Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Cipele otkrivaju karakter

3 posters

Ići dole

Cipele otkrivaju karakter Empty Cipele otkrivaju karakter

Počalji od Maja. Sub Sep 11, 2010 11:36 am

Čak i obuća koju najčešće i najradije nosite može mnogo da kaže o vašoj ličnosti.
Proverite...



Visoke potpetice
Strast prema visokim potpeticama otkriva izrazito samouverenu ženu koja zna da istakne svoju ženstvenost i moć. Ona se ne plaši da kaže šta misli, samostalna je, odlučna i snažno veruje u svoje kvalitete. Takve cipele otkrivaju alfa žene, koje su često odlične šefice, glumice, zabavljačice, portparolke ili urednice modnih časopisa. Blještave štikle govore o ženi razigranog duha željnoj dobre zabave. Ali, salonke su odraz umerene žene koja ne voli eksperimente. Strogoća cipela odraz je njene ozbiljnosti, pa se ove žene neretko bave pravom, računovodstvom ili investicijama.

Patike
Ljubiteljka patika je „kul" devojka, ona to želi da bude i to u svemu i pokazuje. Ona zna sve o muzici i filmovima i njen izbor će uvek da vas oduševi. Okretna je i duhovita, a njene izjave prati doza ironije i sarkazma. Uvek joj se žuri, a život u pokretu je ono je što je pokreće. Da bi bila srećna, ova žena mora nešto da proizvodi, film, muziku, fotografiju ili neki časopis.

Visoke čizme s visokom petom
Ovakve čizme nosi žena osvešćenog samopouzdanja i čvrstog stava o dobrom izgledu žene. Ona je moćna i smela, a kombinovanjem noviteta, različitih materijala i visina čizama može da otkrije i osobine poput kreativnosti i šika, za šta je zaslužna umetnička crta njene ličnsoti.

Kratke čizme s visokom petom
Nije lako odlučiti se i obuti kratke čizme s visokom potpeticom. Ove čizme šalju poruku da je žena koja ih nosi seksepilna, oštra i smela, a često su i znak rokerskog šika, devojke koja se smelo, ali i prefinjeno poigrava s odećom.

Baletanke
Baletanke su savršen spoj udobnosti i stila. Svakoj odevnoj kombinaciji pridaju ženstvenost, a žena koja ih nosi poručuje da želi što duže da ostane devojčica. Razigranog je duha, ne voli ozbiljnost i uniformisanost, pa svoj šik lako uklapa u modne novitete i eleganciju.

Ag čizme
„Agsice" su već prošle svoju modnu fazu prihvatanja i odbijanja pa su se zaustavile na vrhu, kao obuća koja će večno da postoji. Zato žene koje ih nose poručuju da nisu komformiste jer su i njihova omraženost i trend prošli. Kao i „agsice", žene koje ih nose su ležerne i vrlo ugodno društvo.

Otvoreni prsti
Cipele s visokom petom i otvorenim prstima govore o ženi koja želi da impresionira, bude drukčija i privuče pažnju. Pobornica je ženstvenog stila, bilo da je reč o klasičnom izgledu holivudskih lepotica ili modernijoj varijanti. Ona uživa u činjenici da je žena i neretko je perfekcionista.

Cipele s kaišem
Cipele zaobljenog vrha s kaišem oko članka govore o ženi koja veruje u stara vremena, u kome su postojale dame i gospoda. Ona voli urednost, praktičnost i jednostavnost. Ali kod nje te osobine ne isključuju želju za zabavom, naprotiv, ova ljupka žena ima originalan i upečatljiv smisao za humor. Idealni poslovi za nju uključuju organizaciju, bilo da je reč o knjižari ili salonu nameštaja. Zbog svoje ljupkosti i umerenosti odlično se nosi s temperamentnim ljudima, što može da bude veliki plus ako temperament „krasi" njenog šefa.

Platforme
Otkrivaju mladalački, pomalo umetnički „luk" i pokazuju da žena koja ih nosi želi da izgleda kreativno i trendi. Normalna visina potpetica idealna je za kombinaciju različitih modnih stilova, a tada najviše govori o znanju i stilu vlasnice.

Kaubojke
Kaubojke otkrivaju divljinu, prodornost, spretnost i marljivost žene koja ih nosi. Ona se ne ustručava da preuzme na sebe teške poslove i odradi ih s užitkom. Sve proživljava intenzivno i nema poteškoća s prepoznavanjem problema.

Visoke sportske čizme
Ravne visoke sportske čizme govore o snazi, hrabrosti i dostojanstvenosti, ali i o nepristajanju na kompromis kad je posredi udobnost. Ako birate čizme poput „martinki", drugima poručujete da ste jedinstveni, ali i pomalo agresivni i komplikovane naravi.


Press
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cipele otkrivaju karakter Empty Re: Cipele otkrivaju karakter

Počalji od M&D Sub Sep 11, 2010 12:04 pm

u draga moja sta bi ovov svugdje po malo se vidim eheheh
Visoke potpetice
Strast prema visokim potpeticama otkriva izrazito samouverenu ženu koja zna da istakne svoju ženstvenost i moć. Ona se ne plaši da kaže šta misli, samostalna je, odlučna i snažno veruje u svoje kvalitete. Takve cipele otkrivaju alfa žene, koje su često odlične šefice, glumice, zabavljačice, portparolke ili urednice modnih časopisa. Blještave štikle govore o ženi razigranog duha željnoj dobre zabave. Ali, salonke su odraz umerene žene koja ne voli eksperimente. Strogoća cipela odraz je njene ozbiljnosti, pa se ove žene neretko bave pravom, računovodstvom ili investicijama.

Patike
Ljubiteljka patika je „kul" devojka, ona to želi da bude i to u svemu i pokazuje. Ona zna sve o muzici i filmovima i njen izbor će uvek da vas oduševi. Okretna je i duhovita, a njene izjave prati doza ironije i sarkazma. Uvek joj se žuri, a život u pokretu je ono je što je pokreće. Da bi bila srećna, ova žena mora nešto da proizvodi, film, muziku, fotografiju ili neki časopis.

Visoke čizme s visokom petom
Ovakve čizme nosi žena osvešćenog samopouzdanja i čvrstog stava o dobrom izgledu žene. Ona je moćna i smela, a kombinovanjem noviteta, različitih materijala i visina čizama može da otkrije i osobine poput kreativnosti i šika, za šta je zaslužna umetnička crta njene ličnsoti.

Otvoreni prsti
Cipele s visokom petom i otvorenim prstima govore o ženi koja želi da impresionira, bude drukčija i privuče pažnju. Pobornica je ženstvenog stila, bilo da je reč o klasičnom izgledu holivudskih lepotica ili modernijoj varijanti. Ona uživa u činjenici da je žena i neretko je perfekcionista.
pa vala i nije nesto pogodjeno ehehehe
avatar
M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cipele otkrivaju karakter Empty Re: Cipele otkrivaju karakter

Počalji od Gost Sub Sep 11, 2010 12:48 pm

ja sam shefica-exexexxex ali umerena...volim 12 cm stiklu vise no ista :):):)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Cipele otkrivaju karakter Empty Re: Cipele otkrivaju karakter

Počalji od Maja. Sub Sep 11, 2010 12:52 pm

merilin_monro ::ja sam shefica-exexexxex ali umerena...volim 12 cm stiklu vise no ista :):):)

I ja volim, samo ne znam da hodam... A imam jedne takve, i slika je u "ravna obuca ili obuca na stikle"... (mislim da se tako zove tema). :)
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cipele otkrivaju karakter Empty Re: Cipele otkrivaju karakter

Počalji od smiley Pon Dec 13, 2010 7:47 am

Volim sve sem ugg cizama i slicnih stvari. Pre sam non stop bila na "visini" od 10-ak cm ali u zadnjih par godina mi ne prija nikako, smore me stikle i bas nemam zivce vise za to. Najcesce su baletanke ili neka stiklica od 2-5 cm a i patike cesto.
Taman da se odmorim dok me ne uhvati kriza srednjih godina pa se opet popnem na stikle. :haha:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Cipele otkrivaju karakter Empty Re: Cipele otkrivaju karakter

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu