Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

+10
Maca
tina191
Daisy85
pera ves
Nensy85
Etna
Aleksandra18
Maja.
TICA
Brana
14 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Brana Uto Okt 26, 2010 12:29 pm

Ne!ja bar ni sa jednim momkom nisam ostala u kontaktu iako su oni pokusavali gde jednom pukne posle da se pravis kao da nista nije bilo je bzvz!A naravno sada ne bi bilo fer prema mm da mu pravim nepriatnosti iako nisam bila intimna sa ex momcima samo kissic i drzanje za rukice ali i to je kontakt i veza!!
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Gost Uto Okt 26, 2010 12:36 pm

Meni je uvek u zivotu bilo tesko da kazem NE...Uvek se desavalo da kada prvi put kazem NE, tu bude i kraj veze..Kraj veze za mene znaci upravo to-KRAJ...Nikada se ne vidjam i ne cujem sa bivsim momcima, ali ne osudjuem one koji to rade...Jednostavno, ja imam shvatanje da ljubav, sex i prijateljstvo ne mogu da se mesaju, ali mnogu ljudi rezonuju drugacije od mene i ja to misljenje postujem..Ne delim ga, ali i ne osudjujem..
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Brana Uto Okt 26, 2010 12:42 pm

Verolino ::Meni je uvek u zivotu bilo tesko da kazem NE...Uvek se desavalo da kada prvi put kazem NE, tu bude i kraj veze..Kraj veze za mene znaci upravo to-KRAJ...Nikada se ne vidjam i ne cujem sa bivsim momcima, ali ne osudjuem one koji to rade...Jednostavno, ja imam shvatanje da ljubav, sex i prijateljstvo ne mogu da se mesaju, ali mnogu ljudi rezonuju drugacije od mene i ja to misljenje postujem..Ne delim ga, ali i ne osudjujem..
Slazem se u potpunosti! :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Gost Uto Okt 26, 2010 7:46 pm

Prijateljstvo nikako, ali kada se sretnem na ulici sa bvsima ja se javim i ako me pitaju nesto odgovorim iz kulture i to je to. :)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od TICA Pon Nov 01, 2010 10:04 am

I kanap kad pukne zavezes ga pa onda nastane cvor i taj cvor kad tad pukne.
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Maja. Pon Jun 13, 2011 10:58 am

Ne! Nisam ni sa jednim bivsim u kontaktu, znaci nema ni "cao".
Ustvari, ima jedan, njemu se samo javim, on je sada ozenjen i ima dete... A i bio mi je komsija dok sam zivela kod B, i drugovi su... I ta veza je bila kratka, trajala je 2-3h.
Ostali nono
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Brana Pon Jun 13, 2011 2:03 pm

chupkica ::
I ta veza je bila kratka, trajala je 2-3h.
ovo je rekord :haha: :mig:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Aleksandra18 Pon Jun 13, 2011 2:26 pm

Naravno da moze,mada sve zavisi
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Maja. Pon Jun 13, 2011 3:04 pm

Brana ::
chupkica ::
I ta veza je bila kratka, trajala je 2-3h.
ovo je rekord :haha: :mig:

:) huug
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Brana Pon Jun 13, 2011 4:02 pm

chupkica ::
Brana ::
chupkica ::
I ta veza je bila kratka, trajala je 2-3h.
ovo je rekord :haha: :mig:

:) huug
blowkiss
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Etna Sre Jul 04, 2012 6:23 pm

Zavisi do situacije, ja imam jednog bivseg sa kojim sam ostala u kontaktu, ne cujemo se nesto cesto, ali ostalo je prijateljstvo i postovanje.
Etna
Etna
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 30.12.1981
Datum upisa : 18.07.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Nensy85 Sre Jul 04, 2012 11:11 pm

Mislim da ne. Da mi je odgovarao ne bi se zvao "bivsi"!

"Iz prijateljstva se radja ljubav, ali iz ljubavi prijateljstvo nikada"

Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Brana Čet Jul 05, 2012 10:02 am

Nensy85 ::

"Iz prijateljstva se radja ljubav, ali iz ljubavi prijateljstvo nikada"

Lepo receno! :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od pera ves Čet Jul 05, 2012 1:11 pm

ako ostane prijateljstvo posle veze , i to traje , zasto je pukla veza ...
pera ves
pera ves

Muški Datum upisa : 05.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Etna Pet Jul 06, 2012 8:51 pm

Nije samo stvar u prijateljstvu, ne kazem da se iz prijateljstva nisu rodile mnoge veze, ali da bih ta ista veza opstala, potrebno je nogo vise...
Etna
Etna
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 30.12.1981
Datum upisa : 18.07.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od pera ves Pet Jul 06, 2012 8:57 pm

etna , nije u pitanju prijateljstvo pa veza vec obratno , i nisam bas razumeo tvoju rec nogo..ili m ispred ili e umesto drugog o
pera ves
pera ves

Muški Datum upisa : 05.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Daisy85 Sub Jul 07, 2012 10:10 am

Ja nisam ostala u kontaktu ni sa jednim svojim bivšim dečkom, ali nije nemoguće. Jedna moja drugarica je četiri godine bila sa kumom mm-a, i onda su raskinuli, sporazumno. I dan danas njih dvoje idu na kafe, čak nekad i dolaze zajedno kod nas, čuju se redovno i izlaze, ona sa mužem, on sa devojkom. Ako su ljudi civilizovani i u stanju da prošlost ostave u prošlosti, onda je to super. Ali ništa na silu, i moraju biti sigurni da ni kod jednog ni kod drugog nema više osećanja.
Daisy85
Daisy85

Ženski Datum upisa : 15.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od pera ves Sub Jul 07, 2012 12:49 pm

tri sata da budu sami i zavrsavaju u krevetu ...potpisujem
pera ves
pera ves

Muški Datum upisa : 05.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Nensy85 Sub Jul 07, 2012 5:34 pm

Slazem se, pera ves, mozda je i 3h mnogo.
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Brana Sub Jul 07, 2012 7:03 pm

I ja se slazem. :) Ali ko moze,i ako moze,super.
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od pera ves Sub Jul 07, 2012 9:38 pm

mozda se i fircaju , ej 4 god . je to. pa da su jednom nedeljno vodili ljubav za 4 god.to je oko 220 puta , pa to se nezaboravlja tako lako , a dvaputa nedeljno.
pera ves
pera ves

Muški Datum upisa : 05.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Daisy85 Ned Jul 08, 2012 3:40 pm

Teoretski ste možda u pravu, ali praktično pouzdano znam da nije tako. Gledam i po sebi, da sam ostala sa nekim bivšim drugarica, nikad ne bih mogla da ga gledam drugačije nego tako. U meni bi prevladao razlog zbog kog smo raskinuli, a lično, ne bih mogla da upadnem u krevet sa nekim koga ne volim, pa ni zarad dobrih starih vremena,a da ne pričam o tome da ne bih nikad tako povredila svog sadašnjeg partnera.
Daisy85
Daisy85

Ženski Datum upisa : 15.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od pera ves Ned Jul 08, 2012 7:02 pm

slazem se sa tobom mlada damo ,ovo je ipak teoretisanje , razmena misljenja i iskustva , i svakako ,da se ogradim , nisam mislio da je to sto sam napisao u prethodnom postu pravilo . postoji ,svakako, nesto sto se zove karakter, cud , princip i na kraju inat .... ma kakvo prijateljstvo posle ozbiljne veze , sto je jaca veza bila , to je jaca mrznja posle raskida...zar nije neko rekaoda tanka linija deli ljubav od mrznje
pera ves
pera ves

Muški Datum upisa : 05.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Etna Sub Jul 14, 2012 5:44 pm

pera ves ::etna , nije u pitanju prijateljstvo pa veza vec obratno , i nisam bas razumeo tvoju rec nogo..ili m ispred ili e umesto drugog o


Htela sam da napisem "mnogo", ja se izvinjvam :)
Ipak ostajem pri svom misljenju, da se moze odrzati prijateljstvo posle raskida...
Naravno da je bitno kakva je veza bila.
Etna
Etna
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 30.12.1981
Datum upisa : 18.07.2011
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od tina191 Sub Dec 01, 2012 1:46 pm

ja mislim da ako nije bilo neke ljubavi u vezi onda moze da se odrzi prijateljstvo a ako je bilo bas velike ljubavi onda od prijateljstva nema nista.
tina191
tina191
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum upisa : 26.01.2012
Lokacija : ...

http://91pavlovic@gmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida Empty Re: Da li se moze odrzati prijateljstvo posle raskida

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu