Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Caskanje uz kaficu

+15
Nataša.V
makicaaa
Bozana30
Nensy85
zvrki
danijela86
julija++
Luna dizajn
JECAAAA
Blentica
Crnokosa
Maja.
leptirko
kathy_gm
marasrna
19 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nataša.V Pon Sep 09, 2013 8:27 pm

Zdravo drage moje zagrljaj 

nisam bila odavno na forumu,nekako ne uspevam da ugrabim vremena... kratko procitam sta se desava ( ako uspem) i to je to. Malisa je u subotu napunio 10 meseci pa je sve aktivniji i zahtevniji, ljubi ga majka, ali mi to ne smeta, vec mi pricinjava veliko zadovoljstvo...uzivam u svakom trenutku sa njim. Malopre sam ga uspavala i sad sela za komp da odmorim malo i da vam se javim. Kod mene  inace nema nista novo...malisa i ja uzivamo preko dana,skitamo,spremamo ruckic i cekamo taju da nam dodje s posla. Nismo isli na odmor,odlucili smo da ga provedemo ovde u Zvorniku posto nam je bebac jos maleni za neki veci put, dogodine cemo ici ako Bog da. Bili smo doduse za sv.Iliju u Vrscu kod mojih,ali samo dva dana.Suprug je morao da radi pa smo se vratili kuci brzo.
E da, krstili smo Lazara 11.08. i mi smo se vencali u crkvi... Hehe,eto ipak izgleda i ima nekih novina kod mene :lol: 
Joj,ja se raspricala bas bas :lol: ...

Hehe,evo vam jedna bleskava pesma koja se Laletu svidela



Puno vas ljubim sve:
blowkiss:
Nataša.V
Nataša.V
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.05.1978
Datum upisa : 31.01.2012
Godina : 45
Lokacija : Zvornik,RS

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od makicaaa Pon Sep 09, 2013 8:40 pm

E, zenice bas nam se lepo obukao forum jeej 

Majce, Filip je divan, lutka mala!! Maro otvaraj vise tu sezonu, jedva cekamo nove bebice jeej jeej 
makicaaa
makicaaa
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 06.01.1984
Datum upisa : 18.04.2012
Godina : 40

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Uto Sep 10, 2013 5:09 pm

Natasa,srecno krstenje i vencanje poklon 
dodjoh s posla,pijem kaficu i posle malo da odremam,dva dana sam slobodna pa posle radim tri :kez: 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Crnokosa Uto Sep 10, 2013 5:17 pm

Hvala zenice, on je moja lutka redheart
Cestitam Natasice, da ste zivi i zdravi svi i neka vam je sa srecom! blowkiss
E, da, gde nam je Majce?!
Mi cemo ovog naseg zvrka da krstimo pre ili posle Bozicnog posta. Tad kumica dolazi iiz Italije.
Ajde otvarajte sezonu! Mora da ima ovde puno bebica!srpskokolo 
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Nataša.V Uto Sep 10, 2013 6:59 pm

Hvala vam drage moje :-*

Sta se radi kod vas? Mi okupali malisu,pa sam ga uspavala i sad odmaranje :) ...

Muzic gleda utakmicu,pa se ja dokopala malo kompa :haha: 

Pozzzzzzzz svima
Nataša.V
Nataša.V
Clan u razvoju
Clan u razvoju

Ženski Datum rođenja : 04.05.1978
Datum upisa : 31.01.2012
Godina : 45
Lokacija : Zvornik,RS

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Uto Sep 10, 2013 9:25 pm

Pozdrav, zenske!
Natasa, divna avatar!
Ja danas oksanila, bice sutra zapevanja kad budem ustajala!))))
Kod mame sam. Danas sam imala roditeljski, vec, i kasno sam se vratila. Umorna sam, ali mi nesto ne da da zaspim. Sutra uvece cu nadoknaditi. Poljubac, zagrljaj i molim za lepe vesti! )))
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Sre Sep 11, 2013 5:15 pm

Ojjjj, zene, lepe, drage!
Ispratih muza na kuglanje, skuvah, obrisah, oprah...A sad se malo bacam na posao. Doslo vreme!!!!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Čet Sep 12, 2013 12:06 pm

hi zeniceeeeeeeee!!!
dosla mi :djavolce:  nocas,nista od otvaranja sezone mad 
posle cu izvlaciti pramenove,pomoci ce mi prijateljica,videcu na sta cu liciti :kez: 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Čet Sep 12, 2013 2:27 pm

Ličićeš na super žvensku, naravno! Sad ti je baš suepr dužina i frizura. Šalji sličak kad završiš!
Što se vece tiče, neće ona još dugo, moraće da napravi leeeepu pauzu!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Pet Sep 13, 2013 11:59 am

Pozdrav,zenice... huug 
Kao ste mi,sta radite? blowkiss 
Jaoj,moram da vam ispricam sta mi se juce desilo.:blam: Narucila ja knjige preko knjizare "Laguna",akcija neka 10 knjiga za 999 dinara. I ja na poslu,zvoni mi telefon kad zove lik iz brze poste i kaze mi da je kod mene kuci...i da ne duzim...kazem mu ja da cu kuci biti oko 13h. Dolazi lik :shok: preeeleeep:shok: ,placam knjige,on mi kaze kako mi je extra posao (posto smo se dogovarali kako da mi dostavi paket i ja mu kazem da radim u ambulanti) i da bi on voleo da radim kao ja.... :rolleyes: Odlazi on,sedam za komp i razmisljam kako je simpatican...:glupan: :glupan: :glupan: Kad stize meni poruka i to od njega :ujedam: :ujedam: :ujedam: :ujedam: Pita da li sam slobodna ili zauzeta i da odavno lepsu devojku nije video (jes' malo preterao,ali dobro). Odgovorila sam mu da sam srecno udata i stize mi poruka "Bas steta,jer si mi se baaaas svidela i to na prvi pogled" . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja to pricam mojoj sestri,ona meni kaze:'"O,Boze sacuvaj,pa ti si udata zena" :lol: Hahhaa,pa sta ako sam udata,pa nisu mi oci vezane... Ko je vajdio od gledanja? :lol: 
Posle svega toga ja legnem da odmaram,i da ste me samo videle kakav sam kretenski osmeh imala,hvatale bi ste se za stomak. ALi,mogu vam reci da prija kad se tako nesto desi. Nadam se da ste razumele sta sam htela reci? :lol: :lol: :lol: :lol: 
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Maja. Pet Sep 13, 2013 12:40 pm

E Kathy, dobro si me podsetila za knjige... Jel su one uske ili obicne?
Znam da sam jednom narucila 3 za 1000 ali su poslali onako uske... a ova akcija je super. Bas cu da pogledam naslove...
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Crnokosa Pet Sep 13, 2013 2:36 pm

Zdravo lepe moje huug
Mene zeza ovaj net samo tako. U ocajnom sam stanju vec danima, nista od posla, para sve manje, ja i mm jedva i da pricamo, bas me je povredio nekim recima... kako cemo, sta cemo, nemam pojma... :glupan:
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Pet Sep 13, 2013 3:27 pm

Kathy, mila, naravno da je normalno da ti je neko lep. Laska ti kad vidis da se mozes svideti i drugim lepim ljudima, ali je tvoja velicina u tome sto si celu sebe dala jednom coveku.
Kad ti se neko na sekundu svidi, prodje to, kao neka prehladica. Ameri imaju super izraz_crush. Kao u pesmici
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Pet Sep 13, 2013 4:09 pm

ImageShack.us][You must be registered and logged in to see this image.]  [/url][url=[You must be registered and logged in to see this image.]  Uploaded with





Majo,ja sam npr. knjige porucila,sto bi rekli,ranom zorom i zaista sam izabrala divne knjige. Kada sam kasnije videla na fb-u razne kritike kako je ova akcija totalni promasaj i kako treba da se stide jer zamlacuju narod,pocela sam da sumnjam u to sta li ce mi stici. Medjutim,prezadovoljna sam. Videla sam onda i koji je trenutno spisak i ni jedna knjiga mi nije "zapala za oko". Verovatno,zato sto zalihe nestaju... Sto se velicine knjiga tice,normalne su velicine...
Crnokosa,zaista je tesko vreme doslo,i ti si svesna toga,tako da te necu daviti sa tim. Verujem da ti nije svejedno to sto je suprug rekao,jer je i on svestan toga da vam je novac potreban,a posla nigde nema. :dont: 
leptirko,mila moja,huug ,hvala na razumevanju,a pesma je vrh i strasno je zarazna... zvizduk zvizduk zvizduk zvizduk zvizduk zvizduk 
Maroooooooo,kakva ti je frizura?huug
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Crnokosa Pet Sep 13, 2013 4:49 pm

Ma svesna sam svega... nego ovaj se promenio od kad je dosao Filip na svet a ja to ne mogu da trpim niti da se foliram. A sad sa ovom situacijom jos je gori... Uf ma ovo vreme je ludo, prosto da mi se ne zivi.
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Pet Sep 13, 2013 5:31 pm

Majce,kako se promenio????
Frizura mi je super,tj boja,bas mi se svidja a i drugima.Kathy,potpuno te razumem,meni danas prisao tip posle dorucka,radi u hotelu i fino izgleda a vec me sacovao(evo kezim se kao idiot),pita me na engleskom:kako se zovem,ja kazem,on se zove Nikola,kazem da mi je drago,on isto i ja se samo okrenem i odem kao idiot.ne znam ni odakle je a bas me kopka.prija to,lazu one koje kazu da im ne prija.videcu da li cemo se videti sutra....... :rolleyes: 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Pet Sep 13, 2013 5:43 pm

Crnokosa ::Ma svesna sam svega... nego ovaj se promenio od kad je dosao Filip na svet a ja to ne mogu da trpim niti da se foliram. A sad sa ovom situacijom jos je gori... Uf ma ovo vreme je ludo, prosto da mi se ne zivi.
Mila, sve ce to proci. On je jaklo mlad. znas kako je sa zenama, i kad su mlade, kad postanu majke nema nazad. Muskarci su deca u dusi i treba im vise vremena. Ne daj se, mila moja!
Maro bre, daj sliku neku!!!!
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Crnokosa Pet Sep 13, 2013 6:44 pm

Pa postao je neodgovoran, nista mi ne pomaze iako ne radi... Jedva da izdvoji vreme da se malo poigra sa Filipom ili da ga uspava, samo da mogu da odradim nesto po kuci, stvarno ne mogu da stignem bas sve. I na kraju ispade da ja nikakva zena nisam, sto mora da si sam isprzi nekad nesto a jede ne znam koliko puta na dan i ostavi mi brdo sudova. Covek vezba, posle ili slusalice u usi ili net ako ga ima. A rekla sam mu vec da kako se on ponasa ja obrcem list i ne zelim da ga mazim i pazim. On ne shvata to i pokusavam i da mu nacrtam... ceka ga jos jedan razgovor a posle kud koji... Pa ne mogu vise, ja ili ne jedem ili jedem stojeci. Nema me 35 kg, krvna slika uzas a dalje da i ne pricam. Ne znam kako stojim na noge, a ako odem kod dr. zadrzace me u bolnicu verovatno. Ako ne transsuzija opet onda Bg.
Ma ima jos sto stvari. Ali ja nisam DOBRA ZENA!
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Maja. Pet Sep 13, 2013 7:21 pm

kathy_gm ::ImageShack.us][You must be registered and logged in to see this image.]  [/url][url=[You must be registered and logged in to see this image.]  Uploaded with





Majo,ja sam npr. knjige porucila,sto bi rekli,ranom zorom i zaista sam izabrala divne knjige. Kada sam kasnije videla na fb-u razne kritike kako je ova akcija totalni promasaj i kako treba da se stide jer zamlacuju narod,pocela sam da sumnjam u to sta li ce mi stici. Medjutim,prezadovoljna sam. Videla sam onda i koji je trenutno spisak i ni jedna knjiga mi nije "zapala za oko". Verovatno,zato sto zalihe nestaju... Sto se velicine knjiga tice,normalne su velicine...
Crnokosa,zaista je tesko vreme doslo,i ti si svesna toga,tako da te necu daviti sa tim. Verujem da ti nije svejedno to sto je suprug rekao,jer je i on svestan toga da vam je novac potreban,a posla nigde nema. :dont: 
leptirko,mila moja,huug ,hvala na razumevanju,a pesma je vrh i strasno je zarazna... zvizduk zvizduk zvizduk zvizduk zvizduk zvizduk 
Maroooooooo,kakva ti je frizura?huug
Sad su naslovi katastrofa, bas sam se razocarala, a zaboravila da pogledam u ponedeljak.
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Pet Sep 13, 2013 7:43 pm

Majce,znam da ti je tesko i cula sam da dodje ,kod nekih parova,do zahladjenja kada dosdje dete i da se muskarci tako ponasaju,moj ti je savet da ga podsetis kako ti je bilo lose i da ne dodje ponovo do toga,razgovaraj na finjaka huug huug 
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Crnokosa Sub Sep 14, 2013 9:25 am

Ma meni je zao da se rasturamo, meni je porodica sve na svetu, ali ako mi samo otezava... Jednu budalu sam imala i unistila se, druga mi ne treba! Poceo da radi od jutros, ako shvati neke stvari ok, videcemo... Ljubim te bre puuuno.
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Sub Sep 14, 2013 10:54 am

Mjče, ne moram ti ni reći koliko navijam za vas, da sve rešite. Veruj mi, možda je ovo samo loš period. Lagala bih kada bih rekla da ga i sama nisam imala. U jednom trenutku smo došli do tačke da ne možemo više. Bila sam spremna da odem. Došli smo do faze totalne destrukcije. Ništa nemamo , decu prirodnim putem ne možemo. Svađamo se zbog nataloženog nezadovoljstva. Oboje radimo, hrana i računi, to je sve- Gde je život? Nismo se tome nadali. Ne znam šta nas je održalo, verovtano samo ljubav. Godinu dana kasnije smo na istom, ali smo prihvatili da drugačije ne može, za sad. Nadam se istom scenariju kod tebe: Mirenje, prihvatanje, strpljenje. Lepo je kad ljubav pobedi, iako život nije film.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od kathy_gm Sub Sep 14, 2013 3:45 pm

Maki,resice se sve to. Samo polako,verovatno je njemu frka jer je svestan u kakvoj ste situaciji,a muskarac kao i svaki muskarac,mora nekako da ispolji to nezadovoljstvo i onda ce reci i ono sto ne misli. Tako da to sto ti je rekao da nisi dobra zena,ne shvataj "zdravo za gotovo". Oni su uvek veci tremarosi nego mi-zene. Zamisli samo kako bi bilo da zamenimo uloge...eeheej,pa to bi bilo zlo i naopako. I da,kad god imas vremena,a moraces da ga nadjes,jer si ti bebi potrebna zdrava,poradi malo na sebi. JOj,sad zvucim kao neka baba,ali to je za tvoje dobro. huug Obroke ne smes da izbegavas,pobrini se za krvnu sliku. Imas CVRST RAZLOG da se boris a to je tvoje DETE!!! Glavu gore i znaj da te majka nije rodila da bi ti neko kidao zivce... blowkiss 
Maro,Mako,znaci u istom smo sosu.... :lol: Blago tebi,ti imas sanse Nikolu da vdjas i dalje,a ja ovog samo ako porucim nesto i to su sanse minimalne... :lol: :lol: :lol: Ali je prijalo... jeej jeej jeej jeej 
leptirko,huug huug huug E zamisli ove moje prijatelje odbili za VTO jer imaju samo dve neuspele inseminacije. Kao treba da imaju 5 da bi mogli da idu na VTO...OOOO,zemljo Srbijo... amin amin amin 
kathy_gm
kathy_gm
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.09.1987
Datum upisa : 22.02.2011
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od marasrna Sub Sep 14, 2013 5:17 pm

cao zenske!!!
da krenem od zadnjeg,ovde parovima nista ne pomazu za vto,sve sami placaju.
Majce,proci ce i to a ti stisni zube i probaj da na jedno uvo cujes a na drugo da ti izadje.dete u kolica i teraj negde.
Nikolu sam videla jutros kada sam stigla,u prolazu,rekla sam:hi nikola,odgovorio a kada je bio dorucak,on sisao ali sam ja odmah morala da odjurim jer sefica trazila da zavrsim neku sobu i vise ga nisam videla.juce sam se ponela kao neka siparica,sto sam odmah zbrisala ne rekavsi nista a i jutros je ispalo kao da bezim amin .sutra radim pa ako i on radi,mozda popricamo :mig: ,mene samo interesuje odakle je.odakle moze da bude a da se zove Nikola??????????
marasrna
marasrna
Urednici

Ženski Datum rođenja : 01.06.1975
Datum upisa : 15.03.2012
Godina : 48
Lokacija : Iceland

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od leptirko Ned Sep 15, 2013 7:41 am

Ako je Nikola,Nikolo može biti Italijan, Rumun... Nekako mi ime romanski zvuči, ali sačekaću tvoj izveštaj.
Žene, sve je to normalno. Niko nije kamen. Moj muž je MENI najlepši, jer ja tako želim, a daleko od tpga da lepših nema i da ih je nemoguće primetiti.. Rekoh ja, kao prehladica...treba koji dan da to prođe.
leptirko
leptirko
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 04.06.1982
Datum upisa : 04.02.2013
Godina : 41
Lokacija : blizu, blize, najblize

Nazad na vrh Ići dole

Caskanje uz kaficu - Page 17 Empty Re: Caskanje uz kaficu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu