Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

+3
Crnokosa
Brana
TICA
7 posters

Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od TICA Uto Sep 21, 2010 10:10 am

... ili postoji neka visa sila ?
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od Brana Uto Sep 21, 2010 11:19 am

Ne moze!!Uvek neka strana nesto oseca ili cak obe!! :dont:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od Gost Uto Sep 21, 2010 12:25 pm

Ne mogu.... Mm i ja smo navodnici bili prijatelji :haha: :haha: a sada cekamo fish
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od TICA Uto Sep 21, 2010 12:34 pm

Ja takodje ne verujem u tu neku prijateljsku vezu izmedju muskarca i zene.
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od Crnokosa Uto Sep 21, 2010 8:28 pm

Mogu... iz iskustva znam...imam drugare iz detinjstva iz iste ulice... I dalje se druzimo fino i nikad nije bilo simpatija ni sa jedne strane jer smo svi bili kao braca i sestre i dalje je tako...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od morena Uto Sep 21, 2010 8:29 pm

Nema toga. Imala sam više muških prijatelja, svaki put se netko zaljubio ili oboje u slučaju s mm.
morena
morena
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.08.1980
Datum upisa : 19.08.2010
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od morena Uto Sep 21, 2010 8:30 pm

Površan prijatelj, više poznanik, to može. Al, istinski prijatelj, to ne prolazi.
morena
morena
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.08.1980
Datum upisa : 19.08.2010
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od Gost Sre Sep 22, 2010 7:19 am

Ja sam imala jednog prijatelja...Pravog...Na zalost vise nije ziv...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od Crnokosa Sre Sep 22, 2010 9:51 am

Ne treba generalizovati... Ja imam vise od jednog takvog drugara...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od Maja. Čet Sep 23, 2010 11:28 am

Maia ::Mogu... iz iskustva znam...imam drugare iz detinjstva iz iste ulice... I dalje se druzimo fino i nikad nije bilo simpatija ni sa jedne strane jer smo svi bili kao braca i sestre i dalje je tako...

Ista situacija i kod mene.
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od mama m Ned Maj 08, 2011 7:25 pm

da!verujem!ali otkako sam se preselila nisam u kontaktu!tacnije iz moje ulice gde sam odrasla!svi smo bili ok jedni prema drugima!!!inace ja sam najstarija bila od njih tako da sam im bila kao starija sestra!najvise volim i nedostaje mi to vreme kad samo isli da beremo tresnje.....inace nas je dve bilo devojcica a ostalo 2 brata od te devojcice i jedan drug iz ulice!ma super drustvo!
sad mi bas nedostaju svi oni!ali svi smo sad veliki...jedan s eozenio ima klinca a ostali nemam pojma a drugarica isto neznam!kad budem isla u bg moram da je uhvatim bar da malo poricamo!
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od Aleksandra18 Pon Maj 09, 2011 10:45 am

Mogu,iako sam se dosta puta uverila u suprotno.Imam dosta drugova iz ulice kod mojih roditelja,skole i dan danas se cujemo i vidjamo,a imala sam jednog stvarno naj druga,ja ne mogu da vam opisem koliko smo se nas dvoje nasli,on je tad sve cinio za mene,na pocetku se od drugarstva nije primecivalo nista drugo,a posle mi je priznao svoja osecanja,ja nisam mogla da ga gledam drugim ocima sem prijeteljskim i to prijateljstvo je odjednom puklo posle par godina.Dugo sam patila,pokusavala da se pomirimo ali on jednostavno nije hteo.Mnogo mi je bilo tesko,evo i sad dok pisem placem,mnogo mi nedostaje,volela bih da ga vidim bar na 2 minuta,da znam da je dobro.I sto je najgore tek posle nekog vremena sam shvatila njegove reci i da je u pravu za mnoge stvari... :sad:
A sa druge strane sa par momaka sa kojima sam se zabavljala prvo smo se druzili,sa mm sam se prvo druzila pa eto sta ispade thumb_babyg
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji... Empty Re: Mogu li muskarac i zena biti samo prijatelji...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu