Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja?

+3
Maja.
Tina
Brana
7 posters

Ići dole

Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja? Empty Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja?

Počalji od Brana Pet Apr 15, 2011 4:49 pm

Da mi kaze da je luda za mojim muzem. :sad:
A i takodje da mi se udvara decko od moje super drugarice. :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja? Empty Re: Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja?

Počalji od Tina Čet Maj 12, 2011 9:57 am

Boze me sacuvaj,i to ti je prijatelj angrywife
za mene je najvece razocarenje kada me prijatelj slaze,to mi je konstantno radila jedna prijateljica,zato sada vise i nije to...
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja? Empty Re: Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja?

Počalji od Maja. Pon Jun 13, 2011 12:20 pm

Isti slucaj kao kod Tine...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja? Empty Re: Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja?

Počalji od Julija. Pon Jun 13, 2011 12:42 pm

Mislim da nema goreg razocarenja nego od drugarice! moja sadasnja jetrva bila mi je drugarica izlazile stanovale radile zajedno...Ja sam bila sa mm u vezi 2 ipo godine kada se ona smuvala sa njegovim bratom! Posle mesec dana otisla kod svekrve uvlacile se jedna drugoj u g..zu a ja vise nisam bila toliko bitna jer me ni svekrva nije volela! Ufff samo kad se setim pa se pitam kako sam u opste presla preko svega!! Koliko sam puta samo plakala jer nisam mogla da poverujem da je to ona!! Aaaaaaaa i sad mi dodje da placem!!
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja? Empty Re: Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja?

Počalji od Brana Pon Jun 13, 2011 2:01 pm

Prijatelji(poneki,a obicno to budu veoma bliski) zato i sluze,da te iznevere i zadaju tezak nokaut :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja? Empty Re: Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja?

Počalji od Aleksandra18 Pon Jun 13, 2011 2:28 pm

Ne mogu sad da se setim ali mislim da ih ima dosta
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja? Empty Re: Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja?

Počalji od zvrki Čet Mar 07, 2013 10:47 am

Mrzim laz,dvolicnost ,foliranje... Moja sestra sa kojom sam bukvalno odrasla i volela je kao rodjenu sestru... Koliko sam se puta potukla zbog nje,uvek smo jedna drugu stitile,a sada se sve to zaboravilo bar sa njene strane... Uobrazila se kada je upoznala sadasnjeg muza,za koga nije imala pojma sta oseca dok nije poceo da je obasipa nakitima u vezi... Kada je dobila prvu ogrlicu ona je rekla da ga voli... :shok: A do skoro je pricala da je ruzan i da nema pojma kakva su joj osecanja prema njemui odjednom ga posle voli. nocomment Ona je sada gospodja koja je previse digla nos,ali nema veze... Plakala sam i rekla joj da se odaljila i da je zaboravila koliko smo bile vezane...
Ja se nisam promenila,pokusala sam da se ponovo zblizimo,ali digla sam ruke,jer nas odnos se promenio i nikada nece biti isti. Sada se ni ne vidjamo,skoro i da se ne cujemo... Kada se udala saznala sam preko fb,razocarala sam se i shvatila da nije vredna mojih suza... Sada je trudna i ni to nisam saznala od nje,ali nema veze,cestitala sam joj i pozelela sve najlepse,drago mi je zbog nje... Ali ne znam zasto kada sam cula da je trudna nista specijalno nisam osetila,drago mi je i to je to,a zaova kada je ostala trudna ja sam skakala od srece,ma mojoj sreci nije bilo kraja. jeej
Po mom nekom misljenju udala se iz koristi,ali to je njena stvar,tako da me briga ima ona prece ljude oko sebe od mene.... Zato kada sam se ja udala isto je saznala preko fb... Nije bitna osoba u mom zivotu da bih joj rekla.


Poslednji izmenio zvrki dana Čet Mar 07, 2013 10:50 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : ispravka)
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja? Empty Re: Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja?

Počalji od leptirko Čet Mar 07, 2013 11:53 am

Mora biti takvih stvari, jer kako bismo drugacije naucili da procenjujemo ljude? :glupan: :ujedam: :umislima:
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja? Empty Re: Najvece razocarenje koje ste doziveli od prijatelja?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu