Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


A gde sam tu ''JA''?!

4 posters

Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od TICA Pon Sep 13, 2010 8:13 am

U braku svaka zena gleda da udovolji muzu,deci . Da njima kupi sto je potrebno i naravno za kucu ! Sebe odbacuje sa strane i uvek ono ''Ma nisam ja toliko vazna ''
E da li je stvarno tako i vase misljenje o tome ?
Da li zena sebe treba uvek da sklanja po strani ?
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Gost Pon Sep 13, 2010 8:18 am

TICA ::U braku svaka zena gleda da udovolji muzu,deci . Da njima kupi sto je potrebno i naravno za kucu ! Sebe odbacuje sa strane i uvek ono ''Ma nisam ja toliko vazna ''
E da li je stvarno tako i vase misljenje o tome ?
Da li zena sebe treba uvek da sklanja po strani ?
Sad kad ovo citam pojavila mi se pred ocima moja mama!!! Ona se odricala svega zbog nas, i smatram da je pogresila...
Mi to cenimo, ali ona je ipak trebala i sebe negde da "ugura"
Zahvalni smo joj, i napravila je od nas dobre i postene ljude ali samo ona zna koliko se za to zrtvovala, pa cak i sada kad sam udata ona mi je rekla da se upisem u skolu koju hocu ona ce mi platiti!
Mogu samo da pricam na ovu temu iz iskustva drugih, a videcu sebe kad dodje beba... Ko zna, mozda cu se i ja odreci bukvalno svega samo da moje dete ima sve! A vec zbog muza se ne odricem... :kez: A ipak mu ugadjam...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od TICA Pon Sep 13, 2010 8:22 am

Pa da to jeste imamo iskustva nasih roditelja ! Ali ja sam za to da se neki zenini prohtevi ispostuju (bez gundjanja). Svako ima neke svoje navike i potrebe (kozmeticar,frizer) Ok i kada dodje beba ja nisam za to da zena sebe zapusti i da se zaglavi u kucu :umislima: Mislim da zena kada se uda i rodi bebu treba svome muzu da izgleda lepsa nego sto je bila !
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Gost Pon Sep 13, 2010 8:29 am

TICA ::Pa da to jeste imamo iskustva nasih roditelja ! Ali ja sam za to da se neki zenini prohtevi ispostuju (bez gundjanja). Svako ima neke svoje navike i potrebe (kozmeticar,frizer) Ok i kada dodje beba ja nisam za to da zena sebe zapusti i da se zaglavi u kucu :umislima: Mislim da zena kada se uda i rodi bebu treba svome muzu da izgleda lepsa nego sto je bila !
Pa naravno, bar tada kad je mala beba tu zena bi trebala da bude uredna iz sto razloga. A to sve zavisi i od situacije, mnogi nemaju finansijskih mogucnosti i onda su prinudjeni da se odricu takvi stvari (sto su ustvari sitnice). A vec kupovanje nekih bespotrebnih stvari iz cistog hira npr. radi ti telefom a ti se sad razmazila pa hoces novi od 300e, a beba ti u krevetcu i treba ti svaki dinar za njene potrebe. To ne da ne priznajem, to osudjujem najstrasnije.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od TICA Pon Sep 13, 2010 8:32 am

i ja se slazem sa tobom da pare ne treba da se pucaju iz hira ! Ali ja mislim da svako moze da odvoji 500din mesecno za sebe da ode kod frizera ! I ne da kupuje garderobu po ne ynam ni ja kojoj ceni,nego lepo,a skromno !
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Crnokosa Pon Sep 13, 2010 11:28 am

Ja ne podnosim kad vidim majku sa malim detetom a ona picnuta kao one sa televizije... Pozdrazumeva se da zena kad rodi dete ne treba da se zapusti i zatvori u kucu ali ona moze skroz lepo i pristojno da izgleda i bez nekog preteranog sminkanja, preterivanja sa stegnutom i kratkom garderobom... Izgleda samo ja razmisljam ovako... Al eto ja to ne volim... Ne volim to dokazivanje, eto ja sam rodila dete al mogu da izledam kao i dok sam bila devojka...

Lepa garderobica, uredna kosa, sminkica neka... To mi je normalno!

Skrenula sam sa teme malo...
Eto, vidim moju mamu koja cesto ume da si kupi nesto kad zaradi i malo me nervira to... jer ima vise stvari i cipela od mene ali to samja kriva jer meni sve nesto ne treba.. tako da jemoguce da cu ja kad dobijem dete da stavljam sebe na skroz skroz zadnje mesto... I vala meni to ne smeta,ja sam vec navikla tako... Ne volim kupovine...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Gost Pon Sep 13, 2010 11:35 am

Ih bre Pcelka, prava si bakuta... :haha: :haha: :haha:
Vise mi se svidjas kao opa
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Gost Pon Sep 13, 2010 11:36 am

I ko vam je kriv sto nemate kucnu pomocnicu :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Crnokosa Pon Sep 13, 2010 11:38 am

Hahahah :haha:
Ma da se razumemo volim i ja nekad da se nasminkam, stegnem (dok sam imala sta :hehehe: ) ali mi je preterano kad vidim zenu kao sa naslovnice i gura kolica... Brrrrr :ujedam:

opa opaaa
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Gost Pon Sep 13, 2010 11:40 am

Pa lako je tebi kad ti vodis tajni zivot femme fatale opa
Mi mucenice moramo da se sminkamo da bi nas neko primetio, jer nemamo kozne gace, lisice i bich :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Gost Pon Sep 13, 2010 11:42 am

Maia ::Ja ne podnosim kad vidim majku sa malim detetom a ona picnuta kao one sa televizije... Pozdrazumeva se da zena kad rodi dete ne treba da se zapusti i zatvori u kucu ali ona moze skroz lepo i pristojno da izgleda i bez nekog preteranog sminkanja, preterivanja sa stegnutom i kratkom garderobom... Izgleda samo ja razmisljam ovako... Al eto ja to ne volim... Ne volim to dokazivanje, eto ja sam rodila dete al mogu da izledam kao i dok sam bila devojka...

Lepa garderobica, uredna kosa, sminkica neka... To mi je normalno!

Skrenula sam sa teme malo...
Eto, vidim moju mamu koja cesto ume da si kupi nesto kad zaradi i malo me nervira to... jer ima vise stvari i cipela od mene ali to samja kriva jer meni sve nesto ne treba.. tako da jemoguce da cu ja kad dobijem dete da stavljam sebe na skroz skroz zadnje mesto... I vala meni to ne smeta,ja sam vec navikla tako... Ne volim kupovine...
normalno je da tvoja mama ima vise stvari od tebe..ona je zena koja radi i koja ima godina koliko ima....ako mama nije srecna i zadovoljna ni deca nece biti....ti imas zivot pred sobom da sebi stvoris milione ako treba....nemo'mi tu obrnutu politiku ko pojedini...ti si moje bistro dijete....imas kada za milion cipela....moja mama je uvek bila na 1 mestu...a ja kada sam pocela da radim imala sam sve isto sto i ona...volim picnute mame ali isto u granici normale....da mogu od lanaca i sminke da pricuvaju dete...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Crnokosa Pon Sep 13, 2010 11:58 am

Ne meni to nije normalno... Ja bih prvo nakupovala cerki pa onda tek ja i muz... moja mama ponekad radi nesto a inace nas izdrzava tata od njegove plate, i ne treba ona da ima vise novijih stvari od mene... Mi zivimo svi zajedno, ja jos nisam udata, oni me jos dozivljavaju kao svoje detence koje ne zna sta hoce...Ovo pricam sa neke bzvze tacke gledista jer da sam ja kao danasnja omladina i da non stop trazim nesto ona ne bi imala ni za donji ves... Al eto za razliku od brata ja nisam takva... Ali ja se ne bunim jer mi ne trebaju ni sminke ni gluposti...
Kad nadjem posao kupicu si...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Gost Pon Sep 13, 2010 12:30 pm

ma naravno...i meni je to nekada smetalo...a kada sam pocela da radim ,mamu sam pocela da razumem bolje....doduse meni nije puno toga falilo....nasi roditelji su smatrali da je najbitnije ulagati u obrazovanje...nisam imala 5 pari cizama..imala sam jedan...ali sam imala placeno skolovanje dzeparac i rentu za stan u kojem sam zivela....uvek je bilo para da se plate neki kursevi ili bla bla....zahvalna am na tome jer ne patim ni sada -kada mogu da trosim-da bacam pare na gluposti....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Gost Pon Sep 13, 2010 12:40 pm

majo..oprosti molim te,malo sam se zanela...imam ja tu nevidjenu potrebu da ljudima ispiram mozak...nemo'da se ljutis :hugs:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Crnokosa Pon Sep 13, 2010 12:50 pm

Ma jok, nema zasto da se ljutim... :hugs:
Jbg niko odavde ne moze da shvati u potpunosti ko kakav ima zivot i sl. Ima tu jos mnogo stvari koje se ne spomenu a koje menjaju skroz celu situaciju... i svako drugacije raguje i svago drugacije sagleda situaciju.. i bla bla bla, verovatno znate sta hocu da kazem... :)

Nisam ja rekla da ona ne treba da kupuje za nju, naravno da treba ali eto ja sam takva da ne trazim ni za sta i onda ispada da ona ima mnogo vise stvari i svega nego ja... Al kazem ne bunim se... Kad zaradim ili skupim neku paru ja si kupim sta mi treba i tako mi lepse... :)
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Gost Pon Sep 13, 2010 12:53 pm

Maia ::Ma jok, nema zasto da se ljutim... :hugs:
Jbg niko odavde ne moze da shvati u potpunosti ko kakav ima zivot i sl. Ima tu jos mnogo stvari koje se ne spomenu a koje menjaju skroz celu situaciju... i svako drugacije raguje i svago drugacije sagleda situaciju.. i bla bla bla, verovatno znate sta hocu da kazem... :)

Nisam ja rekla da ona ne treba da kupuje za nju, naravno da treba ali eto ja sam takva da ne trazim ni za sta i onda ispada da ona ima mnogo vise stvari i svega nego ja... Al kazem ne bunim se... Kad zaradim ili skupim neku paru ja si kupim sta mi treba i tako mi lepse... :)
to je bila i moja poenta....jezim se od ljudi kao npr u mom rodnom gradu ..imaju p[latu 20000 dinara i kupuju deci replay farmerice koje otplacuju mesecima a nemaju za gace u sustini....sve deci i po svaku cenu ...to i deci pravi nerealnu sliku o svetu....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Crnokosa Pon Sep 13, 2010 1:02 pm

E to kod nas nikad nije bilo... :) Bili smo svesni da nemamo za takve stvari i mene nije ni zanimalo... I ja mislim da je super sto je tako jer sam ja ovakva kakva sam zbog njih i zbog situacije i drago mi je zbog toga... Nikad oskudevali nismo ni sto se tice hrane, ni odece... A za luksuze neke nadje se ponesto ili zaradimo i snadjemo se...
Ma ja sam zlatno dete bila :haha:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Brana Pon Sep 13, 2010 2:31 pm

Ja licno smatram da zena mora sebe da ceni jer ako to ne radi nece je ni drugi ceniti!Posle porodjaja treba i dalje da vodi racuna o sebi jer ako je sama zadovoljna sa sobom i drugi ce to videti.Naravno normalno da izgleda, ne mini suknje,zatezanje,izbacivanje poprsija tj. neprikladno oblacenje za zenu koja ima dete...
A sto se tice dece naravno da treba detetu prvo pruziti jer ono tek pocinje zivot i njemu u tom periodu dok se ne zaposlli i ne iskoluje treba vise, ali nisam u fazonu da zena nema ni 1000 din. za sebe i svoje potrebe. Ali generalno prvo dete pa ja i mm!!To je moj stav! :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Maja. Sub Mar 26, 2011 3:53 pm

Brana ::Ja licno smatram da zena mora sebe da ceni jer ako to ne radi nece je ni drugi ceniti!Posle porodjaja treba i dalje da vodi racuna o sebi jer ako je sama zadovoljna sa sobom i drugi ce to videti.Naravno normalno da izgleda, ne mini suknje,zatezanje,izbacivanje poprsija tj. neprikladno oblacenje za zenu koja ima dete...
A sto se tice dece naravno da treba detetu prvo pruziti jer ono tek pocinje zivot i njemu u tom periodu dok se ne zaposlli i ne iskoluje treba vise, ali nisam u fazonu da zena nema ni 1000 din. za sebe i svoje potrebe. Ali generalno prvo dete pa ja i mm!!To je moj stav! :)

Potpisujem... huug
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Brana Sub Mar 26, 2011 10:13 pm

huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

A gde sam tu ''JA''?! Empty Re: A gde sam tu ''JA''?!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu