Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Rani simptomi trudnoce

+15
leptirko
MasaMarko
rosse
marasrna
Tina
Maca
makicaaa
AMRICA
Nensy85
Alisica
cicamaca 74
Aleksandra18
Bubica
Brana
Crnokosa
19 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od rosse Uto Dec 25, 2012 8:34 am

Treba mi vase misljenje... Inace imam neredovnu menstruaciju... ali sada mi kasni vec deseti dan, a ja se svih ovih desetak dana osecam kao da cu svakog casa dobiti. bolovi u donjem delu stomaka i otecene grudi. s' tim sto povremeno imam neke bolove u ledjima duz cele kicme i puno se umaram, svakog dana moram da odspavam bar jednom. Sta mislite, da li je moguce da sam trudna? Test nisam jos uvek radila, upravo jer mi je menstruacija neredovna... Hvala unapred na misljenu i savetima :umislima: :)
rosse
rosse

Ženski Datum upisa : 24.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od makicaaa Uto Dec 25, 2012 10:06 am

Dobro nam dosla, Rosse!!! huug

Moguce je da si trudna, kupi test i opusteno, ako i nisi bar ces znati na cemu si!!!! Koliko imas godina?
makicaaa
makicaaa
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 06.01.1984
Datum upisa : 18.04.2012
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od Nensy85 Uto Dec 25, 2012 12:35 pm

Rosse, dobro nam dosla blowkiss

U tvojoj prici sam prepoznala sebe, bukvalno sve isto se i meni desilo i zato se slazem sa makicom, kupi test!!! Mada, mozes da sacekas i jos koji dan ako bas imas neredovne m, ja sam uradila test posle 15 dana kasnjenja jer mi po nekada kasnilo i 20-30 dana.
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od rosse Uto Dec 25, 2012 1:00 pm

Hvala vam na dobrodoslici i savetima :) blowkiss Sacekacu jos koji dan pa cu uraditi test... :)
rosse
rosse

Ženski Datum upisa : 24.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od MasaMarko Sre Apr 03, 2013 11:53 am

zdravoooo :) ja sam nova

pre svega zelim da pozelim sreci svimaaa

treba mi pomoc mala
ne znam da li sam potrefila temu ali msm da jedino vi mozete da mi pomognete oko toga

Postoji li mogucnost da sam trudna ako ne povracam,od siptoma samo su mi grudi nadrazene i cesto osecam svrab,mucnina mi se javlja u pola dana ili uvece pogotovo ako jedem neku przenu hranu,mnogo cesto cak i par puta u toku noci idem na malu nuzdu i pritom nekada bude kratka ali nemam nikakve bolove.Cesto se osecam pospano ali izdrzavam budna.Imam problema sa emocijama,tacnije ponekad iz cista mira pocnem da placem ili da se smejem (mozda sam ustvari samo luda :) ..

Radimo na tome tek drugi mesec i promenila sam ishranu,pocela sam da pijem folnu kiselinu i trudim se da jedem redovno sve namirnice bogate vitaminima...

Msm da mi je rano za test tacnije bojim se negativnog rezultata,a pro tom predpostavljam da je najbolje da sacekam vreme za vesticu i ako izostane da ga tek onda uradim mada to iscekivanje mi tesko pada pa MOLIM za neke savete ako ste imale slicna iskustva.

Unapred HVALA punoooooo
MasaMarko
MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od makicaaa Sre Apr 03, 2013 11:58 am

Dobro dosla draga huug

Simptomi su tu, ali cesto znaju da prevare. Najbolje je da prvo sacekas da izostane vestica, a zatim uradis test. Ne brini, trudite se tek dva meseca, mi smo pokusavali dve godine.... Koje si godiste? Kad bi trebalo da dobijes?
makicaaa
makicaaa
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 06.01.1984
Datum upisa : 18.04.2012
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od MasaMarko Sre Apr 03, 2013 12:24 pm

Hvala na dobrodoslici....moje je zadovoljstvo sto sam ovde :)
Da,do duse ovo je prvi mesec gde sam stavila tacku na ne zdrvu hranu i na ono "ima vremena jescu posle",izbegavam cak i gazirane sokove o alkoholu da ni ne govorim(inace ga ne pijem) nego desilo mi se nesto cudno sto gore nisam pomenula,pusac sam ali pusim od prosle godine(tako da nije strasno) da,deslio mi se da povucem dim i odmah mi se povraca sad koliko to veze ima ne znam...

Mlada sam msm imam 21 godinu ali npr.imam naporan posao,do duse nije mi nikad bio tezak do ovog meseca...sad se umorim i kada hocu prozor da operem nekada za 5 min zavrsim za vikend mi je trebalo samo za jedan prozor dobrih 20 min jer sam morala da stajem i sto je najgore smeta mi odjednom miris hemikalije...

trebala bih da dobijem 6. sada...

msm da to usustini ne moze da se isplanira jednostavno nisam ni razmisljala o tome,to da se trudimo mozemo reci samo za nezasticene odnose i moj hir o folnoj kiselini i boljoj ishrani...
MasaMarko
MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od leptirko Sre Apr 03, 2013 12:30 pm

Dobroodosla.
Sto se tice folne i zdrave hrane, pogresila nisi, svaka cast.
Ako si jako nestrpljiva da docekas test, idi u privatnu laboratoriju i uradi beta HCG, koji ce ti utvrditi i pocetnu trudnocu.
Zelim ti da uspes, ali se moras malo i opustiti, posto glava ume da napravi veliki problem.
Javi sta se desava!!!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od MasaMarko Sre Apr 03, 2013 12:41 pm

Hvala leptirko :)

Nisam ja opterecena time,verovatno da mi se sa organizmom ne desava ovo sto se desava ne bih pomisljala na trudnocu,nego jednostavno kada su pocele te mucnine i svi ti siptomi pomislila sam da sam u drugom stanju,znam da je sve u glavi ali mi recimo ne zurimo mnogo sa tim mladi samo i u fazonu ako se desi super..nije pod moranje i nema nikakvog pritiska.
Jedino je meni sad malo proradila znatizelja jer cudno se osecam..

a opet kao i svaka zena volela bih da znam od prvog dana ako jesam da bih mogla da obavim preglede i da ako je potrebno preduzmem neke mere.

Pogotovo sto ima jako velike sanse da imamo blizance... s obzirom da je i njegova i moja majka nosila dvojke.

Hvala vam na savetima msm da mogu izdrati jos koji dan u slucaju izostanka vestice nesto cu preduzeti...

Naravno da cu javiti kakva je situacija...MNOGO VAM HVALA...*nisam zelela ni sa kim u mojoj okolini da pricam o tome dok one budem sigurna...tako da su mi vasi saveti apsolutno sve
MasaMarko
MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od makicaaa Sre Apr 03, 2013 12:42 pm

Drzimo ti fige hope
makicaaa
makicaaa
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 06.01.1984
Datum upisa : 18.04.2012
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od zvrki Sre Apr 03, 2013 12:43 pm

Draga,dobro dosla.... huug
Veruj da te totalno razumem... Ja sam ti prvih meseci u braku svakog meseca ocekivala da sam trudna i svaki put razocarenje i plakanje... Onda smo bili na letovanje i ja sam sebi zacrtala da cu sto posto zatrudneti... Medjutim,letovanje se avrsilo i ja dobila vesticu... Tada sam se zestoko razocarala i plakala kao luda,ali posle nekog vremena shvatila sam da sam stvarno preterala. Psiha dosta moze da smeta zacecu,pa sam odlucila da vise ne razmisljam i ne ocekujem,vec da uzivam opa ... Upalilo je,beba ce doci kada bude pravo vreme... Sacekaj da vidis da li ces dobiti,ako kasni ti uradi test cetvrti ili peti dan kasnjenja. huug
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od MasaMarko Sre Apr 03, 2013 1:10 pm

Vidi sad,zahvali se Bogu sto ste oboje zdravi,ne moze to sve bas kako mi hocemo i mani se suza,moja majka je prvo dete dobila cim je pomislila mene je cekala 5 godina. Tako da od plakanja samo jos gore moze da ti bude. U svakom slucaju hvala ti sto si mi iznela svoj slucaj i naravno hvala na razumevanju. I ja sam se prepustila i uzivala dok nisam osetila sve ove siptome e onda sam se zabrinula...sve mi prolazilo kroz glavu jao ako jesam jel bi smela ovo da radim ili ono najvise zbog toga me i ubija znatizelja da ne daj Boze napravim problem nesvesna...

PS kazu da beba dodje kod hrabrih i nasmejanih zena punih ljubavi i to u onom trenutku kada ima najvise samopouzdanja prema tome osmeh na lice i sto ti i sama kazes samo uzivaj hope
MasaMarko
MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od MasaMarko Sre Apr 03, 2013 1:11 pm

hvaalaa za figeeee :)
MasaMarko
MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od marasrna Sre Apr 03, 2013 1:36 pm

Dobrodosla rose

Ja sa prvom trudnocom nisam imala mucnine,sa drugom ponekada,grudi su me mnogo bolele a u drugoj slabije i dosta su svrbele,sa prvom mi se mnogo spavalo i znala je i glava da me boli a sa drugom ne, sa prvom sam stalno piskila a sa drugom ne.sve je individualno i svaka trudnoca se razlikuje.meni zna da pre menzisa da mi smetaju mirisi i zato je diskutabilno i tesko da ti se odgovori.
nadam se i mislim da si 80 posto,po mome,trudna ali najbolje je sacekati pa ako ne dobijes 6,mozes uraditi test 8 aprila.
javljaj nam sta se desava i ako imas vremena ukljuci se u nase igrice,caskanje i svasta nesto..... goodluck
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od zvrki Sre Apr 03, 2013 1:43 pm

MasaMarko ::Vidi sad,zahvali se Bogu sto ste oboje zdravi,ne moze to sve bas kako mi hocemo i mani se suza,moja majka je prvo dete dobila cim je pomislila mene je cekala 5 godina. Tako da od plakanja samo jos gore moze da ti bude. U svakom slucaju hvala ti sto si mi iznela svoj slucaj i naravno hvala na razumevanju. I ja sam se prepustila i uzivala dok nisam osetila sve ove siptome e onda sam se zabrinula...sve mi prolazilo kroz glavu jao ako jesam jel bi smela ovo da radim ili ono najvise zbog toga me i ubija znatizelja da ne daj Boze napravim problem nesvesna...

PS kazu da beba dodje kod hrabrih i nasmejanih zena punih ljubavi i to u onom trenutku kada ima najvise samopouzdanja prema tome osmeh na lice i sto ti i sama kazes samo uzivaj hope

hope hope hope hope Zelim ti da jesi trudna... gluck Dok ne dobijes ti nemoj da pijes neke lekove,smanji gazirano,kafu,za svaki slucaj ti pripazi malo... gluck
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od MasaMarko Sre Apr 03, 2013 1:54 pm

Hvalaaa :)
:)
meni mirisi nikada nisu smetali,zato mi je sve ovo cudno...
mislis da ce dovoljno vremena proci da 8.da tacan rezultat?

malo mi je tesko ovde da se snadjem pa dok uklavirim sta se gde nalazi prikljucicu se tome "svasta nesto" :D

HVALA ZVRKI inace ne pijem nikakve lekove a ne pijem ni kafu,gazirano izbegavam ali nekada kada mi je muka prija mi tonik...(nikada ga nisam volela sad mi je skroz ok) CUVACU SE I JAVICU kakav je rezultat treba izdrzati jos par dana...
MasaMarko
MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od leptirko Sre Apr 03, 2013 1:55 pm

Maso, bas mi je drago sto si nam se obratila
predlozila sam ti test u lab., jer on moze i sad da ti utvrdi,ali ne znam koliko si nestrpljiva.
Ja vec tri god cekam bebca, ali jos nikada nisam radila test, jer mi je stizala na vreme.od srca ti drzim fige i zelim ti da nas jaaako obradujes!
Mi smo ti opustene zenice koje se uvek raduju tudjoj sreci!
Pridruzi nam se u igricama!!!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od zvrki Sre Apr 03, 2013 1:57 pm

Maso,na pravom si forumu... Leptirko je u pravu,uzivaces sa nama... Sve smo iskrene i uvek tu da pomognemo... huug
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od marasrna Sre Apr 03, 2013 1:59 pm

Maso,mozes uraditi sa prvom jutarnjom,kada se radi rano a poslusaj leptirka i izvadi krv,to je najsigurnije.zaboravih da ti kazem da mi trudnoce nisu uspele,prvi put spontani a drugi put hromozomske nepravilnosti kod bebe i izazvali su mi porodjaj u 16 nedelji.
Idemo dalje rose
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od MasaMarko Sre Apr 03, 2013 2:03 pm

Drago mi je sto ste takve jer i ja sam takva,uvek se obradujem kada neko ima srecne vesti pogotovo ako se radi o andjelu jer valjda mi zene imamo samo jedan cilj a to je da donesemo andjele na svet! :) Zelim puno srece svima koje rade na tome da postanu majke,iiii da znate jednu stvar kao sto rekoh : BEBA UVEK IZABERE TRENUTAK KADA STE NAJSAMOPOUZDANIJE,NAJHRABRIJE,BAS TADA KADA ZRACITE VI JE PRIVUCETE JEDNOSTAVNO KO BI ODOLEO....

(neka smo zivi i zdravi SVE U SVOJE VREME)
MasaMarko
MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od zvrki Sre Apr 03, 2013 2:05 pm

MasaMarko ::Drago mi je sto ste takve jer i ja sam takva,uvek se obradujem kada neko ima srecne vesti pogotovo ako se radi o andjelu jer valjda mi zene imamo samo jedan cilj a to je da donesemo andjele na svet! :) Zelim puno srece svima koje rade na tome da postanu majke,iiii da znate jednu stvar kao sto rekoh : BEBA UVEK IZABERE TRENUTAK KADA STE NAJSAMOPOUZDANIJE,NAJHRABRIJE,BAS TADA KADA ZRACITE VI JE PRIVUCETE JEDNOSTAVNO KO BI ODOLEO....

(neka smo zivi i zdravi SVE U SVOJE VREME)
:aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od leptirko Sre Apr 03, 2013 6:05 pm

Drago mi je sto smo danas tako pune pozitivne energijeeeee jeej
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od MasaMarko Sre Apr 03, 2013 6:07 pm

Ja sam uvek pozitivna i potrudicu se i ovde da sirim bas tu pozitivnu energiju :)
MasaMarko
MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od leptirko Sre Apr 03, 2013 6:11 pm

MasaMarko ::Ja sam uvek pozitivna i potrudicu se i ovde da sirim bas tu pozitivnu energiju :)
huug huug huug huug huug jeej jeej jeej jeej jeej jeej jeej jeej jeej srpskokolo happys happys happys happys
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od MasaMarko Sre Apr 03, 2013 6:23 pm

happys ovaj smajlic bas lici na mene...samo sto me trnutno nesto bole ledja pa ne mogu bas da skakucem :)
MasaMarko
MasaMarko
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 01.06.1992
Datum upisa : 02.04.2013
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Rani simptomi trudnoce - Page 3 Empty Re: Rani simptomi trudnoce

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu