Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Moj orman

4 posters

Ići dole

Moj orman Empty Moj orman

Počalji od TICA Uto Sep 07, 2010 8:02 am

Kako sredjujete vas orman ?
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Moj orman Empty Re: Moj orman

Počalji od Gost Sre Sep 08, 2010 6:10 pm

Jooooooooj, moj ormar je katastrofa, taman lepo sve slozim i onda trebam negde da idem iznenada... e pa onda se iznenada i oblacim i napravim rusvaj. A inace odvajam garderobu koju nosim : po kuci, na posao (to vazi i kad idem negde preko dana, sa malim dopunama i izmenama) i svecanu garderobu, onda se to deli na pantalone, majice, farke, itd, doji ves mi stoji u 3 ladice u komodi, isto odvojeno, brus, gacerone i carape. Itd, mogu da pisem u nedogled...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moj orman Empty Re: Moj orman

Počalji od Crnokosa Sre Sep 08, 2010 6:17 pm

Joooj i ja spakujem sve lepo i onda kad trazim nesto i povadim skoro sve i onda me mrzi da pakujem i samo naguram sve to... i tako u krug!
A ja pakujem jedan red farmerice, pa dukseve, kajice, dzempere...
A tamo gde mi stoji donji ves, brusevi, carape je katastrofa uvek!
:haha:
To ce da bude tako dok ne pocnem da zivim sa mV, on od vojske slaze sve u crtu... Kad smo bili u CG da radimo i uvece ja umorna bacim farmerice na stolicu on uzme spakuje ih i stavi u roman... sunce moje...
:haha:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Moj orman Empty Re: Moj orman

Počalji od Gost Sre Sep 08, 2010 6:19 pm

pcela Maia ::Joooj i ja spakujem sve lepo i onda kad trazim nesto i povadim skoro sve i onda me mrzi da pakujem i samo naguram sve to... i tako u krug!
A ja pakujem jedan red farmerice, pa dukseve, kajice, dzempere...
A tamo gde mi stoji donji ves, brusevi, carape je katastrofa uvek!
:haha:
To ce da bude tako dok ne pocnem da zivim sa mV, on od vojske slaze sve u crtu... Kad smo bili u CG da radimo i uvece ja umorna bacim farmerice na stolicu on uzme spakuje ih i stavi u roman... sunce moje...
:haha:
Jaooo, bas je zlatan! Blago tebi, ovaj moj jok, ja mu samo govorim aj ovo, aj' ono... ali kod njega je red u ormaru :dont:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Moj orman Empty Re: Moj orman

Počalji od Crnokosa Sre Sep 08, 2010 6:25 pm

Pa sto se tice higijene i tako tih stvari stvarno je zlatan... a to sto je tvrdoglav je treca prica...
Da ga ne nahvalim mnogo, ne valja :haha:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Moj orman Empty Re: Moj orman

Počalji od Tina Sre Avg 03, 2011 2:53 pm

Pa gledam da mi je sve slozeno,majice na majice,pantalone,sve ima svoje mesto,stvari koje mi se vise guzvaju stoje na civiluku,ves,carapice i grudnjaci po fiokama...
A ranije sam bila luda,pa sam,em po vrsti garderobe obavezno i po bojama slagala :)
A kod mog muza,jaoooo,haos! Sve lepo popeglam i spakujem po 100 puta,i onda on kada treba da uzme neku majicu iz sredine,sve zivo preokrene i izguzva,sva sreca pa me ne tera da mu ponovo peglam jer bih ga oterala u pm :)
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Moj orman Empty Re: Moj orman

Počalji od PuFnIcA Uto Sep 06, 2011 5:52 pm

Missxtina ::Pa gledam da mi je sve slozeno,majice na majice,pantalone,sve ima svoje mesto,stvari koje mi se vise guzvaju stoje na civiluku,ves,carapice i grudnjaci po fiokama...
A ranije sam bila luda,pa sam,em po vrsti garderobe obavezno i po bojama slagala :)
A kod mog muza,jaoooo,haos! Sve lepo popeglam i spakujem po 100 puta,i onda on kada treba da uzme neku majicu iz sredine,sve zivo preokrene i izguzva,sva sreca pa me ne tera da mu ponovo peglam jer bih ga oterala u pm :)
Jao i kod mene isti slucaj popi...dim kada tako sve izvrne a ja taman sve lepo ispeglala i spakovala :ujedam: i onda ide izguzvan :)

PuFnIcA
PuFnIcA

Ženski Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moj orman Empty Re: Moj orman

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu