Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Namestanje zeludca, materice...

+7
marasrna
kathy_gm
Maca
Zverka
Aleksandra18
Masha1
Crnokosa
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od kathy_gm Pon Nov 26, 2012 4:57 pm

Pa,pazi,mila,ima logike u tome sto su ti lekari rekli. Jer bebac kako raste,zauzima sve vise mesta u tvojoj trbi i onda ce i zeludac da se vrati tamo gde mu je mesto... zvizduk Sad sam ja otkrila toplu vodu... :lol:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od Crnokosa Ned Dec 02, 2012 9:30 pm

:haha: Evo trazim ti temicu pa tek videla i da odgovorim...
Ma da, logicno je... nego lekari sa njihovim komentarima...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od kathy_gm Pon Dec 03, 2012 4:22 pm

Doktor sto radi sa mnom u ambulanti ne veruje u opasivanja i slicne stvari. :umislima: Kao to ne moze da pomogne,to su gluposti,itd... I onda sam mu ja objasnjavala da to stvarno pomaze,jer imam iskustva sa tim,ali...dzaba... :ujedam: I onda vise ne pricamo o tome... nocomment
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od marasrna Pon Dec 03, 2012 6:31 pm

Retko koji dr prihvata alternativne metode aki ja verujem u alternativnu medicinu i babe :)
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od SanjaS@ Pon Apr 15, 2013 9:27 pm

Moram da se prikljucim temi,iako odavno niko nije pisao.Moja pokojna baka je znala da namesta zenama stomak.Nazalost ni moja mama,ni bilo ko iz familije nije naucio od nje to da radi.Mada se te stvari i ne uce lako,vec su dar prirode.Naime,moja mama je imala blizanacku trudnocu,ali je dva meseca nosila mrtvu bebu u stomaku da nije ni znala.Dodje ona kod bake u goste a baka joj kaze:"Ti ces da rodis kad i ja" ???? Bez ikakvog pipanja je to primetila.Nema da fali,uvece mama u wc-u,dok je piskila njoj ispadne jedna beba nocomment Inace je bila 5. mesec.Ode u bolnicu odmah,kad tamo jos jedna beba.I to je lepo videla da su decaci u pitanju.Kod bake je jedan covek doveo zenu koja je maltene bila na ivici zivota i smrti.Ostane kod babe dva dana,izmasirala joj uvece stomak,zena je prespavala do podneva (inace nocima nije spavala).Kad je ustala lepo se uhvatila da pomogne u kucnim poslovima mojoj baki.Kad je muz dosao po nju covek u cudu,ona kao da joj nista nije bilo.Zene iz okolnih sela koje nisu mogle da imaju decu su sve dolazile kod nje na namestanje stomaka,cak je na dodir znala kog pola je beba kad zena zatrudni.Zao mi je sto ja prolazim kroz borbu sa sterilitetom,a nikog takvog ne poznajem i sto moja mama ne zna to da radi.Jesam bas podugacko napisala,ali morala sam da podelim to sa vama. blowkiss
SanjaS@
SanjaS@

Ženski Datum rođenja : 12.02.1983
Datum upisa : 17.03.2013
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od marasrna Pon Apr 15, 2013 11:27 pm

to je super i steta sto tvoja majka ili ti niste nasledile taj dar.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od leptirko Uto Apr 16, 2013 4:50 am

Ranije nisam verovala u tkva stvari, ali sada bih sve probala, samo da vec jednom pobedim ovu borbu koja traje vec tri godine i pocinje da me iscrpljuje!
Sanja, mozda bas u tebi cuci neko cudo, pokusaj sebi da masiras stomak, zasto da ne.
Nista ne moze izgubiti!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od SanjaS@ Uto Apr 16, 2013 9:07 am

Ma i ja bih probala sve,ja se borim 6 godina :glupan: Pokusavala je moja ujna meni da masira stomak,gledala je kako baba radi,ali nista.Za neki dan idem na hsg,pa posle toga inseminacije. :sad: Drzim se doktora za sad,pa ako ni tu ne pomogne idem u potragu za nekom babom :haha:


Poslednji izmenio SanjaS@ dana Uto Apr 16, 2013 9:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta
SanjaS@
SanjaS@

Ženski Datum rođenja : 12.02.1983
Datum upisa : 17.03.2013
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od SanjaS@ Uto Apr 16, 2013 9:17 am

Jedna zena je rekla je mojo svekrvi recept neki.Ja nikako da probam lenja sam,a i vec mi je muka od svega toga.Ali ako neka hoce evo recepta.Zrna od kleke malo proprziti na ulju da pusti sok.Sedeti u vrucoj vodi sto duze i sto topliju vodu.Zatim odmah namazati stomak tim uljem i pravac u krevet whoopie na posao.Nikako ne ustajati ni po cenu toga da ti se piski.Tako prespavati.I tako raditi 40 dana,svako vece uzastopno.Pa ako neka ima zivaca i volje nek proba.
SanjaS@
SanjaS@

Ženski Datum rođenja : 12.02.1983
Datum upisa : 17.03.2013
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od marasrna Uto Apr 16, 2013 10:12 am

40 veceri uzastopno whoopie pa treba da se nakupi zdravi sperm ,malo mi je to suludo :haha:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od SanjaS@ Uto Apr 16, 2013 10:59 am

hehe ajde sto treba zdravih sperm nego sto bih tako izgubila zelju za sexom ne,ne mene je mrzelo da radim tako,ali mozda neka ima volje opa
SanjaS@
SanjaS@

Ženski Datum rođenja : 12.02.1983
Datum upisa : 17.03.2013
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od marasrna Uto Apr 16, 2013 11:21 am

ma idi begaj.............40 dana drndanja uzastopno,treba da budes svarceneger :haha:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od leptirko Uto Apr 16, 2013 11:43 am

Bih ja rado, ali je neizvodljivo, mada u ocaju i to pokusam!
Sanja, drzim ti fige!
Odakle si?
Mozes mi poslati i pp.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od zvrki Uto Apr 16, 2013 2:19 pm

SanjaS@ ::Jedna zena je rekla je mojo svekrvi recept neki.Ja nikako da probam lenja sam,a i vec mi je muka od svega toga.Ali ako neka hoce evo recepta.Zrna od kleke malo proprziti na ulju da pusti sok.Sedeti u vrucoj vodi sto duze i sto topliju vodu.Zatim odmah namazati stomak tim uljem i pravac u krevet whoopie na posao.Nikako ne ustajati ni po cenu toga da ti se piski.Tako prespavati.I tako raditi 40 dana,svako vece uzastopno.Pa ako neka ima zivaca i volje nek proba.

Hm,pa Mara je u pravu,ali mozda to stvarno deluje...Nikad se ne zna... :)


Poslednji izmenio zvrki dana Uto Apr 16, 2013 2:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : ispravka)
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od zvrki Uto Apr 16, 2013 2:23 pm

Nije meni tesko da se drndm sa muzicem 40 dana,ali me mrzi da sedim u toploj vodi,pa posle ne smem da ustajem iz kreveta,a i mislim da bi mi to opteretilo psihu,pa ako ne bih ostala trudna bilo bi to jos vece razocarenje,jer sam ocekivala drugacije.
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od SanjaS@ Uto Apr 16, 2013 2:28 pm

zvrki ::Nije meni tesko da se drndm sa muzicem 40 dana,ali me mrzi da sedim u toploj vodi,pa posle ne smem da ustajem iz kreveta,a i mislim da bi mi to opteretilo psihu,pa ako ne bih ostala trudna bilo bi to jos vece razocarenje,jer sam ocekivala drugacije.
Meni je to bilo glupo da radim jer mi se od pare u tusu ukovrdza kosa,ko ce se fenirati svaki dan :lol: A i muz mi leze ranije,a ja sam nocna ptica.Nema sanse da legnem pre ponoci,a on mucenik ne moze mene da ceka da bi opa :haha:
SanjaS@
SanjaS@

Ženski Datum rođenja : 12.02.1983
Datum upisa : 17.03.2013
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

Kathy_gm jel mozes molim te da mi posaljes kontakt od te zene sto ti je vratila jajnik na svoje mesto?
Posalji mi u privatnoj poruci.
milica30
milica30

Ženski Datum upisa : 12.03.2017

Nazad na vrh Ići dole

Namestanje zeludca, materice... - Page 2 Empty Re: Namestanje zeludca, materice...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu