Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Saljivi tekstovi

5 posters

Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:07 pm

10 razlika između žena I muškaraca

1. Nadimci
Ako Maja, Verica I Jelena sede u kaficu I piju kafu, jedna drugoj ce se obracati as Maki, Veki, Jeco...
Ako Dragan, Vlada I Milan gledaju utakmicu ispijajuci pivo, jedan drugom ce se obracati as Debeli, Glavonjo ili Guzo.

2. Novac
Muškarac ce dati 100 din. Za stvar koja košta 50 din. Ako mu to stvarno treba, a žena ce platiti 50 din. Za stvar koja košta 100 din. Iako joj at stvar uopšte NE treba, Ali je bitno DA je bila na rasprodaji.

3. Kupatilo
Muškarac ima 5 stvari u kupatilu: cetkicu za zube, pastu za brijanje, brijac, sapun I peškir.
Prosecan broj predmeta koje žena drži u kupatilu je 337, do kojih vecina predmeta predstavlja pravu misteriju za muškarca

4. Prepirke
Žena ima poslednju rec u svakoj svadi. Bilo šta što muškarac kaže posle toga, pocetak je nove svade.

5. Životinje
Žene vole macke. Muškarci kažu DA vole macke, Ali cim Ga žena NE gleda on ce je šutnuti.

6. Buducnost
Žena brine o buducnosti dok se NE uda. Muškarac uopšte NE brine o buducnosti... Dok se NE oženi.

7. Uspeh
Uspešan muškarac je onaj koji zaraduje više nego što njegova žena može DA potroši. Uspešna žena je ona koja nade takvog muškarca.

8. Brak
Kada stupa u brak, žena ocekuje DA ce se njen partner promeniti. Kada muškarac stupa u brak on ocekuje DA se njegova draga nece promeniti, Ali ona to ipak cini.

9. Garderoba
Žena se doteruje kada ide u kupovinu, kada ide DA baci dubre, kada se javlja na telefon, cita knjigu, zaliva cvece...
Muskarac se doteruje za vencanje I kada ide na sahranu.

10. Budjenje
Kada se probude, muškarci izgledaju isto Kao I kada su legli.
Ženama se tokom noci nešto dogodi, pa ujutru NE lice na sebe.
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:08 pm

ŠTA ĆU PRE

Kažu da svaki dan trebamo pojesti jednu jabuku, a i jednu bananu radi kalcijuma. Takođe i pomorandžu zbog vitamina C ! I obavezno popiti jednu šolju zelenog čaja ( bez šećera za prevenciju dijabetesa ) za smanjenje masnoće u krvi!

Svakog dana moramo popiti dve litre vode ( i posle je ispišati, što udvostručuje vreme koje smo da sad provodili u WC-u )

Svakog dana treba uzeti barem jedan bioaktiv ili jedan jogurt da biste imali sve dobre bakterije, za koje niko ne zna šta su tačno, ali ako se ne opskrbiš sa barem milion tih bakterija, videćeš!

Svakog dana jedan aspirin, za prevenciju infarkta, i jedna čaša crnog vina, takođe protiv infarkta. I jednu čašu belog, za nervni sistem! I jednu čašu piva, ne mogu da se setim za šta! Ako ih popiješ odjednom, međutim, možeš dobiti moždani udar, ali ne sekiraj se, nećeš ni primetiti.

Svakog dana treba jesti zrnaste stvari. Mnogo, mnogo, gomilu zrnastih stvari. Potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smeš zaboraviti žvakati svaki zalogaj najmanje 36 puta. Tako da ti samo za jelo treba 5 sati!

E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i posle jabuke, bioaktiva, banana, posle zrnastih stvari. I tako sve dok imaš zube u ustima, s tim da ne zaboraviš zubni konac, masažu desni i ispiranje vodicom za usta. Bilo bi dobro srediti kupatilo, možda staviti unutra CD pleyer ili TV, jer s obzirom na vodu, zrnaste stvari i zube, provešćeš puno puno vremena unutra.

Treba spavati 8 i raditi preko 8 sati, plus 5 za jelo, to je 21. Ostaje ti 3 sata, ako nije gužva u saobraćaju. Prema statistikama, TV se gleda prosečno 3 sata dnevno. Sada to više ne možeš, jer svakog dana treba hodati najmanje pola sata ( savet: Nakon 15 min kreni nazad jel u protivnom pola sata postaje ceo sat. ) Treba negovati prijateljstva, jer su poput biljaka, treba ih održavati svakodnevno

Između ostalog, moraš ostati informisan, i čitati barem dve dnevne novine i nekoliko nedeljnih, da bi imao kritički stav.
Seksati se treba svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena. Da ne govorimo o tantričkom seksu.

Treba imati vremena i za dodir sa porodicom, pranje poda, suđa, veša, da ne govorimo o tome šta sve treba ako imaš decu ili kućnog ljubimca.

Računica kaže da je za sve to potrebno minimalno 29 sati. Jedina mogućnost koja se nameće je raditi nekoliko stvari istovremeno!
NPR: Tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena, tako ćeš popiti dve litre vode. Dok izlaziš iz kupatila s četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod.
Ostala ti je jedna ruka slobodna. Nazovi prijatelja i rodbinu. Popij vino nakon razgovora ( trebaće ti )

Uuuuu
No, ako ti je ostalo dva slobodna minuta, pošalji ovu poruku svojim prijateljima ( koje treba paziti kao biljke ) dok jedeš kašičicu meda, koja je vrlo korisna.

Sada te pozdravljam, jer između jabuke, jogurta, piva, prve litre vode i trećeg obroka s dnevnom dozom zrnastih stvari, ne znam više šta trebam, ali moram hitno u WC.
Uštedeću par minuta istovremeno perući zube!
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:09 pm

Pravila Muskaraca
Napokon je neko seo i zapisao sve ovo.

Konacno, muska strana price.
(morate priznati, vrlo dobra)
Dosad smo samo culi "pravila" sa zenske strane.

A sad evo i pravila muske strane.


Ovo su nasa pravila!
Molimo obratite paznju.. sva su NAMERNO pod brojem "1"!


1. Muskarci NISU citaci misli.

1. Naucite da korististe WC dasku.
Odrasle ste devojke. Ako je gore, spustite je dole.
Nama je potrebna gore, vama dole.
Mi se ne zalimo sto je vi ostavljate dole.

1. Sport nedeljom: to vam je kao pun mesec ili oseka i plima.
To je tako.

1. Plakanje je ucena.

1. Trazi ono sto zelis.
Ali znaj ovo:
Tanane aluzije ne pale!
Jake aluzije ne pale!
Jasne aluzije ne pale!
Samo reci sta zelis!

1. DA i NE su savrseno prihvatljivi odgovori na skoro svako pitanje.

1. Nama se obratite s problemom samo ako zelite da se resi. To je ono sto mi radimo.
Saosecanje ocekujte od vasih drugarica, one tome sluze.


1. Bilo sta sto smo rekli pre 6 meseci je nedopustivo kao argument.
U stvari, sve receno se nulira i postaje navezece nakon 7 dana.


1. Ako mislite da ste debele, onda verovatno i jeste.
Ne pitajte nas.

1. Ako nesto sto smo rekli moze da se razume na dva nacina, a jedan od njih vas cini tuznim ili ljutim, mislili smo na onaj drugi.

1. Mozete nas ili pitati da nesto uradimo ili da kazete kako zelite da bude uradjeno.
Ne oboje.
Ako vec znate kako nesto da uradite najbolje, onda uradite sami.

1. Kad god je moguce, molimo vas recite sve sto imate da kazete TOKOM reklama.

1. Christopheru Columbusu NISU trebale smernice, a ne trebaju ni nama.

1. SVI muskarci vide samo 16 boja, kao default podesavanja Windows-a!
Kajsija, na primer, je voce, a NE boja. Tikva je takodje voce. Pojma nemamo sta vam je to sljezova boja.

1. Ako svrbi, bice pocesano.
Mi to tako radimo.

1. Ako pitamo sta nije u redu, a vi kazete "nista", mi cemo se tako i ponasati - kao da nije nista.
Znamo da lazete, tako da nije vredno svadje.

1. Ako postavite pitanje na koje ne zelite odgovor, ocekujte odgovor koji ne zelite da cujete.

1. Kada moramo da idemo negde, sta god da obuces je dobro... STVARNO!

1. Ne pitajte nas o cemu mislimo, osim ako niste spremne da diskutujete o temama kao sto su fudbal, trke, kosarka i sl.

1. Imas dovoljno garderobe.

1. Imas previse cipela.

1. Ja sam u formi i imam dobru figuru. Okruglo JE figura!

1. Hvala sto si citala ovo.
Da, znam, veceras moram spavati na kaucu;


Ali da li ste znale da muskarcima to uopste ne smeta? To je kao kampovanje.
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:11 pm

Plavušino Pismo Sinu

Dragi sine,

Pišem ti ovo pismo, kako bi znao da ti pišem. Ako dobiješ ovo pismo, znači da je dobro stiglo. Ako ga ne primiš, javi mi, tako da ti ga ponovo pošaljem. Pišem sporo, jer znam da sporo čitaš.
Neki dan je tvoj otac pročitao u novinama da se, po statistikama, većina saobraćajnih nezgoda događa 1km od kuće, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuće. Kuća je prelepa, imamo čak i veš mašinu, ali ne znam da li radi. Juče sam stavila veš da se pere, povukla vodu i veša više nije bilo...
Ovde vreme i nije tako loše. Prošle nedelje samo je dva puta padala kiša - prvi put je trajalo 3 dana, a sledeći put 4.
U vezi one jakne koju si želeo, tvoj ujak Pjer mi je rekao da, ako ti je budemo slali, da skinemo dugmad, pošto su dosta teška, jer to bi više koštalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u džep.
Napokon smo sahranili tvoga deda: pronašli smo njegovo telo kada smo čistili kuću. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobedio, dok smo se igrali skrivaca.
Pre nekoliko dana eksplodirala je boca plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo prvi put izašli napolje zajedno.
Pošto već spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... održava travnjak.
Tvoja sestra Julia, znaš ona koja se udala za svog muža... napokon je rodila! Ne znamo još pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica, tvoja sestra će je zvati po meni... Čini mi se malo čudno da svoju ćerku zove "mama".
Tvoj rođak Pol se oženio... po celi dan se moli pred ženom, jer je devica. I da znaš da više ne viđamo tvoga ujaka Isidora, onoga koji je umro prošle godine...
A da ne govorim o tvom bratu Žanu... on je grozan... zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali ključevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa!
Dobro sine, neću ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde pre nas živela, uzela je kućni broj sa zida i ponela ga sa sobom.
Ako vidiš Margarit, pozdravi je, a ako je ne vidiš nemoj joj ništa govoriti.

Mama koja te voli.

PS: Htela sam ti poslati nešto para, ali sam već zatvorila kovertu.
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:19 pm

Pošto se očekuje sve masovnija primena automata za podizanje gotovine kreditnim karticama i onih koji će biti postavljeni duž puta namenjenih vozačima, evo nekoliko saveta za njihovo korišćenje.

PROCEDURA ZA MUŠKARCE:

1)Dovezite kola do automata
2)Otvorite prozor
3)Ubacite karticu u automat i otkucajte šifru
4)Otkucajte željenu sumu za podizanje
5)Uzmite karticu, gotovinu i potvrdu
6)Podignite prozor
7)Odvezite se dalje

PROCEDURA ZA ŽENE:

1)Dovezite kola do automata
2)Vozite malo unazad da vaš prozor bude u ravni sa automatom
3)Ponovo upalite motor koji se ugasio
4)Spustite prozor
5)Pronađite tašnu, istresite ceo njen sadržaj na suvozačko sedište da pronađete karticu
6)Pronađite kutiju sa šminkom i proverite svoj izgled na retrovizoru
7)Pokušajte da ubacite karticu u automat
8)Otvorite vrata kola da biste mogli da domašite automat
9)Ubacite karticu
10)Ponovo ubacite karticu, ovog puta sa pravom stranom odozgo
11)Ponovo pretražite tašnu da pronađete notes sa svojom šifrom, upisanom na poslednjoj stranici
12)Otkucajte šifru
13)Pritisnite "cancel" i ukucajte ispravan broj
14)Otkucajte željenu sumu za podizanje
15)Uzmite gotovinu i potvrdu
16)Ispraznite tašnu da pronađete novčanik
17)Vozite napred 2 metra
18)Vozite nazad 2 metra da uzmete i karticu iz automata
19)Proverite šminku
20)Ponovo upalite motor koji se ugasio
21)Vozite 5-10 km
22)Spustite ručnu kočnicu
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:19 pm

Muškarci- šta nikada nećemo razumeti?

1) Muškarac i sport: Nedelja, divno vreme za šetnju.Umesto toga, on navlači zavese i pali tv da gleda Formulu 1.I dok napolju greje Sunce on sa Šumaherom vrti u krug :brmmmm...

2) Muškarac i romantika: Pripreme za prvi sastanak: naći ćete se u 20h; u 19:30, on se tuširai brije; u 19:35 obuva cipele, onda malo gleda tv i u 19:55 izlazi iz kuće...

3) Muškarac i njegov odraz u ogledalu: on uvek ima dobro mišljenje o sebi.Dobro, možda nema mnogo kose..Ima masnih naslaga...Trebalo bi mu nešto kondicije, ali inače?Inače nema nijednu manu, osim što je bled, staromodan, neuredan i uvek u pohabanoj odeći.

4) Muškarci i muški razgovori: Susret dvojice muškaraca.Prvo pozdrav ( čista sreća! ), drugo, vic. Treće, analiza aktuelnih događaja iz oblasti sporta, automobilizma, politike, filma, razgovor o starim ortacima i ništa više.Ako se baš dobro poznaju, možda će jedan pitati:"Šta ti radi...?", a drugi reći:"Nemam pojma, otišla je nekud"!

5) Muškarci i kultura dijaloga: Postoji ograničen broj razloga zašto je uvek on u pravu, a ona nikada:1) Nemaš pojma;2)Ne histeriši odmah;3)Ne moraš odmah da vičeš;4)Ne vičem!;5)Da nemaš menstruaciju?

6)Muškarci i tehnika:" Ne diraj to!Pazi!Neee!" Ovaj vrisak može biti upućen samo osobi ženskog pola,po definiciji tehnički neobrazovanoj. U opasnosti ne mora da bude novi muzički stub, već, recimo, kasete sređene, zaboga, po azbučnom redu.Za takvu svetinju potreban je stručan pristup...

7)Muškarci i automobili: Ratka Vujovića...Milinka Kusića...Ali, nigde Krajiške divizije..To za njega nije problem!On ne odustaje.Zašto bi pitao nekoga?Ne treba njemu ni plan grada, niti je potrebno da zaustavi nekog prolaznika.Do poslednje kapi benzina on će tražiti prokletu ulicu-pa ko preživi.

8)Muškarac i frižider: On otvara frižider u svom momačkom ili privremeno takvom stanu.Bulji u hladnoću, ali ne vidi ništa.Zato što nema šta da se vidi.Ledena pustinja.Nekoliko poluizgladnelih bakterija dosađuje se u kutiji za jaja.Na gornjoj polici dve flaše piva, čaša senfa, sardina i ostaci pice.Šteta...On se češka po glavi.Zašto ona mesta gde se svinje i krave kupuju na parče ne rade noću?

9)Muškarac i telefon:"Jesi li tu?Navratiću.Ne,to ne mogu!", i kraj priče.Maženje preko telefona?Ne dolazi u obzir!Zamisli, pored mene stoji kolega, a ti navalila.Šta, da li te volim!Ma, budi zadovoljna ako ti kažem:"Čujemo se..."

10)Muškarac i ljubav: O ljubavi se ne priča.Ako je baš zaljubljen do ušiju, možda će reći ortacima:"Fina je..."
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:20 pm

Bolno iskustvo jedne žene

Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina i zaljubila se. Kada je postalo jasno da ćemo se uzeti, odlučila sam prestati jesti pasulj. Nekoliko mjeseci kasnije, na moj rođendan, pokvario mi se auto dok sam se vraćala kući s posla. S obzirom da sam živjela na selu, pozvala sam muža i rekla mu da ću kasniti, jer sam morala ići pješke kući.

Idući tako, uz put sam naišla na jednu malu krčmu iz koje se širio miris pasulja i ja jednostavno nisam mogla odoliti. Pošto sam imala pred sobom još kilometre i kilometre, pretpostavila sam da ću se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kući.

Ušla sam u krčmu i za čas posla sam "sredila" tri porcije pasulja. Kada sam nastavila s pješačenjem, potrudila sam se osloboditi sav gas. Kada sam stigla, moj muž je bio radostan što me vidi i veselo je rekao:

- Draga, imam iznenađenje za večeru!

Zatim mi je stavio povez preko očiju i odveo me do stolice za stol gdje je večera. Sjela sam i baš kad je htio skinuti povez, zazvonio je telefon. Natjerao me da mu obećam da neću dirati povez dok se ne vrati i otišao se javiti na telefon.

Pasulj koji sam pojela je još uvijek radio i pritisak je postao nepodnošljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj muž ne vrati, nagla se na jednu stranu i 'pustila' jedan. Ne samo da je bio glasan, nego je i smrdio kao kada kamion s đubretom, prolazeći pored pilane, pregazi tvora. Uzela sam salvetu s krila i žustro otpuhala smrad.

Zatim sam se nagla na drugu stranu i odvalila još tri. Smrad je bio gori od kuhanja kupusa. Načulivši uši na telefonski razgovor u susjednoj sobi, nastavila sam ovako da nižem narednih nekoliko minuta. Zadovoljstvo je bilo neopisivo.

Kada je pozdravljanje preko telefona označilo kraj moje slobode, učinila sam još nekoliko brzih kružnih pokreta salvetom da otpušem sve, vratila salvetu na krilo i uz osjećaj zadovoljstva i olakšanja, spustila ruke na krilo.
Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguć izraz kada se moj muž vratio i ispričao što se tako dugo zadržao. Pitao me jesam li virila, a ja sam ga uvjerila da nisam.

U tom trenutku, skinuo mi je povez i dvanaest gostiju koji su sjedili za stolom u glas je uzviknulo:

- SRETAN ROĐENDAN!

Pala sam u nesvijest.
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:25 pm

PJESMICA ZA DOBRO RASPOLOŽENJE

Sve sam deblja svakog dana,
važna mi je samo hrana.
Svako jutro "tužna slika",
gledam odraz svoga lika

u zrcalu što ne skriva
kakva mi je perspektiva.

A posve me izda snaga
kada vidim kako vaga
ljubi brojku osamdeset.

Oh, da mi je manje deset!

Smršaviti imam želju,
ali zubi stalno melju.
Gricni tamo, gricni amo,
na trbuhu salo samo,

izbočen je k'o kupola,
ne mogu se gleda' gola!

Ali to me ne ometa,
hladnjak mi je stalna meta,
a u njemu oblizeke:

kulen i njegove seke,
raznovrsne mljac - salame
što me stalno k sebi mame,
sir i pršut puni slasti,
sočni čvarci puni masti,
male slane srdelice,
salata pune zdjelice,
mješavine na sto načina,

sa začinom i bez začina;
kolačići, kruna svega,
kremice od slatkog snijega,
torte čokoladne, voćne,
miješane i vrlo sočne...


O povrću da ne velim,
uvijek mu se razveselim:
kuhaj, dinstaj, il' na lešo,
krumpirići malo rešo,
a juhice raznih boja,
mesna, posna, kako koja...
Pa još k tome onaj zvuk
kad krckaju špek i luk...

Da nabrojim sva ta jela
trebala bi knjiga cijela.

I sad evo rezultata
od kojih me muka hvata:
sad sam tusta kao guska,

haljina mi svaka uska,
da popravim izgled svoj,
uvijek nosim veći broj,
al' uzalud sebi lažem,
uzalud se često važem,
kad sva jela slasno smažem,
jer meni je dobro jelo
kao umjetničko djelo

i ono mi daje snagu,
pa nek' vaga ide k vragu!

A šiljaste mršavice,
nek' im rastu zazubice!
Nit' kuhaju, niti prže,

već dijetu stalno drže
pa onako suhoguze
uskaču u tijesne bluze,
misle da će svi muškarci,
bilo mladi, bilo starci,
buljiti u te košćobe
(ovo kažem s malko zlobe),
a pogledi muški lažni
ionako nisu važni,

važnija je dobra klopa
nego izgled "antilopa"
jer ako si kome mila,
ne smeta mu koja kila
(Lakše mi je tako reći
nego klope se odreći.)
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:48 pm

34 RAZLOGA ZAŠTO JE BOLJE BITI ŽENA

1. Ne dobijate histeričan napad ako vam otpadne nekoliko vlasi kose sa glave!
2. Šanse da vas uhvate u ljubavnoj aferi su mnogo manje nego kad su u pitanju muškarci!
3. U toku masaže ne morate da crvenite zbog reakcije u vidu erekcije!
4. Ako doživite brodolom mjesto u čamcu za spašavanje vam je zagarantovano!
5. Frajeri jos uvijek misle da moraju da plaćaju vaše račune, a vi možete ušteđni novac da investirate recimo u novog momka!
6. Bolje biti tatina curica, nego plačljivi mamin dečkić!
7. Potpuno vam je jasno sta se krije iza 20cm.
8. Neće vam uzeti vozačku dozvolu ni zbog najvećeg prekršaja u saobraćaju (šifra: krokodilske suze)!
9. Muškarci mogu C.Ronalda samo da uzdižu u nebesa a vi mozete i u krevet s njim!
10. Ricky Martin vrcka guzom samo za vas!
11. Kad vas pitaju da li želite da se udate dobijate prsten koji kasnije možete dobro da unovčite!
12. Muškarci imaju kraći životni vek, a žene inkasiraju životno osiguranje!
13. Ne morate da čekate da vas smrt rastavi, već kad primjetite da je veza otišla do vraga možete da odete bez objašnjenja!
14. Daleko je bolje koristiti vibrator, nego voditi ljubav s gumenom lutkom!
15. U ženske magazine stavljaju bolje i vrijednije poklone!
16. Čim podignete prst da stopirate, netko će da stane!
17. Ne dobijate slom živaca kada komšija kupi auto bolji od vašeg!
18. Uvijek znate da je dijete vaše!
19. Žene se brže i lakše napiju sto se pozitivno odražava na budžet.
20. Ako baš poželite možete da naplatite seks dok kažete "keks"!
21. Rijetko zalutate i to uglavnom zato sto što vas nije blam da pitate za pravi put!
22. Možete da usrećite mnoge prodavače cipela!
23. Ne morate da znate imena svih nacionalnih fudbalskih klubova i rezultate od 1980-te godine!
24. Ne morate mjesecima da stanujete sa nepoznatim tipovima u sobi i nosite iste maskirne zelene krpice kao oni!
25. Posljedice burne noći možete da sakrijete pomoću pudera!
26. Nakon vruće noći ne morate da pitate "kakva sam bila"!
27. Ne morate da se brijete svakog jutra!
28. Nikome ne morate da kažete koliko imate godina, to pitanje se damama ne postavlja!
29. Nemate gomilu odjeće koja je ofarbana, u mašini za pranje veša, ili progorena peglom!
30. Postoji cijela vojska robova koja se brine za tvoj izgled i duševno stanje!
31. Ne morate da renovirate kuhinju nakon jednog pipremljenog jela!
32. Kada ispeglate nesto od gardarobe to se i vidi!
33. Na kraju krajeva, žene su te koje odlučuju koliko će se ljudi roditi!
34. Ne morate da učestvujete na olimpijadi zvanoj "ko će vise popiti, ko će više recki ubeležiti, ko će ispričati više viceva..."
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:48 pm

34 ČINJENICE O MUŠKARCIMA

1. Zašto su muškarci kao jastozi? Sve valja osim glave.
2. Zašto su muškarci kao dupini? Zato što se priča da su inteligentni, ali to još uvijek nitko nije dokazao.
3. Zašto su muškarci kao puževi? Imaju rogove, sline, vuku se ....i misle da je kuća njihova.
4. Zašto su muškarci kao mikrovalna pećnica? Zagriju se za 15 sekundi.
5. Zašto su muškarci kao spermatozoidi? Jer je samo jedan od milijun od neke koristi.
6. Zašto muškarac ne može biti i lijep i inteligentan u isto vrijeme? Bio bi žensko.
7. Zašto su baterije bolje od muškaraca? Zato što imaju najmanje jednu pozitivnu stranu.
8. Kakva je razlika između šalice kave i muškarca?Nema razlike, unervoziš se i nakon jednog i nakon drugog.
9. Muškarac je kao videorekorder: naprijed, nazad, naprijed, nazad......eject!
10. Zašto mozak muškarca vrijedi više od mozga žene? Zato što je rjeđi..
11. Zašto muškarci vole oženiti djevice? Zato što ne vole kritiku.
12. Kako znaš kad ti je muž mrtav? Seks je na istom nivou, ali možeš slobodno uzeti daljinski.
13. Zašto muškarci nemaju krizu srednjih godina? Zaglave u adolescenciji.
14. Što je Bog rekao nakon što je stvorio muškarca? Mogu ja i bolje... i stvorio ženu ))
15. Kako muškarci zamišljaju predigru? Mole pola sata.
16. Zašto samo 10% muškaraca odlaze u raj? Ako bi odlazilo više, to bi postao pakao.
17. U čemu je razlika između svinje i muškarca? Svinja ne postane muškarac kada se napije.
18. Zašto muškarci ne peru veš? Zato što mašina za veš ne radi na daljinski.
19. Što je to: Ima 8 ruku i IQ od 60? Četiri muškarca gledaju prijenos utakmice.
20. Zašto se muškarci ožene? Da ne moraju više uvlačiti trbuh.
21. Kad bi muškarci imali menstruaciju, hvalili bi se oko veličine tampona.
22. Zašto je na svijetu više žena nego muškaraca? Zato jer je Priroda mudra.
23. Zašto treba tisuće spermija za oplodnju jednog jajašca? Zato što su spermiji muškog roda i ne pitaju za smjer.
24. Zašto žene lošije voze od muškaraca? Zato jer su svi instruktori upravo muškarci.
25. Kako izbjeći da vam dečko/muž čita mailove? Preimenuj prozorčić za mailove u „uputstva“.
26. Što imaju zajedničko muškarci i PC? Izgleda da znaju uraditi sve, ali ako ih ne programiraš, ne naprave ništa.
27. Kako ćeš u krevetu izludjeti muškarca? Sakriješ mu daljinski.
28. Zašto muškarci zvižde ljepše nego žene? Zato što imaju ptičji mozak.
29. Kada je Bog dijelio pamet, svi su muškarci bili na utakmici!
30. Kad bi muškarci bili ljubavnici kao što pričaju, žene se ne bi stigle ni počešljati.
31. Kad je riječ o dužini, muškarac odmah pomisli na centimetre, a žena na minute.
32. Postoje tri vrste muškaraca: inteligentni, lijepi i većina.
33. Zašto je Bog prvo stvorio muškarca pa onda ženu? Učio je na greškama!
34. Imam lijepog, pametnog i bogatog dečka: jedini problem je što moram paziti da se ne sretnu... )
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:49 pm

Čovjeku se smučilo da odlazi na posao svaki dan dok njegova žena stalno ostaje kod kuće.
On je želio da ona vidi kroz šta sve on jadan prolazi, te se pomolio:

"Dragi Gospodine: Ja idem na posao svaki dan i radim tamo 8 sati dok moja žena samo ostaje kod kuće. Želim da ona zna kroz šta sve prolazim, i zato Te molim da dozvoliš da se njeno tijelo zamijeni sa mojim na jedan dan. Amen."

Bog je, u svojoj beskrajnoj mudrosti, odobrio čovjeku tu želju.

Slijedećeg jutra, naravno, čovjek se probudio kao žena. Ustao se, spremio doručak svojoj supruzi, probudio djecu, pripremio im odjeću za školu, postavio doručak, spakirao užinu, odvezao ih u školu, vratio se kući i pokupio stvari koje su za kemijsko čišćenje, odnio ih na kemijsko, svratio u banku da podigne novac, obavio kupovinu, zatim otišao do kuće da ostavi namirnice, poplaća račune i sredi čekovnu knjizicu. Zamijenio je pijesak u kutiji za mačku i okupao psa.

Tada je već bilo 13 h te je požurio da namjesti krevete u spavaćim sobama, opere rublje, usisa, prebriše prašinu i prebriše pod u kuhinji; odjurio je po djecu u školu i upustio se u prepirku sa njima na putu do kuće. Spremio im je mlijeko i kolačiće i pomogao im oko domaćih zadataka. Zatim je pripremio dasku za peglanje, pa je gledao TV dok je peglao rublje. U 16.30 je počeo guliti krumpire i prati povrće za salatu, valjao svinjske šnicle u prezle i ljuštio grašak za večeru. Poslije večere, očistio je kuhinju,uključio mašinu za sudje, složio ispeglano rublje,okupao djecu i stavio ih na spavanje. U 9 uvečer je bio iscrpljen a kako kućni poslovi još uvijek nisu bili završeni, otišao je u krevet jer se od njega očekivalo da vodi ljubav sa ženom, sto je nekako uspio obaviti bez žalbi. Sljedećeg jutra, čim se probudio kleknuo je kraj kreveta i rekao:

"Gospode, ne znam što sam mislio. Mnogo sam pogriješio kada sam zavidio ženi što svaki dan ostaje kod kuće dok sam ja na poslu. Molim Te, kad Te molim, dozvoli da se vratim u svoje tijelo."

Gospod mu, u svojoj velikoj mudrosti,odgovori:
"Sine moj, osjećam da si naučio svoju lekciju, i bit ću sretan da sve vratim onako kako je bilo. Samo, morat ćeš sačekati 9 mjeseci. Prošle noći si zatrudnio."
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:50 pm

Odjeća za ljubav

Žena se nenajavljena pojavi na vratima sinove kuće. Pristojno pokuca i odmah uđe. Bila je zapanjena kad je ugledala snahu kako leži na kauču gola golcata. U pozadini je svirala nježna glazba, a sobom je lebdio zamamni miris parfema...
"Što to radiš?", upita svekrva.
"Čekam mog i tvog Ivana da se vrati iz ureda", odgovori snaha.
"Ali pa ti si gola!", obrazloži svekrva.
"To je moja odjeća za ljubav", uzvrati snaha.
"Odjeća za ljubav? Pa nemaš ništa na sebi!!!"
"Ivan je presretan kad nosim tu odjeću, svaki put kad me vidi u njoj postane strašno romantičan i satima me ne pusti na miru."
Svekrva ode. Kad je došla doma, skine se, naškropi najboljim parfemom, priguši svjetla, legne na kauč i pričeka muža da dođe s posla...
Konačno dotični stigne doma, uđe u dnevni boravak i ugleda ženu kako leži na kauču u izazovnoj pozi.
"Što je pak to?" upita.
"To je moja ljubavna odjeća", zavodnički prošapće supruga.
"Treba ju ispeglati", odgovori muž, "što ima za večeru?"
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:56 pm

pedofil - Osoba koja, za razliku od pedagoga, stvarno voli djecu.

Isidora Bjelica - Vladan Batić noću. Ne mogu da verujem šta mogu da urade jeftina perika i skup šešir.

Mocart - Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao najpoznatiju melodiju za Nokiu. Inače,bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. Voleo je da se kladi...

sisa - Ocenjiva fizička predispozicija koja može baciti u senku ostale merljive fizičke elemente. Jeste ružnjikava, ali kakvu sisu ima!

Pljuga - Vremenska jedinica. Popušim pljugu i krećemo!

Milka Canić - Milka Canić ima bogatiji rečnik od Seje Kalača...za dve reči. Dobro veče.

Vidoviti Milan - precizno proriče i odgovore na stambena pitanja! - Kada ćemo moja porodica i ja prestati da budemo podstanari? - Tarot kaže... Čim kupite svoj stan

dupe-glava - Autoput mudrosti. Došlo mu iz dupeta u glavu.

dekolte - Predeo ženskog tela koji može da fiksira pogled bolje nego kobra. U OČI me gledaj!

Pas - Čovekov najbolji prijatelj. Ako imate bilo kakvu sumnju u ovu definiciju uradite sledeći test: Stavite u odvojena dva gepeka vašeg najboljeg druga i vašeg psa i zaključajte ih. Dođite posle dva sata i otvorite ih. Ko vam se iskreno obradovao?

2% - maksimalna kolicina seksa koju pružate osobi koja na vas nema nikakav uticaj. ma ja ga ne je*em 2% ...

Del Boj - Britanski Srbin. Genetski dokaz da su Srbi nekada vladali Engleskom.

Mišković - Aktuelni prvak srbije u igranju monopola... nakon sto je Karic diskvalifikovan

Knjiga - Knjiga je svetinja, a svetinja se ne dira..

analni sex - šumadijski način za izražavanje naklonosti, simpatije, pohvale Jesi pametan, 'bem te u dupe!

Iskustvo - Iskustvo je zbir razocarenja

nagluplje pitanje na svetu - Je l' spavas?

Sigurni znaci da ste postali alkoholičar - Bolovi u prstima: Ja ko covjek izlazim iz kafane, kad me neka budala pogazi po sakama!

Dole Nato bombe - Po meni najupecatljivija izjava tokom bombardovanja. Autor je svima nama poznata i jako draga vidovita Zorka.

feministkinja - Žena peder.

Udvaranje - Davno izgubljena vestina kod ljudi (ptice i kerovi još uvek odolevaju današnjim trendovima). Kroz čovekovu istoriju često je menjala formu od udaranja ženke motkom u glavu i odvlačenja u pećinu, preko branja cveća, pisanja poezije do ratovanja.
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pon Mar 14, 2011 3:57 pm

Najjači stihovi TURBO FOLKA i IZVORNE MUZIKE

-Lažeš kao pas, gledaš me ko zver, stvarno nije fer.
-Sve, sve, sve, sve ćeš da mi daš,al ja neću s tobom jer si mafijaš.
-Daj zagrli me, daj daj daj, vodoravno a i uspravnooooo
-Ajde Jelo šmrći belo, pa nek vidi celo selo.
-Plitak potok, a voda duboka???
-Mala leži tuku mitraljezi, ja ću na te, ne boj se granate!
-Oću kući da te vodim, ali ja sam izbjeglica nemam kuće bože bože zar ja tražim nemoguće?
-Vetar duva kiša sipi a pod nama krevet škripi.
-Zbog nje su me zvali papak? ja to nisam znaoooo
-Jel te peku u daljini moje suze na haljini?
-Skočit ću sa sedmoga sprata, rodila mi žena a ja nisam tata.
-Moj se dragi u autu voza a ja jadna u šumi kod koza!!!!
-Kažu nismo par zato što si podstanar?
-Uz malu peć i radio svašta sam joj radio.
-što na kafu zoveš mene kada nemaš samlevene!
-Nemoj da plačeš na mom pragu da mi vrata ne povuku vlagu.
-šta će meni venčanje i žena kad sa tuđom živim bez problema.
-Moja mala nema prednjih zubi, kad me ljubi jezikom me ubi!!!
-Ti ode na zeleno ja osta na crveno, rastavi nas semafooor.?
-Nećeš čak ni pasulj da mi skuvaš, a kamoli decu da mi čuvaš.
-Da dogovor kuću gradi rek'o je nek'o, s tobom kako stvari stoje temelj je daleko..
-Mala moja na vrh kola stani da te moje oko nanišani.
-Skini skini košulju al nemoj brushalter ostavi bar nešto mala da pocepa panter.
-Jedva čekam da sa'ranim majku pa u kuću da dovedem Rajku.
-Kuće laje a ja mislim ti si, otiš'o si sarmu probo nisi.
-Ja te volim ja te obožavam, ja bih s tobom da se razmnožavam.!!!!!!
-Ja sam dama visokog morala, zato svoju nikom nisam dala.
-Alal vera mili moj, kad me stegneš joj joooj
-Cveta cveće listaju banderre, ja te volim, ti si mi devojka!?
-Ispred kuće metar drva, ti si moja ljubav prva.
-Mala moja dođi da sviramo malkice, ja dok sviram ti mi skini gaćice.
-Ja sam svoju Raziju miniro, poginut će ko je bude diro.
-Pletem džemper, džemper mi u ruci, dođi mala pa mi ga navuci.
-OOOO, otpala ti ruka ako drugu takneš oko struka.
-Otišoooo si e pa nek siii, nisi bio bog zna kako seksiiiiii.
-Nisam zgodan al sam neophodan, ko me proba želi me do groba..
-Mala moja na vrh sela moga, ti živiš u oblacima, ja živim u opancima ??
-Ja ti kažem odlazi pokido se lanac, a ti ne razumeš ko da si Bosanac.
-Guram guram ne može da udje moja noga u cipele tuđe.
-Pevaljka sam od glave do pete, oko mene sve valute lete.
-Neko vozi motor, neko vozi traktor, ja i moja mala motokultivator.
-Sutra kada prođe što je noći milo, ti ne pričaj drugovima šta je sinoć bilo!!!
-Puši puši mala puši mala ti, ne dozvoli vatri da se ugasiiiii
-Dva bunara dva bunara a velika suša, dođi dragi izgore mi i srce i dušaaaa
-Rodno mesto Banja Luka, jedem ćevap s mnogo luka u Beču sam gastarbajter, u krevetu pravi fajter
-Suzama sam lepio tapete kada ode i odvede dete
-Ja sam mladić od pedeset ljeta, šta sam mator ništa mi ne smeta, sve me cure u mom selu jure, kaže majka da je zbog frizure
-Kuvaš mleko kipi sve po ploči, u šta blejiš jebem te u oči
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od smiley Pon Mar 14, 2011 5:17 pm

:lol: :lol: :lol:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od smiley Sre Jun 08, 2011 12:55 pm

Saljivi tekstovi ?ui=2&ik=2d5237377c&view=att&th=12ff320ce8b3f7e3&attid=0.23&disp=emb&realattid=346001a1796e9d22_0

Saljivi tekstovi ?ui=2&ik=2d5237377c&view=att&th=12ff320ce8b3f7e3&attid=0.22&disp=emb&realattid=346001a1796e9d22_0

Saljivi tekstovi ?ui=2&ik=2d5237377c&view=att&th=12ff320ce8b3f7e3&attid=0.5&disp=emb&realattid=346001a1796e9d22_0
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Aleksandra18 Sre Jun 08, 2011 2:15 pm

Joooooooooooooj crcicu :lol: :lol: :lol: :aplauz:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od smiley Čet Jun 09, 2011 8:19 am

Evo opet, gore se ne vide slike.

Saljivi tekstovi Att00049

Saljivi tekstovi Att00079

Saljivi tekstovi Att00082y
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Aleksandra18 Čet Jun 09, 2011 9:07 am

Extra :lol: :naklon:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Tina Čet Jun 09, 2011 1:37 pm

:lol: :lol: :lol: jao slatko sam se ismejala
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od smiley Čet Jun 09, 2011 4:02 pm

Saljivi tekstovi Att00019x

Saljivi tekstovi Att00034
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Aleksandra18 Čet Jun 09, 2011 8:38 pm

:lol: Njojzi :lol: :lol: :lol:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Maja. Pet Jun 10, 2011 1:06 pm

:lol: :lol:
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Caca Pet Jun 10, 2011 1:32 pm

Koliko sam se samo ismejala.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saljivi tekstovi Empty Re: Saljivi tekstovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu