Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

+9
Caca
Maja.
sissi
Tina
Aleksandra18
smiley
Crnokosa
Brana
morena
13 posters

Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Gost Sub Dec 04, 2010 11:48 am

Postoji ova knjiga, i sve devojke koje nisu u braku, ili cak jesu a nisu sigurne u to koliko su informisane bi trebale da je procitaju... Meni mama nije rekla apsolutno nista, samo da je to sramota :) i da ce me muskarac manje ceniti ako mu se dam! Kao sto rekoh moja nevinost je trajala do moje 19-te a da sam to rekla mami ona bi shiznula :rolleyes: Ipak je njeno "vaspitanje" iako povrsno uticalo... nisam imala puno partnera, jednog pre braka i sad mm :)
Mnoge mlade devojke bas iz tog raloga (nedovoljne informisanosti) sebi naprave problem, nezeljenu trudnocu ili neku polno prenosivu bolest pa kasnije u zrelijem dobu i prilikom formiranja porodice imaju problem :sad:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od morena Sub Dec 04, 2010 2:08 pm

Ni moja mama meni nije rekla ništa, šta je jako glupo. Ona je vjernica i uvijek je bilo: to se radi u braku. Ja sam isto vjernica, ali na to ne gledam tako strogo. Nikad to nisam napravila bez veze, već jedino iz ljubavi i to s jednim dečkom i s mm. I uvijek sam mislila da radim nešto krivo, jer "to se ne smije". Ja svoju djecu neću tako učiti. Nije moja mama kriva, i ona je tako odgojena. Ne zamjeram joj, sama sam saznala sve što mi je trebalo.
morena
morena
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.08.1980
Datum upisa : 19.08.2010
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Brana Sub Dec 04, 2010 3:09 pm

Moja mama je meni sve pricala i rekla u vezi sexa, naravno i ona je starog kova pa gubljenje nevinosti pre braka nije dopustala ali ja to isto ne gledam tako ako nekog volis iskreno smatram da davanje nevinosti je sasvim normalan postupak.Ja sam sa mm izgubil nevinst pre braka i nakon godinu dana se vencali i moja mama je to ok prihvatila,a i smatram da smo sve odrasle dovoljno da snosimo odgovornost za svoje postupke!
A i smatram da svaka majka treba o svemu pricati sa svojom decom ne bitno da li sin ili cerka u pitanju ja cu sa svojim Lakijem o svemu pricati i sve ga posavetovati a sa mm treba da prica o nekim konkretnijim stvarima jer ga on kao muskarac iz iskustva sigurno moze bolje posavetovati!Bolje roditelj da uputi svoje dete nego da ga neko drugo savetuje i da sam istrazuje ili krene pogresnim putem!
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Crnokosa Sub Dec 04, 2010 6:33 pm

Ni meni moja mama nista nije pricala... malo sam pricala sa tetkom o tome al obe su rekle samo jedno "cuvaj se" :kez:
Ja sam ucila sa neta, tinejdzerskih novina...
Trebali su samo reci da prvi put nije kao na filmovima :lol:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Brana Sub Dec 04, 2010 6:45 pm

Maia ::
Trebali su samo reci da prvi put nije kao na filmovima :lol:
:lol: :lol: :lol: huug huug huug huug huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Gost Sub Dec 04, 2010 7:11 pm

Joj Maki... bas tako :lol: :lol: :lol:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od smiley Ned Dec 12, 2010 11:46 am

Meni niko nista nije pricao, citala sam i sama trazila odgovore i mogu slobodno reci da pojma nisam imala ni o cemu dok nisam upoznala svog sadasnjeg decka, muza ili sta god. On me je svemu naucio i zato mi i jeste sa njim prelepo a sa svojom cerkom vec pricam o svemu i svacemu s obzirom da je sad "normalno" da devojcice vec sa 12 spavaju sa "momcima" bolje je da krenem na vreme da savetujem i sprecavam sto se spreciti moze. nono
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Aleksandra18 Ned Dec 12, 2010 7:42 pm

Majo,Majo :lol: :lol:
Ni meni mama nista nije pricala,to je taj stari kov.Ja mislim da bi majke trebale da pricaju sa decom o tome-niko ne moze bolje da posavetuje i da pomogne nego roditelji,ne mislim na pricanje sitnih detalja ali osnovne stvari...
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Crnokosa Ned Dec 12, 2010 7:52 pm

I ja isto mislim da bi trebalo normalno da se porazgovara, posavetuje... ne da osudjuju kao sto bi mene moja mama da sam je pitala nesto o tim stvarima... :dont:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Aleksandra18 Ned Dec 12, 2010 7:57 pm

Meni bi moja rekla - sad cu da kazem ocu,kakvo je to pitanje :lol:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Tina Pon Mar 21, 2011 11:39 am

Hahahahha,Saska mama ti je car :D meni moja mama nije rekla da je to nesto najlepse :)
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Aleksandra18 Pon Mar 21, 2011 9:55 pm

:haha:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Brana Pon Mar 21, 2011 9:59 pm

Aleksandra18 ::Meni bi moja rekla - sad cu da kazem ocu,kakvo je to pitanje :lol:
:lol: :lol: :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od sissi Pon Mar 21, 2011 10:02 pm

Aleksandra18 ::Meni bi moja rekla - sad cu da kazem ocu,kakvo je to pitanje :lol:
:lol: i moja bi verovatno slicno reagovala
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Aleksandra18 Pon Mar 21, 2011 10:03 pm

Strasna je,sreca pa je nisam pitala
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Maja. Sub Mar 26, 2011 3:30 pm

Meni nista nije rekla... Nisam je ni pitala...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Brana Sub Mar 26, 2011 10:07 pm

Ja mislim da nijedna mama nije smela da nam kaze koliko je s..x zarazan kada krene da se konzumira :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Maja. Ned Mar 27, 2011 12:58 am

:lol: :lol:
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Caca Sre Avg 03, 2011 4:36 pm

I meni je moja mama cini mi se sve rekla o sexu.Mama mi je uvek bila najbolja drugarica,zena zmaj.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Maca Sre Avg 03, 2011 10:01 pm

Brana ::Ja mislim da nijedna mama nije smela da nam kaze koliko je s..x zarazan kada krene da se konzumira :lol:

Sta nije smela,moja ne sme ni sada.... :lol: :lol: :lol:
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od PuFnIcA Čet Sep 01, 2011 10:07 am

:lol: :lol: :lol: Meni majka nije apsolutno nista rekla sem - pazi da ne zatrudnis gah A komentari na foru samo sto vise izmenjaj da se posle ne bi kajala! strasno je kada ti to majka kaze :glupan: gah swear1 :zaoplez:
PuFnIcA
PuFnIcA

Ženski Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Tina Pet Sep 02, 2011 8:58 am

ccc,da znas da je strasno! nocomment
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od bambina Čet Nov 15, 2012 4:11 pm

Hahahha, ja tek sad vidjela ovu temu, :lol: . E to je nas balkanski mentalitet. Meni moja mama, govorila da se cuvam za brak i da ce me muz tako vise cijeniti, daa to nije nesto posebno za zenu na pocetku i tak to, ali mi je govorila o zastiti. I to smo davno spominjale i nista vise, ja imam momka skoro pet godina, prije dvije i pol god. smo prvi put spavali. Mama me nista ne pita niti joj govorim, ne zelim da joj kazem bilo sta zato sto, kad bi je prosla ona faza ljutnje, non stop trubila o tome da se cuvam, ma imam osjecaj da bi mi pokusala braniti i da izlazim. Ne volim o tome uopce s njom razgovarati. Ona mi je rekla neke osnovne stvari, ostalo internet, prijateljice i onda prakticni rad :haha: . Sto manje zna, manje ce je glava boljeti. :dobratema:
bambina
bambina
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 22.11.1990
Datum upisa : 07.11.2012
Godina : 33
Lokacija : BIH

Nazad na vrh Ići dole

Sta vam majka nikad nije rekla o sexu? Empty Re: Sta vam majka nikad nije rekla o sexu?

Počalji od Nensy85 Čet Nov 15, 2012 8:54 pm

Niti sam ja moju mamu sta pitala niti je ona meni sta pricala. Jedino sto me je savetovala,a ja prihvatila, jeste da ne idem u krevet sa momkom kad on hoce vec kad ja hocu.
Mada sam ja tu mamu malo dopunila pa je, uglavnom, bilo sve po mom kada su muskarci u pitanju yessmilies
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu