Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Caskanje uz kaficu

+15
Nataša.V
makicaaa
Bozana30
Nensy85
zvrki
danijela86
julija++
Luna dizajn
JECAAAA
Blentica
Crnokosa
Maja.
leptirko
kathy_gm
marasrna
19 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Bubi89 Ned Sep 15, 2013 9:32 am

Gde ste zeneeee? huug huug huug 

Mene dugo nije bilo...

Sad sam se malo skrasila pa reko da vam se vratim :) 
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Bubi89 Ned Sep 15, 2013 10:05 am

Crnokosa ::Pa postao je neodgovoran, nista mi ne pomaze iako ne radi... Jedva da izdvoji vreme da se malo poigra sa Filipom ili da ga uspava, samo da mogu da odradim nesto po kuci, stvarno ne mogu da stignem bas sve. I na kraju ispade da ja nikakva zena nisam, sto mora da si sam isprzi nekad nesto a jede ne znam koliko puta na dan i ostavi mi brdo sudova. Covek vezba, posle ili slusalice u usi ili net ako ga ima. A rekla sam mu vec da kako se on ponasa ja obrcem list i ne zelim da ga mazim i pazim. On ne shvata to i pokusavam i da mu nacrtam... ceka ga jos jedan razgovor a posle kud koji... Pa ne mogu vise, ja ili ne jedem ili jedem stojeci. Nema me 35 kg, krvna slika uzas a dalje da i ne pricam. Ne znam kako stojim na noge, a ako odem kod dr. zadrzace me u bolnicu verovatno. Ako ne transsuzija opet onda Bg.
Ma ima jos sto stvari. Ali ja nisam DOBRA ZENA!
E mila moj, tako je i moj pocinjao polako da se menja, ali kontra, da bude divan otac a nikakv muz...
Bukvalno sam ceznula za muskarcem kraj sebe... I samo mi je zvocao za kuvanje, sredjivanje... Nigde nismo isli, po ceo dan je gledao TV, spavao, igrao se sa Lazarom... A ja... Kao da nisam tu... I jos smo se bas svadjli poslednih meseci... I na kraju smo mirnim putem odlucili da se rastanemo... Ja sam sad sa malim kod mame... Vidja dete kad hoce, dodje, odemo mi tamo... U ok smo odnosima, ali vise NE zajedno...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Ned Sep 15, 2013 10:43 am

Pozdrav, Bubi.
Naravno, zao mi je sto niste mogli drugacije, ali zdravlje i zivu glavu je najvaznije sacuvati. Nadam se da si dobro, iza tebe je bas tezak period.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Bubi89 Ned Sep 15, 2013 10:52 am

Mora se mila dalje, sta da se radi...
Ovako je valjda moralo biti...
Barem sad znam da je mami lakse, jer uvek je puna kuca, pa nekako skrene misli...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Ned Sep 15, 2013 11:01 am

Bubi, mila, ne moram ti pricati o tome koliko si mlada i da je zivot pred tobom. Najvaznije je biti fer prema sebi. Niko se nije rodio da trpi ono sto ne moze ili ne zeli. Mojoj mami je unuce bilo najveca uteha. On ce je iscupati iz svega, veruj mi. Najgore od svega je sto se u zivotu uvek sve gomila. Posle teskog perioda dolazi bolji.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Bubi89 Ned Sep 15, 2013 11:27 am

Verujem u bolje :)

Inace, sta ima kod tebe?
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Ned Sep 15, 2013 12:03 pm

Imala sam jako tesko leto. Posle dve neuspele inseminacije spremam se za VTO. Kao u filmovima, sve sto je bilo dobro, odjednom ne valja. Te radi histeroskopiju, te leci stitnu zlezdu. Ma kraja nikad, ali verovala ili ne, ne dozvoljavam sebi da se nerviram. Prihvatila sam da je tako kako je i da druge nema. Posle raspusta dosao posao, pa se privikavam. To je losa strana raspusta, odvikne se covek od posla. Iskreno, jedva cekam da prodje ova godina. Sve su mi nade usmerene u 2014.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Bubi89 Ned Sep 15, 2013 12:19 pm

Nada poslednja umire, tako da... Veruj u dobro i dobro ce se desiti :)
Kakve su ti misli, takav ti je zivot....
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Ned Sep 15, 2013 6:22 pm

zdravo Bubi!!!
pretpostavljala sam da se nesto desava poocim se ne javljas.glavu gore,kad se udas jednom posle ide lakse :lol: :lol: :lol: :lol:  to ti iz mog i tudjih iskustava(moram da se nasalim)
Nikola danas buljio u mene ali nije bilo prilike da pricamo i kada sam imala trecu pauzu u 15h on se spremio da ide kuci jer radi do 14h i usao gde smo sedele i gledao u mene ,mislim da je hteo da mi pokaze da izadjem jer ni sa kim nije pricao samo gledao u mene a ja gledala u stranu,bilo mi ga i zao ali prostorija je bila puna a i glupo mi da mi zakazuje sastanke jer od toga nema nista.ali saznacu odakle je,videcemo se mi jos :haha: .zene,prija kada se svidjate i drugim muskarcima,nekako se osecate zivom i pozeljnom i znas da jos vredis........prija zvizduk 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Bubi89 Ned Sep 15, 2013 7:27 pm

Prija prija, kako ne ;)
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nataša.V Ned Sep 15, 2013 8:17 pm

Cao drage moje :) 

Hehe,malo se i ja pocela aktivirati na forumu... again yessmilies ....

Malisa sad ima neku rutinu sa spavanjem (hehehe napokon) pa mogu uvece makar nesto da pogledam i procitam na netu...

Muzic gleda neku utakmicu...hehehe,danas je sportski dan :) ... pa mogu malo da se druzim sa vama...

Hajdete na pitu sa jabukama,a ko ne voli jabuke...moze i na pitu sa eurokremom  Smile  ... samo sto sam ispekla!
Nataša.V
Nataša.V
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.05.1978
Datum upisa : 31.01.2012
Godina : 45
Lokacija : Zvornik,RS

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od zvrki Pon Sep 16, 2013 11:12 am

Crnokosa ::Ma meni je zao da se rasturamo, meni je porodica sve na svetu, ali ako mi samo otezava... Jednu budalu sam imala i unistila se, druga mi ne treba! Poceo da radi od jutros, ako shvati neke stvari ok, videcemo... Ljubim te bre puuuno.
Mislim da treba da pricas sa njim,muskarci nekada tesko kapiraju,zapravo mislim da se prave da ne kapiraju... Ja sam mom vec sada pocela da drobim da kada dodje dete ne zelim da da se samo ja angazujem oko bebe i da sav teret padne na mene,jer ja ga nisam sama pravila. On zna da mi je porodica na prvom mestu i ne bih dozvolila da propadne. Taj period kroz koji vas dvoje prolazite se desava kod mnogih parova,nije lako ni tebi,a ni njemu... Nadam se da ce te resiti nesuglasice,jer detetu ste potrebni oboje.:) 
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od zvrki Pon Sep 16, 2013 11:25 am

Evo i meneeeeeeeeeee... Napokon,trudnoca se normalizovala,bebac je hvala Bogu zdrav ,lepo se razvija,nosim deckica... A u subotu nam ukrali auto oko pola pet ujutru,strasno... Policija se nije ni trudila da nesto uradi,a auto ko zna gde je... Hm,na svu srecu pa smo uplatili kasko,jer da nismo sada bi smo duvali u prste... Opet dobro je da smo zivi i zdravi ,a auto kupicemo drugi... I posle kazu ko jos krade kasko osiguran auto....:ujedam: gah  Kako ste vi zenske? Vidim da vam se svasta izdesavalo,Bubi ,mila,glavu gore sta da se radi ,zivot je takav,ako vec nije moglo bolje onda je za vas dvoje tako najbolje. Potpuno razumem,ni ja ne bih izdrzala kada bi se moj muz promenio i prestao da me primecuje,tesko je to. Imas malenog,a on je jako veliki razlog da budes srecna,sve ostalo polako...huug 
zvrki
zvrki
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 16.07.1993
Datum upisa : 01.09.2012
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Pon Sep 16, 2013 12:25 pm

Zvrki!!!!!
Cestitam na batici! Jeste li razmisljali o imenima?
Zao mi je sto si prosla taj stres oko kola, to ti sad ne treba. Sto ne stavis ticker da te pratimo? U kom si mesecuu?
Daj, priiiicaj!!!!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Pon Sep 16, 2013 12:30 pm

zvrki,srecno sa deckicem!!! ajde budi malo aktivnija,javljaj se cesce,ja i leptirko smo komentarisale da kako koja zatrudni i porodi se,retko se javlja,bar dok ste trudne mozete da budete na forumu.
stavi ticker da znamo koji si mesec.
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Maja. Pon Sep 16, 2013 6:06 pm

Zdravo...
Bila sam na pregledu, uradila uz, ali ne raste... za 5 dana je poraslo samo 3mm a treba dosta vise... u cetvrtak idem ponovo na uz, ako se nista ne desava radim kiretazu. A mozda i ranije ako krene jace krvarenje...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Pon Sep 16, 2013 8:18 pm

Maja. ::Zdravo...
Bila sam na pregledu, uradila uz, ali ne raste... za 5 dana je poraslo samo 3mm a treba dosta vise... u cetvrtak idem ponovo na uz, ako se nista ne desava radim kiretazu. A mozda i ranije ako krene jace krvarenje...
Jbm mu sve!
Ne znam ni sta bih ti pametno rekla. Cekas , a onda... Nisam pamenta. Sta god da desi, odradi dodatne analize, urodjene i stecene trombofilije, genetiku i ostala cuda. Ja se jos uvek nadam jednom malom cudu....
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Uto Sep 17, 2013 6:00 pm

Maja. ::Zdravo...
Bila sam na pregledu, uradila uz, ali ne raste... za 5 dana je poraslo samo 3mm a treba dosta vise... u cetvrtak idem ponovo na uz, ako se nista ne desava radim kiretazu. A mozda i ranije ako krene jace krvarenje...
Joj,bas bzvz,to je bas cimanje... Mislim,toliko vremena cekas i onda pocinju komplikacije. 'bem ti zivot... :sad: Mila,samo hrabro... blowkiss 
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od JECAAAA Uto Sep 17, 2013 8:04 pm

Dobro vece, zene... :)
Jeste li dobro, kako vam teku skolski dani ( ko ima skolarce) ?
Ja sam bila malo po Ns i Madjarskoj, sad je vreme da se posao trazi , nadam se da cu naci nesto .... pozdravljam vas i ljubim blowkiss 
JECAAAA
JECAAAA
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 03.06.1989
Datum upisa : 11.07.2013
Godina : 34

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Maja. Sre Sep 18, 2013 9:04 am

Ma bice sve ok. Iskreno, od samog pocetka sam znala da nece biti dobro, prvo zbog briseva, bakterija a kasnije i krvarenja. Zao mi je sto je ovako ispalo, jer sam dugo cekala da zatrudnim, i sada sam mirna jer znam da mogu da zatrudnim samo treba biti opusten, i desice se kad se najmanje nadas... I, mozda cete me pogresno shvatiti, ali malo mi je laknulo sto eto treba da uradim kiretazu ovako rano, jer da je kasnije doslo do komplikacija bilo bi mi teze, imala sam pobacaj u 5 mesecu-godinu dana nisam mogla da se oporavim...
Sutra ujutru uz, ne znam da li ce odmah uraditi kiretazu...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Sre Sep 18, 2013 1:30 pm

Majo, drago mi je da si tako hrabra. Ako ne uspe, samo odradi dodatne analize, da barem saznas sta je krenulo po zlu. U pravu si kad kazes da je dobro sto prirodnim putem mozes da zatrudnis.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Maja. Sre Sep 18, 2013 3:48 pm

E svasta me je slomilo u zivotu, pomisljala sam na najgore. Nisam samo sebi pravila gore, vec i ljudima oko sebe. Nakon dugog razmisljanja, odlucila sam da okrenem drugi list, mlada sam, zar treba sa 21 god. da pocnem da sedim, da zavrsim kod psihijatra, ne, zelim da uzivam u svojim godinama i ljudima koje volim. Izbegavam da vidjam ljude koje me cine nervoznom, pa sam tako i prestala da idem kod one doktorke. A ova trudnoca je bila cudo. Otisla sam kod novog doktora, odmah smo poceli sa ispitivanjima, merili folikul-nista se ne desava, ovulacija nije na vreme, zbog bakterija sam dobila vaginalete, i nisam htela tih 7 dana da imamo odnose da bih bila sigurna da se nece vratiti onaj neprijatan miris. Posle toga smo imali odnose, ali ne cesto, on je radio, ja bila zauzeta oko manikira, misli odlutale na drugu planetu, ne pamtim kada sam bila vise opustenija nego tad. U poslednjih godinu dana najvise mi je kasnilo 4 dana.. Prodje 5 dana, 7, 10, test pozitivan, ali slabija crta, pregled ne vidi se nista. Mislim u sebi "ma nema sanse da sam trudna". Ispostavilo se da jesam, kad sam se najmanje nadala - desilo se. Na veliku zalost, ne zavrsava se dobro, Ali sta je tu je. Ne dopustam sebi da se opet slomim, zao mi je, ali znam da cemo sledecih 4 meseca da napravimo pauzu, da bude sve u redu, da budem bez brige. :) 
Jel ti Imas decu? Cini mi se da sam procitala da dugo pokusavas da ustanes u drugom stanju, ali ne znam da li sam te pomesala sa nekom drugom zenom.
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Sre Sep 18, 2013 3:59 pm

Nemam, vec vise od tri god pokusavamo. Operisala sam endometriozu, bila na klomifenu, radila dve inseminacije i nista. Od ovog leta su mi poludeli hormoni, sve otislo u pm. Isla na histeroskopiju, ma svasta je bilo. Spremam papire za VTO, uskoro idem pred komisiju, jednu, koja ne gleda rezultate, a druga ce ih gledati. Jajovodi su mi prohodni, bilo je perioda da je sve super,. spermogram, ma sve, ali nista. Oduvek sam bila opustena, jer nemam probleme sa bioloskim satom, ali sada su se neke stvari malo poremetile, pa moram da pozurim,. Eto, nije mi pomagala ni opustenost, ni silna cuda. Prihvatila sam svoj put i znam da cu uspeti, na ovaj ili onaj nacin. Vise se nicega ne bojim!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Maja. Sre Sep 18, 2013 4:14 pm

Samo hrabro.
Treba biti uporan i pozitivan.
Moja komsinica je dosta propatila zbog toga, deset godina su pokusavali, dve vestacke oplodnje, prva odmah na pocetku nije krenula kako treba, a druga je krenula dobro, ali u 7 mesecu se porodila, blizanci, bebe u inkubatoru, ali nisu uspeli da se izvuku. Nisu odustali. Nakon 2-3 godine opet vestacka, hvala Bogu sve se zavrsilo kako treba, rodila je zdravog decaka u 32 godini, evo mali ima 2 godine. Kada se porodila, komsija je bio najsrecniji na svetu, nije se treznio 3 dana. I kad vidim njih, znam da cu i ja uspeti.
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Sre Sep 18, 2013 4:16 pm

Znam. Naslusala sam se i nagledala avega. Znam da nijednom nisam klonula duhom, cak i kada mi je jaaaako tesko. Odavno se ne pitam zasto se bas meni ovo desava. Znas kakvi smo mi, ljudi, kad se nesto lepo desava, onda se ne pitamo zasto bas nama.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 18 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu