Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Caskanje uz kaficu

+10
zvrki
Nataša.V
makicaaa
Maca
tina191
Tina
Nensy85
Crnokosa
marasrna
kathy_gm
14 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Uto Feb 05, 2013 2:12 pm

Dusa mala...ma,znaju ljubimci sve... :) Jednog i planiram da kupim... huug
Kako si ti danas?
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Uto Feb 05, 2013 2:33 pm

ok sam,isli smo do prodavnice,greje sunce i bas je lepo mada ima snega i leda,mm kaze da izadjem malo iz kuce pa smo isli zajedno.on uzeo slobodan dan da bi bio sa mnom.sada mi stize prijateljica.
vrzmaju mi se neke misli po glavi ali proci ce vremenom.da mi se stabilizuje materica pa cu i u setnju i na bazen i da vratim kilazu,malo u teretanu........
kupi zeca ali zenku bice ti super......
draga ti si se bacila u akciju whoopie hope
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Crnokosa Uto Feb 05, 2013 3:41 pm

Crnokosa ::Maro mila, kako si? Joj bas me pogodilo to s tobom... :)
Joooj ovde sam pogresila smajlic... trebao je da stoji ovaj :sad:
:glupan:

maro, nemam reci sreco... zao mi je sto je sve tako tesko proslo... svaka ti cast na pozitivnosti, mada verujem da nije lako...
Gledaj sebe sada, uzivaj sa divnim muzicem a vreme ce sve da popravi...uf


Ja imala i temperaturu sinoc, da li je od nezalecenog grla, ovo sezonsko ili od upale vilice nemam pojma... i dalje boli sve zivo...

Ljubac za sve huug

Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Uto Feb 05, 2013 5:21 pm

marasrna ::ok sam,isli smo do prodavnice,greje sunce i bas je lepo mada ima snega i leda,mm kaze da izadjem malo iz kuce pa smo isli zajedno.on uzeo slobodan dan da bi bio sa mnom.sada mi stize prijateljica.
vrzmaju mi se neke misli po glavi ali proci ce vremenom.da mi se stabilizuje materica pa cu i u setnju i na bazen i da vratim kilazu,malo u teretanu........
kupi zeca ali zenku bice ti super......
draga ti si se bacila u akciju whoopie hope

Divno je sto imas divnog muza i sto je uz tebe. :LUV:
A sad su mi oni kosmicki plodni dani,pa da ih ispostujemo kako dolikuje.... :lol:
Isli smo malo pre u jednu prodavnicu ali kazu nam da ne drze papagaje,ali dao nam je prodavac broj telefona nekog lika koji gaji "tigrice" i oni cu negde oko 700 dinara,a videla sam mnooogooo lep veliki kavez i on je 1280,tako da to bi bilo idealno... happys
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Uto Feb 05, 2013 6:09 pm

maro, svaka cast za hrabrost :naklon: Sto kaze Kathy, rasplakah se dok sam citala! :sad: Sad malo odmori od svega pa kreni u akciju i uzivaj!! blowkiss

Majce, ti si nam bas zaribala? Cuvaj se, virus je bas zavladao. Sta pijes od vitamina?

Kathy, samo napred opa whoopie ne propustaj ni jedan dan :mig:

Ja sutra na kontrolu, javljam kako je proslo da da
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Uto Feb 05, 2013 7:24 pm

Obavezno,Nensy,javi kako si prosla... huug
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Uto Feb 05, 2013 7:31 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Uto Feb 05, 2013 7:40 pm

Citala sam dosta o ovome i stvarno je nevrovatno. Mama moja ima macka,znaci isti Garfild... da da Posto ona radi u privatnoj konfekciji i non-stop je na nogama i najvise joj trpe cukljevi,cak joj i oticu s' vremena na vreme,uvece kad legne da spava,macak dodje kod nje u krevet i celu noc joj spava na cukljevima i ona ujutru kao nova...
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Uto Feb 05, 2013 8:11 pm

Kathy,dobro jedi posto se mnogo trosis :lol: da ne klones mesecniradovi
Nensy javi se obavezno
ljubimci su cudo.........ko bi rekao za zeceve da su tako pametni,nas se ponasa kao kuce :lol:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od zvrki Uto Feb 05, 2013 11:42 pm

marasrna ::Drage moje prijateljice javljam se tek sada,dosla sam kuci oko 19h ali svi su hteli da me cuju......
Dobro sam i psihicki i fizicki ali bilo je je...o danas.........sest sati bolovi za raspadanje,povracala sam,imala proliv,dali mi lek za bolove i intravenski ali nista.........ne zelim da vas plasim ali dace bog da zatrudnim i da dete bude ok,poradjam se samo epiduralom ili carskim.........ovo prirodnim trpis nenormalne bolove.muz je sve vreme sa mnom bio,i da mi drzi glavu dok povracam i drzao dok me tresla zima kada ustanem,,,,na wc solji sam on sa mnom,dok sam sedela i cekala da ispadne plod on cekao sa mnom i video i trazio je od babice kada obrise plod da vidi.isao,video i kaze vidi se na licu da je devojcica,umrla sa rukama stavljenim kao kada covek umre pa mu nameste ruke,blagi osmeh na licu.pitao babicu da li vidi nesto nenormalno,rekla je samo su usi malo nize od nasih.ja kazem to je od spolja a ko zna kakav je mozak i ostali organi.idemo 27 marta kod dr. tada ce nam reci sta su sve pronasli.
osoblje u bolnici za svaku pohvalu,sve rade babice,nisam videla nijednog dr.,posto je muz bio sa mnom bile su malo rasterecene ali poocim pozvonimo odmah stizu,ljubazne,obilaze,pomazu................ove nase dole treba neki esesovac da bicuje da bi radile onako kako treba da se radi.
u 14:45 sam se porodila a u 15:30 izbacila placentu...........samo da znate malo se napnete i ako treba rukom malo pritisnete stomak i ona izlazi........
eto drage moje ukratko vam ispricah.hvala vam i drago mi je sto ste mislile na mene i sto vas imam..........
Kathy,nadam se da je bilo lepo u gradu...... blowkiss
Majce,ugrej peskir pa obmotaj vilicu.............i nadam se da si ok..... blowkiss
Nensy,malena je nestasna na tebe :haha: blowkiss
Tina,sve ce biti ok,ja preziveh ovo.........sta je onda malo veci pritisak i jos ces drzati svoju bebu uskoro huug blowkiss
Zvrki kupi ono i udri................ja cu sacekati jedno 3 meseca i u akciju whoopie
Ajde zenice pa javite se danas kiss


Maro,ti si hrabra zena i uvek budi optimista... Sve zenice sa foruma su uz tebe... blowkiss huug Nemoj da se brines ,opusti se i bebica ce doci,bices najbolja mama na svetu... huug blowkiss Javljam se tek sada ,jer sam dva sata provela na tretman... Uh ,imala sam krokodilske mitisere i bilo je vreme da ih se otarasim,a posle tretmana muzic me castio turskim kebabom,razbila sam se.... Krecem na dijetu i molim se da zatrudnim... huug huug Sve ste divne... blowkiss
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od zvrki Uto Feb 05, 2013 11:49 pm

kathy_gm :: :sad: :sad: :sad: Rasplakah se dok sam citala ovo. Stvarno strasno... Svaka cast,mila,kako si podnela to... Ne mogu ni da zamislim kako je bilo tvom muzicu kad je video devokicu. :sad: :sad: :sad: Tuga...
Ja bih umrla od tuge,majke mi... Pre nego sto sam upoznala Mm,imala sam vezu od 4 god. i kada je doslo do raskida je sam to bas tesko podnela. Tad nisam imala posao,non-stop bila kuci,jos i raskid,pa se sve to skupilo...znaci...strasno! Samo majka moja zna kako mi je tad bilo. A stvarno ne znam da li bih ja prezivela da mi se desi ovako nesto...
marasrna,mila,... :naklon:
Isli smo u grad sa namerom da kupimo papagaja. U toj radnji je bilo nekoliko papagaja. Od 2500-3500din. :shok: E sad,ovaj najskuplji je baaas lep,ali mi vise lici na neku drugu vrstu ptica nego na papagaja...ali skupa. E sad razmisljala sam da kupim tog od 2500 din.,bas je lep zuto-beli sa onom kao krestom na glavi-prelep,ali tu ima caka...u kavezu su dva papagaja i nama prodavac kaze da je to par i da od kada je dobio papagaje njih dvoje su se odvojili i non-stop su zajedno,pa on ne bi da ih odvaja. Postujem to,ali mnogo je-5000 za ptice jos 2000 za kavez... :shok:
Obicicemo jos neke radnje,pa cemo videti... radost,smeh
Inace,poceli su mesecniradovi ... lol

Samo napred punom parom... Nema odmora,dok traje obnova... jeej jeej Pa da nas sve obradujes... huug huug blowkiss
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Sre Feb 06, 2013 11:05 am

hope huug huug kisses meda hope
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Feb 06, 2013 12:27 pm

Zvrki,gde ides u inostranstvo?
Nensy,Tina i Majce ce se uskoro poroditi i imace malo slobodnog vremena tako da pretpostavljam da cemo ovde visiti ja,Kathy i Zvrki dok i mi ne postanemo ZAUZETE zene :)
Ja sam sama,muz otisao na poso,mora da se radi.malo sam depresivna ali mislim da je to normalno.u subotu nam je prva godisnjica i ne znam sta da kupim muzicu.kupila bih mu nesto sto ce da mu ostane ali ne znam sta........razmisljala sam o novcaniku :dont: .da li imate neki predlog?nemam mnogo novca,moram biti skromna.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od zvrki Sre Feb 06, 2013 1:06 pm

marasrna ::Zvrki,gde ides u inostranstvo?
Nensy,Tina i Majce ce se uskoro poroditi i imace malo slobodnog vremena tako da pretpostavljam da cemo ovde visiti ja,Kathy i Zvrki dok i mi ne postanemo ZAUZETE zene :)
Ja sam sama,muz otisao na poso,mora da se radi.malo sam depresivna ali mislim da je to normalno.u subotu nam je prva godisnjica i ne znam sta da kupim muzicu.kupila bih mu nesto sto ce da mu ostane ali ne znam sta........razmisljala sam o novcaniku :dont: .da li imate neki predlog?nemam mnogo novca,moram biti skromna.

U Svajcarsku... Ja i kada budem bila zauzeta zena ima da visim ovde,uvek cu naci vremena za vas huug . Hm,godisnjica ,poklon,blago tebi kada ti je muz skroman... Ja mog muzica zovem sponzorusa,on nije za skromne poklone,samo nesto skupo. Mislim da ti je novcanik lep poklon... Sta god da mu kupis bice mu drago,jer je taj poklon pun ljubavi i od srca. I nama je prva godisnjica sad 26. . . I stvarno neznam sta da mu kupim :umislima: ,a on mene izvodi na veceru. :LUV:
Mozda mozes neki duks da mu kupis,sat....sve zavisi sa koliko novca raspolazes... Ja sam romantik,pa sam letos svom muzu tek onako ukrasila sobu mirisljavim svecama,muzika i opa ... :)
Pokusaj da vise vremena provedes u drustvu,cula sam da je to dobro za depresiju... A uvek mozes ovde nama da pises... huug zagrljaj
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Feb 06, 2013 1:10 pm

drustvo...........zvrki ja to nemam ovde,imam samo jednu prijateljicu i ona je ovih dana svaki dan dolazila,ali ima i ona svoje obaveze,ja sam inace sama po celi dan :sad: .moj muz da se pita ,ne bi nista,dovoljno je sto sam ja sa njim.i ja sam romanticna ali s obzirom na situaciju a i on ne radi tog dana nisam u stanju nesto da pripremam.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od zvrki Sre Feb 06, 2013 1:33 pm

marasrna ::drustvo...........zvrki ja to nemam ovde,imam samo jednu prijateljicu i ona je ovih dana svaki dan dolazila,ali ima i ona svoje obaveze,ja sam inace sama po celi dan :sad: .moj muz da se pita ,ne bi nista,dovoljno je sto sam ja sa njim.i ja sam romanticna ali s obzirom na situaciju a i on ne radi tog dana nisam u stanju nesto da pripremam.

Razumem te... Kupi mu novcanik,mislim da je to pun pogodak... jeej
Ni ja ovde nemam drugarice,tesko je naci pravu prijateljicu,od kada sam se udala tesko mi je da se uklopim u drustvo...to su slobodne devojke i nekako nemam nista zajednicko sa njima,a i to su osobe kojima ne mozes da verujes i prosto se u tom drustvu osecam stegnuto i moram da pazim sta pricam da sutradan ne bi trac bio da su od komarca napravile magarca. Maro,jeste da se preko foruma druzimo,ali imas nas... blowkiss

zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Feb 06, 2013 2:38 pm

hvala zvrki huug ,ako nije tajna iz kog si grada?
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Sre Feb 06, 2013 3:09 pm

Caos,zenice... blowkiss
Ja sam sad usla u kucu. Imala sam cas voznje (prvi od tri dodatna) i onda otisla sa drugaricom na pice,svratile malo kod ,moje sestre u apoteku i tako. Mnogo me boli glava,verovatno zbog ovog vremena,kani se kisa da pocne da pada,ali joj se nesto neda... :ujedam:
Nocas sam zaspala u 02h,ali nije zbog whoopie ,vec sam citala knjigu i kad sam videla koliko je sati,nisam mogla da verujem... :shok: Sad citam Pedeset nijansi Mracnije... VRH knjiga!!!
A sto se tice pravog prijateljstva...uuu...retkost je to... Kakvo je vreme doslo,svi se druze samo zbog neke koristi. Imam drugarica,ali ni jedna mi nije najbolja... :dont:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Feb 06, 2013 3:17 pm

nekada si mogao imati pravog prijatelja a sada je to retkost.Kathy bas si se dala u citanje,ja moram da pocnem da obnavljam islandski sa prvog kursa.drugi poceo 15 januara ali od njega nista.ja lezim i visim na netu.imam neka probadanja u materici,kazu zene da je to normalno,ona se sada vraca,skuplja se.danas ne izlazim iz stana a sutra idem sa prijateljicom da kupim muzu poklon za godisnjicu.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Sre Feb 06, 2013 3:34 pm

Pa,prva ona knjiga "Pedeset nijansi siva" me je odusevila,a ovo je nastavak... Inace,volim da citam knjige... Dok sam isla u skolu,iskreno,nisam volela da citam,verovatno zato sto nikad nisam imala vremena,ali zato sada.... :LUV: Volim da citam Paula Koelja....
Mi smo nasu godisnjicu proslavili na moru...isli smo na veceru... :LUV:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Feb 06, 2013 3:48 pm

reci cu vam kako je prosla moja,sigurno je muz planirao da da me izvede na veceru ali sada sve zavisi od mene,kako se budem osecala.da je sve normalno mogli smo da idemo u plavu lagunu
evo pogledajte kako izgleda a stavicu kasnije i kamere uzivo
[You must be registered and logged in to see this link.]
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Sre Feb 06, 2013 4:13 pm

maro, nemoj da si tuzna, depresivna...mi se ovde trudimo da ti bude lepo i zabavno sa nama zagrljaj blowkiss
A sto se tice poklona, vidi sta mu je najpotrebnije mada ni novcanik nije losa ideja. :mig:
Ja sam od onih koja ima vise muskih prijatelja :mig: a drugarice...one sa kojima sam super zive u drugim gradovima ili inostran. tako da ziveo sms, tel, skype, mail... da da :)



Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Feb 06, 2013 4:28 pm

Nensy blowkiss ................sta tvoji muski prijatelji vole da dobijaju?
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nensy85 Sre Feb 06, 2013 4:32 pm

Mislis, za rodjendan? ???? :blam:
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sre Feb 06, 2013 4:35 pm

ahaaaaaaaaaaaaaa..............samo ja hocu da kupim nesto sto ce mu ostati
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 11 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu