Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

+13
maya78
Zverka
Tina
zoranabat
Maca
Caca
Aleksandra18
Maja.
smiley
tasana065
TICA
M&D
Brana
17 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Brana Uto Okt 26, 2010 1:26 pm

Koje? glovee
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od M&D Uto Okt 26, 2010 1:28 pm

jel se racuna u to prosidba :haha: ako racuna e to je najjace ,,,aaaa ima jos nesto mi setali i svadba necija bila i kralj sa auta skinuo karanfil i dao mi...eno ga u knjizi osusio se ima mu ja mislim najmanje 7 godina :LUV:
avatar
M&D
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 01.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od TICA Čet Okt 28, 2010 5:35 pm

Prosidba u crkvi huug
TICA
TICA
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 09.02.1990
Datum upisa : 20.08.2010
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od tasana065 Sre Mar 16, 2011 2:14 am

joj o ovome mogu pisati celu knjigu,uvek lepa iznenadjenja,neki dan pijemo jutarnji nesic,i stize mi poruka od njega koji sedi pored mene,

Ti si pesma i hocu da te pevam.
Ti si san,hocu da te sanjam.
Ti si ljubav,hocu da te volim.
Ti si mi sve uzivotu i zato hocu da postojim.
Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? 1970587k4rl8ghs5s



tasana065
tasana065
Novajlija
Novajlija

Ženski Datum rođenja : 31.07.1955
Datum upisa : 28.02.2011
Godina : 68
Lokacija : uvek moja

http://www.cokoladaforum.com/

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od smiley Sre Mar 16, 2011 8:56 am

Moj bivsi muz mi je poslao 101 ruzu u pokusaju da se pomirimo i to cu da pamtim bez obzira sto me nije oborio s nogu. zvizduk

A sadasnji radi svaasta. Posalje mi iz kupatila poruku "volim te" , jednom je dosao i kad sam otvorila vrata a on je stajao i na dlanu drzao malecko satensko srculence, (to me je odusevilo) , za prvi moj rodj u vezi mi je kupio burmu i rekao mi da sam ja njegova zena i tu je kraj, .... , ma sad se ne mogu setiti ali ima goomila stvari. :LUV:
smiley
smiley
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 09.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Maja. Pet Mar 18, 2011 11:30 am

Ima puno, a sad ne mogu da pisem...
Evo jedno najnovije iznenadjenje...
Nisam cula kad je B ustao jutros, i budi me oko 11h, i daje mi rozu ruzu... :LUV: Ne znam sta mu bi odjednom... Srce moje... redheart
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Aleksandra18 Pet Mar 18, 2011 2:36 pm

Kada me je zaprosio-krenuli smo poslom za Kg,i kada smo stigli odvede on mene u zlataru kaze biraj verenicki prsten,ja zanemela,ma u soku,jedva ga izabra,i kad smo se vracali za Ar stao je kod male crkvice Svete Petke,kleknuo unutra i zaprosio me.Uh kad se setim redheart redheart redheart
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Brana Pet Mar 18, 2011 5:17 pm

Bili smo u Vrnjackoj banji na odmoru i kaze on meni ajde malo da prosetamo da vidimo malo okolinu i krenuli mi,stizemo do crkvice male na vrhu brda,sve sama suma i crkvica u sred nje ,kada smo usli u crkvu on vadi prstenje ispred oltara i zaklinje se na vecni ljubav,tada me je verio,recima ne mogu opisati taj osecaj.. :LUV:
Inace ume da me iznenadi i porukicama i delima....
Jako prijatno iznenadjenje je bilo pre neko jutro kada je kretao na fakultet on sve tiho se sprema da ne probudi lakija,i jedno jutro osecam ja nesto me golica po licu vec dugo,otvaram oci i vidim njega koji me nezno ljubi svuda po licu i ceka da otvorim oci i kaze ljubim te vec pola sata i jos bih te ljubio toliko samo da otvoris oci jer dok me ne poljubis ja ne mogu da krenem pa makar i zakasnio.. t45105
Da ne pricam koliko je divan otac i koliko me je odusevio sa postupcima prema lakiju....
itd....
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Caca Pet Mar 18, 2011 7:32 pm

Devojke blago vama. :)
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Brana Pet Mar 18, 2011 8:55 pm

sanjica990 ::Devojke blago vama. :)
mila a tvoje iskustvo? huug huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Caca Sub Mar 19, 2011 7:26 pm

Ja i moj dragi smo bili u svadji ,danima me zvao nisam htjela se javiti,pa nazove na posao javi se koleginica isprica se s njim i isplace,jer kaze i ona je to isto prosla,ja se nisam htela javiti jer sam mislila za je zauvek gotovo,i ako se javim znam da cu popustiti..Na trogodisnjicu zabavljanja me zaprosio,dosao mi je na posao(u market) i rekao da me voli najvise na svetu,da ce prsten staviti meni ili nejednoj drugoj,i da se udam za njega.Placu koleginice placem ja,place on i komsinice musterije sto su u marketu.I tako udado se ja kroz mesec dana. redheart
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Brana Sub Mar 19, 2011 7:45 pm

:LUV: :aplauz:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Maca Sub Mar 19, 2011 7:48 pm

ima ih mnogu,stalno nesto divno od mm...evo danas mi je kupio bananicu i rekao da sam ja njegova bananica...pre neki dan mi je sastavio tekst od slova iz novina.....
Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Gy3-140220
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Brana Sub Mar 19, 2011 7:50 pm

:aplauz: redheart
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Maca Sub Mar 19, 2011 8:06 pm

inace pise pufnica ali se ne vidi od blica....
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od zoranabat Ned Mar 20, 2011 12:02 am

cestitam zenama koje su znale da izaberu pravog muskarca....

zoranabat
zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 22.05.1980
Datum upisa : 11.02.2011
Godina : 43
Lokacija : beograd

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Tina Sre Apr 06, 2011 9:11 am

Kada moj sadasnji suprug nije vise mogao da izdrzi da se ne vidimo,seo taj dan na avion,dosao za Srbiju da me zagrli i poljubi i vratio se.... :LUV:
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Tina Čet Maj 26, 2011 9:51 am

Nema nekih iznenadjenja otkad smo u braku... Sa moje strane ima i te kako,jer znam koliko sitnice znace. Kod nas je postalo monotono,svaki dan isti...
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Aleksandra18 Čet Maj 26, 2011 1:11 pm

I kod nas je tako u zadnje vreme :dont: koliko god se ja trudila da ga sa necim iznenadim on nesto bzv
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Tina Čet Maj 26, 2011 1:29 pm

ma moj je lenj. Misli da ako radi,da je to to. Boze moj,umoran je on,razumem da jeste tesko ali sta ce biti kada dodje beba i kada bude stariji,kada ga sada toliko umara...
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Caca Čet Maj 26, 2011 2:13 pm

A tako je to,oni idu na posao,to im je obaveza.I sve pored toga nije.Nase je sve ostalo i kuca i posao i djete.Cast pojedincima koji pomazu suprugama u svim obavezama.Moj hoce pomoci kad ima vremena,a slabo ga ima.A moja sestra kada pravi rucak,dragi pere sudje ili usisava.Blago njoj. Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? 741571
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Aleksandra18 Čet Maj 26, 2011 2:27 pm

Caca ::A tako je to,oni idu na posao,to im je obaveza.I sve pored toga nije.Nase je sve ostalo i kuca i posao i djete.Cast pojedincima koji pomazu suprugama u svim obavezama.Moj hoce pomoci kad ima vremena,a slabo ga ima.A moja sestra kada pravi rucak,dragi pere sudje ili usisava.Blago njoj. Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? 741571
:naklon:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Zverka Čet Maj 26, 2011 3:11 pm

Missxtina ::ma moj je lenj. Misli da ako radi,da je to to. Boze moj,umoran je on,razumem da jeste tesko ali sta ce biti kada dodje beba i kada bude stariji,kada ga sada toliko umara...

da te samo uputim u buducnost - dobices coveka koji ce da GLUMI umor iako nije umoran...
dobices coveka koji ce jedva svoje dete da uzima u ruke jer je umoran ili ima previse obaveza ( seckanje noktiju ) i nekog ko se uopste nece potruditi da ustane kad beba place :verymad:
Zverka
Zverka
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 13.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Caca Čet Maj 26, 2011 3:23 pm

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? 66836 Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? 525386
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Tina Čet Maj 26, 2011 5:06 pm

Auu. Znaci moze biti samo gore. A ja mislila mozda se promeni. Hm.
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti? Empty Re: Iznenadjenje koje vam je priredio vas muz koje ce te pamtiti?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu