Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Kako se slazete sa svekrvom?

+32
Daisy85
Viki78
makicaaa
Nensy85
jagodica
Bubi89
ptica
Etna
Caca
tina191
Zverka
Julija.
mama m
Tina
leptiric
Srna
JECA NS
zoranabat
emadora
Maca
Mirka80
smiley
jelkica
Anna
Aleksandra18
cicamaca 74
Bubica
M&D
morena
Maja.
Brana
Crnokosa
36 posters

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Brana Sre Dec 08, 2010 10:29 pm

Aleksandra18 ::Sad cu da vas smorim...samo da se setim svega i da pocnem....
da to vise ne cujem :madwife: :lol:
joj i ja kad krenem treba mi :sljus: da stanem! :lol:
huug huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Crnokosa Sre Dec 08, 2010 10:29 pm

Ma tu smo da pomognemo jedna drugoj, da saslusamo jedna drugu... huug

Ne da joj ocitas bukvicu nego ona kad uradi nesto tipa zalupi vratima dok malecka spava ili slicno onda da joj kazes ostrije... Da joj pokazes da nisi ti neko koga ce da gaze...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Aleksandra18 Sre Dec 08, 2010 10:44 pm

E ovako,kad smo se zabavljali prvo sto sam cula je da im je krivo sto se mm zaljubio,i sto im vise ne posvecuje paznje kao do sad.Zatim,ostala ja trudna posle 7 meseci i resimo da pravimo svadbu-dosle one sa njim na ono upoznavanje sa mojima i pocele-veridba ne moze da se pravi-kakva veridba,svadba ne moze kad mi hocemo nego koji datum one kazu-ja glupaca za veridbu popustim i ne pravimo a za datum svadbe se dogovorimo mm i ja a one dignu frku,zatim-svekrva kaze mojima samo da znate sve troskove ce pokrivati oni-misli na mmi mene iako ona ima platu oko 600evra a ja 200 pa vi vidite skota :verymad: uh cim se setim iznerviram se,no aj dalje-da bi moja zaova na to dodala -naravno majka-to se podrazumeva da ce oni da plate- ja se samo ugrizem za jezik i precutim i mm naravno....Onda ne mozemo da se dogovorimo da zivimo u njihovoj kuci,jer njih dve kazu nema mesta a kucana sprat i mi odemo u stan po najvecem snegu,ja trudna i sva nikakva,imala sam nemoguce mucnine dok beba nije ozivela.Sve su nam dali moji od stvari,mama nam kuvala sto puta a one dosle u obilazak posle mesec dana.Posto je muz ostao bez posla a ja primala trudnicko koje je bilo 65 posto nismo mogli i posle 3 meseca u stanu ga nagovorim da predjemo u kucu i da raspravi to sa njima.A znate sta mu je majka rekla na to-sine,otkud ti ta ideja da zivite kod nas,ne znam moram da vidim da li se slaze njegova sestra-kao da to nije njegova kuca,e tad mi se soba okrenula da sam mogla da je zadavim. angrywife I tako sredimo mi prizemlje i uselimo se i jos njima platimo neko sredjivanje sprata-budale,dodje svadba,one prave spisak gostiju,svekrva nece da iznajmi vencanicu,zaova zove svoje goste,uzme nam sve sto smo dobili sa buklije,peskire od kola...i sve to prodje u pretvaranju sa njihove strane-ja da crknem kad vidim moje koliko mi je tesko sto idem u takvu porodicu a volim mm trazim smeska sa suzama ali ga nema pa moze i ovaj :sad: Slava je bila posle svadbe,svekrva kaze ne zna da slaze predjelo a ja muka sa stomakom uvati pa sredjuj,slazi peri sudove a zaova nista da pipne-zasticena kao beli medved.Preterala sam sa duzinom posta sta cu,to mi je na dusi i ma jos puno toga sta su mi pripremile,ne mogu svega ni da se setim.I sad vi meni recite,iskreno,jel sam ja luda sto ne zelim da cujem za njih dve?
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Brana Sre Dec 08, 2010 10:49 pm

Ne da nisi luda nego su one zasluzile dobre angrywife strasno mila!
Moj savet ignorisi ih dok mozes kada vise ne budes mogla sve im kazi pa kud puklo da puklo ali i tm mora da te brani i zastiti!
i cim ugrabite priliku bezite odatle!
huug huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Crnokosa Sre Dec 08, 2010 10:51 pm

Normalno da nisu luda... ne zasluzuju da ih pogledas... Nisi trebala od pocetka da dajes da se mesaju.... Samo ti i tm odlucujete. Jaaaaoooo kako su bre takve :verymad:
Pa jbg imaju samo jedna drugu a iste su... :verymad:
Hm a da ti budes pametna pa kao ispravis odnose sa svekrvom... :dont:
I onda polako okreces list i budes ostrija, da im stavis do znanja sta moze kod tebe a sta ne... :dont:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Aleksandra18 Sre Dec 08, 2010 10:54 pm

Nece one razgovor-da hoce rekla bi im ja sve to,ali svekrva konta u zadnje vreme i zna da je kriva-verovatno je sad grize savest i hoce da se pomirimo-ali ja sad ne mogu.Ne mogu sve to nikad da zaboravim,pogotovo sto sam bila trudna a one prema meni kao prema keru.Ne moze sa njom lepo-ona podrzava svoju kcerku i njeno ponasanje i tu nema rasprave
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Brana Sre Dec 08, 2010 10:54 pm

Maki ja tako pokusala lepo islo dok se zaova nije umesala i sve pokvarila ,to je ona ljubomora da slucajno sveki ne zavoli vise snajku od cerke , nocomment
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Aleksandra18 Sre Dec 08, 2010 10:56 pm

Ma ne treba ona mene da voli vise-to bi bilo nenormalno ali neko postovanje....A toga nema cim se tako ponasaju
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Brana Sre Dec 08, 2010 10:57 pm

Pa to kazem to nije normalno da vise voli mene iili tebe od cerke ali zaove tako misle jer nisu normalne,a o postovanju i ja sanjam ali to sve ostaje samo u snovima! :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Crnokosa Sre Dec 08, 2010 10:58 pm

E pa to jeste...
Ma nista ostaje ti da ih kuliras i da ne cutis nego da im obrusis kad ti dodje! Jer takve ljude ne treba postovati!
:verymad:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Aleksandra18 Sre Dec 08, 2010 11:09 pm

Sta cu kad nisam svadjalica,ali moracu da pocnem angrywife
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Crnokosa Sre Dec 08, 2010 11:14 pm

PA bolje i to nego da trpis svasta :verymad:
huug
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Čet Dec 09, 2010 10:04 am

Joooj citam i gledam sebe, doduse tebi su odmah mila rekli i pokazali kakvi su, u startu... Mene su bre j**** godinu dana dok se nisam opasuljila i shvatila da je pi*a sa dva lica!!! Nemoj da se sekiras, ni ne treba ti to njeno ni cao ni zdravo, ma ne treba ti nista njeno, samo neka ne trazi nista od tebe, ti se posveti svojoj bebi i svom muzu. I kad prolazis pored njih dve budi nasmejana i ponosna, da vide da ti ne mogu nista... huug
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Aleksandra18 Čet Dec 09, 2010 1:44 pm

Pokusacu,tj moram huug
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Anna Čet Dec 09, 2010 3:05 pm

Joj... :sljus: Tako bih ju mogla...
Sada je donekle ok otkad ne zivimo zajedno, al dok smo zivjele u istoj kuci to je bio kaos...
Gurala je nos tamo gdje joj nije mjesto, petljala mi se u brak i pametovala mi za malog... Moram napisati da mu je davala pire dok je bio star mj. dana, a kad sam malog uzela i rekla da je za to jos premali i da mu ne daje to jos, ona mi je na to rekla: "Ma nece mu nista biti, da vidis onu malu susjedu sta sve jede, sve joj mama daje , pa pogledaj kolka je..." :sljus: angrywife gah Katastrofa! Kad je bio 10. mj. htjela mu je dati gazirano, i onda sam pukla i rekla muzu da odlazimo ili s njim ili bez njega... Da ne govorim da sam uvijek po njenom lagala, nikad nisam bila u pravu, stogod da sam rekla, isto tako, nista nije bilo istina stogod moji rekli (ili roditelji ili prijatelji), uvijek je samo ona bila u pravu...Ali bila sam uvijek dobra kad joj je nesto trebalo... Ajoj, ima toga jako, jako puno! Da ne zaboravim napisati, poslije svatova nam je uzela 4 000 kn i nikad nam nije vratila, najvjerojatnije, nikad ni nece! :verymad:
Anna
Anna
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 12.01.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Osijek

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Čet Dec 09, 2010 4:29 pm

Nema nista gore...Ja se zasad suzdrzavam, a bude li mi pametovala za dete, e tu ne odgovaram za postupke...!!!!! MM je vec upucen u to, i rekao je da ce on to resiti kada dodje do toga, a inace za sve sto je dosad bilo je cutao :verymad:
A sto se tice para, pozdravi se sa njima...
Sta kaze tm na to sve, jel spominje te pare nekad?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Brana Čet Dec 09, 2010 4:49 pm

I ja mislim za pare isto ko i Alfa kada uzmu vise ih ne vidis nikad! :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Crnokosa Čet Dec 09, 2010 4:56 pm

Ma ja ne bih nikad dozvolila to... pa makar se pobila sa njima! Prvo sam mislila da bih mogla da iskuliram neke stvari i da ostanem pribrana ali kad cujem sta sve ima :verymad:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Anna Čet Dec 09, 2010 5:28 pm

Alfaromeo ::Nema nista gore...Ja se zasad suzdrzavam, a bude li mi pametovala za dete, e tu ne odgovaram za postupke...!!!!! MM je vec upucen u to, i rekao je da ce on to resiti kada dodje do toga, a inace za sve sto je dosad bilo je cutao :verymad:
A sto se tice para, pozdravi se sa njima...
Sta kaze tm na to sve, jel spominje te pare nekad?
Ne, bas nikad ih ne spominje! On ih jos i brani! A sto mi je cak jos gore, kada su imali para, nisu nam vratili nego su si napravili ogromnu supu koja im je maltene prazna (sazidali su za drva, bicikli i tak jos neke stvari) , a nisu se sjetili da umjesto toga sinu vrate novac, jer znaju koliko nam je potrebno... Ma samo se nazivciram! gah
Anna
Anna
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 12.01.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Osijek

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Brana Čet Dec 09, 2010 5:33 pm

Anna ::
Alfaromeo ::Nema nista gore...Ja se zasad suzdrzavam, a bude li mi pametovala za dete, e tu ne odgovaram za postupke...!!!!! MM je vec upucen u to, i rekao je da ce on to resiti kada dodje do toga, a inace za sve sto je dosad bilo je cutao :verymad:
A sto se tice para, pozdravi se sa njima...
Sta kaze tm na to sve, jel spominje te pare nekad?
Ne, bas nikad ih ne spominje! On ih jos i brani! A sto mi je cak jos gore, kada su imali para, nisu nam vratili nego su si napravili ogromnu supu koja im je maltene prazna (sazidali su za drva, bicikli i tak jos neke stvari) , a nisu se sjetili da umjesto toga sinu vrate novac, jer znaju koliko nam je potrebno... Ma samo se nazivciram! gah
:verymad: :verymad: :madwife: :madwife:
joj Annci potpuno te razumem jer smo ja i mm ostali bez mnooogo para jer je svekar morao da plati kockarske dugove!! :sad: :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Čet Dec 09, 2010 5:35 pm

Maki moja, nisi ni svesna... ovi moji nisu normalni, ali sad su mi smesni... :lol: kad sagledam koliko su primitivni i zaostali, ali bilo je trenutaka kada su pobudjivali u meni zelju da ih sastavim sa svetom zemljom, pogotovo svekrva koja me je talno opominjala kako treba da se plati struja, a svom sinu nista nije govorila... Ja sam tada pukla, kada sam pricala sa mm oko toga on je rekao da je pricao sa caletom i da cemo dati pare za par dana, a ona je molim te lepo, sve to radila da meni dize pritisak... E onda sam joj ja rekla 'vako: Slusajte... VI!!! (sa povisenim glasom to vi) :) Ja nemam a i da imam NEDAM... imate sina, sto mu nekazete nego meni skacete po glavi svaki dan, ja kod moje mame i tate imam stuju za DZ... i ako je moj muz nesposoban da mi to i ovde obezbedi ja se v'cem kuci... :) E kako joj je samo bilo krivo, i sad rastem ko krofna kad se setim te njene face heheheh :zaoplez: Posle je rekla mm kao nije ona nista meni rekla, nije nista mislila lose...... ma CAO bre!!! I tako sam je ja postavila na svoje mesto i mislim da ove godine mi nece nista traziti :)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Čet Dec 09, 2010 5:38 pm

Anna ::
Alfaromeo ::Nema nista gore...Ja se zasad suzdrzavam, a bude li mi pametovala za dete, e tu ne odgovaram za postupke...!!!!! MM je vec upucen u to, i rekao je da ce on to resiti kada dodje do toga, a inace za sve sto je dosad bilo je cutao :verymad:
A sto se tice para, pozdravi se sa njima...
Sta kaze tm na to sve, jel spominje te pare nekad?
Ne, bas nikad ih ne spominje! On ih jos i brani! A sto mi je cak jos gore, kada su imali para, nisu nam vratili nego su si napravili ogromnu supu koja im je maltene prazna (sazidali su za drva, bicikli i tak jos neke stvari) , a nisu se sjetili da umjesto toga sinu vrate novac, jer znaju koliko nam je potrebno... Ma samo se nazivciram! gah
Jao znam sve..... Tako i ovi nasi, svekar naruci preko firme od mm-a neke proizvode da preprodaje kod sebe u radnji i ne plati mu, onda se ovaj moj jadnicak snalazi kako zna i ume... A nije to znao da kaze kada smo trebali pisljivih 2-3 hiljade da platimo struju??? :verymad: Nego se oni nalaze uvredjeni, kao, sta mi mislimo, kada cemo platiti... a ovaj narucio robu za ne znam koliko para, puno vise od toga!!! Joj ko zna koliko ima stvari sto ja ne znam :verymad: I bolje...
Sad se ti napravi blesava i "fina" pa trazi da vam pozajme te 4000, hitno vam treba, samo da vidis reakciju... Ma, bezobrazluk!!!!!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Brana Čet Dec 09, 2010 5:39 pm

Alfaromeo ::Maki moja, nisi ni svesna... ovi moji nisu normalni, ali sad su mi smesni... :lol: kad sagledam koliko su primitivni i zaostali, ali bilo je trenutaka kada su pobudjivali u meni zelju da ih sastavim sa svetom zemljom, pogotovo svekrva koja me je talno opominjala kako treba da se plati struja, a svom sinu nista nije govorila... Ja sam tada pukla, kada sam pricala sa mm oko toga on je rekao da je pricao sa caletom i da cemo dati pare za par dana, a ona je molim te lepo, sve to radila da meni dize pritisak... E onda sam joj ja rekla 'vako: Slusajte... VI!!! (sa povisenim glasom to vi) :) Ja nemam a i da imam NEDAM... imate sina, sto mu nekazete nego meni skacete po glavi svaki dan, ja kod moje mame i tate imam stuju za DZ... i ako je moj muz nesposoban da mi to i ovde obezbedi ja se v'cem kuci... :) E kako joj je samo bilo krivo, i sad rastem ko krofna kad se setim te njene face heheheh :zaoplez: Posle je rekla mm kao nije ona nista meni rekla, nije nista mislila lose...... ma CAO bre!!! I tako sam je ja postavila na svoje mesto i mislim da ove godine mi nece nista traziti :)
Ako si rekla :aplauz: :aplauz:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Crnokosa Čet Dec 09, 2010 5:57 pm

Alfaromeo ::E onda sam joj ja rekla 'vako: Slusajte... VI!!! (sa povisenim glasom to vi) :) Ja nemam a i da imam NEDAM... imate sina, sto mu nekazete nego meni skacete po glavi svaki dan, ja kod moje mame i tate imam stuju za DZ... i ako je moj muz nesposoban da mi to i ovde obezbedi ja se v'cem kuci... :)
:aplauz: :aplauz: :aplauz:
Skidam kapu huug
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Gost Čet Dec 09, 2010 6:37 pm

To su stvarno retke situacije kada sam ja pokazala zube. I jos jednom sam pukla kad je mm usisavao a ja bila kod drugarice i ona me dovezla kuci, a moja svekrva nas nije videla i izasla na hodnik i pocela da vice mm-u "jel imas ti suprugu da usisava"...
E da sam bila sama precutala bi, ali je to cula moja drugarica, zna ona da ja nisam lenstina i neka kretenka, ali me je pogodilo, e onda sam sisla i rekla joj da gleda svoja posla. Kad me videla zabezeknula se, mislila je da nisam tu...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako se slazete sa svekrvom? - Page 3 Empty Re: Kako se slazete sa svekrvom?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu