Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Kako se trenutno osecate?

+26
rosse
kathy_gm
makicaaa
marasrna
leptirko
zvrki
Julija.
bilja
Zverka
Caca
sissi
Bubica
Tina
Maca
tasana065
smiley
Aleksandra18
Bubi89
zoranabat
Anna
morena
M&D
Ben 10
Brana
Maja.
Crnokosa
30 posters

Strana 3 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći

Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Pet Avg 27, 2010 10:08 pm

Malo me uhvatila tuga neka.... sada je vec 28 avgust i moj drug koji nije vise sa mnom bi napunio na danasnji dan 29 godina :sad: :sad: :sad: :sad: Mnogo i nedostaje :sad: :sad: :sad: PROKLETA BOLEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Brana Pet Avg 27, 2010 10:10 pm

svrco BAS MI JE ZAOO!! :sad: :sad: :hugs:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Crnokosa Pet Avg 27, 2010 10:11 pm

:sad: Bas tuzno... :therethere:
Htela sam bila da napisem za komsiluk kako stvarno nije normalno,ovi babci iz moje zgrade u najvece piju kafe napolje a samo mladi umiru... 3 mladje komsike i 1 mlad covek umrli u protekle par godine a ove babe zive i zdrave... NIje lepo sto ovo kazem al bar da ide redom... :sad:


Poslednji izmenio Maia dana Pet Avg 27, 2010 10:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Pet Avg 27, 2010 10:12 pm

Brana ::svrco BAS MI JE ZAOO!! :sad: :sad: :hugs:
sta da se radi takav je zivot.... ne bira koga ce :hugs: :hugs: :hugs:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Pet Avg 27, 2010 10:12 pm

Maia :: :sad: Bas tuzno... :therethere:
Htela sam bila da napisem za komsiluk kako stvarno nije normalno,ovi babci iz moje zgrade u najvece piju kafe napolje a samo mladi umiru... 3 mladje komsike i 1 mlad covek umrli u protekle par godine a ove babe zive i zdrave... NIje lepo sto ovo kazem al bar da ide redom... :sad:
Nema pravila....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Crnokosa Pet Avg 27, 2010 10:14 pm

Pa znam... al vala nije fer! :sad:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Pet Avg 27, 2010 10:15 pm

Maia ::Pa znam... al vala nije fer! :sad:
Znam da nije fer...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Sub Avg 28, 2010 7:25 am

Svrca ::Malo me uhvatila tuga neka.... sada je vec 28 avgust i moj drug koji nije vise sa mnom bi napunio na danasnji dan 29 godina :sad: :sad: :sad: :sad: Mnogo i nedostaje :sad: :sad: :sad: PROKLETA BOLEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:sad: :hugs:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Maja. Pon Avg 30, 2010 12:16 pm

Super sam, ali pomalo tuzna jer nema nikog...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Brana Uto Avg 31, 2010 2:36 pm

Danas sam otisla da vakcinisem Lakija,zovem u 9h ujutro dom zdravlja i doktorka mi kaze da moram da zakazem pregled i vakcinaciju ok,zakazujemi da dodjem u 12h.Odlazim u 12h guzva jeziva,predajem knjizicu i cekam sestra triput izlazi i kaze mi posle dva sata cekanja doktorka je umorna dodjite sutra ili za nedelju dana a ja vec kasnim sa vakcinacijom ja joj kazem da meni tada ne odgovara a ona meni doktorka je sada dosla sa odmora i ne moze da prelazi radno vreme do 1h!Inace radno vreme joj je od 9h - 13h!!!!!!Ostavile one mene zadnju i ja ulazim u ordinaciju i sestra se pakuje i kaze ja moram da predjem Gazelu ja idem pa ce neka sestra doci da mu da vakcinu!!!!!!Dokorka je pet minuta duze ostala KAKO JE NIJE SRAMOTA,dete mi je pregledala kao preko k.... i kaze mi sve je u redu ja idem evo vam knjizica pa ce doci neka sestra da mu da vakcinu sada je smena.Laki se uplasio VRISTI dete golo a u ordinaciji ledeno POLA SATA sam cekala sestru i na kraju mu je neka fina sestra dala vakcinu mali se istraumirao jedva sam ga obukla.Ostavila me je kao govno jer ona je umorna posle 4h radnog vremena gde je tu humanost???? Kada smo se vracali ja je vidim na pijaci kako kupuje namirnice jer je zato umorna???Zurila je da bi kupila na pijaciiii!!A dete neka se prehladi nema veze!!!!!BAS SAM RAZOCARANA U ZADRVSTVO TO SU ZVERI A NE LJUDI!!!! :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Brana Uto Avg 31, 2010 2:38 pm

I pritom je meni ostavila Lakijev karton bez upisa koju vakcinu treba da primi nego sam ja sa sestrom morala da popunjavam detetov karton!!!
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 2:41 pm

Ovo je katastrofa...Ali oni to svuda rade..Snajka mi je pricala da su njoj u po januara rekli da skine dete i da je dr dosla tek za 45 min..U medjuvremenu je ona obukla malenu, pa se onda dr drala zasto nije vec skinuta, a onda joj je moja Dara oplela sve po spisku posto je i sama medicinski radnik..Zapretila joj je prijavom i ostalim stvarima koje ih plase, pa je dr bila manja od makova zrna..To je opsti javasluk...Ne znam zasto upisuju medicinu..Ali sto kaze moja snajka, ubedljivo su najgore i sestre i lekari u domovima zdravlja..Ne rade ni materine, a busaju se vise nego sto treba...
Gde zivis maco???Koji deo grada????
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 2:42 pm

decu ne treba vakcinisati uopste...ovde je velika hajka na vakcinaciju i ja verujem da su te vakcine tesko sr*** moja komsinica Brenda nije vakcinisala uopste svoje dete ..mala ima devet godina i zdravija je od 95 % dece u skoli...kazu da nam te vakcine unistavaju imunitet...dobija se autizam...koji je porastao u poslednjih 30 godina sa 1 dete u 3000 dece na 1 dete u 150-oro dece...kazu da je autizam posledica vakcinacije...odlucite sami naravno!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Brana Uto Avg 31, 2010 2:44 pm

Zivim na opstini Vozdovac!!Dom zdravlja Vozdovac!!Inace i ja planiram da ih prijavim!!!
Jao jadna tvoja snajka!!
Ma ovo je javasluk!!!Ubedljivo su najgori u domovima zdravlja!!!
:madgirl:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 2:44 pm

merilin_monro ::decu ne treba vakcinisati uopste...ovde je velika hajka na vakcinaciju i ja verujem da su te vakcine tesko sr*** moja komsinica Brenda nije vakcinisala uopste svoje dete ..mala ima devet godina i zdravija je od 95 % dece u skoli...kazu da nam te vakcine unistavaju imunitet...dobija se autizam...koji je porastao u poslednjih 30 godina sa 1 dete u 3000 dece na 1 dete u 150-oro dece...kazu da je autizam posledica vakcinacije...odlucite sami naravno!!!

Za meningitis dete mora da se vakcinise...Izbacena je vakcina za tuberkolozu...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Brana Uto Avg 31, 2010 2:45 pm

merilin_monro ::decu ne treba vakcinisati uopste...ovde je velika hajka na vakcinaciju i ja verujem da su te vakcine tesko sr*** moja komsinica Brenda nije vakcinisala uopste svoje dete ..mala ima devet godina i zdravija je od 95 % dece u skoli...kazu da nam te vakcine unistavaju imunitet...dobija se autizam...koji je porastao u poslednjih 30 godina sa 1 dete u 3000 dece na 1 dete u 150-oro dece...kazu da je autizam posledica vakcinacije...odlucite sami naravno!!!
I ja sam cula to isto i u potpunosti se slazem i ovo mu je posednja vakcinacija!!!Sta fali mojim roditeljima koji nisu nista primali pa su zdravi ko dren!!! :OK:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 2:46 pm

Brana ::Zivim na opstini Vozdovac!!Dom zdravlja Vozdovac!!Inace i ja planiram da ih prijavim!!!
Jao jadna tvoja snajka!!
Ma ovo je javasluk!!!Ubedljivo su najgori u domovima zdravlja!!!
:madgirl:

Ja sam videla koliko se sestre satiru po bolnicama..Skapavaju zene od posla pa su opet prijatnije nego ove u domovima zdravlja...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 2:48 pm

Joj i mi imamo jednu jako neodgovornu med sestru na decijem, isto se gomila ljudi zalila na nju, ali eno je -jos radi!!! Sva sreca doktorka je fina pa se nekako izbalansiralo. A doktor koji je bio pre nje je prava kretecina i nestrucan totalno. Mene je pre 15 godina drzao pod terapijom gripa, a ja imala meningitis, koji je vec bio odmakao jer sam 7 dana primala inekcije a nisam lecena odgovarajucom terapijom, ma secam se da su moji popizdeli... Da tata nije imao vezu, tj znao je jednog doktora iz stare pazove koji je radio na opstoj praksi pa me je odveo njemu, ko zna sta bi bilo samnom.


Poslednji izmenio Sandrina 85 dana Uto Avg 31, 2010 2:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Brana Uto Avg 31, 2010 2:49 pm

Hib vakcina za meningitis je americka vakcina koja nije prosla kontrolu kod nas uvoze je privatnici sa Novog Beograda to znam provereno od direktora Torlaka,i ona izaziva alergije kod dece u pubertetu i zaustavlja rast mog kolege dete je prekinulo da raste i kada su radili analize rekli su da je to zbog vakcine!
Za tuberkulozu se prima Verkic u porodilistu i zove se BCG!!! :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Brana Uto Avg 31, 2010 2:50 pm

Sandrina 85 ::Joj i mi imamo jednu jako neodgovornu med sestru na decijem, isto se gomila ljudi zalila na nju, ali eno je -jos radi!!! Sva sreca doktorka je fina pa se nekako izbalansiralo. A doktor koji je bio pre nje je prava kretecina i nestrucan totalno. Mene je pre 15 godina drzao pod terapijom gripa, a ja imala meningitis, koji je vec bio odmakao jer sam 7 dana primala inekcije a nisam lecena odgovarajucom terapijom, ma secam se da su moji popizdeli... Da tata nije imao vezu, tj znao je jednog doktora iz stare pazove koji je radio na opstoj praksi pa me je odveo njemu, ko zna sta bi bilo samnom.
STRASNO!!! :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 2:51 pm

Brano, kazu da je ta vakcina izbacena, jer je tuberkoloza izumrla bolest....
Ja se plasim meningitisa..Jesi li ti vakcinisala malenog od meningitisa???
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Brana Uto Avg 31, 2010 2:54 pm

Sva deca u porodilistu primaju vakcinu protiv turbekoloze BCG tako mi je rekla sestra u porodilistu i sve bebe su je primile pa i Laki!!
Hib je za meningitis to ja necu Lakiju da dam napisala sam iznad o toj vakcini zato je i zapocela hajka za meningitis da bi tu neproverenu vakcinu davali nasoj deci,a u Americi je ne daju a to je americka vakcina!!! :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 2:55 pm

verka ....meningitis vakcina ne funkcionise ...ako te virus nadje gotov si...ovde je javno receno da ako primite vakcinu NE ZNACI DA STE 100 % ZASTICENI OD TIH BOLESTI....u Vrbasu dva brata blizanca od deset godina obojica su primili vakcinu....jedan od njih je umro od meningitisa u roku od 24 sata nakon sto ga je dobio ...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 2:58 pm

Brana ::
Sandrina 85 ::Joj i mi imamo jednu jako neodgovornu med sestru na decijem, isto se gomila ljudi zalila na nju, ali eno je -jos radi!!! Sva sreca doktorka je fina pa se nekako izbalansiralo. A doktor koji je bio pre nje je prava kretecina i nestrucan totalno. Mene je pre 15 godina drzao pod terapijom gripa, a ja imala meningitis, koji je vec bio odmakao jer sam 7 dana primala inekcije a nisam lecena odgovarajucom terapijom, ma secam se da su moji popizdeli... Da tata nije imao vezu, tj znao je jednog doktora iz stare pazove koji je radio na opstoj praksi pa me je odveo njemu, ko zna sta bi bilo samnom.
STRASNO!!! :sad:

Verovatno dr Surducki, koji je spasao gomilu dece od nesavesnog lecenja i mene izmedju ostalih..Zbog krajnika koji su bili u stanju truljenja (a da to niko od bisera medicine nije provalio) meni su se iskrivili zglobovi na nogama i hodala sam na stakama..Onda su me na institutu lecili mesec dana penicilinom (na koji sam alergicna) i bacali na dijete..Svaki dan su mi donosili bareni list kupusa i bareni krompir...Sa devet godina izasla sam iz bolnice (na ocevu odgovornost) sa 16kg...Stanje organizma-KATASTROFA..Sedimentacija-trocifrena..Svi su me otpisali..A onda me tata zgrabi i odvede kod dr Surduckog koji me je video i rekao-zini i duni u mene...I tad je izgovorio-JAOJ, KAKAV ACETON (toga se secam kao da je juce bilo)..Okrenuo se ka mom ocu i napisao hitan uput za bolnicu na operaciju, jer je sepsa krajnika krenula...Covek mi je spasao zivot, zato sto ima znanje..A meni je vise pun K ovih sto nemaju pojma, ali znaju dobro da se izdrkaju na tebe
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Gost Uto Avg 31, 2010 3:00 pm

merilin_monro ::verka ....meningitis vakcina ne funkcionise ...ako te virus nadje gotov si...ovde je javno receno da ako primite vakcinu NE ZNACI DA STE 100 % ZASTICENI OD TIH BOLESTI....u Vrbasu dva brata blizanca od deset godina obojica su primili vakcinu....jedan od njih je umro od meningitisa u roku od 24 sata nakon sto ga je dobio ...

Moj muzz je prelezao meningitis...Bitno je otkriti ga na vreme...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se trenutno osecate? - Page 3 Empty Re: Kako se trenutno osecate?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu