Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Caskanje uz kaficu

+10
zvrki
Nataša.V
makicaaa
Maca
tina191
Tina
Nensy85
Crnokosa
marasrna
kathy_gm
14 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sub Feb 02, 2013 7:54 pm

Tina,nisi razumela,moja i muzevljeva krv je u redu,ali hromozomi iz placente nisu u redu a oni su isti kao kod fetusa.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Sub Feb 02, 2013 8:14 pm

Zenice, kako ste mi?

Ja malopre ispratila goste pa sad odmaram yessmilies sutra idem na krstenje pa moram da napunim baterije :haha:

Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Sub Feb 02, 2013 8:52 pm

marasrna... huug blowkiss
Nensy85,svaki dan,bre,neki gosti? :haha: Odmaras li nekad? :mig:
Mi smo bili malo u skitnji-u Kg-u,u Plazi... happys
A sutra cemo,najverovatnije,opet,samo da pproverimo sta se daje u bioskopu,pa idemo da gledamo-3D. happys
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sub Feb 02, 2013 10:27 pm

ala ste se vi proskitale.......... whaat i ja cu jos malo a tada Nensy nece moci :mig: ,ici cu u setnje,na bazen,doteram liniju i samo da vrckam letos cheerleader2 .Nensy ,nemoj mnogo da djipas..... srpskokolo
Kathy,jesi li produzila odmor?
slusajte crnjak ovde:bila sam jutros u bolnici da popijem lek i pita nas babica:da li hocemo popa,da li hocemo da vidimo fetus i da li hocemo da ga sagranimo,oni imaju groblje za to amin amin amin .rekla sam im da je to crni humor i da necemo nista od toga amin
vidite cega sve ima u belom svetu amin psycho
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Sub Feb 02, 2013 11:42 pm

Kathy, u KG :sad: :LUV: :LUV: :LUV:
Ma skoro svaki dan gosti :rolleyes: ako ovako nastavim porodicu se u pokretu :glupan:
U sredu idem na kontrolu pa cu da vidim kakva je situacija :mig:

maro, sta reci za "crni humor" :dont: mislim da bi to jos otezalo situaciju ali na vama je da odlucite...
a sto se tice djipanja, s koncentrisacu se na ponasanje zvizduk
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Ned Feb 03, 2013 12:19 am

ma mi smo odlucili,nismo bolesni kao ovi ovde blecch ,sto kaze mm niti smo ga drzali,ni dali ime i to je malecko.drugo je kada se na porodjaju rodi mrtvo dete tada ces ga sahraniti a ovo je glupost ostrvaca.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Ned Feb 03, 2013 10:25 am

marasrna ::ala ste se vi proskitale.......... whaat i ja cu jos malo a tada Nensy nece moci :mig: ,ici cu u setnje,na bazen,doteram liniju i samo da vrckam letos cheerleader2 .Nensy ,nemoj mnogo da djipas..... srpskokolo
Kathy,jesi li produzila odmor?
slusajte crnjak ovde:bila sam jutros u bolnici da popijem lek i pita nas babica:da li hocemo popa,da li hocemo da vidimo fetus i da li hocemo da ga sagranimo,oni imaju groblje za to amin amin amin .rekla sam im da je to crni humor i da necemo nista od toga amin
vidite cega sve ima u belom svetu amin psycho
Jesam,mila,taman mi odgovara da sredim detaljno kucu,zavrsim neke poslice jos i da u petak odem kod dr-ke da uradim te analize i u ponedeljak pocinjem,pa cu uzeti opet odmor za slavu. :)
Ajooooj,sta oni pitaju... amin amin amin
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Crnokosa Ned Feb 03, 2013 10:42 am

Stvarno je bzvze, ali opet mozda nekome znaci... Slazem se za to ako se dete rodi mrtvo... ali ovako...
Moja mama je prvo dete rodila i umrlo je posle par sati, mom dedi koji je tada radio kao bolnicar nisu dali da vidi dete... Srpska posla! amin
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Ned Feb 03, 2013 10:54 am

Verovatno da znaci nekome,ali na samu pomisao na to...uh...jeza mi prodje kroz telo... :sad:
Kako si ti,crnokosa? Jel' raspolozenje na nivou? huug
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od zvrki Ned Feb 03, 2013 1:03 pm

Marasrna,zao mi je zaista.... Morate biti jaki.... Usponi i padovi nas prate kroz zivot,ali moras biti jaka i sve izdrzati.... Opusti se i sve ce doci na svoje mesto. blowkiss huug
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od zvrki Ned Feb 03, 2013 1:12 pm

kathy_gm :: :djavolce: je stigla i bas je seljanka... A bas sam mislila da ce me 9m zaobici... :sad: gah swear1 :djavolce: swear1 swear1 swear1 swear1

Glavu gore,kada se najmanje nadas bebac ce doci.... :)
Desava se da pregledi budu sve ok ,a da bebac jos ne stize.... Jedna moja komsinica nikako ne moze da ostane trudna,a sve je u redu,radili su razne preglede i ispostavilo se da nesto iz mozga se ne izlucuje a bitno je da bi doslo do zaceca,ne izlucuje se iz razloga jer je ona sebe ubedila da ne moze da ima dece,jer je morala prvu trudnocu da abortira... Koliko sam shvatila sada je kriva njena psiha koja koci zacece.
Bez brige i samo uzivaj u braku i sto vise opa .... He he he... :LUV: huug
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Ned Feb 03, 2013 1:12 pm

hvala vam zenice............bas mi mnogo znacite blowkiss .meni krenuli malo bolovi od sinoc.........tisti kao za menzis pa prodje pa sada jaci ali su prosli,sada cekam sledece,do kraja dana izgleda da cu otici u bolnicu.spakovala sam torbu,oprala kosu............mozda se nasminkam :mig: .........mislim da kada bi me videli nasminkanu da bi se krstili.
uzivajte zenice..........Kathy ne preteruj sa radom,idi zezaj se,kuca se nece pomeriti,treba iskoristit svaki trenutak za izlazak a ne robovati kuci.meni muz kaze da ostavim i sudove i sve i da izadjem at o me stalno ceka i nece da pobegne.on vise voli da ja izadjem kada je lepo vreme nego da perem i ribam i u pravu je huug
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Ned Feb 03, 2013 1:29 pm

zvrki ::
kathy_gm :: :djavolce: je stigla i bas je seljanka... A bas sam mislila da ce me 9m zaobici... :sad: gah swear1 :djavolce: swear1 swear1 swear1 swear1

Glavu gore,kada se najmanje nadas bebac ce doci.... :)
Desava se da pregledi budu sve ok ,a da bebac jos ne stize.... Jedna moja komsinica nikako ne moze da ostane trudna,a sve je u redu,radili su razne preglede i ispostavilo se da nesto iz mozga se ne izlucuje a bitno je da bi doslo do zaceca,ne izlucuje se iz razloga jer je ona sebe ubedila da ne moze da ima dece,jer je morala prvu trudnocu da abortira... Koliko sam shvatila sada je kriva njena psiha koja koci zacece.
Bez brige i samo uzivaj u braku i sto vise opa .... He he he... :LUV: huug

Mene plasi malo sto imam zavaljenu matericu,bez obzira sto dosta zena je ima i bez problema su ostale u drugom stanju. I jos me kopka sto nisam pre radila bris na clamidiju,tako da cu sad to. :dont: Nekad mi je bas tesko kad pogledam ko sve ostane bez problema u drugom stanju,a ja npr.ne mogu. Bas jutros citam na netu da je neka u Kg-u ubila jednomesecnog sina...strasno!!! I nije samo to u Kg-u,nego svuda u svetu.... :dont: Ali,jbg... Zena snuje,Bog odredjuje... :)
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Ned Feb 03, 2013 1:32 pm

marasrna ::hvala vam zenice............bas mi mnogo znacite blowkiss .meni krenuli malo bolovi od sinoc.........tisti kao za menzis pa prodje pa sada jaci ali su prosli,sada cekam sledece,do kraja dana izgleda da cu otici u bolnicu.spakovala sam torbu,oprala kosu............mozda se nasminkam :mig: .........mislim da kada bi me videli nasminkanu da bi se krstili.
uzivajte zenice..........Kathy ne preteruj sa radom,idi zezaj se,kuca se nece pomeriti,treba iskoristit svaki trenutak za izlazak a ne robovati kuci.meni muz kaze da ostavim i sudove i sve i da izadjem at o me stalno ceka i nece da pobegne.on vise voli da ja izadjem kada je lepo vreme nego da perem i ribam i u pravu je huug
Mi smo tu uvek. Jes' da je preko neta,ali znaci... blowkiss
Sredjivanje kuce mi je nekih 2,3h... Videcu sa instruktorom da izvozim ta 3 casa dok sam jos na odmoru i da odem kod dr. I posle na posao... blowkiss blowkiss blowkiss
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Ned Feb 03, 2013 1:39 pm

izvozaj ti to i na polaganje .uradi briseve i pij caj od virka i kupi peruviansku maku u prahu,ja sam je koristila.a jel bio muzic da proveri spermice :umislima:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od zvrki Ned Feb 03, 2013 1:44 pm


Mene plasi malo sto imam zavaljenu matericu,bez obzira sto dosta zena je ima i bez problema su ostale u drugom stanju. I jos me kopka sto nisam pre radila bris na clamidiju,tako da cu sad to. :dont: Nekad mi je bas tesko kad pogledam ko sve ostane bez problema u drugom stanju,a ja npr.ne mogu. Bas jutros citam na netu da je neka u Kg-u ubila jednomesecnog sina...strasno!!! I nije samo to u Kg-u,nego svuda u svetu.... :dont: Ali,jbg... Zena snuje,Bog odredjuje... :) [/quote]


Hm,to za zavaljenu matericu mislim da se radi potpasivanje,ima zene koje to rade.... Meni je jednom ginekolog rekao da imam uvrnutu matericu,gde sam se ja uspanicila,jer kako to sad tako odjednom... Kada sam mami to rekla ona mi je spomenula potpasivanje,e sad da li je to isto sto i zavaljena materica nemam pojma,ali ti se raspitaj u svakom slucaju. Od te silne panike ja promenim ginekologa i pitam ga da li je sve u redu i pitam za matericu,a covek u cudu i kaze da nije ni uvrnuta niti bilo sta sve ok.... Razumem te potpuno,neke zene ne cene to sto su majke,ali mi tu nista ne mozemo. :sad: Sad kada dobijem vesticu moj muz ce raditi spermogram,kada me prodje ja radim bris... Planiram da trazim i to za clamidiju,jer oni mi urade bris i kao sve ok,ja sam zavrsila sa pregledima. ???? Koliko znam postoje jos neki pregledi.... blowkiss huug
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Ned Feb 03, 2013 1:51 pm

e kome Bog sve daje decu...........prosto mi krivo gah .ubijaju ih,bacaju,ne brinu se o njima.znam neke narkomanke koje se drogirale za vreme trudnoce i rodile zdravu decu,ja vidjala tu decu i kasnije,medeni su.a ja pazila sta jedem,nisam se naprezala...........sve pazi nesto i opet nista gah gah gah
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Ned Feb 03, 2013 2:05 pm

marasrna ::izvozaj ti to i na polaganje .uradi briseve i pij caj od virka i kupi peruviansku maku u prahu,ja sam je koristila.a jel bio muzic da proveri spermice :umislima:
Jeste,prosle godine u januaru i tad mu je nalaz bio nikakav. Kao dovoljan broj ali slabo pokretni. :sad: Nije hteo da ide kod nasih urologa jer ima ne veruje nista. E sad smo oboje bili te neke cajeve i on je pio neke vitamine,pa bi trebalo opet da ide. Mislim,red bi bio. :dont:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Ned Feb 03, 2013 2:11 pm

marasrna ::e kome Bog sve daje decu...........prosto mi krivo gah .ubijaju ih,bacaju,ne brinu se o njima.znam neke narkomanke koje se drogirale za vreme trudnoce i rodile zdravu decu,ja vidjala tu decu i kasnije,medeni su.a ja pazila sta jedem,nisam se naprezala...........sve pazi nesto i opet nista gah gah gah
Pa,eto... Npr. zena od doktora sto radi sa mnom je morala da abortira u 10oj nedelji trudnoce,a stvarno je divna devojka. I onda su im pricali da ne sme neko vreme da ostane u drugom stanju,neki dr kaze 2 meseca,neki 6 meseci,neki godinu dana.....mislim,strasno. A cerka od jedne nase pacijentkinje,sto bi rekli,mala prosla sito i reseto sa 19 god. i pila i drogirala se,ma svasta radila i za koji mesec treba da se porodi. Sto dr kaze takve najlakse ostanu u drugom stanju i najlakse iznesu trudnocu. Van svake pameti. Nek su deca ziva i zdravi,ali ovo je naopako... :dont:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Ned Feb 03, 2013 2:15 pm

znam sta se daje za bolju pokretljivost:beli slez,fluimucil,vit E,cink i selen.naci cu ti i nesto prirodno jer se dosta oslanjam na to i daje bolje rezultate nego skupi lekovi.kolika mu je pokretljivost.neka ide ponovo....... dontgosmiley :haha:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Ned Feb 03, 2013 2:18 pm

zvrki ::
Mene plasi malo sto imam zavaljenu matericu,bez obzira sto dosta zena je ima i bez problema su ostale u drugom stanju. I jos me kopka sto nisam pre radila bris na clamidiju,tako da cu sad to. :dont: Nekad mi je bas tesko kad pogledam ko sve ostane bez problema u drugom stanju,a ja npr.ne mogu. Bas jutros citam na netu da je neka u Kg-u ubila jednomesecnog sina...strasno!!! I nije samo to u Kg-u,nego svuda u svetu.... :dont: Ali,jbg... Zena snuje,Bog odredjuje... :)


Hm,to za zavaljenu matericu mislim da se radi potpasivanje,ima zene koje to rade.... Meni je jednom ginekolog rekao da imam uvrnutu matericu,gde sam se ja uspanicila,jer kako to sad tako odjednom... Kada sam mami to rekla ona mi je spomenula potpasivanje,e sad da li je to isto sto i zavaljena materica nemam pojma,ali ti se raspitaj u svakom slucaju. Od te silne panike ja promenim ginekologa i pitam ga da li je sve u redu i pitam za matericu,a covek u cudu i kaze da nije ni uvrnuta niti bilo sta sve ok.... Razumem te potpuno,neke zene ne cene to sto su majke,ali mi tu nista ne mozemo. :sad: Sad kada dobijem vesticu moj muz ce raditi spermogram,kada me prodje ja radim bris... Planiram da trazim i to za clamidiju,jer oni mi urade bris i kao sve ok,ja sam zavrsila sa pregledima. ???? Koliko znam postoje jos neki pregledi.... blowkiss huug [/quote]
Ja sam radila:
-cervikalni i vaginalni bris-oni su u redu
-papa test i grupa sekreta-papa u redu,sekret II grupa
-vaginalni UZ-mikrocisticni jajnici,materica blago zavaljena
-isla na folikulometriju-radi se o dominantnom folikulu ili eventualnoj endometriozi-taj mesec kad sam bila,sledeci mesec htela da idem dr bila na bolovanju
-radila marker Ca125-bio na gornjoj granici 35.1
E onda sam isla kod neke zene na opasivanje i ona mi preporuci zenu u Vojvodini sto pravi neke cajeve i muz i ja narucimo i popili smo te dve ture sto su bitne i sad cemo da vidimo sta ce biti. :dont:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Ned Feb 03, 2013 2:23 pm

marasrna ::znam sta se daje za bolju pokretljivost:beli slez,fluimucil,vit E,cink i selen.naci cu ti i nesto prirodno jer se dosta oslanjam na to i daje bolje rezultate nego skupi lekovi.kolika mu je pokretljivost.neka ide ponovo....... dontgosmiley :haha:
Kupila sam mu ja onaj Oligogal Se i pije sumeci vitamin C sa cinkom...
Jaoj,ne zna sad tacno,ne mogu da nadjem taj izvestaj,ali znam da mu je,valjda 40% bilo pokretno,a 60% nedovoljno pokretni. :dont:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Ned Feb 03, 2013 2:30 pm

nemoj sumece jer oni se brzo resorbuju iz organizma.neka pije mesec dana ali svaki dan caj od belog sleza i jednom dnevno fluimucil od 600 sti ce ga piti 10 dana pa 3 pauzira pa ponovo.fluimucil i beli slez razredjuju sekret i poboljsavaju pokretljivos i onim slabim plivacima.moj bivsi muz je bio taj slucaj ali znam posto sam radila u apoteci i bila u kontaktu sa doktorima da su urolozi to davali.vit C bar 1000mg dnevno.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od tina191 Ned Feb 03, 2013 3:20 pm

STA RADITE KAKO STE??ja sam nesto smorena..
tina191
tina191
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum upisa : 26.01.2012
Lokacija : ...

http://91pavlovic@gmail.com

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od zvrki Ned Feb 03, 2013 3:23 pm

Nisi jedina.... i ja sam smorena,pijem kafu a ovo vreme katastrofa... :sad:
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 9 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu