Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Menstrualni ciklus

+12
Suzy89
Nataša.V
Nensy85
Bubi89
Tina
Etna
smiley
Bubica
M&D
Maja.
Crnokosa
Brana
16 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Menstrualni ciklus

Počalji od Brana Pet Sep 03, 2010 1:13 pm

Koliko Vam traje ciklus, da li je obilan,manje obilan,da li ima nekih promena koje dosada niste imali ili... pisite...


Poslednji put izmenio Brana dana Pet Sep 03, 2010 1:39 pm, izmenio ukupno 2 puta
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Brana Pet Sep 03, 2010 1:17 pm

merilin_monro ::
verka radi kalcijum :naklon: ...ljudi meni poslednja dva ciklusa traju dva dana i jos dva tri onako samo koja kap :rolleyes: ima li ko da je prosao istu situaciju...inace normalan ciklus mi traje 4 dana = 2 -3 zavrsetak....


Brana ::
mozda ti je tako ciklus jel si mozda :trudnica: ?Tako inace moze da se manifestuje cikus kada se desi trudnoca!! :)

Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Crnokosa Pet Sep 03, 2010 1:31 pm

merilin_monro ::nisam ja te srece :) :hugs: :hugs: moja rodjena sestra je imala tako ...ali ja sam baksuz -nema sanse :haha: a idem kod te kineskinje juce mi muz kaze da je ona ekspet za ginekologiju u kineskoj tradicionalnoj medicini....valjda cemo napraviti nesto pametno :):)
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Gost Pet Sep 03, 2010 3:17 pm

pm

--------------------------------------------------------------------------------

merilin_monro ::
verka radi kalcijum ...ljudi meni poslednja dva ciklusa traju dva dana i jos dva tri onako samo koja kap ima li ko da je prosao istu situaciju...inace normalan ciklus mi traje 4 dana = 2 -3 zavrsetak....


Meni se to desilo u januaru..Trajalo mi tri dana (a uvek mi traje 6)..i NE BIH NISTA NI POSUMNJALA DA ME NIJE ZAKACIO STOMACNI VIRUS..Odem kod lekara, a ona me pita je l' sam trudna (posto ako jesam, ne mozze da me prikaci na infuziju sa klometolom)..Odem, izvadim krv i hcg bude 4.8 (vec je proslo od menstruacije par dana)..Odem do ginekologa gde mi je ona objasnila da je moja jajna celija bila oplodjena, pocela da se kaci, ali se nije zakacila i otisla sa ciklusom..Tad mi je rekla da mnoge zene imaju dva ciklusa i tek treci im izostane..E, sad kako mi je objasnila:
Kad se oplodjena jajna celija pocne gnjezditi u zid materice ona svojom velicinom jos uvek nije zakrcila sav prolaz unautar materice...Taj prolaz ce biti potpuno zatvoren u trecem mesecu..Do treceg meseca, tela nekuih zena, zahvaljujuci tom otvorenom prolazu ne primaju signal o trudnoci i dobiju mesecno krvarenje, ali je ono oskudnije i krace traje zbog bhcg-a..
Ajd uradi test..Nemoj da si lenja..Postoje dve opcije-ili si trudna ili ti endometrijum nije bio dovoljno zadebljao..Ja bih volela da je ova prva opcija


avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Maja. Pet Sep 03, 2010 3:19 pm

Traje 5-6 dana... I bas je obilan... :rolleyes: Pre mi je islo pomalo, ali nakon pobacaja... Nenormalno... :rolleyes:
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Crnokosa Pet Sep 03, 2010 3:39 pm

Meni je ciklus bio 26 dana, ma tacno u dan sam dobijala... sad izmedju 25-28 sana. 5 dana traje i kad mi je obilnija krace traje ...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od M&D Pet Sep 03, 2010 3:41 pm

ja dok nisma rodila u dan sam dobivala znala sam nije moglo masiti a da nedobijem toga datuma,a sada normalno,mozda kasni dan ili dva sve zavisi ako se prehladim jer sam na to slaba onda kasni a ovako nekasni-nema potrebe da kasni :haha: :haha: nesmije da kasni :haha: :haha:
avatar
M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Crnokosa Pet Sep 03, 2010 3:43 pm

:haha:
M&D sto ne stavis tickere???
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od M&D Pet Sep 03, 2010 3:44 pm

soryy draga ja to rucno upisala :glupan:
avatar
M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Crnokosa Pet Sep 03, 2010 3:46 pm

???? o cemu pricas zeko peko????
Smajlice ako rucno pises samo moras iza svakog da udaris razmak :haha:

A tickere kad bi stavila da vidimo kolika su ti decica... :)
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od M&D Pet Sep 03, 2010 3:49 pm

aaaa toooo :glupan: :glupan: jesam blesava nisma pri sebi boga mi ahaha sva sam nekakva smlacena,hahaha

e draga moja ja ti to neiznosim u javnost :kez:
avatar
M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Crnokosa Pet Sep 03, 2010 3:50 pm

:haha:
aaaa ok... :hugs:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Brana Pet Sep 03, 2010 5:15 pm

Meni je ciklus pre trudnoce bio u principu ne redovan od 28 - 35 dana a dva - tri meseca pre trudnoce sam imala tacno na 31 dan, inace sam imala toliko bolne da sam povracala,padala u nesvest,primala Diklofen inekcije ili Novalgetol ili tri Nimulida UZAS!!A sada posle porodjaja jos nisam dobila pa cemo videti kako ce sada biti kazu da bolovi ne staju posle porodjaja pa nadam se!!! :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Gost Pet Sep 03, 2010 5:42 pm

Verolino ::pm

--------------------------------------------------------------------------------

merilin_monro ::
verka radi kalcijum ...ljudi meni poslednja dva ciklusa traju dva dana i jos dva tri onako samo koja kap ima li ko da je prosao istu situaciju...inace normalan ciklus mi traje 4 dana = 2 -3 zavrsetak....


Meni se to desilo u januaru..Trajalo mi tri dana (a uvek mi traje 6)..i NE BIH NISTA NI POSUMNJALA DA ME NIJE ZAKACIO STOMACNI VIRUS..Odem kod lekara, a ona me pita je l' sam trudna (posto ako jesam, ne mozze da me prikaci na infuziju sa klometolom)..Odem, izvadim krv i hcg bude 4.8 (vec je proslo od menstruacije par dana)..Odem do ginekologa gde mi je ona objasnila da je moja jajna celija bila oplodjena, pocela da se kaci, ali se nije zakacila i otisla sa ciklusom..Tad mi je rekla da mnoge zene imaju dva ciklusa i tek treci im izostane..E, sad kako mi je objasnila:
Kad se oplodjena jajna celija pocne gnjezditi u zid materice ona svojom velicinom jos uvek nije zakrcila sav prolaz unautar materice...Taj prolaz ce biti potpuno zatvoren u trecem mesecu..Do treceg meseca, tela nekuih zena, zahvaljujuci tom otvorenom prolazu ne primaju signal o trudnoci i dobiju mesecno krvarenje, ali je ono oskudnije i krace traje zbog bhcg-a..
Ajd uradi test..Nemoj da si lenja..Postoje dve opcije-ili si trudna ili ti endometrijum nije bio dovoljno zadebljao..Ja bih volela da je ova prva opcija


verkic moj dobri...mogu i da uradim test ...znam da je negativan...ja pokusavam da povezem ovu moju gusu zlezdu-sa ciklusom.....ne mogu sada da nadjem broj ali muz ce mi poslati i zakazujem danas kod dr....pa da vidimo :)
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Bubica Sub Dec 11, 2010 2:16 pm

Meni je pre trudnoce ciklus bio na 30-31 dan,menstruacije bolne,obilne,uzas. Svaki put prva dva dana sam provela u postelji nagutana Brufenom. Ni uloske sa najjacim upijanjem nisu mogli da pohvataju odliv,svaki put kad se slilo,poslo je po stranama. :ozid:

Posle porodjaja sam dobila odmah posle 28 dana swear1 i sad dobijam na 28,nekad 29-31,ali vecinom je 28,nisu bolne,nisu obilne. :) Tri dana ide sveza krv a posle ciscenje nekoliko dana. Sve u svemu super,ne osetim da imam men. :)
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Crnokosa Sub Dec 11, 2010 2:24 pm

Joooj super Bubi... I ja se nadam da ce posle :trudnica: da se promeni...
Meni drugi dan ide uzas, prvi uzasni bolovi. Toliki da cu sl. put u hitnu da idem sigurno jer je prosli put bilo gah
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Bubica Sub Dec 11, 2010 2:26 pm

Bice,i meni je doktor govorio da se to posle porodjaja promeni,a tako je i bilo. :)
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Crnokosa Sub Dec 11, 2010 2:30 pm

Nekim zenama se ne promeni... al nada poslednja umire :lol:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od smiley Sub Dec 11, 2010 5:47 pm

Meni se nista nije promenilo posle trudnoce. I pre i posle je bilo na 28- 33 dana i trajalo 6-7 dana ali zadnje 3 god. je na svakih 28 dana, traje 5 dana i nije uopste obilna. I taj 5 dan uglavnom nema nista ali ne mogu reci da je proslo. Ja se zezam da se to ustabililo zbog redovnog seksa jer nista drugo se nije promenilo. :lol: :mig:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Brana Sub Dec 11, 2010 5:50 pm

Bubica ::Bice,i meni je doktor govorio da se to posle porodjaja promeni,a tako je i bilo. :)
i meni nema bolova, krace traje i nije toliko obilna! jeej jeej
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Brana Sub Dec 11, 2010 5:51 pm

smiley ::Ja se zezam da se to ustabililo zbog redovnog seksa jer nista drugo se nije promenilo. :lol: :mig:
:lol: :lol:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Crnokosa Sub Dec 25, 2010 12:07 pm

Meni danas 6dc i jos mi ide pomalo ali obicno tad nema nista a grudi mi se nisu opustile i nisu prestale da boluckaju... :dont: Cekam da mi prestane skroz i da idem kod gin... al nikako da docekamo to! :ujedam:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Crnokosa Sre Feb 16, 2011 6:11 pm

Bubica ::Neznam gde ovo da napisem,a ova tema je najbliza mom problemu.
Pre nedelju dana sam dobila tri injekcije Gentamicina jer sam imala jaku upalu grla i usiju,pa sam posle dobila tablete Ceroxim. Poslednju men. sam imala 2.februara,a nakon injekcija mi se krvarenje ponovo pustilo i to prvo mi je ispao poveci ugrusak kao kod men. pa je nastavilo krvuckanje. Ide jako malo ali je svaki dan krv crvene boje,znaci sveza. Danas mi je 15 dan ciklusa a jos uvek krvarim. Da li je moguce da su to inekcije pokrenule? Secam se da je tako nekako bilo i kad sam primala iste injekcije posle porodjaja kad sam imala upalu rane,i da mi je 28. dan od porodjaja krenulo jako krvarenje koje je trajalo 10 dana. Nisam bila kod lekara zbog toga tako da neznam sta je to bilo. I u medjuvremenu sam primala injekcije kad sam imala glupu Eserihiju,ali mi se ovo nije desilo. Neznam sta da radim? Nista me ne boli. Da li da odem kod gin. zbog ovog krvuckanja?
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Crnokosa Sre Feb 16, 2011 6:13 pm

smiley :: :sad: Pa mozda bi ti bilo najbolje da odes. Na tvom mestu ja bi isla, za svaki slucaj.
Mirka80 ::Bolje idi i proveri,sto je sigurno sigurno je :)
Javi sta si uradila foryou
Bubica ::Danas sam vec zakasnila sa zakazivanjem ali sutra zovem. Ionako je vec proslo godinu dana od poslednjeg PAPA pa cu i to usput da uradim. Znaci,niko nema ovakvo iskustvo? :sad:
Brana ::
Bubica ::Neznam gde ovo da napisem,a ova tema je najbliza mom problemu.
Pre nedelju dana sam dobila tri injekcije Gentamicina jer sam imala jaku upalu grla i usiju,pa sam posle dobila tablete Ceroxim. Poslednju men. sam imala 2.februara,a nakon injekcija mi se krvarenje ponovo pustilo i to prvo mi je ispao poveci ugrusak kao kod men. pa je nastavilo krvuckanje. Ide jako malo ali je svaki dan krv crvene boje,znaci sveza. Danas mi je 15 dan ciklusa a jos uvek krvarim. Da li je moguce da su to inekcije pokrenule? Secam se da je tako nekako bilo i kad sam primala iste injekcije posle porodjaja kad sam imala upalu rane,i da mi je 28. dan od porodjaja krenulo jako krvarenje koje je trajalo 10 dana. Nisam bila kod lekara zbog toga tako da neznam sta je to bilo. I u medjuvremenu sam primala injekcije kad sam imala glupu Eserihiju,ali mi se ovo nije desilo. Neznam sta da radim? Nista me ne boli. Da li da odem kod gin. zbog ovog krvuckanja?
Bubi ja sam prelezala virus i nazalost morala da popijem Cefalexin i dobila sam na 24 dana i trajalo mi je produzeno 8 dana moguce da je zbog inekcija ali ipak idi kod dr.za svaki slucaj huug
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Bubica Sre Mar 09, 2011 4:07 pm

Opet ja. :blam: Nemogu da ne napisem,izjeda me ovo.

6.marta sam jednom primetila bleeedo roze na papiru. Sledeci dan mi kao krenula men. vise mi je prljala uloske. Znaci,skoro nista. Juce mi je bila nesto obilnija,mogu da kazem dva puna uloska,bolovi ko da se raspadam iznutra,zamalo sam popila tabletu protiv bolova (inace ne pijem lekove do zadnjeg trenutka). Danas opet skoro nista,samo prljanje ulozaka,evo od jutra ga nosim i stoji mi samo flekica (oprostite na detaljima :blam: a i nisam stigla da ga zamenim,znam da nije higijenski :glupan: ). Sad me jos i brine sto me grudi i dalje bole kao pred men. ???? Inace,pisala sam ranije,obilnije mi ide prva tri dana,4-5 punih ulozaka (opet se izvinjavam na detaljima :blam: ),znaci,ovo je bila bas bzvz men. Sta li je moglo izazvati ovakav poremecaj? Stres nije,dobro mi je poslednjih nedelja,nisam bolesna... :dont: Icicu ginekologu,samo me zanima zbog cega sve ovo? Znam da cim mi se poremeti ciklus,znam da nesto ne valja.
Bubica
Bubica
Urednici

Ženski Datum upisa : 14.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Menstrualni ciklus Empty Re: Menstrualni ciklus

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu