Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Gledanje u solju, karte...

+2
Ivancica82
Tina
6 posters

Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Gledanje u solju, karte...

Počalji od Tina Uto Okt 09, 2012 2:45 pm

Da li vam je neko nekada gledao u solju,karte? Da li verujete u to? Moja zaova zna da gleda u solju i par puta mi je pogodila neke stvari :) zanimljivo,a kada mi je gledala u karte,ona se tamo sama ucila iz nekih fr novina,videla mi je trudnocu i posle mesec dana sam ostala trudna :)
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Ivancica82 Čet Okt 11, 2012 6:23 am

Nikad nisam verovala u to... Medjutim pre deset godina, sa dve drugarice odemo kod jedne gatare da vide njih dve sta im se sprema a ja cisto da im pravim drustvo :) Kad baba skuvala tri kafe i kaze meni kad sam vec do nje dosla, da mi ipak pogleda, ne moram nista da platim. Pomislih, ajde, nece me to ubiti. Tada sam imala dvadeset godina, studirala sam u Rusiji, tamo mi je cela porodica i dan danas. Moji planovi su bili da zavrsim poslednju god na fakultetu i da se zaposlim na carini gde me je cekalo mesto. Imala sam vezu tri godine sa jednim deckom, koji je po nacionalnosti gruzin i isli smo ka zajednickom zivotu. Bila sam punih 12god tamo i nije mi padalo na pamet da se vracam za Srbiju, cak sam i jezik po malo zaboravljala. Kaze baba Vanja meni ovako: " Ti nisi odavde, dosla si iz daleka. Vidim da ces se tamo i vratiti za godinu-dve, ponece te ljubav. Upoznaces decka, 5god starijeg od tebe, crn, srednje visine, jako simpatican i interesantan, Mogu ti reci da je u horoskopu bik. Vi ste sudjeni jedno za drugo. Zbog njega ces sve ostaviti i vratiti se svojoj zemlji. Jedina mana i prepreka je njegov posao, to ce ti kod roditelja praviti velike probleme. Ali ostacete zajedno i bices veoma srecna i voljena pored njega. Sto se posla tice, neces raditi u svojoj struci ali jako blizu nje, ma da za to ce ti trebati jos jedna diploma." Ja sve to lepo saslusala i pomislila u sebi "pali baba". Kakva Srbija, vracanje, decko,bla bla bla. To je bila jesen. Doslo leto, ja na odmor za "Jugu" i posle petnestak dana upoznajem decka tacno kako ga je opisala, i 5god stariji i bik u horoskopu ???? SOK!!! Za dve nedelje poludeli jedno za drugim, ja se vratila da zavrsim fax, ostavila decka, on ostavio devojku sa kojom je bio sest god i spremao veridbu. Danas smo vec osam godina u braku, iamamo dvoje dece. Sve je kao iz bajke. Jeste njegova profesija bila problem, posta ja vidite li imam fakultete a on od skole ima dva velika odmora :) i tacno za posao, na carinu nisam mogla da se ubacim ali radim kao spediter, druga diploma je bila nostrifikacija strane diplome. Da ne poverujes, i dan danas se setim baba Vanje jeej
Ivancica82
Ivancica82

Ženski Datum rođenja : 22.03.1982
Datum upisa : 08.10.2012
Godina : 42
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Tina Čet Okt 11, 2012 8:11 am

wow. Draga,divno. Ma ima ko zna to da radi,ima taj dar.
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Crnokosa Čet Okt 11, 2012 8:27 am

Pogadjaju ljudi, ali nasa vera je protiv svega toga, tako da se klonim i karti i solja...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Tina Čet Okt 11, 2012 8:34 am

a ono kad ste bili u emisiji kod one babe,je l pogodila tvom muzu nesto Maki?
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Crnokosa Čet Okt 11, 2012 8:59 am

Pogodila je neke sitnice, da su roditelji mm razvedeni, da nije jedinac, da nisam ja jedinica a ostalo se izlupavala. Cak nije provalila da sam mu ja buduca zena nego je mislila na voditeljku. Rekla da je nekoliko puta trebao da se zeni al to propalo i zato se sad tako kasno zeni a on 20 godina imao tada. :lol:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Nensy85 Sub Okt 13, 2012 10:09 pm

Ja nesto ne verujem u sve to...ali sam dozivela nesto slicno kao Ivancica82.

Pre 10 godina bila sam kod bake za vreme prolecnog raspusta i jedan dan je svratila neka bakina prijateljica koju sam ja tada videla prvi i poslednji put. Kroz pricu mi je rekla da gleda u solju i ako hocu rado ce pogledati. Pomislih, e bas me interesuje sta ce da se nalupa.
Krenula je od porodice i moram priznati da je sve pogodila, ostavila me je bez teksta. Cak mi je tada rekla da ce me drugarica, kojoj najvise verujem, najvise i povrediti (2 godine kasnije se to i dogodilo).
A sto se tice ljubavi - "ove godine ces biti u jednoj poseti i upoznati decka... bice to velika ljubav ali ce biti i mnogo patnje. Drugi ce vas razdvojiti ali ako budete verovali u vasu ljubav na kraju cete biti zajedno..." Mislite da sam poverovala u ovo, ni delic! Samo sam se smejala jer mi je sve zvucalo kao spanska serija.
Necete verovati ali sve sto mi je rekla tako mi se i dogodilo. Te godine u julu sam upoznala decka sa kojim je moja veza, tada, bila nemoguca a sada je bas on moj suprug.
Preziveli smo mnogo toga, bili razdvojeni, patili... ali nikada nismo prestali da se volimo. Preselili smo se u drugi grad i prekinuli sve kontakte sa onima koji su nam do tada pravili probleme.
Sve to sto se desavalo je samo ojacalo nasu vezu.
Posle svega vise nikada nisam dozvolila nekome da mi gleda u solju ili sta god. nono

Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Ivancica82 Ned Okt 14, 2012 10:32 am

Ima neko ko stvarno "vidi" i pogodi, ma da je mnoooooogo vise onih koji uzimaju pare lakovernim ljudima, ali nisu ti ljudi krivi, od bezishodnosti traze pomoc na sve strane pa i kod gatara i vracara.
Ivancica82
Ivancica82

Ženski Datum rođenja : 22.03.1982
Datum upisa : 08.10.2012
Godina : 42
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Crnokosa Ned Okt 14, 2012 1:34 pm

Ma sve su to djavolja posla... I ja sam bila naivna i glupa...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Ivancica82 Pon Okt 15, 2012 6:16 am

Nemoj tako Crnokosa, sve smo zene iste po tom pitanju, volimo da cackamo tamo gde ne treba :kez: Ne znam da li neka od vas ima baku i deku na selu? tek tamo je sou! Gde god da krenem baba vice nemoj slucajno kod nje da pijes kafu!!! :lol:
Ivancica82
Ivancica82

Ženski Datum rođenja : 22.03.1982
Datum upisa : 08.10.2012
Godina : 42
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Tina Pon Okt 15, 2012 10:10 pm

haha,poznato mi to
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od izgubljena Sre Okt 17, 2012 6:05 pm

:)
izgubljena
izgubljena

Ženski Datum upisa : 16.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Crnokosa Čet Okt 18, 2012 9:14 am

Imala sam ja na selu, ostala mi samo baba, jos mozes misliti kako je u Timockoj krajini sto se toga tice :lol:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Caca Čet Okt 18, 2012 12:32 pm

U ja bi bas volela da mi neko zrakne u solju,karte i sl.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gledanje u solju, karte... Empty Re: Gledanje u solju, karte...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu