Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

+2
Aleksandra18
Tina
6 posters

Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Tina Uto Maj 31, 2011 1:18 pm

Sta raditi u toj situaciji???
Moji evo vec 9 meseci nece da cuju za mene,sta raditi? Nastaviti sa zvanjem,slanjem poruka iako nema odgovora ili jednostavno cekati da vreme ucini svoje? :dont: :sad:
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Re: Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Aleksandra18 Uto Maj 31, 2011 1:20 pm

:umislima:
Nezgodna situacija,posle bezbroj pokusaja mozda prestati i pustiti da prodje vreme,dodje beba :dont:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Re: Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Tina Uto Maj 31, 2011 1:21 pm

Mislim da sam posle nekog vremena ocvrsnula,bas zbog bebe i muza,jer su oni sada moja porodica,moje sve,ali ne mogu da kazem da me ne boli... Ne znam da li cu posle ja biti voljna da im dopustim da ponovo udju u nas zivot posle svega....
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Re: Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Maja. Uto Maj 31, 2011 1:21 pm

Ni moji nisu voleli B, i onda kad sam zatrudnela popustili su, i sad je sve ok, iako ne zivimo vise zajedno... Znaju da ga volim, i da ne mogu nista uraditi da se to promeni... :)

Mozda ce se javiti kad se budes porodila... :dont:
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Re: Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Brana Uto Maj 31, 2011 6:36 pm

Ne obracati paznju,to je moj izbor,ja cu ziveti sa tim covekom a ne oni,drugo nisam se ni ja njima mesala u izbor partnera...hvala Bogu mm se odmah mojima svideo,zavoleli su ga kao sopstvenog sina...
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Re: Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Crvenadevojka Uto Sep 11, 2012 6:29 am

Imam problem, moji roditelji ne vole mog decka sa kojim zivim od pre 2 meseca, a sa kojim se zabavljam od pre 2,5 godine. Oni ne prikazuju netrpeljivost prema njemu, tako da on misli da ga oni vole. Ali zato ja izvlacim deblji kraj, uvek moram da balansiram, da vagam, da procenim da on ne kaze nesto a da mi moji posle ne skacu po mozgu za to. Veoma sam osetljiva i krivo mi je kad znam da ga oni ne vole, a on se za sve trudi, a ja ne mogu da mu kazem da ga ne vole i da ne zasluzuju da im pomaze. Kako da se ne sekiram svaki put i da ih iskuliram da shvate da je moj zivot, kakav god da bude i da sam ga ja birala?
Crvenadevojka
Crvenadevojka

Ženski Datum upisa : 10.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Re: Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Tina Uto Sep 11, 2012 7:49 am

e draga moja,ja vec 2 godine ne razgovaram sa mojima. Na pocetku mi je bilo jako tesko,ali posle svih pokusaja shvatila sam da sam izabrala svoj zivot,da se borim za svoju novu porodicu a oni su ti koji su na gubitku. Razgovaraj otvoreno sa njima,reci da si ti izabrala svoj put,da ako hoce mogu da te podrze a ako ne,svako svojim putem. Roditelji obicno hoce da prozivljavaju svoj zivot kroz decu. Sta se to njima ne svidja kod njega kad se on toliko trudi oko njih?
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Re: Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Crvenadevojka Uto Sep 11, 2012 9:16 am

Ko zna sta je njima u glavi, moja majka misli da je lenj da ce kuca spasti na mene itd, a ja znam da to nije tako, on mozda nema osecaj da sam treba da uradi ali otkad zivimo zajedno, bilo sta da kazem da mi pomogne uvek to radi, isto i oko spremanja zimnice sada i sl. Znaci da je voljan, da se trudi i da je sve spreman da radi, zajedno sredjujemo stan i sl. A komentar moje majke kako nije hteo puno da mesa dzem kad smo spremali zamisli, da umres :lol:
Crvenadevojka
Crvenadevojka

Ženski Datum upisa : 10.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Re: Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Nensy85 Uto Sep 11, 2012 12:19 pm

Ja imama problem sto moji vise ugadjaju zetu nego meni lelee
Devojke verujem da vam je jako tesko zbog toga, ja ne znam kako bih reagovala jer sam bas vezana za moje.
Koliko god se mi ljutili nekad su i roditelji u pravu jer vide ono sto mi, zaljubljeni, ne vidimo ali ako je decko ok ne vidim razlog zasto bi bili protiv.
Moj savet vam je da pustite vreme da resi problem, pre ili kasnije popustice, nista na silu i neka se sami uvere da je bas on za vas.
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Re: Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Crvenadevojka Sre Sep 12, 2012 8:44 am

Ok ne kazem ja sigurno da oni vide nekada bolje nego mi i na taj nacin sugerisu kako da reagujemo da bi nama zivot bio kvalitetniji i bolji. Ali ne moze da meni neko govori kakva je osoba sa kojom sam izabrala da budem, da ulazi u neke dubioze o odnosima. Na kraju krajeva, kakvo je vreme, sta god da se desi, i da se desi sama cu biti kriva, ne bezim od toga, samo ne znam kako da im stavim do znanja da se ne mesaju ????
Crvenadevojka
Crvenadevojka

Ženski Datum upisa : 10.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza? Empty Re: Sta uraditi kada roditelji ne vole vaseg decka/muza?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu