Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

+3
Crnokosa
smiley
Brana
7 posters

Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Brana Uto Mar 01, 2011 6:16 pm

Nas je beba jos vise zblizila,mnoge mame kazu da nemaju vremena za sebe i muza i da se zbog toga njihov odnos totalno promenio nagore,zenice se totalno zapuste od kako se porode to sam i primetila i dosta citala njihove izjave,zena mora da odvoji za sebe makar 5min.kada muz dodje da pricuva bebu da se okupa sredi,nasminka ako zeli...ne mislim to samo zbog muza da bude cica nego sebi da bude lepa i prilacna,ne sme dozvoliti da se zapusti jer time nista ne dobija samo gubi,naravno da smo se vencali da se volimo i u dobru i u zlu i kada sam lepa i kada sam ruzna i kada sam cica i kada sam umorna i nikakva ali ja sebi ne dozvoljavam da se zapustim odvojim 10 minuta za sebe da se sredim i da uvek izgledam lepo i uredno.
I naravno muza u sve ukljucujem i ne mogu da kazem pomagao mi je od rodjenja do sada kad god moze..jednostavno takav odnos imamo uskacemo jedno drugom kada god mozemo zajedno smo hteli bebu i znali sta nas ceka i svesno i odgovorno smo usli u tu masinu ali uvek makar i pola sata odvojimo za nas dvoje makar da se izmazimo i izljubimo...nekako tako je uvek bilo.....
Samo nikada nemojte zapustiti sebe jer ako je zena sebi lepa bice i drugome i sama ce zraciti i biti zadovoljna.user posted image
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od smiley Uto Mar 01, 2011 6:24 pm

Kod mene beba nista nije promenila i nikad necu moci da shvatim zene koje kazu da ne stizu nista od bebe. Ne razumem kakve to bebe one imaju kad ne mogu da odvoje neko vreme i recimo pocupaju obrve i malo se doteraju??! Posebno male bebe koje najvise spavaju mada i posle uvek se toliko moze odvojiti za sebe.
Ima jedan momenat onako zanimljiv ali to bi pre moglo ici u blamove ili u smesne izjave.
Moja cera je imala 15 dana kad sam ja jedno vece sedela i lakirala nokte a moj muz pored mene peglao pelene, posle 10 min je ukapirao da je roletna na terasi podignuta i ustao da je spusti i rekao "nek ovo bar ne vidi niko kad prodje pored prozora".
:lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Crnokosa Uto Mar 01, 2011 6:28 pm

:lol: jooooj sta ce komsiluk reci :lol:

Dok smo bili u CG mV i ja da radimo, uvek smo delili poslove, nema muski-zenski poslovi tako da ce i oko bebe, ako Bog da nekad, da bude ukljucen maximalno... i on je za...
I bas mi je drago da ima pozitivnih prica...
Moja drugarica non stop kuka, te evo opet sisa te ovo te ono... i bas mi malo bzvze kad je cujem...uplasila sam se bila! :umislima:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Brana Uto Mar 01, 2011 6:29 pm

:lol: :lol: :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od smiley Uto Mar 01, 2011 6:33 pm

:lol:
Ma i to je bilo vise zezanje, nije se on mnogo obazirao na price pojedinaca.
I kod mojih kad smo bili njegova obaveza su uvek bile pelene i znao je doci neki covek iz komsiluka pa mu krv pio kad ga zatekne da pegla ali nisam dozvolila da mi pomrsi konce a i muz se nije mnogo potresao. Malo ga bilo blam ali se sviko brzo. :lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Brana Uto Mar 01, 2011 6:36 pm

Treba ih od pocetka navikavati :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od smiley Uto Mar 01, 2011 6:38 pm

Normalno, ja taj problem nisam imala ali eto bio je drugi. :kez:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Brana Uto Mar 01, 2011 6:39 pm

uvek se nadje neki :haha:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od smiley Uto Mar 01, 2011 6:40 pm

Naravno samo se neki prevazilazi a neki ne.
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Brana Uto Mar 01, 2011 6:43 pm

:sad: huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od smiley Uto Mar 01, 2011 6:44 pm

Ja ne tugujem vise ne brini, kako kazu svako zlo za neko dobro.
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Tina Čet Maj 12, 2011 10:24 am

Meni mm sinoc kaze "kada dodje beba ti mene neces ni primecivati".... malo sam se zamislila nad njegovim recima,ali trudicu se da ga ne zapostavljam,nadam se da nece on menee :haha:
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Aleksandra18 Čet Maj 12, 2011 8:00 pm

E pa moja beba je takva da ja nisam imala dovoljno vremena za sebe,nisam uspevala da jedem redovno a kamoli da se sminkam,dok nisam uspela koliko-toliko da se naviknem na to nespavanje i dovedem je u red :mig:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Zverka Pet Maj 13, 2011 1:25 pm

Aleksandra18 ::E pa moja beba je takva da ja nisam imala dovoljno vremena za sebe,nisam uspevala da jedem redovno a kamoli da se sminkam,dok nisam uspela koliko-toliko da se naviknem na to nespavanje i dovedem je u red :mig:

koliko ti je vremena trebalo .... ???
s oprostenjem ja nemam vremena ni do wc-a da odem a kamo li da se malo doteram za sebe i dragog mi muza....
a kamo li da se poigram s istim ...
sve cesce mislim da sam poslata standardna njanjava zena ...al nemam snage bre ni da trepnem jos uvek kako valja....
lelee :sljus:
Zverka
Zverka
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 13.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Bubi89 Pet Maj 13, 2011 1:36 pm

E tako i aj prvih mesec ipo dana, jedva sam stizala u wc, a tusiranje mi je bilo raaaaaj... Uzas :/ Ali sad ga i tata pazi, pa sve stizem, Bogu hvala... Mada kada sam sama a mali urla moram nekad na WC sa njim u rukama :lol:
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Zverka Pet Maj 13, 2011 1:42 pm

joooj mukica ... zamisli samo da bebe NEDAJ BOZE PAMTE neke stvari ...joooj sine al bi dobijale po nosu samo tako kad porastu :)))
strasno ... a moja mene danas gledaaaa naljutila se sto sam je ponela sa sobom do wc-a .... strasno .... na kraju me bilo sramota ... jel mi verujes :rolleyes:
Zverka
Zverka
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 13.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Bubi89 Pet Maj 13, 2011 1:46 pm

Pa sta cu zeno, ne mogu u gace da piskim :lol:
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Aleksandra18 Pet Maj 13, 2011 2:41 pm

Zverka ::
Aleksandra18 ::E pa moja beba je takva da ja nisam imala dovoljno vremena za sebe,nisam uspevala da jedem redovno a kamoli da se sminkam,dok nisam uspela koliko-toliko da se naviknem na to nespavanje i dovedem je u red :mig:

koliko ti je vremena trebalo .... ???
s oprostenjem ja nemam vremena ni do wc-a da odem a kamo li da se malo doteram za sebe i dragog mi muza....
a kamo li da se poigram s istim ...
sve cesce mislim da sam poslata standardna njanjava zena ...al nemam snage bre ni da trepnem jos uvek kako valja....
lelee :sljus:

Trebalo mi je duuuuugo,i jos to nije to ali ajde bolje je nego na pocetku,prvo poceli grcevi pa kad su prosli onda zubi,ma uzas.Hocu da spavaaaaaam :lol:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera? Empty Re: Da li je beba promenila odnos izmedju Vas i vaseg partnera?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu