Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️

Join the forum, it's quick and easy

Svet zena
Forum o partnerstvu, braku, zatrudnjivanju, trudnoci, porodjaju, deci, domacinstvu...
Mnogo saveta, porodicna i fina atmosfera.
Kao gosti ne vidite sve stranice zato pridruzite nam se... :)

Ukoliko imate problema sa registracijom, logovanjem ili slicno prijavite na svetzena@gmail.com
♥️❤️♥️
Svet zena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blog - Svet zena
Svet zena
Zadnje teme
» Caskanje uz kaficu
od Bubica Pet Feb 02, 2018 11:20 pm

» Namestanje zeludca, materice...
od milica30 Ned Mar 12, 2017 2:21 pm

» Trudnoća po nedeljama - drugo tromesecje
od Tina Ned Feb 05, 2017 3:50 pm

» Hemoroidi
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:20 pm

» Trazimo uzrok poteskoca u zatrudnjivanju
od Nensy85 Čet Feb 02, 2017 1:02 pm

» Kako zamisljate sebe za 10 godina?
od Charlize93 Sub Jan 28, 2017 5:55 pm

» Cekamo rode :)
od Tina Pon Jan 23, 2017 6:21 pm

» Pohvalimo se nasom decom
od Tina Sub Jan 21, 2017 11:00 pm

» Razvod
od Bubica Čet Sep 10, 2015 10:22 am

» Prelepa zenska i decija garderoba
od Doktorka Pet Dec 05, 2014 3:30 pm


Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

+6
gana81
Aleksandra18
Maja.
Crnokosa
Brana
TICA
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Aleksandra18 Uto Maj 03, 2011 3:42 pm

Joj ne znam,dosta mi je vise ovakve situacije,svadja bez razloga i slicnih stvari,da nemamo dete odavno bi sve batalila,ali ovako iako sam sebi obecala da necu vise da dozvolim takvo njegovo ponasanje,opet gledam zbog deteta,da sutra kad odraste ne pati,da ima oba roditelja,a sad cekam da vidim da li ce se nesto popraviti u njegovom ponasanju...
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Crnokosa Uto Maj 03, 2011 4:00 pm

Pa verujem i... a nikako i dalje ne mozete da odete privatno???
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Aleksandra18 Uto Maj 03, 2011 4:12 pm

Pa sad bi i mogli,ne bi mozda na pocetku bilo sjajno ali dobro.Nego sto on nece,kao da mu nesto kvrcne u glavi i onda promeni misljenje.
Njegov pokojni otac i deda su pravili ovu kucu za njega,a oni bi otisli u selo,a ova vestica od zaove bi se udala,a posto je jadan covek umro,matoroj ne pada na pamet da nas ostavi na miru i ode,a on pati zbog oca dosta i ne bi odavde,a i tip je koji ne voli da rizikuje,uvek je tu sta ako...
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Crnokosa Uto Maj 03, 2011 4:17 pm

Hm pa sta ko.. to ce uvek da postoji, al jel on zna koliko se patis tu... Bas mi nisu jasni ovi muskarci vise... al svakim danom sve vise mi nisu jasni!
Crnokosa
Crnokosa
Admin
Admin

Ženski Datum upisa : 06.08.2010

https://svetzena.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Aleksandra18 Uto Maj 03, 2011 4:28 pm

Ni meni nista nije jasno,bojim se da ce mi jedan dan stvarno puci film i da ce tu biti kraj,ja mogu da trpim kao konj,ali kad mi je nekog stvarno dosta nema vise povratka,a on to izgleda ne shvata
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Brana Uto Maj 03, 2011 4:32 pm

Maki nema na cemu,uvek! huug
Alex on mora nesto da uradi,nemoj da dozvolite da se razvedete zbog zle zene,on mora da prekine da bude mamin sin i da se okrene tebi i detetu,porazgovaraj sa njim i objasni mu da ce vas cekati jos gore stvari ako ne odete..I idi u crkvu da vam svestenik ocita molitvu za te stvari i pricestite se,i bice bolje sigurno..
LJUBAC huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Aleksandra18 Uto Maj 03, 2011 4:40 pm

Brance on je u zadnje vreme uglavnom na mojoj strani,ali njemu se odavde ne ide i ne znam sta mu se desava kad tako bukne.Icicemo,videcu sto pre huug
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Brana Uto Maj 03, 2011 4:45 pm

huug
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od gana81 Uto Maj 03, 2011 5:35 pm

Aleksandra18 ::Brance on je u zadnje vreme uglavnom na mojoj strani,ali njemu se odavde ne ide i ne znam sta mu se desava kad tako bukne.Icicemo,videcu sto pre huug

Draga Aleksandra18, čitam sada ovu temu i moram da ti napišem nešto slično, nije se dogodilo meni već mojoj najboljoj prijateljici, a kasnije i kumi!Naime, njena svekrva je izgleda nije prihvatila od prvog dana, i stalno je punila glavu svom sinu o nekim njenim nazovimo nedostatcima, kao bila je pobožna išla po manastirima i crkvama, a zapravo se bavila djavoljom rabotom, i ono što je najgore, pokušavala je da svali krivicu na majku moje kume kako ona vrača u njihovoj kući, moja kuma zarad mira u kući prekida kontakt sa svojim roditeljima, medjutim svekrva ne miruje, truje svog sina kako mu punica namešta (da se okrene naglavačke) ajmo reći da doživi saobraćajnu nesreću, i stvarno ovaj jadnik je počeo da bude sujeveran, i da veruje u sve, krenu oni tako autom i padne neki crep na auto, on odmah pohisteriše,kako mu je namešteno!U kući je nalazio ispod pragova, u vratima svežnje kose, amda ja mislim da je njegova mama to ostavljala jer mama od moje kume nije tamo ni odlazila, živele su daleko jedna od druge!On je sve više postajao histeričan, svađao se, tražio razvod, moja kuma nije pristajala jer je imala malo dete, ponekad bi došao sebi pa rekao njoj ma pobedićemo mi sve nećemo se razvoditi, i stalno je menjao priču!Ona jadnica na nagovor muža i svakrve morala je da baci sve stvari koje je dobila od mame, tu su bile pune crne kese za smeće (suđe, roba,posteljina, deč.stvari) međutim ni to nije pomoglo!!Išli su i kod hodze u Bih i sve je upućivalo na njenu majku!Ponekad su majka i sin išli zajedno kod nekih vračara, kad je kuma htela da ide nisu joj dali!Zadnja vračara mu je rekla kako moja kuma ga sustavno truje, stavlja mu svašta u hranu, to je stvorilo ogromnu paranoju kod njega, nije hteo da jede ništa njeno, a živeli su još zajedno!Tripovao je da ga neko prati dok se vozi kolima...užas...
Jedan vikend predložio je kumi da ide kod svojih na vikend, ona je pristala, trebao je doći po nju u nedelju predveče jer ona radi u vrtiću........ međutim njega nema...ne dolazi...stiže joj poruka "ne dolazi kući" i "poslaću ti stvari" ona u tašnu kad on skinuo ključeve od kuće sa priveska (znači sve je isplanirao)!Tako je nastao pakao za moju kumu, podneo je zahtev za razvod, viđao je dete pon. i sred. sad malog nije video 1,5 god., jer navodno kumin otac ga je hteo tući (i tužio je starog kuma sud u mitrovici) i nju jer ga je ona kao nagovarala da ga tuče!!Poslao im je policiju u kuću jer imaju oružja, policija je izvršila premetačinu, izvrnula kuću naopako nisu ništa našli!Službeno su razvedeni, maleni je pripao njoj a on mora da plaća alimentaciju!Potom ju je tužio međunarodnom sudu čini mi se u strazburu za otmicu deteta i izgubio je spor, sad debil plaća sud!Moja draga prija se već 2,5 god., vuče po sudovima!A usput da kažem on ima starijeg brata koji je takođe bio uvračan od strane devojke (mamina priča) vodila ga po vračarama, čovek sad ima 36-37 god., i nesposoban je za život, mamica ih je uništila obojicu sa svojim vračkama!!A moja kuma živi kod roditelja koji joj pomažu i čuvaju dete, htela sam samo da kažem sa ovom pričom, ona se skoro odrekla svojih roditelja, ali roditeljska ljubav je ogromna, sve prašta i čini za svoje dete što se pokazalo kod moje kume!Zato nikad nemoj svojim roditeljima da okreneš leđa!Slažem se sa savetima ostalih, idi u crkvu zapali sveću,pomoli se Bogu, razgovaraj sa sveštenikom!Ako svekrva ne bude mirovala, nemoj dozvoliti da te izuludi, spakuj stvari i idi dok si normalna i tvoj muž ako želi sa tobom, jer te stvari nisu ni malo naivna stvar!!Ponekad ne želim da verujem u sve to, jer čovek koji je vernik po pravoslavnoj i katoličkoj veri treba da veruje u Boga a ne vračke, međutim svedoci smo raznih priča tako da..... nisam pametna, ali okreni se Bogu!Ja ti želim svu sreću, samo se nedaj, i ne gubi zdrav razum!!
gana81
gana81

Ženski Datum upisa : 27.04.2011
Lokacija : croatia

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Brana Uto Maj 03, 2011 6:18 pm

jaooj strasno,samo se pitam zar i ovakvi ljudi postoje na ovom svetu i da li su dostojni da ih nazovemo ljudskim rodom... :sad: suze
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Aleksandra18 Uto Maj 03, 2011 6:23 pm

To je neverovatno sta je sve neko spreman da uradi da upropasti neciji zivot.Nadam se da ce mi dragi Bog pomoci i da cu ostati u braku,a ako to ne uspe,bar da ostanem citava zbog svog deteta huug
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od gana81 Uto Maj 03, 2011 8:03 pm

Aleksandra18 ::To je neverovatno sta je sve neko spreman da uradi da upropasti neciji zivot.Nadam se da ce mi dragi Bog pomoci i da cu ostati u braku,a ako to ne uspe,bar da ostanem citava zbog svog deteta huug


Eto, na žalost, svakakvih ljudi ima, ni ja ih ne bi nazvala ljudskim rodom ali jbg.. u ovoj priči je najgore to što ta žena je upropastila svoju decu!Svojoj kumu se divim, zapravo to je malo za reći, iako je ona tiha, povučena, nije brbljiva (kao ja) izborila se sa svim, i ostala normalna za svoje dete, što ja ne znam kako bih da se meni desilo, to sam joj rekla sto puta !!Čak joj je advokat njen rekao "tiha voda brege roni" i zaista je tako!Ako imaš uslova pokupi se sa detetom i mužem i idite i u podstanare ako treba, samo da se makneš od lude žene!Znaš zašto te ne voli, zato jer je ljubomorna na tebe, sigurno se i kod nje oseća ona majčinska bolesna ljubomora prema sinu, pa ni jedna nije dovoljno dobra za njega!Znaš šta je mojoj kumi rekla njena svekrva, da nje nije bilo, da nije zatrudnila, da se nije oženio "KO ZNA GDE BI ON DANAS BIO" ma da, bio bi predsednik :lol: znaš, ona ga je upropastila!Ono što je najgore u njihovoj priči je to što su oni živeli sami u drugoj državi, reč je o SR i HR ali on je morao svaki vikend da ide kući kod mame!?!?I eto sad je kod mamice :glupan: :glupan: :glupan:
gana81
gana81

Ženski Datum upisa : 27.04.2011
Lokacija : croatia

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Brana Uto Maj 03, 2011 8:09 pm

gana81 ::Ono što je najgore u njihovoj priči je to što su oni živeli sami u drugoj državi, reč je o SR i HR ali on je morao svaki vikend da ide kući kod mame!?!?I eto sad je kod mamice :glupan: :glupan: :glupan:
Ovo je stvarno da ne poverujes da covek bude toliki nesposobnjakovic i mamin sin.. :sad:
Brana
Brana
Admin
Admin

Ženski Datum rođenja : 02.01.1988
Datum upisa : 18.08.2010
Godina : 36
Lokacija : BG

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od sissi Uto Maj 03, 2011 9:27 pm

Alex bas mi je zao zbog svega sto ti se desava huug
Tu tvoju svekrvu vesticu treba spaliti...kad ona moze tako svom unucetu zlo da cini nocomment
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od sissi Uto Maj 03, 2011 9:47 pm

Mene je moja svekriva pre neki dan iznenadila.
Pozvala me kod njih na rucak,i ja odem sa decom,a ona zena ni da nas pogleda :dont: zgrabila deverovo dete koje vidja svaki dan,a moju decu koje nije videla od zimus jedva pogledala.Ne razumem koji joj je i zasto nas uopste zvala ???? Nesto malo progovorila sa mnom i digla zena nos...svasta!Mene bas briga ali to su njeni unucici nece ih videti bar nekoliko meseci nocomment
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Aleksandra18 Sre Maj 04, 2011 9:49 am

Sissi huug drzi mi pesnice da izguram sve ovo
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od zoranabat Sre Maj 04, 2011 9:53 am

meni je jasno da neko ne voli nekoga da se oseca ugrozenim da zali za mladoscu ali mi nikako nije jasno da neko ko ima toliko godina a cenim da ima preko 50 moze da bude tako (ne postoji rec) kojom bih opisala gest navracati detetu i snaji koja je rodila unuce.
Ne znam zapanjena sam kakvi ljudi postoje i na sta su sve spremni...ne postoji opravdanje da je mladja osoba pa hajde da kazem mlada luda da vidi sta ce se desiti...mada i to je za osudu ali kad sve ovo procitam iako sam vernik milion puta pomislim sta se desava kod mene u kuci.
zoranabat
zoranabat
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 22.05.1980
Datum upisa : 11.02.2011
Godina : 43
Lokacija : beograd

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od sissi Sre Maj 04, 2011 10:20 am

Aleksandra18 ::Sissi huug drzi mi pesnice da izguram sve ovo

huug huug huug huug huug huug
sissi
sissi
Senior na forumu
Senior na forumu

Ženski Datum rođenja : 19.06.1981
Datum upisa : 29.11.2010
Godina : 42
Lokacija : wien

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Maja. Pet Maj 06, 2011 11:13 am

Alex, sve sam procitala...
Strasno, strasno, nemam reci... Mislim, neko da je tako zao i... nocomment
Maja.
Maja.
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 19.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od maya78 Pet Maj 06, 2011 11:51 am

Alex za pocetak otidi do bilo kog manastira ili crkve ne mora iz kuce da bude svestenik.
Onda konacno se suoci sa njim ili ce se menjati ili nece. On je odrasla formirana licnost i to menjanje i uz najvecu zelju ide teze a pogotovu kad se lomis dvoumis i pokusavas na sve nacine da ostane tako kako ti odgovara. Zbog deteta treba to sto pre resiti i samog vazduha u kuci.
Ja na tvom mestu nikad vise ne bi krocila u svekrvinu kucu niti se videla sa njom i to bi saopstila svom suprugu kao sto bi i dete podalje drzala od nje.
Sto se tice tih stvari namestaljki gledanje u karte ja ne verujem. Ja sam pristalica teze da sve polazi iz glave i podsvesti . Neko nesto kaze i ako si slab tebi se to ureze u glavu i to ti se desi. Bar je to neko moje misljenje. Definitivno je da ti ona salje negativne misle i mrznju, neko je ovde vec na forumu reko da je neciji muz pod stalnim pritiskom i recima da mu neko nesto radi on i poverovao u to i to mu je pocelo da se desava.
Moj savet drzi se ti vere u sebe i Boga ne razmisljaj mnogo o tome da ti neko vraca itd itd i bori se za sebe i dete.
Kad imas vremena moja topla preporuke ovog svega sto sam ti rekla je Dozef Marfi Moc podsvesti odusevices se svime sto procitas u dahu. Knjiga je vanvremenska i vrlo poucna i prakticna na svim poljima. Nije psiholoska i smaracka hahahhahaha ali je vrlo prakticna i istinita ja probala i dan danas to primenjujem. Da mi ne bese te divne knjige do sad bi vec prolupala sta se meni sve desavalo.... huug
maya78
maya78

Ženski Datum rođenja : 19.04.1978
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 46
Lokacija : Beograd/Pariz

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Caca Pet Maj 06, 2011 8:00 pm

Nemam rjeci za ovakva desavanja.Ja takodje vjerujem da postoji ta zla strana.I bojim se tih vradzbina.Moj ujko koji je izvrsio samoubistvo,tako iznenada,kazu je bio zrtva tih vradzbina.Alex gorice ona u paklu!Dragi boze sta se to desava sa ljudi??
Caca
Caca
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum upisa : 22.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Aleksandra18 Sub Maj 07, 2011 9:11 pm

Hvala na savetima,potrudicu se da knjigu sto pre nabavim huug
Aleksandra18
Aleksandra18
Pocasni clan
Pocasni clan

Ženski Datum rođenja : 28.10.1987
Datum upisa : 03.12.2010
Godina : 36

Nazad na vrh Ići dole

Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ? - Page 2 Empty Re: Potezi ljudi,koji su vas ostavili bez teksta ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu