Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

+2
marasrna
zvrki
6 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od marasrna Sub Mar 09, 2013 1:30 pm

Leptirko je u pravu,mi se radujemo i jedva cekamo da se Nensy i ti porodite i da stavite slikice i da nam pricate kako je.obicno neki ljudi tek kada dodje dete se promene pa ce tako i ti sto mislis da se ne raduju a ako i tada vidis da ih nije briga,drzi ih na distancu.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od leptirko Sub Mar 09, 2013 1:32 pm

Draga moja, mozda malo i hormoni uticu,
kad dodje srecica lepa, ko ce joj odoleti?
Naravno da je ti i tatica nejvise volite.
Ima sve da se promeni, samo ti budi mirna, zbog vas troje, malog, ali savrenog sveta. Svi ostali su samo posetioci jeej blowkiss blowkiss blowkiss
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od Nensy85 Sub Mar 09, 2013 1:34 pm

Majce, ne opterecuj se tim stvarima. Tvoja porodica ste tm, ti i uskoro vase dete a svi ostali su samo rodjaci, prijatelji.... Dovoljno je sto se vas dvoje radujete, sta te briga za ostale.
Danas, na zalost, svi se raduju kad ti je tesko ili kad ti ne ide u zivotu! Zato ste vas troje najbitniji jedno drugom a ostali mogu samo da ti plj... pod prozor!
Samo ostro i po kratkom postupku! peeved
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od Crnokosa Sub Mar 09, 2013 3:10 pm

Lepe moje hvala vam, ne mogu da vam opisem koliko ste mi drage iako se ne znamo licno... redheart
Ja se nadam da ce da se promeni nesto..
Kad bi me malo manje zezao net...
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od marasrna Sub Mar 09, 2013 3:19 pm

Crnokosa ::Lepe moje hvala vam, ne mogu da vam opisem koliko ste mi drage iako se ne znamo licno... redheart
Ja se nadam da ce da se promeni nesto..
Kad bi me malo manje zezao net...

igraj se sa nama :aplauz:
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od zvrki Sub Mar 09, 2013 4:27 pm

Crnokosa ::Milaaa huug
Ne znam, daj Boze da gresim, ali nikakvu radost ne osecam u okolini... Ma bas me briga imace mamu i tatu koji ga vole najvise na svetu!

Draga,nemoj se opterecivati i brinuti... Bebac ce imati puuuuuno ljubavi,jer ce te mu ti muzic prruziti najvise,a vasa ljubav je najbitnija.... Ne cuti nikome,bori se za svoje,a ako ne uspes da dobijes tu kucu,nema veze bitno da ste ti i muzic zajedno i bebac i da bude jos puuuuuno beba.... huug blowkiss
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od Crnokosa Sub Mar 09, 2013 6:20 pm

Hvala mila huug
Zato ne volim ni da kuckam, jer samo zamracim atmosferu... bice bolje :haha:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od leptirko Sub Mar 09, 2013 6:22 pm

Crnokosa ::Hvala mila huug
Zato ne volim ni da kuckam, jer samo zamracim atmosferu... bice bolje :haha:
Ne zamracis, bolje je da ne drzis u sebi, vec da podelis.Otkako sam na forumu, meni je lakse jer delim svoja osecanja.
Do tada sam mislila da ce me ugusiti sopstvene misli. zagrljaj
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od zvrki Sub Mar 09, 2013 6:29 pm

Svi za jednog,jedan za sve! To je moto ovog foruma... zagrljaj
Tu smo da se tesimo,smejemo,pa i da zajedno lupetamo..... huug blowkiss
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od Crnokosa Ned Mar 10, 2013 11:29 am

U pravu ste... huug
Ali meni je dosadilo kukanje... :haha:
Nego ajde da se bacimo na lupetanje, trebalo bi da promenim naslov ove teme :lol:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od leptirko Ned Mar 10, 2013 11:55 am

Crnokosa ::U pravu ste... huug
Ali meni je dosadilo kukanje... :haha:
Nego ajde da se bacimo na lupetanje, trebalo bi da promenim naslov ove teme :lol:
Ma svi smo mi i losi i dobri, jing-jang. nocomment
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od kathy_gm Ned Mar 10, 2013 1:09 pm

Da,bas pre neki dan sam to pomislila... :sad: ALi,necu da smaram o tome,jer bi imalo dosta da se pise... :ujedam:
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od marasrna Ned Mar 10, 2013 2:00 pm

ako ce ti biti lakse ,napisi.ne smaras blowkiss i dobro dosla ponovo huug
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od kathy_gm Ned Mar 10, 2013 5:33 pm

hvala,marasrna... u vezi mog oca je,postoo je on neradnik nevidjeni i za svaki posao kaze da je ispod njegove casti,moja sestra je pristala da mu ona placa kiriju i da mu daje da plati dug u prodavnici. Ja sam joj rekla da je blesava i da on treba da nadje posao jer je zdrav i prav,a ne da izmislja razloge da ne radi. Od mene nije zasluzio nista,jer mi nikad nista u zivotu nije pruzio. E onda sam pre nekko vece razmisljala i pomislila kako bi i ja trebalo da mu dajem novac....ali NE... nek' zaradi... :dont: I to me je navelo da pomislim da sam losa osoba... ????
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od leptirko Ned Mar 10, 2013 5:37 pm

kathy_gm ::hvala,marasrna... u vezi mog oca je,postoo je on neradnik nevidjeni i za svaki posao kaze da je ispod njegove casti,moja sestra je pristala da mu ona placa kiriju i da mu daje da plati dug u prodavnici. Ja sam joj rekla da je blesava i da on treba da nadje posao jer je zdrav i prav,a ne da izmislja razloge da ne radi. Od mene nije zasluzio nista,jer mi nikad nista u zivotu nije pruzio. E onda sam pre nekko vece razmisljala i pomislila kako bi i ja trebalo da mu dajem novac....ali NE... nek' zaradi... :dont: I to me je navelo da pomislim da sam losa osoba... ????
Kako da budes losa?
Tako si mlada, a vodis svoj zovot za sebe, trudis se da steknes svoj dinar, da ne trazis od roditelja.
Ti najbolje znas koliko je tesko zaeaditi svaki dinar.
Sada je vreme da ti zivis svoj zivot, a matorci su vec imali svojih 5 min. Pa kada ce doci nase vreme vise??? :verymad: :ujedam:
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od marasrna Ned Mar 10, 2013 5:39 pm

kathy_gm ::hvala,marasrna... u vezi mog oca je,postoo je on neradnik nevidjeni i za svaki posao kaze da je ispod njegove casti,moja sestra je pristala da mu ona placa kiriju i da mu daje da plati dug u prodavnici. Ja sam joj rekla da je blesava i da on treba da nadje posao jer je zdrav i prav,a ne da izmislja razloge da ne radi. Od mene nije zasluzio nista,jer mi nikad nista u zivotu nije pruzio. E onda sam pre nekko vece razmisljala i pomislila kako bi i ja trebalo da mu dajem novac....ali NE... nek' zaradi... :dont: I to me je navelo da pomislim da sam losa osoba... ????

svasta s tobom amin
znam da je meni lako da pricam,ti samo znas kako ti je ali sa realne tacke gledista,posto je zdrav a i mlad,neka gospodin radi.po njemu ti si greska a ta greska da mu daje novac e pa ne,ne
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od Nensy85 Ned Mar 10, 2013 5:45 pm

kathy, nema tu nista loseg! I ja bih postupila isto da da
Nensy85
Nensy85
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 18.01.1985
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od kathy_gm Ned Mar 10, 2013 5:48 pm

On je ceo svoj zivot proveo ne radeci nista,njega je tetka odgajila i uvek mu je davala novac tako da nikad nije imao potrebu da radi. A ta tetka nije razmisljala sta ce biti sa njim kad ona umre. Ja imam potrebu samo majci da dajem novac kad joj zatreba. Mada,ona radi i bori se. 15 godina nije isla kod dr-a jer nema kad i nikad nije rekla necu da radim,a on je... znaci... strasno... Svakakvih izgovora on ima... amin amin amin

Verujete li,da je zasluzio da ga ne pogledam na ulici,ali opet otac mi je i moram da ga postujem. On ti je od onih osoba koje ne biraju reci kad su besne,e pa bas u tom trenutku je to receno i dok god sam ziva pamticu te reci.
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od leptirko Ned Mar 10, 2013 5:50 pm

kathy_gm ::On je ceo svoj zivot proveo ne radeci nista,njega je tetka odgajila i uvek mu je davala novac tako da nikad nije imao potrebu da radi. A ta tetka nije razmisljala sta ce biti sa njim kad ona umre. Ja imam potrebu samo majci da dajem novac kad joj zatreba. Mada,ona radi i bori se. 15 godina nije isla kod dr-a jer nema kad i nikad nije rekla necu da radim,a on je... znaci... strasno... Svakakvih izgovora on ima... amin amin amin

Verujete li,da je zasluzio da ga ne pogledam na ulici,ali opet otac mi je i moram da ga postujem. On ti je od onih osoba koje ne biraju reci kad su besne,e pa bas u tom trenutku je to receno i dok god sam ziva pamticu te reci.
Razumem potrebu da ga postujes, ali znaj da mu nista ne dugujes/
Ti si sada svoj covek i stvaras svoju porodicu.
Izvini ako zvucim ostro, ali ja podrzavam mladost i trud blowkiss blowkiss blowkiss blowkiss blowkiss
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od kathy_gm Ned Mar 10, 2013 5:53 pm

U pravu si i ja isto razmisljam. Samo jos da moja sestra ukapira neke stvari i sve ce biti "super"... huug blowkiss
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od leptirko Ned Mar 10, 2013 5:54 pm

kathy_gm ::U pravu si i ja isto razmisljam. Samo jos da moja sestra ukapira neke stvari i sve ce biti "super"... huug blowkiss
Nije to uopste lako.
Uzasan je osecaj biti razapet i stalno se pitati.... :dont:
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od marasrna Ned Mar 10, 2013 5:57 pm

slazem se sa Leptirkom
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Da li nekada pomislite da ste losa osoba? - Page 2 Empty Re: Da li nekada pomislite da ste losa osoba?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu