Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

+2
Crnokosa
Brana
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Brana Sub Avg 21, 2010 8:10 pm

Svi smo ih imali pa pisite gde,sta,kada... :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Crnokosa Sub Avg 21, 2010 8:14 pm

Uf sto ja to volim da citam ali eto kad stane mozak ne mogu ni jednog da se setim, a ima ih... :lol:


Poslednji izmenio Maia dana Ned Dec 12, 2010 6:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Brana Sub Avg 21, 2010 8:18 pm

Ja se secam kada je Laki imao 2.meseca moja sestra je dan pre zaboravila da mi kaze da ce joj doci drug ujutru na dorucak,i ja lepo ustala,podojila Lakija i onako golih grudi i u gacama krenula u sobu da pozovem mamu da mi pricuva Lakija da ja odem do kupatila i lepo ulazim ti ja u sobu i umesto mame ja vidim Ivana,decko je ostao bez teksta ispustio je i viljusku hahaha,joj Boze kada se samo setim dodje mi da propadnem u zemlju,ja brzo istrcah iz sobe a on ni manje ni vise kaze kroz vrata "Dobar dan i tebi"!!!Jao htela sam sestru da ubijem,jos gore sto i danas dan dolazi kod nas a ja kada ga vidim u zemlju propadam od sramote!!!Eto jedna anegdota iz mog zivota a ima ih jos mnogo!!! :kez:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Brana Sub Avg 21, 2010 8:19 pm

Chocolate ::Uf sto ja to volim da citam ali eto kad stane mozak ne mogu ni jednog da se setim, a ima ih... :hehehe:
joj znam i meni isto tako nekad stane mozak i ne mogu niceg da se setim da me ubijes!!! :hehehe:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Crnokosa Sub Avg 21, 2010 8:39 pm

Lele mogu da zamislim kako se osecas kad ga vidis sada... :haha:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Brana Sub Avg 21, 2010 9:18 pm

Chocolate ::Lele mogu da zamislim kako se osecas kad ga vidis sada... :haha:

:blam: :haha:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od smiley Ned Dec 12, 2010 7:17 pm

Ja sam letos htela u svetu zemlju da propadnem. Trebalo je da uradim dopler krvnih sudova na nogama jer imam prosirene vene koje su na listovima. I spremim se lepo, obucem bele pantalone i uz njih naravno tange i gore neku tuniku i sva srecna sto se bas te pantalone mogu zavrnuti do kolena pa da se to uradi. Pametnici naravno nije palo na pamet da su vene nogu i iznad kolena. Ulazim u ordinaciju (drzavnu naravno jer to samo kod njih moze da se desi) i unutra doktor srednjih godina, sestra jos starija od njega, tri tipa boli glava i neka zenskica, studenti na praksi, i doktor kaze SKINI PANTALONE I LEZI NA KREVET. :blam:
Mama mila, oko mene se sve zivo okrenulo. Najradije bi otisla ali mi bilo bas bitno da to tad uradim. Skinula sam se u tangice i legla, sreca pa je tunika bila toliko duga da malo prekrije dupe ali cirkus. :lol: Oni su se naravno zgledali samo. Lezala sam ja tako dobrih 20 minuta cas na leđima cas na stomaku a guza seva li seva dok su se oni svi nadvijali nad njom i pregledali me. Znaci pojma nemam kako sam se obukla i izletela napolje. U sustini to nije nista strasno ali je meni toliko bilo neprijatno sto sam bila u tangama da je to bilo strasno. Da bar ne bise studenti tamo. A kod kuce tek dupe mi pomerili. :lol: :lol:
Posle kad god sam posla doktoru za nesto pitali me jesam li obukla tange. :lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Crnokosa Ned Dec 12, 2010 7:20 pm

:lol: :lol:
A jooooj :lol:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Aleksandra18 Ned Dec 12, 2010 7:22 pm

:haha: e bas sam se slatko nasmejala,moram i ja da se setim nekog blama pa da se cerekamo
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od smiley Ned Dec 12, 2010 7:27 pm

i meni je sad smesno a tad sam htela da placem :haha:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Brana Ned Dec 12, 2010 7:29 pm

:lol: :lol: :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Brana Ned Dec 12, 2010 7:34 pm

Smiley ali ne verujem da im je tesko palo kada su videli da nosis tange da te pregledaju! :lol: :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od smiley Ned Dec 12, 2010 7:39 pm

Sigurno im je bilo zabavnije nego meni. :lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Brana Ned Dec 12, 2010 7:45 pm

smiley ::Sigurno im je bilo zabavnije nego meni. :lol:
:lol: :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Anna Ned Dec 12, 2010 11:41 pm

Joj kad se sjetim... Mm i ja smo tada bili jos u vezi, on je dosao kod mene i na kraju smo zavrsili u krevetu... I mislim, bas u najzabavnijem trenutku udje moj tata u sobu!!!! :blam: :glupan: ???? :lol:
Ne pitajte sta smo radili, ali vjerujte da nam je bilo grozno! :blam:
Tog dana nam vise nije palo na pamet ni pomislit na sex! :lol:
Anna
Anna
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 12.01.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Osijek

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od smiley Pon Dec 13, 2010 7:12 am

:lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od smiley Ned Jan 30, 2011 6:42 pm

Evo setih se.
Pisala sam poruku decku, e sad sta je tu pisalo mozete i pretpostaviti :rolleyes:, volim te, zelim te i tako redom, i greskom posaljem poruku poznanici jednoj. U trenutku kad sam shvatila sta sam uradila htela sam da umrem od sramote a zamislite tek kad me je pozvala posle minut i vristeci od smeha pitala ko je taj sretnik kome saljem takve poruke. Posle mi je dupe pomerala svaki put kad se vidimo a ja sam svaki put htela u zemlju da propadnem.
Dakle sta reci, kreten, eto sta sam. :lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Brana Ned Jan 30, 2011 6:53 pm

:lol: :lol: :lol: nisi kreten nego od silne zelje si omasila tipkice! :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od smiley Ned Jan 30, 2011 6:54 pm

Ma da, ma da! :lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Brana Ned Jan 30, 2011 6:54 pm

to se i meni desilo ali sam mu napisala samo volim te i poslala svojoj koleginici sa faxa! :haha: :haha:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od smiley Ned Jan 30, 2011 6:57 pm

E pa da, ne bi ja umirala da je pisalo samo volim te. :lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Brana Ned Jan 30, 2011 7:03 pm

:lol: :lol: sledeci put pisi sve u skracenicama da niko ne moze da protumaci! :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od smiley Ned Jan 30, 2011 7:16 pm

:lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Maca Čet Feb 03, 2011 1:25 am

Otisli ja i mm kod mojih u Valjevo a oni tek uveli total tv...pricamo mi i kaze mm da mu pustim neki sportski kanal i kaze moj tata to je na 45,46 odprilike...ja prebacim kad u krupnom planu plavusa obradjuje crnju sve u 16....ja da prebacim ali od soka ne mogu da se snadjem sa daljinskim,skoci moj tata i isljuci iz struje ceo produzni kabal....On je bio :verymad:
a ja :blam:
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od smiley Čet Feb 03, 2011 11:35 am

:lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti Empty Re: Najveci blamovi i ispadi koje cemo pamtiti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu