Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

+2
Maca
Brana
6 posters

Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Brana Čet Mar 17, 2011 9:41 pm

Bilo ih je mnogo ali secam se jednog coveka koji je godiste mog oca i stariji koji mi se udvarao u crkvi, bilo mi je jako neprijatno...a bilo je i ljudi koji su bili jako direktni i napadni koji su odmah hteli da izadjemo u kafic i idemo u stan...ima ih svakakvih :rolleyes:


Poslednji izmenio Brana dana Ned Jan 22, 2012 8:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Maca Čet Mar 17, 2011 9:44 pm

jednog starijeg bezobraznika koji mi se udvarao iz dana u dan...manijak...jedva sam uspela da ga se resim......
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Brana Čet Mar 17, 2011 9:46 pm

Da zaboravih da kazem da mi ovo nikada nije desilo da mi se ucenik u skoli udvara pred mojim muzem jer ja i mm zajedno predajemo u skoli,decko je 3razred srednje i jakooo sam se ne prijatno osecala jer ne mogu da shvatim taj mozak ali opet kazem ima svakakvih budala! blecch
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Maca Čet Mar 17, 2011 9:48 pm

Pa to znaci da si jako privlacna.....ne razmisljaju o postupcima i verovatno mu nije smetao tvoj muz....
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Brana Čet Mar 17, 2011 9:53 pm

maca ::Pa to znaci da si jako privlacna.....ne razmisljaju o postupcima i verovatno mu nije smetao tvoj muz....
da,ne razmisljaju uopste o tome,nije mogao da svira gleda u mene i ne trepce i mm je to primetio i poludeo je ali mene boli uvo moze da me gleda do sutra ja njega gledam kao ucenika i nista me vise ne zanima osim mm,sto kaze mm nije zabranjeno gledati ali pece drugim pece oci!
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Aleksandra18 Sre Mar 23, 2011 1:31 pm

Uh ne mogu svih da se setim ali evo jednog primera sa posla-trgovacki putnik u godinama dodje kod mene na razgovor i umesto da prica o poslu on mene zivka na kafu a prvi put me vidi u zivotu i jos stariji covek,zatim kad ga ja odbijem on ceka da se zavrsi radno vreme,naruci mi kafu i pravi se lud pred mojim deckom-sadasnjim muzem,ne znam kako se ovaj moj uzdrzao,ja se okrenem a on me odmerava,ma bolesnik...Pa mi nudi posao da predjem u njegovu firmu,extra plata,sluzbeni auto-bolesnik matori,jedva sam ga se otresla,na kraju sam morala da ga napic...
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Aleksandra18 Sre Mar 23, 2011 2:05 pm

Setila sam se jos jednog-krenem ja na kurs engleskog,kad medju ostalim polaznicima neki lik,trideset i neku presao,i jako mi je bio cudan.U sebi sam odmah pomislila ovo ili je neki sto ga znam preko posla ili je neki ludak,tj bolesnik iz grada.Sad se verovatno pitate otkud bih znala da je bolesnik pa da vam objasnim-kod nas se redovno desi da prolazeci gradom,parkom naidjete na nekog manijaka koji se samozadovoljava u sred bela dana,opusteno pred prolaznicima i na to niko ne reaguje da se to vise ne desava...Ucinilo mi se da sam prolazeci gradom jednom sa drugaricama jos dok smo isle u srednju skolu prosle pored nekog lika koji je ispred nas rasirio mantil kad ono go,i prosao.Mi smo jedva otisle kuci od straha...i bas me je lik sa engleskog podsecao na tog...Jedne veceri kad se cas engleskog zavrsio,krenem ja kuci sa devojkom sa kursa koja je zivela blizu mog kraja,i usput nas sretne taj lik-pogresio je vreme za cas,i ponudi se da nas poveze.Ja nisam htela jer mi je bio sumljiv a ova devojka me nagovori sta ima veze zajedno smo,i ja krenem.A on bolesnik prvo odveze kao nju i onda mene.Kad smo bili blizu moje kuce pacenik poce da me smara,kao aj ti mene da poljubis,kupio sam ti cokoladu,svidjas mi se itd....Ja sva u soku,kazem mu nemoj da mi prilazis ni slucajno,zavrljacim cokoladu na zadnje sediste,lupim vratima sto sam jace mogla-cudi me kako nisu otpala i odem.Sutradan na casu lik doneo onu istu cokoladu i kaze profesoru da ima nesto da kaze i da nas pocasti-covek se verio,koja dijabola,i od tad kad ga vidim samo prodjem,a rado bi ga gadjala necim u glavu.Jadna njegova zena...
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Caca Sre Mar 23, 2011 3:23 pm

Dok nisam bila zaposlena,bila sam naravno na birou.I odem da se javim ,zavrsim i odem kuci.Kad meni stize poruka da se upoznamo,nadjemo,da mu se svidjam.Potpis decko sa biroa.Strasno. [You must be registered and logged in to see this image.]
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Brana Sre Mar 23, 2011 9:03 pm

zene muski umeju da budu malo :rolleyes: strasnoo
Sada sam se setila odem ja na svadbu kod mog ujaka i sa mnom su bili moji roditelji, moja sestra i tetka,i na jednom meni tetka kaze ej onaj tamo decko pita za tebe kako se zoves,ja se okrenem i pogledam i vidim jednog lepog,visokog,simpaticnog decka koji mi se smesi..ja ga pogledah i skrenu pogled...kasnije mi se pridruzili da igramo kolo i prilazi meni jedan lik uhvati me za ruku i rece ajde izadji samo na sekundu ja se pokusas iskobeljati ali on me je jako uhvatio i izvukao napolje...kaze ti se meni dopadas ne mogu da prekinem da mislim na tebe,a ja imala tada 16god.a on 28g.i on meni kaze nema veze za godine ja cu iz Milanovca svaki dan dolaziti za Bg da te vidjam daj i telefon,a pritom je bio i malo pripit,kazem ja njemu da ne zelim nista jer znam u prevodu sta zeli..on krete tu da me moli i srecom moja sestra mi pridje i rece gde si trazim te svuda zovu te mama i tata i ja krenuh,kada na pola puta prema mojima on me salete i rece molim te,svidjas mi je jako daj mi broj telefona prelepa si....a moji me gledaju u cudu tati se vec glava zacrvenela a ja samo sto u zemlju propala nisam :haha: :blam: ...i na kraju mi krenusmo kuci a on zaustavi moju majku na izlazu iz restorana i rece jel Branka vasa cerka,moja mama rece jeste,a on rece ja lepsu devojku nisam video,prelepa je i jer mi dajete dozvolu da se vidjam sa njom..moja mama rece pa mlada je bolje ne...ali bio je pristojan.
Sutradan zove me ujak i kaze Marko hoce da crkne za tobom zove nas non stop,inace on je direktor menjacnice u Milanovcu....i tako..
eto mogla sam se udati bogato za napadnog i bogatog momka :haha:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od sissi Sre Mar 23, 2011 11:02 pm

Ih Brance sto propusti takvu priliku :haha:
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Brana Sre Mar 23, 2011 11:04 pm

Eh ne bi ja mog muza menjala nizasta na svetu,ni za jednu menjacnicu na svetu :haha:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od sissi Sre Mar 23, 2011 11:06 pm

Naravno mila tako i treba huug
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Brana Sre Mar 23, 2011 11:07 pm

huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Maja. Sub Mar 26, 2011 3:57 pm

Pa ne mogu sad da se setim... :umislima:
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Udvaranje koje vam je bilo neprijatno Empty Re: Udvaranje koje vam je bilo neprijatno

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu