Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Zivot u zajednici

+11
Zvoncica85
Bubica
Caca
Aleksandra18
Tina
cicamaca 74
Crnokosa
Brana
Maja.
morena
TICA
15 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Gost Sre Dec 01, 2010 3:25 pm

Bas whaat ma to ti je sve nocomment Ja sam nazalost na spratu, htela sam da odemo ali mm nije hteo :sad: Sad to sredjujemo i ja koliko-toliko drzim na distanci njegove, ali ipak te neko bocne uvek :verymad: Uzivaj ti cicamaco na svome, bas te briga, tko ti je najbolje, i naravno nedaj vise da ti se mesaju i dolazi ko kad hoce. :)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od cicamaca 74 Sre Dec 01, 2010 3:56 pm

kakve cemo mi biti svekrive :) :) :)
cicamaca 74
cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

https://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Gost Sre Dec 01, 2010 4:00 pm

Ja cu biti :djavolce: boze sacuvaj amin :lol:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Gost Sre Dec 01, 2010 4:14 pm

Cccccccccccccccccccccccccccccc...Ja lepo rekoh, bolje je imati samo zensku decu, jer nekeko taste bolje prodju od svekrva :lol:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Gost Sre Dec 01, 2010 4:19 pm

Sremica :haha: istomisljenik moj huug
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Tina Sre Mar 30, 2011 12:58 pm

Na pocetku sam bila prezadovoljna zivotom u zajednici! Nas 6oro zivi u kuci i to je pocelo da me nervira! Najbolje je ziveti sam i imati svoj mir i intimu! Zato smo mm i ja poceli u prizemlju da pravimo nas stancic,koliko-toliko da se odvojimo! Na spratu smo mm,njegova seka sa malom i ja! Ne mogu ko covek da odem do wc-a gola ako mi se cefne,da vodimo normalno ljubav,da se smejemo jer se sve cuje angrywife
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Aleksandra18 Sre Mar 30, 2011 7:42 pm

Zivot u zajednici nije zivot.Mis mo zbog neslaganja sa njegovom majkom i sestrom otisli u stan ali samo 3 meseca jer nismo finansijski vise mogli,sad smo u prizemlju a one na spratu-to je zlo,pogotovo zbog deteta,nemaju obzira,kao u hotelu,lupanje vratima,glasna muzika ma uzas....Samo da pocnem da radim i da bude sve ok,odosmo odavde
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od cicamaca 74 Ned Maj 29, 2011 3:04 pm

Eh , gledam sta sam napisala na prethodnoj strani i doslo mi da pojedem samu sebe .. jer su stvari promenile od tad ...
Buduci da firma za koju radim ( sad sam na trudnickom) jedva stoji i opstaje , mm i ja smo resili da moj stan izdamo i tako imamo mesecni prihod kad dodje beba. Na ime toga posle 6 meseci pregovaranja i razvlacenja preselili smo se u veci stan koji pripada mm- ovoj baci , kada su se one USMENO zasad dogovorile oko nasledja . Nista jos nije napismeno. U tom stanu je jako malo radjeno tokom godina i ja sam potklekla na ime ubedjivanja svekrive da nam je lakse bla bla bla ... ( ponavljam ona tamo ne zivi sada dolazi par dana mesecno , sto ne znaci da ce biti tako kad se beba rodi).Buduci da taj stan znaci ostaje mmovoj majci tj mm-u jer je jedinac ,nas dvoje se dogovorimo i krenemo da renoviramo stan , uradimo struju , nove prozore, bolja izolacija , novu kuhinju komplet .. pre svega unosimo novi namestaj za spavacu sobu i celu kuhinju a za ostalo ( dn soba i decija ) to cemo polako naknadno .
Od samog start bilo je sto ovo radite sto ono radite , sto rusite zid sto zatvarate vrata ..svi ALI svi u njegovoj porodici imaju neko svoje misljenje vezano za sve radove koje mi radimo i svi se UVEK protive ma gde se ekser stavi a da ne kazem oko vecih stvari.
Ali mi ih uopste ne slusamo i samo teramo napred.
Ali vidim da mma to sve razdire , jer su sad krenuli da celo vreme pricaju protiv mene , da ga ja nagovaram za sve i da ga ja huskam protiv njiv , a iskreno ja to uopste ne radim gledam samo nas dvoje i dete drugi me ne zanimaju. Svaki put kad bude kod majke sam ili kad joj se javi bude neka prozivka kako on unosi razdor u familiju , kako ga ja nagovaram na svasta ..a meni niko nema obraza nista da kaze u lice.. vidim da svaki nas pokret se posmatra kroz lupu i komentarise i to nikad pozitivno i kad vidim koliko to njega boli dodje mi da im odem sama i da se isvadjam za svaka vremena ali zbog bebe ne smem ...i onda gutam ono sto citam na njegovom licu.
Sta je bilo pre neki dan , mm parkirao kola prethodne veceri do same ograde u jednoj uskoj ulici , ja sledeci dan krenula kod zubara ali su nas tako zagradili da ja nisam mogla da izadjem , posle 15 min pokusaja i kako sam se umorila ja ga nazovem i zamolim da dodje da mi pomogne jer je jako jako usko i ako ne udarim u kola ispred ili iza udaricu u ogradu. Dok sam ga cekala ja nazovem njegovu sestru od tetke i ispricam je sta se desilo i ona bude super. Srecom lik iza mene se isparkira i ja uz pomoc nekog prolaznika uspem da se izmigoljim i izadjem . Posle zubara ja odem kod iste sestre i njene mame ponovoim pricu i one nista komentarisale nisu . Da bi doznala sledeci dan da istog momenta kako je sestra spustila slusalicu sa mnom nazvala njega da ga proziva kako on trci zeni kad ga ona zove , da mu je tetka drzala predavanje kako se ja ponasam i zivkam njega , moga muza, umesto da se snadjem sama , kako sam ja razmazena jer on MORA da ide sa mnom svaki put kod dr i sl...On je dosao besan ..samo mi je rekao molim te nemoj im nista vise govoriti ....Posle dva dana sam ja bila u porodilistu na zakazan pregled ,i one su to znale , niko ali NIKO od njih se nije javio da me pita kako sam , niti je podigao telefon i okrenuo me ima vec 10 dana ..

tako mi je krivo sto on toliko strada od njih ....
dok sa druge strane moji su 500 km dalje i sa njima ja znam kako , prihvatili su njega go sopstevnog sina i rec ali jednu rec o nikome iz njegove familije nisu rekli iako se ja zalim zbog odnosa.
cicamaca 74
cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

https://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Tina Pon Maj 30, 2011 7:56 am

Cica maco nemoj da se nerviras,ako te tvoj muz podrzava onda nema sta da brines! Samo da ne padne pod njihov uticaj od tolikog ogovaranja :dont: najvazniji ste vas dvoje i to maleno sto nosis!
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od cicamaca 74 Uto Maj 31, 2011 1:18 pm

Na pocetku veze ..kada je vez bila vec dovoljno stabilna da ja mogu da iznesem moje misljenje vezano za njih on mi nije verovao , blo je preuvelicavas...
Sada kada je na putu da postane otac kada se trudi svim snagama da sve postavi na svoje nogei napravi kucu za svoju familiju , sad je ustvari poceo da gleda iz druge perspektive.a ja samo cutim .....bolje da sam razmislja i donosi odluke vezano z anjih . Obecala sam sebi zbog dusice koju nosim da niko od njih nije vredan moje nervoze i nijedne moje suze vise.
Ali mi je drago sto se on menja , odrasta , gleda neke stvari u pravom svetlu i brani svoju porodicu ( mene i dete ) ..
cicamaca 74
cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

https://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Tina Uto Maj 31, 2011 1:19 pm

Tako i treba! Sada ste mu ti i bebac porodica,najvazniji na svetu,treba da se bori za vas i brani od svakog! Bravo! :aplauz: najbolje je pustiti da oni sami uvide neke stvare...
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od cicamaca 74 Pet Jun 10, 2011 3:37 pm

da vas malo nasmejem
proglasena sam za mrzljivu snaju
a) jer ne zelim da koristim tetra pelene nego pampers
b) jer sam kupila sudomasinu ....
a tek kad budu videli urgadnu ploci sa senzorima recice zar temrzi i dugme da okreces

:lol:
cicamaca 74
cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

https://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Brana Pet Jun 10, 2011 3:38 pm

:lol: :lol: sram te bilo, sto neces da peres sudje i unistavas ruke deterdzentom.. :lol: huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Tina Pet Jun 10, 2011 4:11 pm

Cicamaco,lenja bubo :lol:
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Caca Pet Jun 10, 2011 7:14 pm

JE PAKAO!Pogotovo sa zlotvorima koji ne mare koliko i kako ce te povrediti!Pogotovo ako imate BOLESNU ljubomornu svekrvu,koja zeli ljubav svog sina za sebe.Takodje petljanje u vase odluke,bitne odluke,jer niko nije iskusan i pametan kao oni.Pa ne mozete kao ljudi ni da se posvadjate jer tu su oni,cuju,pa jos vise mu se slihtaju.A on glup,naivan,magare.Na najgoru sortu ljudi sam udarila.Tesko meni.E zivote!Ma u 2 sa 2,samo ne u zajednicu!
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Aleksandra18 Sub Jun 11, 2011 7:33 am

Caca ::JE PAKAO!Pogotovo sa zlotvorima koji ne mare koliko i kako ce te povrediti!Pogotovo ako imate BOLESNU ljubomornu svekrvu,koja zeli ljubav svog sina za sebe.Takodje petljanje u vase odluke,bitne odluke,jer niko nije iskusan i pametan kao oni.Pa ne mozete kao ljudi ni da se posvadjate jer tu su oni,cuju,pa jos vise mu se slihtaju.A on glup,naivan,magare.Na najgoru sortu ljudi sam udarila.Tesko meni.E zivote!Ma u 2 sa 2,samo ne u zajednicu!
Potpisujem :verymad:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od cicamaca 74 Sre Jun 15, 2011 9:21 pm

evo mene sveki dosla danas , da cisti stan koji renoviramo jer sacuvaj boze da uzmemo zenu pa nije ona toliko nesposobna ...ustvari , lepo je ona isplanirala sebi malo duzi boravak , a nista nam nije rekla ( barem sinu meni ne mora nista ) . Kapiram ja da je to njen stan njen dom ( nadam se jos malo jer planiramo da joj kupimo manji stan sto pre ) pa sad kao svaka sujetna lavica frkce na strance ..ali bre necu da mi izigrava zrtvu ... digla sam ruke i rekla oces da cistis izvoli , dan posle tvog odlaska na vikendicu dolazi zena , ona ne mora ni da zna.
sutra nam donose stvari , pita me a neces ti da dodjes , ja kazem sto bi vi ste tu ..danas sam se smarala sa njom i njenim zetom slusala razne negativne komentare i napade , e bas necu sutra .nemogu da nosim nista , nemogu da pomeram nista , sta god uradim za njih je pogresno , e pa neka budu sami ionako nam soba dolazi ne sklopljena u daskama i nece oi da je nose nego radnici.
ne zamaram glavu vise sa necijom sujetom , sutra ako mi prebaci sama je htela da to radi da se oseti da je nezamenljiva...samo mi je jbg malo gorko u ustima i dusi kad pogledam dan danas
cicamaca 74
cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

https://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Aleksandra18 Pet Jun 17, 2011 1:46 pm

Svaka cast svakom ali ja vise ne mogu da zivim u istoj kuci sa svekrvom i zaovom,od stresa i sekiracije sam i dosla do 46 kg,tako da pod hitno treba da razmislim sta cu i gde cu
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Bubica Pet Jun 17, 2011 3:52 pm

Razumem te Aleks,i ja sam na ivici zivaca. :sad:
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od cicamaca 74 Pet Jun 17, 2011 4:03 pm

Eto ...cistila ona inosila kutija d apokaze da je neophodna , skuplja alate vec tri dana , i danas kad je isla kod doktora da da krv , njoj lose...e pa jare i pare ne moze.
Zamislite kad je mm puko i nije ni reagovao na njeno jadikovanje...
Sujeta je cudna stvar , okrene coveka za 360 stepeni i zna da je lose sto to radi ali sujeta ne dozvoljava da to prizna.
cicamaca 74
cicamaca 74
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum upisa : 18.11.2010

https://www.youtube.com/watch?v=EoI7ips9z_Y

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Zvoncica85 Čet Dec 01, 2011 6:09 pm

Mi smo samo mesec dana ziveli sa njegovim jer nam nije bio zavrsen stan do vencanja, i cim smo uneli osnovne stvari preselili smo se u nase carstvo, cak ni sudoperu nismo imali :kez: Sada uzivamo sami, radimo sta hocemo, kad i kako hocemo, a kod njegovih i mojih odemo samo na kafu ili rucak, i svima super, svi se vole i lepo slazu! :)
Inace da smo ostali kod njega, bilo bi strasno, u kuci zive njegovi roditelji i baba i deda ! E to je strasno! TRI generacije u jednoj kuci! I pri tom kuca nije pravljena tako da ima svako svoj sprat, ne,mi bi imali samo jednu sobu, pored babe i dede.
Hvala Bogu da nismo ostali tamo!
Zvoncica85
Zvoncica85

Ženski Datum upisa : 27.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od jagodica Pet Dec 02, 2011 9:54 am

Nikako zajednica!! nono Home alone!! :lol:
jagodica
jagodica
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 18.06.1988
Datum upisa : 13.02.2011
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od marasrna Pet Feb 15, 2013 4:48 pm

zajednica no.....no ne,ne
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od leptirko Pet Feb 15, 2013 5:14 pm

Nikako plemenski zivot, mada ima onih koji nemaju druge opcije. gah
Razumem, ali ne zelim.... happys
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od zvrki Pet Feb 15, 2013 8:59 pm

Pa sve zavisi kako taj zivot u zajednici funkcionise.... Ako je sve u redu onda nemam nista protiv,ali ako ne ide tako onda selidba... Meni je bitno slaganje u kuci,ali cesto nije tako...
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Zivot u zajednici - Page 2 Empty Re: Zivot u zajednici

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu