Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Vasa prica o porodjaju

+17
Zverka
Caca
Maca
Julija.
mama m
Tina
jagodica
Srna
Bubi89
Crnokosa
gagac
sissi
Bubica
smiley
Aleksandra18
Mivica
Brana
21 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od mama m Čet Maj 05, 2011 11:45 am

Barbarica ::Pa ne, nego mislim na neke sa drugih foruma koje su kao nas koje smo uzimale epid kudile, u fazonu mi smo picke, a one su hraaabrice... I posle tu jedna drugu sazaljevaju i traze tesenje i odlikovanja, a sva druga rec je umirala sam od bolova, uzas, boli da pozelis da crknes i td... Bre ja sam se isprepadala citajuci njihove price, kajala se sto sam zatrudnela, a sad mi to toliko smesno...
Brate ako si vec hrabar kao sto kazes, nemoj posle da mi kukas i jauces... I neke sto su me ubedjivale da ce da me boli toliko, da se jedva izdrzi... E sad bi im u lice pljunula... Al dobro ima zena koje zele paznju... Zena pored mene se drugi put poradjala, sa epiduralom, a urlalaaa je kao da je kolju... Uzas...

bolje da ih nisi slusala!i da nisi citala o tome kad si s epreplasila!ja bi veruj mi imala hrabrosti da gledam kako s eneko poradja!nekako me to zanima kako i sta ide....razumes.onda bi brate mili bar ja tako mislim lepo i lagano porodila!nekazem ja d aste vi pp.sto ste uzele epidural vec svaka vama cast za to nije to neznam ni ja sta ali one koji kukaju e njih mrzim!!!!!!!ja nisam kukala ja sam samo trazila vodeeeeeeeeee a ova pored mene me pita sto nisi uzela epidural.....strasno!a ona je gore od mene prosla bebi je dr rasekao usne pa je bila u inkubatoru i samo zbog toga ja ne bi epidural ne sto se placa ne zbog bilo cega samo zbog toga jer je njenu bebu dr rasekao kad je sekao da beba izadje!
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Bubi89 Čet Maj 05, 2011 11:46 am

eto vidis koliko si luda... pa pre ce da ti naskodi totalna anestezija nego epid... a za te sto bi placalecarski :sljus: nebitno, ne znate, ja znam sta znace secenja, operacije i totalne anestezije jer mi je mama kroz to prolazila...

hahaha, pa kakve veze ima epidural sa tim sto je rasekao bebu, to je mogao i ovako da uradi, bez epida..
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od mama m Čet Maj 05, 2011 11:49 am

ma rekla sam sebi ako sam vec htela jos dece onda cu i da izdrzim svaki bol!ali kao sto sam rekla plasim s eepidurala gore sam navela i nemogu protiv toga.ako nesto nebude valjalo onda ce me na carski.ako bebe ovako ostanu poprecno ja na carski definitivno.nije mi svejedno pre bi ja opet prirodno ali....samo bod uslovom da me neseku oept i da me neusivaju!
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Bubi89 Čet Maj 05, 2011 11:50 am

Gle, za bliznace je mozda i bolje carski... Ali ove sto nose jedno i hoce na carski, ja bih to zabranila... Ko moja sestra sto je htela na CR, lujka... Dala bih joj ja carski preko nosa...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od mama m Čet Maj 05, 2011 11:52 am

hahahaha jao ja da nosim jedno ni acrski nebi pomislila nema sanse!!!!jao da budem kao karleusa i da idem na carski.............nikad!osim ako nebudem morala!al videcemo......
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Bubi89 Čet Maj 05, 2011 11:58 am

jao moj doktor je nju poradjao u frontu... kaze po apartmanu slike svoje lepila, tepih i kuce donela, setala u stiklama i sa cvidzama po porodilistu, uzas, ali su je zato odraaali za kes :lol:
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od mama m Čet Maj 05, 2011 12:02 pm

pa koliko je bila tamo kad je i tepih odnela? hahaha sou!koliko su je odrali majke ti?
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Bubi89 Čet Maj 05, 2011 12:03 pm

ne znam, lekarska tajna xD pa bila sigurno 10ak dana... a apartman je ja mislim 8000 dan... plus su njoj ko zna sta sve naplatili, posebnu negu i ko zna sta jos xD
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Julija. Čet Maj 05, 2011 12:10 pm

Barbarica ::Ja sam imala indukciju, ali pored Epidurala ceo porodjaj je rajski :)
I ko se plasi nek uzme epid, a ne tu posle kuka i proklinje... To mi ide na zivce....
Ja sam se poradjala sa epiduralom ali mi nije delovao kazu kao kasno sam ga dobila nisam dosla na vreme!Ali bilo pa proslo!!
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od mama m Čet Maj 05, 2011 12:13 pm

joj.........ja d aimam brdo para nei tako potrosila.ali dobro.ako je uzivala neka joj!
i ti si uzivala ali nisi preterivala koliko znam koliko sma ja citala na forumu!sasvim dovoljno!i ja bi mozda sad mogla sa blizancicima apartman ali mi je glupo jer ce onda da me svi napadaju!ali iovako ja cu dobiti u visegradskoj apartman necu ga platiti jer cu roditi blicance...tako su mi bar rekli tamo kad sam bila...sad d ali je istina ili ne.nemam pojma
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Bubi89 Čet Maj 05, 2011 12:15 pm

Ja cu sledeci put da supim pare za apartman, pa nek kazu da sam razmazena... To samo ovde u Srbiji mogu da ti kazu... U svetu je to normalno... A i ko ne bi uzeo da ima kesa da da, realno...
A ja jedino sto sam platila je odabranog anesteziologa 17.000, i sledeci put cu... RUKE MU SE POZLATILE... Moram da idem da ga castim jos :) Nikako da odem...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Bubi89 Čet Maj 05, 2011 12:17 pm

COCA ::
Barbarica ::Ja sam imala indukciju, ali pored Epidurala ceo porodjaj je rajski :)
I ko se plasi nek uzme epid, a ne tu posle kuka i proklinje... To mi ide na zivce....
Ja sam se poradjala sa epiduralom ali mi nije delovao kazu kao kasno sam ga dobila nisam dosla na vreme!Ali bilo pa proslo!!

Pa ne znam, ja mislim da nikad ne moze biti kasno, moze samo biti dobro dat ili ne... Ja sam ga primila npr oko 15h. A bila sam otvorena oko 3 prsta valjda... porodila se u 19i 20...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Julija. Čet Maj 05, 2011 12:21 pm

Barbarica ::
COCA ::
Barbarica ::Ja sam imala indukciju, ali pored Epidurala ceo porodjaj je rajski :)
I ko se plasi nek uzme epid, a ne tu posle kuka i proklinje... To mi ide na zivce....
Ja sam se poradjala sa epiduralom ali mi nije delovao kazu kao kasno sam ga dobila nisam dosla na vreme!Ali bilo pa proslo!!

Pa ne znam, ja mislim da nikad ne moze biti kasno, moze samo biti dobro dat ili ne... Ja sam ga primila npr oko 15h. A bila sam otvorena oko 3 prsta valjda... porodila se u 19i 20...
Ja sam dobila bolove u 7h ujutru a otisla tak oko 20h uvece epidural dobila oko 21 i nesto i nije delovao jer je porodjaj krrenuo a nisu smeli ni dozu da povecaju,sva sreca pa sam se za 4ipo h porrodila!
Julija.
Julija.
Urednici

Ženski Datum rođenja : 26.07.1987
Datum upisa : 30.04.2011
Godina : 36
Lokacija : Doha Qatar

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Aleksandra18 Čet Maj 05, 2011 3:30 pm

Jeste da je prirodno-prirodno,i sve je zdravije i normalnije,ali za nekog ko se dosta plasi porodjaja,mozda je i bolje carski rez nego da ima traume i da ne zeli vise dece :dont:
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Brana Čet Maj 05, 2011 6:17 pm

Mina super prica a ti si nasa hrabra mamika! huug
Ja sam se poradjala sa epiduralom ali nisam zelela da mi ga daju dok sam imala kontrakcije i dok sam se porodjala nego sam trazila kada je krenulo usivanje i revizija.Toplo bih je preporucila.. :)
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od mama m Čet Maj 05, 2011 7:54 pm

huug
mama m
mama m
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum rođenja : 17.05.1986
Datum upisa : 04.05.2011
Godina : 37
Lokacija : zemlja dembelija

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Maca Ned Avg 21, 2011 7:20 pm

Pocecu od polaska u bolnicu jer mi dugo da pisem sve detalje....

Krenula sam u bolnicu 18.8. oko 23.00 sati,prethodno smo dr i ja merile 2 sata kontrakcije i na njen znaka sam krenula....imala sam jake grceve na svakih 7 minuta.
Dosli u bolnicu,nema nikoga da me primi,srecom mm potrca za sestrom sto me je dan pre toga uvela kod dr.
Uzela mi stvari i odvela na pregleged kod dr.
Otvorena 5 prstiju...Odvedu me u sobu i prikljuce na infuziju...
Obrijali me i kristirali....
Obavila sam razgovor sa sestrom,koja je zaista bila divna,milovala me po kosi i tepala mi buco.....Pitala me je koliki je moj stepen podnosljivosti bola? Odgovorila sam joj samo da me i menstrualni bolovi tresu...rekla je da cu dobiti epidural i ja sam se samo nasmejala....Toliko me je bolelo da mi je njen predlog dosao kao spas....Takodje mi je rekla da ce me poceti poradjati oko 3 sata i da izdrzim jos malo dok se ne otvorim jos malo......Oko pola 3 probusili vodenjak,bila sam otvorena 7 prstiju.....Stavili me na porajni sto,vise nista ne osecam...Dr mlati mojim nogama levo desno a ja se smejem.....Posle sam disala uhladjeno sa sestrom,drzala me za ruku i rekla....Maco,gledaj u onaj zid i zamisli da vodis ljubav sa nekim zgodnim ljubavnikom a ovaj umor sto osecas,zamisli da ste se toliko umorili da bi opet da ponovite......Dr,kaze evo glavice,gurni jos malo i u tom trenutku me je oduzeo strasan bol u predelu grudi i girnjih rebara da sam vrisnula iz sveg glasa...
Izasao je moj Dimitrije,i tu je prvi zaplakao......
19.8.2011 u 5.29.50 sec....3520 tezak 52 dugacak......
Ne secam se ni kada su me recnuli,ni zasili...znam samo da mi je dr rekao da nigde nisam pukla......
Okupali moje dete,i tako golisavog mi doneli na jedan veliki poljubac i zagraljaj i rekli mi da zapisem br narukvice.....
Odneli me u sobu i posle doneli bebu......
Posle toga prva vizita i najgori pogled na bolnicu...Dolazi neka malecka matora sestra i poce da se dernja...
Ajmo,ajmo...vizita za dvadeset min....dolazi Dr. A gledaj kakvi su kreveti,baci carsav na moj krevet i kaze „ustaj trute,to da se namesti“
Kada nam je okrenula ledja mi smo izmedju sebe namestale krevete i menjale posteljinu.
Dosao je dr.pregledao i ja mu se pozalila na sestru...rekao je da je njena smena zavrsena i da je slobodna 2 dana........
Ne znam sta bih jos mogla napisati,da mi nije bilo sestre Vere sto me je poradjala sa Dr. Ne bih znala nista...pomogla mi je oko podoja,obilazalila me je i njoj jedno veliko hvala.......
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Bubi89 Ned Avg 21, 2011 7:24 pm

Divno... Eto, epid je zakon;)
Vidim da si imala i divnu babicu, sto je danas retkost...
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Maca Ned Avg 21, 2011 7:27 pm

Babicu da,ja dr nista nisam cula od nje.....gledala je da sto vise prica da mi se ne bi oduzilo.....a sexy fantazije su joj bile vrh......
Cekam muza i sestru...otisao je po nju pre sat vremena a ja cupkam vec.......Pa sta rade toliko jbt......A ovaj mali spava ni ne konstatuje nas uopste......
avatar
Maca
Urednici

Ženski Datum rođenja : 22.06.1987
Datum upisa : 10.11.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Bubi89 Ned Avg 21, 2011 7:29 pm

Srce malo dobro... Jooooj... A gde si se poradjala?
Bubi89
Bubi89
Urednici

Ženski Datum rođenja : 02.06.1989
Datum upisa : 04.01.2011
Godina : 34
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Caca Ned Avg 21, 2011 7:39 pm

Cuj trute?! Vasa prica o porodjaju - Page 2 66836Maco suze su mi krenule.
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Brana Ned Avg 21, 2011 7:47 pm

maco,super,bas si lepo prosla,i bas mi je drago zbog tebe! huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Tina Ned Avg 21, 2011 9:43 pm

Joj kako si lepo prosla,cas! Svaka cast! Cestitam jos jednom mila
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Zverka Ned Avg 21, 2011 10:02 pm

draaaga divno si prosla ...procitala sam sve u jednom dahu ..
ljubi malisu ..puuuno puuuno huug


eee sad se prisetih i ja svoje price pa reko da napisem...
odokativno dve nedelje pred termin...se sve lepo izdesavalo ..fala da ne kazem cemu pa sam i odabrala lekara i odlucila se za epidural...

posle celodnevnog rmbacenja po stanu resim ja da popijem pivce ...i bas znam da sam se na ONOM forumu zezala sa zenskicama na taj racun u fazonu ma nece to da krene dok mene ne popusti pivo ...no..
oko pola 5 ujutru nesto me priteralo u WC al daleko od toga ...nisam ni nogu s kreveta spustila eto meni vodopada...
probudim MM i kazem polagano duso vreme je ...uspem nekako da odem do wc-a i promenim gacerone...al dzaba curi li curi...pa sam morala da stavim ulozak da bi bar donekle suva dosla do orodilista
stizem,zora jos ni svanula...budim tetu koja me docekala da mi otvori vrata ...ja u blagoj panici a ona nije popila kafu ..pa mozete zamisliti ..hmm lud zbunjenog,..uradi mi pregled...i kaze presvlacite se idete u porodiliste ...jedva me pusti da se pozdravim s muzem...i odosmo...nikad necu zaboraviti njegoV IZBEZUMLJENI POGLED prepun straha koji bezuspesno pokusava da sakrije...
stavljaju me u sobu ...sa sve recima cekaces ti mala jos...
u sobi devojkakoja vec dva dana prolazi kroz katastrofalne kontrakcije al se sirota ne otvara....tamo negde oko pode...rade mi pripremu ...i osetim prve blaaage kontrakcije...
to mi se nekako oteglo do 3 po podne...a da vam ne pricam da u sobu kako ko udje tako lepo zavuce prstice ...a da nekaze ni dobar dan :lol:
sve u svemu zovu mog odabranog lekara...on dolece u roku od 15tajk min.dolazi i anesteziolog sa sve recima PA MALENA sto nas nisi zvala...ja reko odkud znam mozda to sve tako mora...
vrlo brzo sam bila na stolu VREMENA SE VISE NI NE SECAM...braonilu mi je na kraju ukacio doca- koji me inace i poradjao ...epidural nisam ni osetila kad je zena ubola iglu ...jesam lazem...zagolicalo me nesto na sredini ledja...
i krece
bolove uopste nisam osetila ali nista nista ... zenica koja mi je dala epidural je sve vreme samnom pricala i kvasila mi usne sa gazom..JAAAKO LJUBAZNA GOSPODJA...veliko joj hvala divna jedna zena...kaze ostavicemo te malo pa eto nas samo da popijemo kafu ...malo popustio epidural ...osetila sam tako blagi bol da ne mogu da opisem..dolece ona i odma momentalno pojacava dozu...zove docu i krecemo ...
oko mene anesteziolog( koja mi sve vreme prica i smeska se) doca ( koji objasnjava da moram da se napnem ko da cu da kakim) i dve babice koje su blejale sa strane cekajuci bebicu
kze meni doca ajde MALA sad... ja poguram ...on kaze jos samo malo ....ja uhvatim vazduha (tad me doca secno) poguram jos jednom...i eto ti moje smizle GRLAAATAAA samo tako ...odnesu je sestre prebrisu je malo i donesu mi je na grudi
ee drage moje tad sam plakala ko mala ...
doca mi cestita kaze do sad od silnih porodjaja niti jedan mu nije bio ovakav kaze svaka cast,a ja se raspilavila...cestitamo jedno drugom...ee jos smo se mi i izljubili ...:D dobar doca mlad ...NEZAN :lol: izljubi me i zenica ( anesteziolog) svi mi se nacuditi nisu mogli
za vreme odmora ( ona dva sata ) mene je obisla cela zemuska bolnica da vide ko je to ...tako rodio ...
hahaha
a sto se bolova tice NISTA ZIVO osetila nisam
( porodjaj mi osta u prelepom secanju) posle je bilo problema sa grudima al to se brzo zaboravi ...sad jos uvek dojim moju smizlu koja ni vodu nece ...i uzivam ...
Zverka
Zverka
Junior na forumu
Junior na forumu

Ženski Datum upisa : 13.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Tina Pon Avg 22, 2011 4:54 am

joj Zveki divota huug porodjaj za pozeleti. Suze mi krenuse...Dace Bog da svaka od nas tako prodje.
Tina
Tina
Urednici

Ženski Datum rođenja : 14.07.1989
Datum upisa : 08.03.2011
Godina : 34
Lokacija : Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Vasa prica o porodjaju - Page 2 Empty Re: Vasa prica o porodjaju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu