Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Akne i bubuljice

+8
leptirko
brbljiva76
tina191
Caca
Tina
Maca
Maja.
Crnokosa
12 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Akne i bubuljice - Page 2 Empty Re: Akne i bubuljice

Počalji od brbljiva76 Ned Avg 04, 2013 8:16 pm

ja vec par mesi sam na vazelinu ,,ali sam se utripovala da mi se lice bas ubedacilo i osulo aknama ,sto i jeste ! sad,dal je od te kreme ili od hormonskih inekcija ,jer sam zavrsila vanteelsnu -..a nikad ranije nisam ovako imala bubuljice
brbljiva76
brbljiva76
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 05.03.1976
Datum upisa : 25.11.2012
Godina : 48

Nazad na vrh Ići dole

Akne i bubuljice - Page 2 Empty Re: Akne i bubuljice

Počalji od leptirko Ned Avg 04, 2013 8:32 pm

Ja mislim da je to od lekova. Potrebno je vreme da se organizam smiri. Meni je od klomifena kosa opadala, a femara me je isto smorila, a ti si, draga moja, primila dosta lekova za stimulaciju. Proci ce to vremenom.
Ja nikada nisam bila kod kozmeticara zbog lica, pa nemam iskustva koliko su im delotvorni tretmani!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Akne i bubuljice - Page 2 Empty Re: Akne i bubuljice

Počalji od brbljiva76 Ned Avg 04, 2013 8:52 pm

ma nisam puno primala inekcija,kratka sema bila --ali vidim da mi i kosa opada ,a tako je bilo i posle prve vto...
brbljiva76
brbljiva76
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 05.03.1976
Datum upisa : 25.11.2012
Godina : 48

Nazad na vrh Ići dole

Akne i bubuljice - Page 2 Empty Re: Akne i bubuljice

Počalji od Blentica Ned Avg 04, 2013 9:06 pm

sto se tice bubuljica probajte acne intesiv formulu Dr. Milojevica(ona sto ozenila unuka :) ) odlicna je ja je probala,ocistila mi je lice samo sto su ostale fleke ali nije bilo finansija da nastavim dalje samo dva puta sam uzela i sve je ocistilo a lice mi je inace bilo strasno. sad nakon dve godine pocele su ponovo da se pojavljuju verovatno zato sto nisam zavrsila tretman ali 4000 mesecno za moj budzet je veliko nazalost
Blentica
Blentica
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 09.02.1983
Datum upisa : 11.07.2013
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Akne i bubuljice - Page 2 Empty Re: Akne i bubuljice

Počalji od JECAAAA Pon Avg 05, 2013 12:41 pm

Mozete probati i Puzzle kremu, maze se samo na bubuljice ne po celom licu. posle 2,3 dana nestaju. Ja nju koristim kada izadju tako, a inace svako vece bekutan kremu i bebi puder na lice i lice vam je kao " bebina guza " :mig: 
JECAAAA
JECAAAA
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 03.06.1989
Datum upisa : 11.07.2013
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Akne i bubuljice - Page 2 Empty Re: Akne i bubuljice

Počalji od brbljiva76 Pon Avg 05, 2013 7:29 pm

... as to bebi puder ??? meni je suva koza ...:umislima: ????
brbljiva76
brbljiva76
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 05.03.1976
Datum upisa : 25.11.2012
Godina : 48

Nazad na vrh Ići dole

Akne i bubuljice - Page 2 Empty Re: Akne i bubuljice

Počalji od rosse Pon Avg 05, 2013 10:13 pm

ja sam imala problem sa bubuljicama, probala sto nekih krema, pilinga... i nista nije pomoglo trajno. sve dok nisam cvrsto resila da izbegavam da pipam lice rukama i sada koristim nivein dnevni gel za ciscenje lica. sada bukvalno ljudi koji me nisu dugo videli gledaju me kao cudo :lol: , jer osim sto nema vise bubuljica, nekako su mi se i pore suzile. i da jednom nedeljno koristim piling :) 
rosse
rosse

Ženski Datum upisa : 24.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Akne i bubuljice - Page 2 Empty Re: Akne i bubuljice

Počalji od Bozana30 Uto Avg 06, 2013 9:45 am

Ja sam godinama imala problematično lice, počelo je naravno u pubertetu, a i genetika je uradila svoje. A pošto mi je mama kozmetičar, probala sam dosta toga, išla redovno na tretmane...ali sam se isto tako i sama čačkala i pravila još veći haos. Kad su mladje devojke u pitanju, iz svog iskustva mogu da kažem da dok pubertet nije prošao, mogla sam da radim sve i svašta, ali koža mora da uzdivlja pa to ti je. Nisam pristalica Klindamicina i sličnih stvari, oni pomažu kratkotrajno i mogu jako da isuše kožu a ne reše problem. Moguće je da su uzrok bobuljica neki unutrašnji procesi, upale, bakterije i ostalo...zato je dobro uraditi bris da bi se videlo da li je to problem i u skladu sa tim ga rešavati. Sve napamet može da da kontraefekat. Meni se koža posle 23-24 godine smirila, i dalje je masna, imam i mitisere, ali nije to ni blizu vipe kao ranije. Smirila se izmedju ostalog i što sam prestala da je mazem svim i svačim, i prešla na što je manje moguće mazalica i sličnog. Dugo sam koristila afroditinu penu i obučnu pantenol kremu, zatim garnier kremu...sada koristim neku afroditinu. Otkrovenje mi je bio sapun od kozijeg mleka, ima ga u zdravoj hrani, košta tipa 100 kinti. Acidi borici je dobar da se očisti lice posle umivanja...i umesto pudera slučajno sam kupila toniranu kremu. Ima je u Liliju (sad da me ubijete ne mogu da se setim kako se zove a pred očima mi je svaki dan), svetlo narandzasto pakovanje, nije ni skupa, a spasila me je...nijedna bubuljica mi nije izasla kad je koristim, tako da to svima preporučujem
Bozana30
Bozana30

Ženski Datum upisa : 01.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Akne i bubuljice - Page 2 Empty Re: Akne i bubuljice

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu