Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

+21
leptirko
marasrna
zvrki
kathy_gm
Stamenija
Suzy89
Bubi89
jagodica
Maja.
makicaaa
Etna
JEJAAA
Maca
Nataša.V
nensi82
tina191
Crnokosa
Brana
Caca
buca
Bubica
25 posters

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od zvrki Pon Mar 04, 2013 11:38 pm

nensi82 ::da li moze zena ostati trudna ako ima bakterije?ovih dana je pocelo po malo da me pecka''dole'' kad piskim i da se pojavljuje beli sekret,ali ne uvek i kaze moj muz kad imamo odnose da kad ga svrbi i kad mu se pojavljuje nesto belo da on po tome zna da imamm bakterije...

Moj ti je savet da odete oboje na pregled... Ako je kandida ne treba cekati,jer se ona tesko leci i cak posle uspesnog lecenja zna nekada da se vrati... Izbegavaj antibiotike,jer antibiotici pospesuju kandidu... Ako vec moras da pijes antibiotike onda uz njih zvaci daktanol gel jer mozda si sklona kandidi. Ja sam imala kandidu i sklona sam pa izbegavam antibiotike,a kada moram da ih pijem koristim pomenuti gel....
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od nensi82 Uto Mar 05, 2013 9:38 am

cula sam i da je dobro piti sto vise caja od brusnice i uvin caj,da je to ''ubica'' za bakterije
nensi82
nensi82
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 08.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Nensy85 Uto Mar 05, 2013 10:18 am

Izbaci u potpunosti slatkise i caj od kamilice, tako je mene bar dr posavetovala i uspela sam da se otarasim te "dosade" a pored toga sam koristila i vag. Macmiror.
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od marasrna Uto Mar 05, 2013 11:53 am

mozes da pijes i caj od zalfije,on je ubica za sve hope .on se stavi samo mrvicu jer je gorak i ne sladi se a za ispiranje se koristi jaci.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od nensi82 Uto Mar 05, 2013 9:32 pm

bila sam kod doktorke danas i rekla mi je da imam puno sekreta i da je mozda infekcija(a inace sam imala pre 7,8 meseci eserihiju i kandidu i kad sam to izlecila bila trudna pa morala da abortiram i sad opet planiram trudnocu),i dala mi je vaginalete polyginax ili tako nekako,cula sam da su dobre,da ih koristim 6 veceri pa onda da uradim bbriseve.mene samo strah da tu ne bude nesto....:/
nensi82
nensi82
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 08.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od marasrna Uto Mar 05, 2013 10:03 pm

[quote="nensi82"]bila sam kod doktorke danas i rekla mi je da imam puno sekreta i da je mozda infekcija(a inace sam imala pre 7,8 meseci eserihiju i kandidu i kad sam to izlecila bila trudna pa morala da abortiram i sad opet planiram trudnocu),i dala mi je vaginalete polyginax ili tako nekako,cula sam da su dobre,da ih koristim 6 veceri pa onda da uradim bbriseve.mene samo strah da tu ne bude nesto....:/
[/quote

ma ne sekiraj se........sta mogu bakterije i gljivice nama,izdrzljive smo mi hope

ako nije tajna zasto si radila abortus?
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od nensi82 Sre Mar 06, 2013 9:03 am

pa bila je zeljena trudnoca,i sve je bilo ok do 10 nedelje,i srce je kucalo,ali vratna falta nije bila ok,i kada sam radila double test nije bio u redu i posteljica isto i tada je vec plod bio mrtav i morala sam hitno na keretazu :(to se sve desilo u oktobru i ada sam opet pocela da planiram trudnocu i eto sad ovo sranje...
nensi82
nensi82
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 08.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od zvrki Sre Mar 06, 2013 9:28 am

nensi82 ::pa bila je zeljena trudnoca,i sve je bilo ok do 10 nedelje,i srce je kucalo,ali vratna falta nije bila ok,i kada sam radila double test nije bio u redu i posteljica isto i tada je vec plod bio mrtav i morala sam hitno na keretazu :(to se sve desilo u oktobru i ada sam opet pocela da planiram trudnocu i eto sad ovo sranje...

Nensi,nemoj se opterecivati... Ne smes postati opsednuta time da dobijes bebu,jer nekada i psiha koci zacece... Znam da je tesko, jer puno zelis da dobijes bebu,ali cesto kada dignemo ruke od necega to se iznenada desi... Ja sam plakala kada smo se vratili sa letovanja,jer sam mislila da cu tamo sigurno ostati trudna,ali peti dan letovanja ja dobijem bakterije i cvrc... I kada smo se vratili kuci ocekivala sam da ne dobijem menstruaciju,ali ja dobila... Tada sam se bas razocarala,jer kod kuce je bilo cesto stresnih situacija ,pa se meni od stresa i menstruacija poremetila,pa mi je nekako to letovanje bilo prava stvar,ali nista... Bila sam tuzna,plakala,ali sam rekla sebi bice kako Bog kaze,pa kada doce bebac dobrodosao je... Uzivajte u ljubavi i ne razmisljajte previse... huug blowkiss
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od marasrna Sre Mar 06, 2013 12:44 pm

nensi82,zao mi je i ja sam morala da se resim deteta,izazvali su mi porodjaj jer je bio cetvrt mesec,beba nije bila u redu,hromozomska greska a bila je ziva.ne gubi nadu,imacemo i mi klincice blowkiss
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od nensi82 Čet Mar 07, 2013 9:36 am

joj zene,bas mi je zao :sad: ma psiha je cudo,stvarno...
nensi82
nensi82
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 08.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od nensi82 Pon Jun 10, 2013 11:25 am

bas ne znam sta je problem,bas sam ocajna :sad: imala kiretazu u oktobru,pa mi je doktorka rekla posle 3,4 meseca da se bacimo opet na pravljenje bebe,da ne cekam dugo,a drugi lekar mi je rekao posle 6 meseci,ja ipak krenem posle 3 meseca,znaci,u januaru i do sad nista!!! a inace ceo zivot imam neredovne menstruacije koje kasne po 7,10,15 dana i posle kiretaze sam jedan mesec dobila posle 2 dana,drugi mesec opet isto a treci posle 4 dana,a ovaj mesec jois nisam,kasni mi 13 dana,a nisam trudna,radila sam test 2 puta i pokazao je 1 crtu!!a bolucka me stomak vec danima,kao da cu dobiti :sad: mislila sam da sacekam jos neki dan pa da odem da me pregelda ginekolog na ultrazvuk,da vidimo sta je sad u pitanju...
nensi82
nensi82
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 08.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Pon Jun 10, 2013 12:03 pm

Idi kod doktora, obavezno radi hormone.
Ako vidis da ovi drzavni vrdau, idi kod privatnika, pa da cujes i drugo misljenje!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od nensi82 Pon Jun 10, 2013 12:43 pm

radila sam hormone i dok jos nisam ostala trudna i sve je bilo ok
nensi82
nensi82
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 08.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Pon Jun 10, 2013 1:43 pm

Hormoni su prmenjvi, treba da ih radis sad kad imas problem, ako ti je neredivan ciklus.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od kathy_gm Uto Jun 18, 2013 3:44 pm

Ja mislim da je kod mene u pitanju O. Nema je... tako da cim se dr vrati sa odmora,traziti Klomifen ili sa vec. Pre par meseci,dok sam pila neke cajeve,sredinom ciklusa sam imala pojacanu c. sluz,a sad je nema,kao da se ne valja... A dok se dr ne vrati,whoopie,pa sta bude nek' bude... :lol:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Uto Jun 18, 2013 5:21 pm

Kathy, dok budes na klomicima, udri po ananasu i pivu, jer on pospesuje ovulaciju, ali tanji endometrijum!
Ja ga pila proslo leto i imala ovulacije kao zmaj!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od kathy_gm Uto Jun 18, 2013 8:38 pm

leptirko ::Kathy, dok budes na klomicima, udri po ananasu i pivu, jer on pospesuje ovulaciju, ali tanji endometrijum!
Ja ga pila proslo leto i imala ovulacije kao zmaj!

Hvala,mila na savetu...  huug Ujutru pivo,u podne ananas,a uvece Kvas... i naravno,opa:kez:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Sre Jun 19, 2013 8:17 am

Joj, mila, dobra si!
Kad ti dan sa pivkanom pocne, ima da bude svega do veceri!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od marasrna Sre Jun 19, 2013 10:01 am

leeeleeeeeeee..........pa vi cete zene postati alkosi :haha::haha:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Sre Jun 19, 2013 11:28 am

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od kathy_gm Sre Jun 19, 2013 9:03 pm

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:happyshappyshappyshappyshappyshappyshappyshappyshappyshappys:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od marasrna Čet Jun 20, 2013 12:32 am

kathy je vec navrnula neko pivce.........rekla bih po ovim smajlicima :lol::lol::lol::lol:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od leptirko Čet Jun 20, 2013 7:46 am

Slazem se.
Inace, juce mi se nesto uzasno desilo. Posle prve neuspesne inseminacije ciklus mi je bio grozno obilan i daaanima je trajao, a sve to me je uhvatilo na ekskurziji, pa sam ponesto pripisala putovanju i nespavanju.
Juce sam izasla u prodavnicu negde oko 10 sati i rekoh, da platim koju hiljadu racuna, mislim, sta bih ja sa parama inace radila:lol:
:lol::lol::lol::lol::lol:,a onda je zapocelao ludilo. Iz mene je lilo izlazilo, ja se ukopala u mestu , u strahu da mi ne probije... Uzas!!!
Dosla kuci, gacice skroz crvene, to je bilo ludilo u nerednih sat vremena od menjanja ulozaka i posle se smirilo.
E vala je bas tesko zatrudneti!!!!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od zvrki Pet Jun 21, 2013 1:06 pm

Jadna ti Leptirko... Bez brige bice sve u redu...huug
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od nensi82 Ned Jun 23, 2013 8:45 pm

hej zene,pisem opet kao pokvarena ploca istu pricu :):haha: ceo zivot imam neredovnu menstruaciju pa sam imala kiretazu i od januara poceli opet da planiramo i menzis mi se malo stabilizovao,i tebala da dobijem u maju,kad nista...kasnilo 15 dana,bolovi kao da cu dobiti,odem kod lekara on kaze endometrijum mi je 16,7,odradim betu hcg,on pokaze da nisam trudna,i da mi da pijem 3 meseca tablete za regulisanje ciklusa primolut,i kaze kad dobijem 19 dan ih pujem opet ali mogu da planiram trudnocu..pa mi malo nije jasno,kako mogu zatrudneti ako ih pijem???da li je to moguce??
nensi82
nensi82
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum upisa : 08.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju - Page 8 Empty Re: Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu