Brana Pet Avg 20, 2010 9:38 am

joj i ja sam se vratila brijacu sto je sigurno sigurno je!Jednom sam pred more otisla na depilaciju prepona i nogu, joj samo kada se setim devojka nije dobro procenila toplotu voska i vreo vosak mi je stavila na prepone i povukla meni kada srce nije stalo danima sam stavljala hladne obloge hahaha, strasno tako da od tada samo brijac, muski mada sam sada nasla neki novi koji brije fenomenalno, univerzalan i muski i zenski!probala sam depilatore i mnogo cupaju i mnogo boli dok depiliraju! :roll: :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Gost Pet Avg 20, 2010 9:40 am

I ja takodje imam isti problem. Zbog policisticnih jajnika dlakava sam kao muskarac. Brijala sam noge medjutim pocele su jos gore da rastu. Sada trenutno korisitim philipsov epilator i moram reci da sam zadovoljna s njim. Jest da moram svako 2-3 dan epilirati al briga me. Dlacice su se znatno prorijedile i to mi je bas super. Jedini problem mi je kako cu epilirati noge kad mi tiba poraste. Uzasavam se dlacica, a sto je najgore sto me uzasno svrbe.
Jedima opcija mi je da idem u salon na depiliranje voskom. Al sta cu opet kad se skinem zena ce se prepasti kad me vidi.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Crnokosa Pet Avg 20, 2010 9:44 am

I ja sam dosta dlakava jos mi na nogama neverovatno jake dlake... lele kako to boli... Samo sam primetila na nekim mestima gde su slabije pocele su da se izvrcu,tj urastaju u kozu,nisu mi pravile problem ali ne smem vise...Mozda se jesu malo proredile od epilatora al mi treba 1h da izdepiliram noge a posle par dan opet... ovako brijac caskom dok se tusiram i fino...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Brana Pet Avg 20, 2010 9:50 am

mili15 ::I ja takodje imam isti problem. Zbog policisticnih jajnika dlakava sam kao muskarac. Brijala sam noge medjutim pocele su jos gore da rastu. Sada trenutno korisitim philipsov epilator i moram reci da sam zadovoljna s njim. Jest da moram svako 2-3 dan epilirati al briga me. Dlacice su se znatno prorijedile i to mi je bas super. Jedini problem mi je kako cu epilirati noge kad mi tiba poraste. Uzasavam se dlacica, a sto je najgore sto me uzasno svrbe.
Jedima opcija mi je da idem u salon na depiliranje voskom. Al sta cu opet kad se skinem zena ce se prepasti kad me vidi.
ne brini kada ti stomak poraste neka te muzic obrije tako je mene moj muz obrijao i prepone i noge! :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Maja. Pet Avg 20, 2010 10:01 am

Ja sam pre pocela sa depilacijom, pa sam se bacila u brijanje... I koristim muske brijace...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od smiley Pon Dec 13, 2010 8:13 am

Depilator ili brijac, kako kad. Od depilatora mi vise urastaju dlacice posebno na intimnoj zoni ali me i brijac nervira kad moram svaki dan da se brijem. :sad:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Aleksandra18 Pon Dec 13, 2010 9:18 am

Jedino brijanje.Pre sam koristila one zenske satin care i twin lady i nisu ni za sta,spasila sam se kad sam otkrila neki muski bic metal-na izgled je jako prost i jeftin ali ja sam prezadovoljna,a imam i neki wilkinson plasticni sto se stavljaju zileti i on mi je extra
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Crnokosa Pon Dec 13, 2010 10:24 am

Jao ja sam moj epilator dva puta probala i ne koristim ga vise... Mene to mnogo boli... Na nogama su mi mnogo jake dlake a i meni se posle par dana vide dlake... :dont: Tako da mi je lakse brijacem... I ja koristim neke muske... Oni zenski sto sam ih kupila eno stoje, par njih sam upotrebila od celog pakovanja! :lol:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Bubica Pon Dec 13, 2010 12:00 pm

Trenutno su mi noge u dugackim dlaka posto nema nigde Veet depilacione trake. :lol: Inace sam se brijala,ali me nervira kad pocnu da rastu,vec sutra dan me bockaju,nesmem da spojim noge. I mm je jednom prilikom prokomentarisao da su mi noge ko koprive. angrywife :lol:

Dala sam mami novac da mi kupi u BG,nadam se da cu danas konacno imati te trake. Boli ko sam djavo,cak 10 puta vise od tetoviranja,ali na miru sam nedelju-dve dana,iako pocnu da rastu,ne bodu i ne vide se. I sad su mi bas redje nego kad sam se brijala. Navici ce se koza,kao i kad cupam obrve,vise ni ne osetim nikakvu bol.
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od morena Pon Dec 13, 2010 12:12 pm

Ja uvijek depiliram noge s depilatorom. Već godinama. I onda sam mirna tjedan dana. A sad od kad sam trudna, jako mi slabo rastu dlake ne nogama, tako da se depiliram svaka 2 tjedna. I već mi je malo teško, krepam dok se izdepiliram. :lol:
morena
morena
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.08.1980
Datum upisa : 19.08.2010
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od smiley Pon Dec 13, 2010 12:26 pm

Bubice pa nije lose to sto ne smes da spojis noge a tvoj muz ocigledno ne zna da iskoristi situaciju. :lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Brana Pon Dec 13, 2010 4:30 pm

smiley ::Bubice pa nije lose to sto ne smes da spojis noge a tvoj muz ocigledno ne zna da iskoristi situaciju. :lol:
:lol: :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Bubica Pon Dec 13, 2010 5:35 pm

smiley ::Bubice pa nije lose to sto ne smes da spojis noge a tvoj muz ocigledno ne zna da iskoristi situaciju. :lol:

:lol: :lol: :lol: Ahaha ajooj skroz si u pravu :lol:
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Maja. Pet Mar 25, 2011 9:23 pm

Ja sam sad narucila iz avon-a neku kremu za depilaciju, pa cemo videti za jedno 10-ak dana kakva je...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od mama m Ned Maj 08, 2011 7:45 pm

uh!ja sam se svakog leta dole brijala skoroz i posle se pitam zasto me pece......budala!cak sam imala veliki problem posle porodjaja bilo mi je gore!dok nakraju nisam skontala zasto me prece.uzas!

a noge obavzno depilacija kucna naravno!vit krema!i to je to!
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Strumf Uto Okt 18, 2011 1:49 pm

Ja koristim zenski Venusov brijac i dobar je, trajao mi je oko 2-3 meseca, a brijem se svaka 3-4 dana. :D
Strumf
Strumf

Ženski Datum upisa : 30.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Tina Uto Okt 18, 2011 2:01 pm

Strumf,dobrodosla blowkiss i ja koristim venusov brijac,odlican mi je,samo nastavke menjam. Ja koristim breeze nastavke. Mada,vise sam za depil.ali ovo cesce praktikujem jer mi brze. Vise se leti depiliram.
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Brijanje/depilacija Empty Re: Brijanje/depilacija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu