Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Samohrane majke

+2
Maca
pepiko
6 posters

Ići dole

Samohrane majke Empty Samohrane majke

Počalji od pepiko Čet Feb 02, 2012 11:34 pm

svidja mi se vas forum jer upravo govori o svim nasim zenskim problemima,zadovoljstvima itd. listajuci teme nisam primetila da se govori o samohranim majkama.i one se poradjaju,neguju i cuvaju decu,vaspitaju,prolaze kroz sve decije bolesti..SAME. sto je,priznacete mnogo teze nego u zajednici..ja sam samohrana majka jednog predivnog devetogodisnjaka. do pre dve godine sam imala majku koja mi je bila najveci oslonac ali na zalost nas je prerano napustila i deslio se ono cega sam se najvise plasila..ostala sam potpuno sama..dete krece u skolu,ja radim u nekim ludackim smenama..haos u glavi..a na poslu naravno niko nema tolerancije ni razumevanja..samo cujes,pa sta,i moja su deca ostajala sama!! ali ovo je moje dete,moja briga,moj strah..i..krenes,polako,kao kad ucis da hodas..mobilni telefoni zvone do usijanja,radim s pola mozga ali guramo..i tako vec dve godine..mogu reci da smo uspeli da se organizujemo i da uplovimu u tu kolotecinu od zivota..onda,sednem nekad i posmatram ga..dali je srecan? dali mu nesto fali? .kad ga pitam kaze mi da ga smaram..onda znam da je ok..ali fali mu-detinjstvo.prerano je odrastao mada mi svi govore kako je to dobro za njega..ja se ne slazem,a gde je razmazenost,prenemaganje? sve u cemu smo mi uzivali kad smo bili deca..baba roge i vestice? nije stigao ni da cuje za njih..ali bitno mi guramo..mi smo TIM snova..ovo pisem najvise zbog zena koje se plase da ostanu same sa decom i zbog toga trpe razne psihicke i fizicke traume..a nisu svesne koliko to strasno utice na tu decu zbog kojih navodno sve to trpe..pa neka je samo pola dana,onu drugu polovinu mu se predam cela i uzivamo u svakom momentu provedenom zajedno..sve je bolje od izlaganja dece svadjama i tucama..drage moje majke,ima te najlepsu ulogu u zivotu i ne dopustite da tamo neki rezira vas film..skupite snagu i presecite..daj te sebi sansu da vas zivot i zivot vaseg deteta ucinite lepsim..pozdrav
pepiko
pepiko

Ženski Datum upisa : 26.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od Maca Pet Feb 03, 2012 12:41 am

:aplauz:

Svaka cast pepiko...divan post.
Upravo je tako kako si napisala.....Mogu reci da sam ja bila sama 4 meseca sa malim detetom pa mi je bilo tesko ne fizicki jer sam sama sebe kritikovala da sam na neki nacin i sebicna jer sam samo mislila na to da ne place,da ga uspavam kako bi odradila ono sto me ceka.....

Jos jednom svaka cast,imas moju podrsku i razumevanje ako reci bar nesto znace! blowkiss
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od pepiko Pet Feb 03, 2012 11:08 am

hvala maco,naravno da reci puno znace,pogotovo reci podrske..zato sam i napisala ovaj "podugacki" post,da podrzim zene koje su u mojoj situaciji ili one koje se lome dali da ostanu ili odu..
pepiko
pepiko

Ženski Datum upisa : 26.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od Brana Pet Feb 03, 2012 12:05 pm

pepiko,ti si zena zmaj...divna majka..zao mi je zbog tvoj situacije :sad: ,ali bice bolje sigurno,zivot nam uvek nanosi razne situacije(dobre i lose),a mi smo tu da se borimo i kreiramo ih prema sebi,koliko je to moguce.Podrzavam te i zelim ti sve najbolje! huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od pepiko Pet Feb 03, 2012 9:33 pm

hvala brano blowkiss
pepiko
pepiko

Ženski Datum upisa : 26.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od Crnokosa Sub Feb 04, 2012 9:34 pm

Dobrodosla mila... ja ti se divim i bas mi je drago sto si se otvorila i napisala ovo... I ja smatram da je bolje da zena sama podize dete nego da trpi maltretiranja, bilo fizicka ili psihicka... Ja verujem da je tvoje dete srecno pored tebe jer vidi se iz posta koliko se zrtvujes i koliko si divna! Zao mi je zbog tvoje mame... :sad:
Imas nasu podrsku ovde uvek, sta god da ti zatreba tu smo. blowkiss
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od pepiko Ned Feb 05, 2012 2:22 pm

hvala vam puno na podrsci,mnogo ste slatke. [You must be registered and logged in to see this image.] ..a sad decu na sneg dok ga jos ima..zimske carolije nas cekajuuuu.. [You must be registered and logged in to see this image.]
pepiko
pepiko

Ženski Datum upisa : 26.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od Maca Ned Feb 05, 2012 2:33 pm

Joj pepiko ja sam juce potrosila svu caroliju drzeci lopatu u ruci...Mozda kasnije dok se nakanem.
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od Crnokosa Ned Feb 05, 2012 3:41 pm

Ja jos nemam decu al ja sam se nauzivala kod babe u snegu... ma kao dete sam bila... :lol:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od zvrki Pet Feb 15, 2013 10:02 pm

Samohrane majke su po meni hrabre zene.... :aplauz: Treba biti sve i otac i majka detetu... Vaspitati dete,pokusati da ne oseti odsustvo oca,sve to nije lako... Dok neke zene odbace rodjeno dete bez obzira sto imaju uslove,smatraju da su previse mlade za majcinstvo,najlakse je abortirati ili ostaviti dete... Treba se zrtvovati za dete, pruziti mu sve neophodno i stvoriti dobru i postenu osobu.... A opet imamo i samohrane tate,mislim da je njima mozda malo teze da odgaje dete,u svakom slucaju biti samohran roditelj nije lako.
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od leptirko Sub Feb 16, 2013 1:08 pm

Moja sestra ja samohrana majka, zato i znam koliko je to tesko.
Stalno posmatram njenu preslatku i devojcicu i pitam se kako li je njoj. :sad:
Previse je mala da bi definisala svoja osecanja. Seka je borac, ne da se, a ima i nas koji je bodrimo. :kez:
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od zvrki Sub Feb 16, 2013 2:19 pm

leptirko ::Moja sestra ja samohrana majka, zato i znam koliko je to tesko.
Stalno posmatram njenu preslatku i devojcicu i pitam se kako li je njoj. :sad:
Previse je mala da bi definisala svoja osecanja. Seka je borac, ne da se, a ima i nas koji je bodrimo. :kez:


Njoj dosta znaci vasa podrska i jako je bitno da tse uz nju.... :aplauz: :aplauz:
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Samohrane majke Empty Re: Samohrane majke

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu