Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

+3
Maca
Caca
Ben 10
7 posters

Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Ben 10 Sub Sep 04, 2010 11:48 am

Mlađi sin mi ima AD i po kontrolom je ,reakcija na alergiju.Uspješno ga riješavamo sa pantenol kremom.
Ben 10
Ben 10
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 14.04.1976
Datum upisa : 15.08.2010
Godina : 48

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Caca Čet Mar 22, 2012 8:22 pm

Mihajlo ima ekcem na licu.Mazem ga sa A derma kremom.Chicco kupku koristimo za kupanje.Zna li neko nesto na prirodnoj bazi,sto bi mu pomoglo?Stvarno sam vise poludela.Ne znam samo kako mala cigancad koja zive u nehigijenskim uslovima,ne kupaju se pa ni ekcema niti alergije ni na sta?Ja nedam da se ljubi po licu,portikla uvjek da je suva i cista i sve se nesto gleda da bude sterilno.A ono sve nesto nas snadje.Odo ja off topic.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Maca Čet Mar 22, 2012 8:49 pm

Sudokrem krema je super i probaj da koristis sebamed kozmetiku,ona je za osetljivu kozu.
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Bubi89 Čet Mar 22, 2012 8:54 pm

Nismo imali iskustva sa tim, ali znam da je sebamed program najbolji, mi samo njih... mani se glupog chicco-a, oni samo ime imaju, a krs su.
A ti cigani imaju brale imunitet, bas zato sto ih ne paze....
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Maca Čet Mar 22, 2012 8:56 pm

I mu sebamed,mita mi se samo jednom osuo i to kada je imao u. infek.....
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Caca Pet Mar 23, 2012 2:00 pm

Koristili smo njihovu kupku.Kupicu sve za negu Sebamed.Ma izgleda mi je bas slabasan,sve ga hoce.Sad i ekcemi,siri mu se po licu,nije bas izrazeno crvenilo,al' ima ga.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Tina Sub Jan 25, 2014 8:10 pm

Leni se pre nekih mesec dana pojavio neki osip po telu,kao sitne bubuljicice i jaako suva koza po celom telu, Vodila sam je kod dr rekao je da su ekcemi,i to na hladnocu...dao mi je sirup i specijalnu kremu koju su mi napravili u apoteci! E sad,dok je pila taj sirup povuklo se dosta,i prestala sam,jer mi je uzgred tako i rekao,medjutim koza joj je i dalje suva iako mazem svako vece,s tim da su se na stomaku pojavili nekoliko crvenih pecata koji nju peku kada je mazem kremom :sad: sad ne znam da li da nastavljam da mazem,da li je to reakcija da prolazi,ne znam,ali mislim da ako se ne povuce za dan-dva da je ponovo vodim :sad: bas me zao,tako mala a koza suva i hrapava :sad:(
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od marasrna Sub Jan 25, 2014 8:23 pm

to bi joj pomogla krema sa ureo a tu sto su joj pravili sigurno ima ureu,ona daje vlaznost kozi.ne mogu se setiti jedne odlicne kolekcije,pocinje na A......... odlicna je seba med kolekcija,svi su zadovoljni sa njom,ima krema za bebe za lice i celo telo,ja je mazem ponekad na lice,zimi....
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Tina Sub Jan 25, 2014 8:26 pm

ne verujem da ima to ovde,a cula sam i ja! Ova kreme je stvarno extra masna,probala sam i ja i super je,ali njoj ne pomaze,sve me strah da nije previse jaka pa joj napravilo te pecate  :sad: :umislima: 
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od marasrna Sub Jan 25, 2014 8:44 pm

neka ti neko posalje iz Srbije.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Nensy85 Sub Jan 25, 2014 11:30 pm

A sta joj koristis za kupanje? Probaj da joj to promenis.
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Tina Sub Jan 25, 2014 11:58 pm

Ono sto sam joj koristila kad se rodila... Mozda se koza zasitila  :dont: :umislima: 
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Nensy85 Sub Jan 25, 2014 11:59 pm

Ne znam, pokusaj da joj promenis kozmetiku i uzmi bebi ulje za mazanje i nikako ne koristi sapun za kupanje
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Tina Ned Jan 26, 2014 12:04 am

Sapun nisam nikada ni koristila. Pa probacu i to. A eto,nisam se setila da probam malo sa kantarionovim uljem...
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Nensy85 Ned Jan 26, 2014 12:06 am

Probaj nesto pa ako ne bude bolje vodi je kod dr.
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem Empty Re: Osjetljiva i problematična koža,atopijski dermatitis,ekcem

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu