Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

+21
leptirko
marasrna
zvrki
kathy_gm
Stamenija
Suzy89
Bubi89
jagodica
Maja.
makicaaa
Etna
JEJAAA
Maca
Nataša.V
nensi82
tina191
Crnokosa
Brana
Caca
buca
Bubica
25 posters

Strana 9 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od marasrna Ned Jun 23, 2013 9:21 pm

nensi82,nisam te razumela ovo pred kraj :umislima: ............ajd ponovo ali lepo zvizduk
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Pon Jun 24, 2013 7:41 am

Nensy, nisam pila primolut i ne znam, ali ti ga pij i baci se na posao, to te barem nista ne kosta.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od bobaboba Čet Jul 18, 2013 12:59 pm

zelim pomoci svem parovima koji imaju probleme sa zacecem tj muskarcima koji imaju probleme sa spermogramom.ja sam ih imao i uzasno los,rekli su mi da nije moguce popraviti to stanje srecom sam upoznao nemackog urologa koji mi je prepisao preparat ti 2 preparata koji pomazu u 99 % posto meni jeste i sada smo u 7 nedelji:)
bobaboba
bobaboba

Muški Datum upisa : 17.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od bobaboba Čet Jul 18, 2013 1:04 pm

zaboravih reci da sam za 2 meseca doso do sl. rezultata pre dva meseca imao sam ukupno 40 miliona sperm u mililtru 10 miliona progresivna pokretljivost je bila jadnih 9 posto procenat normalne forne 20 a abnormalne 80 posto posle 2 meseca ukupno 150 miliona u militru 50 miliona progresivno pokretnih 35% normalne forme 75% i taj mesec smo dosli do trudnoce ako nekog zanima neka pise rado cu vam reci koje preparate da pijete i imacete zagarantovan rezultat
bobaboba
bobaboba

Muški Datum upisa : 17.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Maja. Uto Avg 13, 2013 4:03 pm

Ja sam par dana isla kod gin., i utvrdjeno je da nemam ovulaciju. Tako sam besna na onu doktorku kod koje sam pre isla, radila mi je sve ono najskuplje, bespotrebno, 3 godine ona meni prica kako je sve u redu, a ovaj covek za 3 dana otkrio sto ne mogu da zatrudnim. U pm i ovi doktori (cast izuzecima) samo gledaju kako da uzmu pare... gah 
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Uto Avg 13, 2013 4:42 pm

Majo, nemoj da se nerviras, pliz. Verovatno ce ti prepisati klomifen i redovno ce te pratiti na folikulometriji.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Uto Avg 13, 2013 4:48 pm

Ako budes na klomifenu, posto on pospesuje ovulaciju, ali malo tanji endometrijum, ti udri po pivu i ananasu.
Jos boh te nesto, ali od srca savetovala. Posto imas problem sa ovulacijom, uradi ogtt test i proveri dali simas problem sa insulinom, nekad i to remeti ovulaciju.
Odradi hormnoski status, ma na svoju ruku. Evo, tu sam, ako tu zatreba neki savet.
Znam kakva je muka....
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od kathy_gm Uto Avg 13, 2013 8:20 pm

Majo,mila,lekari su strasni... SAmo covek da se prekrsti. Ja sam npr. mojoj dr trazila da mi da tablete da odlozim ciklus posto smo isli na more,ona mi dala Utrogestan (ako sam slucajno u drugom stanju da ne skodi plodu) Kao on sprecava krvarenje,ja popila jednu kutiju i pocela drugu i dobila bas kad mi sleduje ovaj mesec. Nit' mi je sprecilo krvarenje nit' mi je odlozilo ciklus. Par puta sam isla na folikulometriju,ali nista se ne desava. Sutra cu kupiti macinu travu i virak u apoteci,pa cu da pijem njih. Dosta zena ih hvale. Tako da cu i to da probam. Mila,samo misli pozitivno i najbitnije je da znas sta koci. Srecno....
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Uto Avg 13, 2013 10:11 pm

Kathy, mila, zajebi tu budalu sto ti dala utrogestan. Nije normalna.
Uradi hormnosku sliku, proveri prohodnost jajovoda i onda probaj inseminaciju. Veruj mi, ovako te samo vuku za nos~
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Uto Avg 13, 2013 10:24 pm

Nije mi namera da te uvredim, ali veruj mi, kroz svasta prolazim ovaj mesec. Nekome ide lako da zatrudni, a neko kao da trazi iglu u plastu sena. Svega ima sto moze da utice. Pokusaj sa malo krupnijim koracima, od toga najvise ima vajde.
Ja sad resavam neke probleme sa hormonima, mm sa hlamidijom, pa cemo lagano u pricu.
Za koji dan ce me zvati na histeroskopiju.
Eti, celo leto provedoh po lekarima. Pare koje sam dala necu ni da pominjem, ali znam da cu resiti sve probleme. Sad mi nema druge!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od kathy_gm Sre Avg 14, 2013 7:46 am

Ma,sta da me uvredis. Ako ko ima iskustva na ovom forumu,to si ti,tako da svaki savet je koristan. Probacu sa ovim cajevima. Pa,ako nista ne bude za 3 meseca,onda cu da vidim sta sve treba za Inseminaciju. Poljubac...
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od brbljiva76 Sre Avg 14, 2013 8:15 am

leptirko ::Kathy, dok budes na klomicima, udri po ananasu i pivu, jer on pospesuje ovulaciju, ali tanji endometrijum!
Ja ga pila proslo leto i imala ovulacije kao zmaj!
kako pivo i ananas tani endom???:sad: valjda ga deblja !
meni je prof dr jasmina ,rekla tokom vto da pocnem sa ananasom jer mi je tanji endometrijumbio !:blam: 
brbljiva76
brbljiva76
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 05.03.1976
Datum upisa : 25.11.2012
Godina : 48

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Sre Avg 14, 2013 9:33 am

Rrekla sam da klomifen tanji endometrijum, pa zato da navali na pivo i ananas.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Sre Avg 14, 2013 9:41 am

Kathy, mila moja, probaj sa cajevima, ali pazi na macinu travu, nju ne pijes za vreme krvarenja i vreme ovulacije. To je samo par dana, kad krvarenje prestaje, pa do ovulacije. Meni je to jak caj, bas je nekako delovala na mene. Nisam je dugo koristila, jer sam imala stimulaciju klomifena, koji ima produzeno dejstvo, pa posle femara, sad zezancija sa hormonima.....
Tu sam, sta god zatreba. Ono sto mi se jako svidja kod tebe je pozitivna energija i entuzijazam. A to je dobar put. Kad god pomislim da mi je cilj dalek, uvek dozovem svoju pozitivu.
Stvarno je tesko i zapetljano, ali vredi.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od kathy_gm Sre Avg 14, 2013 8:01 pm

Hvala,leptiricu nas. Poljubac... Citala sam o tome da se macina trava ne pije za vreme ciklusa i za vreme ovulacije,cini mi se da caj od virka valja piti i za vreme M i O... Meni je npr. danas 8 dc i polako mi se pojavljuje sluz i boli me po malo desni jajnik. :umislima:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Sub Avg 17, 2013 10:00 am

kathy_gm ::Hvala,leptiricu nas. Poljubac... Citala sam o tome da se macina trava ne pije za vreme ciklusa i za vreme ovulacije,cini mi se da caj od virka valja piti i za vreme M i O... Meni je npr. danas 8 dc i polako mi se pojavljuje sluz i boli me po malo desni jajnik. :umislima:
Samo ti u akciju, mila moja i neka ti uspe, za...bi sve progneoze i glupave lekare!
Cmokim te do GM!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od kathy_gm Sub Avg 17, 2013 10:33 pm

Ma,i to sto kazes.... Ljubim teeeeeeeeeeeee
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Tina Sub Jan 21, 2017 10:31 pm

Zene moje, pokusavali smo skoro 4 godine za drugu bebu i nista, uradila sam sve moguce analize koje postoje za jednu zenu, i moj suprug i sve je bilo ok, i na kraju me ginekolog posalje kod specijaliste za vantelesnu oplodnju i tako kroz razgovor sa tom doktorkom, ona mi kaze da moram da smanjim stres i nervozu, da pocnem da se bavim sportom i probam da dodjem do kilaze koju sam imala kada sam ostala trudna sa prvim detetom i da nam daje 6 meseci, i stvarno! Poslusala sam je, pocela sam da se bavim sportom,opustila sam se i skinula par kg i ostala sam u drugom stanju! Hocu da vam kazem da stres je cudo sta moze coveku da napravi! Srecno svima i samo napred
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

A mi smo se spremali za put u SAD i planirali da radimo na bebi tek kad se vratimo al....samo smo se jednom malo više opustili :blam: i op positive pregnant
20ak dana pred put ja saznam da sam trudna, whaat
A koliko smo se mučili oko prve bebe nocomment nije postojao neki problem ali nije bilo ni bebe...sve dok nisam prestala da razmišljam o tome...
Tako da, kad se najmanje nadate stizeroda i što reče Tina, psiha je ključ svega...
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 9 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu