Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

+4
Brana
Caca
Tina
Maja.
8 posters

Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Maja. Uto Jun 21, 2011 1:54 pm

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese R6o-thumbn
Ah, taj odmor. Već na sam pomen puta udvoje pred očima vam se pojavljuju najrazličitije slike - od suncem okupanih plaža, rustičnih planinskih brvnara, do svetlosti nekog uzbudljivog nepoznatog grada. I, najvažnije od svega, na pamet vam padaju divlje, nesputane seksi igrarije po kojima su ova romantična putovanja i poznata. Otkud ovakva super vruća reputacija? Kada ste na odmoru ne morate da se nosite sa onim svakodnevnim izvorima stresa koji mogu da vas spreče da se prepustite uživanju u sjajnom seksu! Plus, novo okruženje inspiriše parove na eksperimente i avanture.
Sve to stoji, ali ima i jedna začkoljica: visoka očekivanja koja pokušavate da ispunite mogu da stvore preveliki pritisak i pretvore vam odmor u potpunu suprotnost očekivanom seksualnom blaženstvu. Zato treba mudro da pristupite strasnim letnjim igrama. Umesto da kao cilj postavite seks koji će potući sve rekorde, prosto se usredsredite na to da iskoračite iz vaše seksualne rutine i, naravno, da se dobro zabavite . Evo nekoliko načina da izvučete erotski maksimum iz odmora.

Pripremite se pred put
Romantično bekstvo udvoje je savršen izgovor za doterivanje. Ugađanje samoj sebi može da podstakne seksi misli, jer ćete se osećati kao nove - i bolje - vi. Osim toga, zahvaljujući vrućim iznenađenjima koja ćete mu priprediti vaš dragi će se osećati kao da je na odmoru sa vašom nevaljalom dvojnicom. Sve što je potrebno je malo priprema. Pre nego što se otisnete na put napravite smeliju nego inače „brazilku“ ili veselu međunožnu frizuru u obliku srca - kako biste ga već prve večeri na odmoru oborile s nogu. Naoružajte se i seksi rubljem - znači bez komotnih bapskih pamučnih gaćica - i ne zaboravite da ponesete i dovoljno filmova da ovekovečite rezultate. Naše erotsko predviđanje: vaš look će biti tako đavolski zavodljiv da ćete poželeti da vas češće vodi na put.

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese E12-files.
Otkrijte mu svoje želje
Zašto čekati da stignete na odredište da biste započeli svoj vrući odmor? Vreme u putu možete da iskoristite da popričate o svim onim nestašlucima koje biste želele da isprobate na odmoru. Sjajno je ako podelite svoje fantazije još za vreme putovanja jer će vas to dovesti u stanje iščekivanja i probuditi vam seksi misli i pre nego što stignete. Takođe, to što ćete biti u novoj sredini može da vam posluži kao prilika da budete smelije i predložite stvari koje bi se inače stidele i da pomenete. Zapamtite, neka to ostane na nivou opuštenog ćaskanja, bez zacrtanih očekivanja. Ne pravite spisak obaveza već otkrivate jedno drugom šta vas pali. Prljavi razgovor započnite rečenicom kao što je: Znaš šta sam oduvek želela da probam? Seks na plaži noću. A zatim ga upitajte da li postoji nešto što bi on voleo da proba. Dok stignete do hotela već ćete biti spremni da strgnete jedno drugom odeću. Naravno, osim u slučaju da postanete tako nestrpljivi da odlučite da pređete na stvar još u avionu.

Uvedite nudistička pravila
U čemu je poenta onih uzbudljivih linija od sunčanja ako ne možete da ih pokažete? Proglasite svoju hotelsku sobu nudističkom zonom i skinite krpice čim pređete prag. Ako budete provodili vreme golišavi, ceo odmor će vam biti obojen erotikom. Ne samo da ćete se osećati slobodnije i seksepilnije, već ćete i uvek biti spremni za akciju. Ako vas pomisao da se šećkate naokolo bez ičega osim belih prugica na svom preplanulom telu ispunjava nelagodnošću, možete za početak da spavate goli. Dodir kože uz hladne, uštirkane čaršave učiniće da se osećate tako senzualno. Kada se jednom naviknete da provodite noći „kao od majke rođeni“, možda će vam biti manje neprijatno da se i usred dana oslobodite odeće.

Napravite od hotela seksi igraonicu
Dajete tolike pare na romantično mesto za odmor, pa bi trebalo da ga maksimalno i iskoristite. U suprotnom, mogli biste da odsednete i u nekom motelu kraj puta. Sasvim novo okruženje može da bude jako inspirativno. Istraživanje različitih mesta i novog ambijenta pružiće vam osećaj erotskog avanturizma. Ako provodite odmor na planini, zapalite vatru i zavucite se pod ćebe sa svojim dragim. Da biste još više „zagrejali“ stvari, zajedno se prepustite uživanju pod vrućim tušem. A u egzotičnom letovalištu? Vodite ljubav u visećoj pletenoj ležaljci pod zvezdanim nebom ili držite flašicu losiona sa mirisom kokosa u svom mini-frižideru, kako biste posle dugog toplog dana pod suncem priuštili jedno drugom rashlađujuću masažu. Čak i sam hotel pruža pregršt seksi mogućnosti. Posmatrajte ga kao pozornicu punu različitih kulisa i rekvizita i pustite mašti na volju.
Neki predlozi: Ostavite svom dragom porukicu u kome ga pozivate na randevu u hotelskom baru - a potpišite se sa tvoja tajna obožavateljka. Kada se pojavi ponašajte se kao da se srećete prvi put u životu. Ili se pretvarajte da ste sobarica i slučajno nalećete na njega dok izlazi ispod tuša. A što se tiče igara u vodi, trebalo bi da iskoristite i tu veliku starinsku kadu. Čišćenje posle neće predstavljati problem, jer su vam peškiri (kao i hotelska posluga) uvek na raspolaganju. Plus, pošto u većini hotela dobijate i ulje ili penu za kupanje možete da priredite ekstra užitak za sva čula. Ne zaboravite i da naručite da vam donesu flašu šampanjca u sobu.

Uživajte u seks siestama
Zamislite: dva sata je posle podne, vi se izležavate kraj bazena sa svojim dragim, upijajući sunčeve zrake. Imate nešto vremena između koktela, pa što ne biste skoknuli do hotelske sobe na malo seksa na brzaka? Vidite, jedna od prednosti odmora je to što možete da vodite ljubav kad god vam se prohte. Kada ste kod kuće seksualni život vam često postane vrlo predvidiv i jednoličan, pa lako možete da upadnete u rutinu vođenja ljubavi samo uveče. Ali kada ste na putu i nemate obaveza možete da budete spontaniji i ‘razbijete’ ustaljenu seksualnu rutinu. Osim toga, najbolje vreme za seks verovatno i jeste tokom dana. Pošto popodne imate više energije nego uveče (posebno ako ste ceo dan obilazili znamenitosti i jurcali naokolo), pa ćete biti orniji i za strasne zagrljaje. Zato maksimalno iskoristite sve prednosti popodnevnog odmora. Setite se, kad se vratite na posao imaćete sreće ako nađete vremena i za pauzu za ručak.

Izvor: cosmopolitan
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Tina Uto Jun 21, 2011 1:57 pm

Olalalaaaa opa ja sam vec na Maldivima,na nekom zapustenom ostrvcetu,heheheh yessmilies
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Caca Uto Jun 21, 2011 3:17 pm

Ja ovo nisam smjela citati. Seks na odmoru: Neka se zemlja trese 753343 Treba na pocetku da pise,OPREZ,ZABRANJENO RAZJARENIM TRUDNICAMA,KOJE IMAJU ZABRANU ODNOSA.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Tina Uto Jun 21, 2011 5:05 pm

Jooj Cacooo :sad:
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Caca Uto Jun 21, 2011 5:09 pm

Grozno je mogu da ti kazem,uzasno!Hajde da ja nemam bas neku zelju,nego imala sam uvek,a sad u trudnoci pogotovo.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Brana Uto Jun 21, 2011 9:08 pm

Ce da se trese kada odemo :lol: :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od sissi Uto Jun 21, 2011 9:24 pm

:lol:
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Bubica Sre Jul 20, 2011 11:39 am

Caca ::Grozno je mogu da ti kazem,uzasno!Hajde da ja nemam bas neku zelju,nego imala sam uvek,a sad u trudnoci pogotovo.
E caco kad bi mogle malo da razmenimo zelje,da ti meni malo ubacis zelje za sexom,a ja tebi ovu "odbojnost,pa da si pomognemo jedna drugoj... Mene ni ovaj tekst nije uzbudio :dont:
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Caca Sre Jul 20, 2011 3:30 pm

Joj Bubice Seks na odmoru: Neka se zemlja trese 5337, a da pogledas koji film? Seks na odmoru: Neka se zemlja trese 255993 Nema i ja sam zabajatila sad nacisto.Na prosloj kontroli dr. dade zeleno svetlo,a 7 meseci se uzdrzavam,pa bas cu sad sa stomakom.Da ti ne pricam kako se beba tad gica.Kazem ja lepo,tek sledece godine.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Caca Sre Jul 20, 2011 3:32 pm

Moze i sa stomakom,ali,nema od laganice nista! Seks na odmoru: Neka se zemlja trese 590102 Seks na odmoru: Neka se zemlja trese 255993
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Bubica Sre Jul 20, 2011 3:54 pm

E vidis,mozda i zbog toga,jer cim egnem na stranu,osetim bebu kako se rita i skrenu mi se misli sa whoopie i ode strast... A sa Bubi mi nije smetalo :dont: :blam:
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Caca Sre Jul 20, 2011 5:50 pm

Koncentrisi se na posao,ne skreci misli! Seks na odmoru: Neka se zemlja trese 590102
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Maja. Sre Jul 27, 2011 11:34 am

Od 30-og jula do 9-og avgusta ocekujte zemljotres.. :haha:
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Tina Sre Jul 27, 2011 11:59 am

:lol: cak ovde? :) opaaaa! Mozda bas tada bude neeestoooo hope
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Caca Sre Jul 27, 2011 12:26 pm

Choopa je moj covek! Seks na odmoru: Neka se zemlja trese 590102
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Tina Sre Jul 27, 2011 12:43 pm

:lol: e lude ste
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Caca Sre Jul 27, 2011 12:47 pm

Joj Tince,ja pitala dr. on mi je rekao da mogu ici na more.I mi se taman sve dogovorili kad moja sestrica meni salje poruku,da pomislila nisi da odes,u 30-oj nedelji na more!I tu me totalno zeznu.Ne znam sta da radim?
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Tina Sre Jul 27, 2011 12:58 pm

Ako ti je doktor rekao da smes,onda smes! On najbolje zna! I meni je pre mesec dana rekao da mogu da putujem slobodno,cak i za Srbiju autom :) a putuje se oko 20h! Samo nemoj puno na sunce i polako! Plivanje ce ti puno pomoci... A gde ste planirali da idete?
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Caca Sre Jul 27, 2011 1:06 pm

U Cg,Budva. Seks na odmoru: Neka se zemlja trese 6712
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od zvrki Čet Mar 07, 2013 10:08 am

Eh,samo kada setim... Svo vreme sveta na odmoru je samo za nas... Ujutru budjenje,dorucak,pa odlazak u sobu padne neki sex dok se spremamo za plazu.. Vratimo se u hotel,istusiramo,odemo na rucak,pa opet opa i onda odremamo... Setnja kada se probudimo,odemo malo na pice i bla,bla... Vracamo se u hotel i posle vecere opa ... :djavolce: Bilo mi je vrh.... happys
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od leptirko Čet Mar 07, 2013 11:55 am

opa opa :band: opa opa
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Seks na odmoru: Neka se zemlja trese Empty Re: Seks na odmoru: Neka se zemlja trese

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu