Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Kucni ljubimci i trudnoca

+2
Aleksandra18
Brana
6 posters

Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od Brana Pet Okt 15, 2010 3:57 pm

Ja sa protiv da se beba i kucni ljubimci drze zajedno u istoj prostoriji stanu ili kuci,ako imate dvoriste onda ok,ali u suprotnom ne,samo kada se pomisli na dlake,na fizioloske potrebe koje i pored redovnog izvodjenja nekada se dese i u kuci,beba se mora drzati cisto i sterilno pogotovo u prvim mesecima zivota,koliko god ljubimca odrzavali, dlake su prisutne....
Da me pogresno ne shvatite, ja stvarno obozavam zivotinje i imala sam ljubimce, ali beba i ljubimac zajedno bez dvorista ne!! :)


Poslednji put izmenio Brana dana Pon Avg 27, 2012 4:48 pm, izmenio ukupno 2 puta
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od Gost Sub Okt 16, 2010 8:20 pm

I ja sam protiv toga a obozavam zivotinje, ja cak i ne idem kod svekra i svekrve jer imaju macku u stanu a ja se inace plasim njihove dlake.....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od Aleksandra18 Pet Dec 10, 2010 8:46 pm

Obozavam kucen ljubimce-a najvise psa ali nikako
na pocetku trudnoce sam se sva osula-crkla sam da nisu boginje-jer nijedne nisam prelezala ali to je bila alergija na macku koju nisam imala,bila je u selu :) mesec dana pred porodjaj opet dobijem alergiju i kazu mozda je od psa tako da je mm zlatnog retrivera morao da pokloni nekom,sad mi zao ali sta cu
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od Tina Sre Mar 30, 2011 12:04 pm

Ja sam vadila krv i rekli su mi da nemam imunitet za tu nazovi bolest i da moram da izbegavam kucice,macice i sirovo meso! Imamo kuce u dvoristu,i bas mi je zao sto ne mogu vise da ga mazim,samo kada me pogleda onim njegovim okicama....
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od Aleksandra18 Sre Mar 30, 2011 12:30 pm

Znam i ja ih obozavam
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od nensi82 Pon Avg 27, 2012 12:03 pm

ja zivim u kuci i mm psa i macku,samo sto psa ne hranim ja niti ga diram a macu ja hranim i ona nuzdu obavlja u dvoristu...pomazim je ponekad i odmah perem ruke ali je vise ne uzimam u ruke,mislim ne nosim je kao pre....i trudim se da joj samo dam da jede i to je to....
nensi82
nensi82
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 08.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od nensi82 Pon Sep 10, 2012 8:58 pm

zene,imam problem,ako je to problem...ma poludela sam skroz... :evil: ja sam u 10-oj nedelji,i odem veceras na pregled kod mog ginekologa privatnika,i bilo je za sad sve ok na 4d ultrazvuku i rekao mi je da u 13-oj nedelji radim i test na toksoplazmozu.ja inace imam u dvoristu macku i psa,sa kojima zivim vec 4 godine,macku obozavam i stalno sam je njuskala,mazila,pazila,ponekad spava u kuci i dok nisam zatrudnela nisam znala za tu bakteriju da postoji!!!! acula sam da se ne dobija samo od macke vec i od sirove hrane i ostalih s****,e onda moj ginekolog koji bas i ne voli zivotinje pogotovo macke istripovao me je veceras kako su macke zlo i prenose sve i svasta,i bukvalno samo sto mi nije rekao da je izbacim na ulicu,ja sam poludela,i onda me je tripovao kako,sta ako imam tu bakteriju,onda je haos i lecicu se i piti svasta,i bla,bla...znaci poludecu do 2-og oktobra,tada vadim krv zbog te bakterije...pomazite i dajte savet...ali iskreno...LJUBIM VAS SVE
nensi82
nensi82
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 08.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od Tina Pon Sep 10, 2012 10:16 pm

Draga,ne brini. Nije to bas tako. Ja sam svaki mesec radila te kontrole. Samo malo vise povedi racuna,tipa da ne ljubis macke i kucice,da im cistis kaku,izbegavaj sirovo meso i obavezno pre jela lepo operi voce i povrce. Naravno da svoje ljubimce ne treba da izbacis na ulicu,samo se malo distanciraj od njih,zbog dlaka. Imaju oni neku bakteriju u njihovom izmetu,pa to izbegavaj. Nije to nista strasno veruj mi ;) ljubac
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od Bubi89 Uto Sep 11, 2012 9:33 am

Slusaj draga, moja sestra SPAVA sa mackom, evo juce je usla u 9m. ZIva i zdrava :D
Doduse njena je bas kucna, samo je u stanu... Ne valja ako macke idu svugde, njuskaju i jedu sve i svasta po dvoristu, krovovima i td, ali ako je kucna...
Svjdno, ta bakterija se prenosi preko kake i pis pis macine, tako da gledaj da to neko drugi radi, ili jednostavno kupi rukavice i eto :)
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od nensi82 Sub Sep 15, 2012 2:49 pm

pa ja svog psa inace i ne mzaim,pas je stalno u dvoristu,a maca nuzdu obavlja u dvoristu tako da ja sa tim nemam nista,to je vec njena stvar :) ona skita svuda i jede samo hranu za mace(royal canin) i nista drugo nece,i povreeno spava unutra...ja je vise ne njuskam ko pre,dam joj normalno da jede,pomazim je i odmah perem ruke..a ginekolog me je istripovao isto da ta bakterija moze dovesti i do pobacaja i raznoraznih gluposti...pa dobro onda,kako tek one trudnice koje zive na selu i imaju milion zivotinja?????znaci da bih trebala da odem na mars i da budem pod staklenim zvonom i da mi ne bude nista...gluposti...
nensi82
nensi82
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 08.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od Bubi89 Sub Sep 15, 2012 3:38 pm

Ma da bre, opusti se... Taj tvoj dr ocigledno en voli zivuljke pa preterano kaki..
Ne kazem da ne moze da se dobije ta bakterija, moze, ali, ako joj diras kaku rukama(sto niiiiko ne radi, pa diras usta i td) Ili tako nekim direktnijim kontaktom, ljubljenjem i td...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od marasrna Pon Dec 10, 2012 4:04 pm

Ima te li kucne ljubimce? Ja imam zecicu i mnogo je volim i mnogo je pametna,ponasa se kao pas a ne kao zec.... :lol:
[img]Kucni ljubimci i trudnoca Wp000001i [/img]
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od marasrna Pon Dec 10, 2012 4:05 pm

imam jos slika,kako se ljubimo,spavamo zajedno ali nisam prebacila u komp.ona mi je jedino drustvo ovde,sve joj pricam i znam da nikome nece reci :lol:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Kucni ljubimci i trudnoca Empty Re: Kucni ljubimci i trudnoca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu